|
06:10 |
168
|
Κερέταρο - Πούμας |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
07:00 |
-
|
Ιμαμπάρι - Ομίγια | | | | 0 - 2 | 1 - 4 | |
|
07:00 |
-
|
Ναγκάνο Παρσίρο - Γκιράβανς Κιτ. | | | | 3 - 1 | 3 - 2 | |
|
07:00 |
169
|
Χοκάιντο Σαπόρο - Σόναν Μπελμάρε |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 3 | |
|
07:30 |
1606
|
Λάμπτον Τζάφας - Βαλεντάιν Φοίνιξ |
|
|
| 3 - 1 | 3 - 2 | |
|
08:00 |
-
|
Ο' Κόνορ Νάιτς - Γιογκαλί Σόκερ Κλαμπ | | | | 1 - 0 | 3 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Νόρθμπριτζ Μπουλς - Ράινταλμερ | | | | | | |
|
08:00 |
-
|
Γιοκοχάμα SSC - Νάρα Κλαμπ | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι - Σαγκαμιχάρα | | | | 0 - 1 | 1 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
ΝΤΒ Μπελέζα (Γ) - Ομίγια (Γ) | | | | 3 - 0 | 7 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς (Γ) - Χιροσίμα (Γ) | | | | 2 - 0 | 2 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Νταεγού (Ρεζ) - Πατζού Σίτιζεν | | | | 1 - 4 | 2 - 4 | |
|
08:00 |
-
|
Πότσεον Σίτιζεν - Γκίμχαε Σίτι | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Μπουσάν Τρανσπόρτ - Νταεγιόν Κοράιλ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Σίδνεϊ (Γ) - Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς (Γ) | | | | 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Νορθ Γκιλόνγκ Γουόριορς - Κίνγκστον Σίτι | | | | | | |
|
08:00 |
-
|
Ίστερν Λάιονς - Κάρολιν Σπρινγκς Τζορτς Κρος | | | | | | |
|
08:00 |
-
|
Μέλμπουρν Βίκτορι Νέοι - Μπουλίν Λάιονς | | | | | | |
|
08:00 |
170
|
Βίσελ Κόμπε - Κιότο Σανγκά |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | 90+6' |
|
08:00 |
171
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - ΦΚ Τόκιο |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 3 | |
|
08:00 |
172
|
Τζούμπιλο Ιβάτα - Μασίντα Ζέλβια |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | |
|
08:00 |
173
|
Μίτο Χόλιχοκ - Φουτζιέντα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 3 | |
|
08:00 |
174
|
Σεντάι - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | |
|
08:00 |
175
|
Θέσπα Κουσάτσου - Β-Βάρεν Ναγκασάκι |
|
|
| 1 - 2 | 1 - 2 | |
|
08:00 |
176
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν - Σεούλ |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 1 | |
|
08:00 |
177
|
Σεούλ Ι-Λάντ - Τσουνγκνάμ Ασάν |
|
|
| 3 - 0 | 5 - 0 | |
|
08:00 |
1607
|
Κούμα Τάιγκερς - Κανμπερα Ολύμπικ |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 1 | |
|
08:00 |
1608
|
Άβοντεϊλ - Γκριν Γκούλι |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | |
|
08:00 |
1609
|
Μάνινγκχαμ Γιουν. Μπλους - Ντάντενονγκ Σίτι |
|
|
| 1 - 2 | 2 - 3 | |
|
08:00 |
1610
|
Μόρελαντ Σίτι - Αλτόνα Μάτζικ |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 3 | |
|
08:00 |
1611
|
Ντάνενονγκ Θάντερ - Σεντ Άλμπαν Σέιντς |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 0 | |
|
08:30 |
-
|
Δυτική Αδελαΐδα - Πλέιφορντ Σίτι Πάτριοτς | | | | | | |
|
08:30 |
-
|
Γουέστερν Στράικερς - Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
08:30 |
-
|
Σαλισμπέρι Γιουνάιτεντ - Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς | | | | | | |
|
08:30 |
1612
|
Αδελαΐδα Ρέιντερς - Πάρα Χιλς Νάιτς |
|
|
| | | |
|
08:55 |
178
|
Εχίμε - Βεντφορέτ Κόφου |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 1 | 50' |
|
09:00 |
-
|
Λέικ Μακουάρι Σίτι - Εντζγουόρθ Ιγκλς | | | | | | |
|
09:00 |
-
|
Μόκπο Σίτι - Γκανγκνεούνγκ Σίτι | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | 46' |
|
09:00 |
-
|
Άντελαϊντ Βάιπερς - Φούλαμ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
09:00 |
179
|
Σερέσο Όσακα - Γιοκοχάμα Μαρίνος |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
09:30 |
-
|
Μέιτλαντ - Κουκς Χιλ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
09:30 |
-
|
Χελένικ Αθλέτικ - Γκαρούντα | | | | | | |
|
09:45 |
-
|
Μίτσελτον - Μόρετον Σίτι Εξελσιόρ ΙΙ | | | | | | |
|
10:00 |
-
|
Σάουθερν Ντιστρίκτ - Λι Μαν Γουόριορς | | | | | | |
|
10:00 |
-
|
Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς - Σάουθ Μέλμπουρν | | | | | | |
|
10:00 |
-
|
Λογιόλα - Ντον Μπόσκο Γκαρέλι | | | | | | |
|
10:15 |
180
|
Ουέλινγκτον Φοίνιξ - Μακάρθουρ |
|
|
| | | |
|
10:15 |
181
|
Νιουκάστλ Τζετς - Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς |
|
|
| | | |
|
10:30 |
-
|
Αντέλαϊντ Κόμετς - Μοντμπούρι Τζετς | | | | | | |
|
10:30 |
-
|
Σούζχου - Γκουανγκτσού Εβεργκράντε | | | | | | |
|
10:30 |
-
|
Τζιανχί Λουσάν - Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς | | | | | | |
|
10:30 |
182
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού - Γκανγκβόν |
|
|
| | | |
|
10:30 |
183
|
Γκουανγκτζού - Σουγόν |
|
|
| | | |
|
10:30 |
184
|
Μπουσάν Ι Παρκ - Ανσάν Γκρίνερς |
|
|
| | | |
|
10:30 |
185
|
Σεονάν Σίτι - Γκίμπο Σίτιζεν |
|
|
| | | |
|
11:00 |
-
|
Καμπουλτιούρ - Ίστερν Σαμπέρμπς | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
Σάουθσάιντ Ίγκλς - Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
Ταρίνγκα Ρόβερς - Χόλαντ Παρκ Χοκς | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
Ντινάμο Βλαντιβοστόκ - Στρογκίνο | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
Βιτορούλ Παντούρι - Τουνάρι | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
Ντουμπραβίτα - Μεταλογκλόμπους | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
Ουνιρέα Ντετζ - Άργκες Πιτέστι | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
CSM Ρεσίτα - Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς | | | | | | |
|
11:00 |
-
|
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - CSM Σλατίνα | | | | | | |
|
11:15 |
-
|
Βίσκοφ - Βάρνσντορφ | | | | | | |
|
11:15 |
-
|
Κρουντίμ - Πρίμπραμ | | | | | | |
|
11:15 |
-
|
Νορθ Σταρ - Ίπσουιτς Νάιτς | | | | | | |
|
11:30 |
-
|
Προστεζόφ - Ζιχλάβα | | | | | | |
|
11:30 |
-
|
Αδελαίδα Ολύμπικ - Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς | | | | | | |
|
11:30 |
-
|
Μιερκουρέα Τσίουκ - Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Χιούμ Σίτι - Χεϊντέλμπεργκ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Μαρκόνι Στάλιονς - Σεντ Τζορτζ Σεντς | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Χιλς Γιουνάιτεντ - Σεντ Τζορτζ Σίτι | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Μπόνιριγκ Γουάιτ Ιγκλς - SD Ρέιντερς | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Μπλακτάουν Σπαρτανς - Ντρούιτ Τάουν Ρέιντζερς | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Καντερμπέρι Μπάνκστόουν - Ντάνμπαρ Ρόβερς | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Ίντερ Λάιονς - Ντάλγουιτς Χιλ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Μακάρθουρ Ραμς - Νόρθερν Τάιγκερς | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
UNSW - Χακόα Σιδνεϊ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Τόμπολ - Ζένις | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Λόγκαν Λάιτνινγκ - Ίπσουιτς ΦΚ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Σάμφορντ Ρέιντζερς - Σάουθς Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Γκλόμπαλ Σεμπού - Μαχαρλίκα | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Μπουκοβίνα Τσερνίβτσι - Ντινάζ Βισχορόντ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Λάτσιο U19 - Αταλάντα U19 | | | | | | |
|
12:30 |
-
|
Μόρετον Σίτι Εξελσιόρ - Γκολντ Κόουστ Νάιτς | | | | | | |
|
12:30 |
-
|
Νορθ Λέικς Γιουνάιτεντ - Μάτζικ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
12:30 |
-
|
Αδελαΐδα Κόμπρας - Αντελάιντ Βίκτορι | | | | | | |
|
12:30 |
-
|
ΣΚ Πολτάβα - Καρπάτι Λβιβ | | | | | | |
|
12:30 |
1505
|
Βίμσι - Πάιντε Λιναμεσκόντ ΙΙ |
|
|
| | | |
|
12:30 |
1523
|
Χάρτζου JK Λάγκρι - Έλβα |
|
|
| | | |
|
12:45 |
-
|
Ταγκουίγκ - Κάγια | | | | | | |
|
12:45 |
-
|
Έσμπιεργκ U19 - Άαλμποργκ U19 | | | | | | |
|
12:45 |
186
|
Μέλμπουρν Βίκτορι - Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς |
|
|
| | | |
|
13:00 |
-
|
Γκραν. Τενερίφη (Γ) - Βαλένθια (Γ) | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Βιγιαρεάλ (Γ) - Γρανάδα (Γ) | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Άστον Βίλα U18 - Κρίσταλ Πάλας U18 | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Ρέντινγκ U18 - Φούλαμ U18 | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Σαουθάμπτον U18 - Μπράιτον U18 | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Στόουκ U18 - Μπλάκμπερν U18 | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Αβάλντσνες (Γ) - Οντ (Γ) | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Γκρέιντζ Θιστλ - Μαροτσιντόρε | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Γκλόστραπ - Τάρνμπι | | | | | | |
|
13:00 |
-
|
Ποντίλγια Χμελνίτσι - Τσερνίγκοφ | | | | | | |
|
13:00 |
187
|
Μινάι - Τσερνομόρετς Οδησσού |
|
|
| | | |
|
13:00 |
188
|
Ντνίπρο-1 - Ντιναμό Κιέβου |
|
|
| | | |
|
13:00 |
189
|
Μάφρα - Ολιβεϊρένσε |
|
|
| | | |
|
13:15 |
-
|
Σπαρτάκ Βάρνα - Μοντάνα | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Σοντερίσκε U19 - Μπρόντμπι U19 | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Βέιλε U19 - Χόρσενς U19 | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Χούντικσβαλς - Γκουτέ | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Σαμπντόρια (Γ) - Πομιγλιάνο (Γ) | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Καζουαρίνα - Πορτ Ντάρβιν | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
BTS Νέουσταντ - Βόλτμερσχάουσεν | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Λέβι Μπέρεγκ - Νίβα Μπούζοβα | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τένις Μπορούσια Βερολίνου - Όπτικ Ράθενο | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ - Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τσάινατ Χόρνμπιλ - Κράμπι | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Σουπανμπούρι - Πράε Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τσιανγκμάι Γιουν. - Κάστομς Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Κάσετσαρτ - Τσιάνγκ Μάι | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τσαντθάμπουρι - Νάκον Ρατσασίμα | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ - Ντράγκον Παθ. Καντσαναμπούρι | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Λάμπανγκ - Ραγιόνγκ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Σαμούτ Πράκαν Σίτι - Πατάγια Ντόλφινς Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Νονγκ Μπούα Πιτσάγια - Νάκον Σι Γιουν. | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Βάταν Βρέμης - Μπρέμενχαβεν | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Κοπεγχάγη U19 - Λίνγκμπι U19 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Νόρτζελαντ U19 - Μίντιλαντ U19 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Ράντερς Φρέια U19 - Σίλκεμποργκ U19 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τσέλσι U18 - Λέστερ U18 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Λιντς U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Λίβερπουλ U18 - Γουλβς U18 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Νόριτς U18 - Άρσεναλ U18 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τότεναμ U18 - Γουέστ Μπρομ U18 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Μπρομαποϊκάρνα (Γ) - Βιτσζό (Γ) | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Ουμέα ΙΚ (Γ) - Έρεμπρο (Γ) | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Εσκιλστούνα Γ. (Γ) - Γκάμλα Ουπσάλα (Γ) | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Μπόντο Γκλιμτ (Γ) - Χόνεφος (Γ) | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Σκιερβόι - Χάρσταντ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Ονσάλα - Φάλκενμπεργκ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τορνς - Τβάκερς | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Λουλέα - Μπέργκνασετς ΑΙΚ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Συριάνσκα - Σίλβια | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Φόργουορντ - Βάνερσομποργκς ΦΚ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Χέγκαμποργκς - ΙΦΚ Κάρλσχαμν | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Καρλσκρόνα - Μπάλκαν | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Ουμέα Ακάντεμι - Σκελέφτεα | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
HPS (Γ) - Άαλαντ Γιουνάιτεντ (Γ) | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τάουρας - Ατμοσφέρα | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ - Ρούμπιν Καζάν ΙΙ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' - Μπάτε Μπορίσοφ Β' | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Καρλσούντε - Σούντμπι | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Φρεντέρικσουντ - Γκέρσλεβ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Όντερ - ΟΚΣ Οντένσε | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Β 1913 - Άαλμποργκ ΙΙ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τάραπ Πααράπ - Βέλμπι-Ρισκόβ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Νταλούμ - Ρίνκγκόμπινγκ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Χόλμπαεκ - Ναέσμπι | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Ίσχοϊ ΙΦ - Φρεμ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Βέιγκααρντ - Λίσενγκ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Ινγκουλέτς Πέτροβε - Πρικαρπάτια Ιβάνο | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Μίλαν U19 - Μόντσα U19 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Άαρχους (Γ) - Μπρόντμπι (Γ) | | | | | | |
|
14:00 |
190
|
Μπραουνσβάιγκ - Αμβούργο |
|
|
| | | |
|
14:00 |
191
|
Πάντερμπορν - Έλβερσμπεργκ |
|
|
| | | |
|
14:00 |
192
|
Χόλσταϊν Κίελ - Καϊζερσλάουτερν |
|
|
| | | |
|
14:00 |
1536
|
Αμβούργο ΙΙ - Χαβέλσε |
|
|
| | | |
|
14:00 |
1550
|
Έρφουρτ - ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε |
|
|
| | | |
|
14:00 |
1551
|
Τσέμνιτσερ - Μεουσέλβιτζ |
|
|
| | | |
|
14:00 |
1552
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ - Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
-
|
Μπόρντεσχολμ - Ουνιόν Νοϊμίνστερ | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Τσονμπούρι - Νάκον Πάτομ Γιουν. | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Έβερτον U18 - Νιούκαστλ U18 | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Μάντσεστερ Γιουν. U18 - Σάντερλαντ U18 | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Βίλντμπεργκ (Γ) - ΑΣΑ Άαρχους (Γ) | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Τούραν - Αστάνα | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Ατιράου - Κιζιλζάρ | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Γιούναν Γιουκούν - Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Γκουανγξί Πινγκούο Χαλιάο - Φοσάν Νανσχί | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Νορεσάνμπι - Μάριενλιστ | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Βίμπι - Β 1909 | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Κφουμ Ροσκίντλε - Ρίνγκστιντ | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Μπισχοφσχόφεν - Ρισχενάου | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Σλόγκα Ντόμποϊ - Ζβιγιέζντα 09 | | | | | | |
|
14:30 |
193
|
Γουέστ Χαμ - Λίβερπουλ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
194
|
Γουίγκαν - Μπρίστολ Ρόβερς |
|
|
| | | |
|
14:30 |
195
|
Γουίκομ - Τσάρλτον |
|
|
| | | |
|
14:30 |
196
|
Έξετερ - Όξφορντ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
197
|
Λίνκολν Σίτι - Πόρτσμουθ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
198
|
Μπάρνσλεϊ - Νορθάμπτον |
|
|
| | | |
|
14:30 |
199
|
Ντέρμπι - Καρλάιλ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
200
|
Πιτέρμπορο - Μπόλτον |
|
|
| | | |
|
14:30 |
201
|
Πορτ Βέιλ - Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
202
|
Ρέντινγκ - Μπλάκπουλ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
203
|
Σριούσμπερι - Λέιτον Όριεντ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
204
|
Στίβενεϊτζ - Τσέλτεναμ |
|
|
| | | |
|
14:30 |
205
|
Φλίτγουντ Τάουν - Μπέρτον |
|
|
| | | |
|
14:30 |
1553
|
Ταλίνα Κάλεβ - Νόμε Κάλιου |
|
|
| | | |
|
14:35 |
1554
|
Σανγκάη Πορτ - Σανγκάη Σενχούα |
|
|
| | | |
|
14:45 |
1555
|
FA 2000 - Μπράμπραντ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
-
|
Γκρέβε - VB 1968 | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χούτνικ Κρακοβίας - Πολόνια Μπίτομ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ντούκλα Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς Β' | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νταχάου 1865 - Χαϊμστέτεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Λάντσμπεργκ - Ισμάνινγκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ντεϊσενχόφεν - Έρλμπαχ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κοτέρν - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μόναχο 1860 II - Ράιν Λεσχ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τουρκίγιε Βίλχελμσμπουργκ - Μπούσχολτζ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κουφστάιν - Ιμστ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ροστόκερ 1895 - Λίχτενμπεργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γερμανία Χάλμπερσταντ - Μπούντισα Μπάουτζεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Άρνσταντ - Πλάουεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ουέρμπαχ - Χάλε 96 | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπισοφσβερντάερ - Μαγδεμβούργο ΙΙ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φρειτάλ - Έινειτ Ρούντολσταντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νόρντμαρκ Σατρούπ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
VFR Νοϊμίνστερ - TSB Φλένσμπουργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χέσεν Κασέλ - Χόμπουργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φόρζχεϊμ - Νορμάνια Γκμουντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπάκναγκ - 8 Βίλινγκεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Καρμπάχ - Βορμάτια Βορμς | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φέρνβαλτ - Μάρμπουργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χανάουερ 1960 - ΚΣΒ Μπαουνατάλ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σουκοτάι - Ουτάι Θάνι | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γουέστ Αρμένια - Αραράτ Αρμενία | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπρινκούμερ - Ουνιόν 60 | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπέτις (Γ) - Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Στάμπαεκ (Γ) - Μπραν (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ρόζενμποργκ (Γ) - Ρόα (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Λίλεστρομ (Γ) - Ασάνε (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ) - Σούντμπι (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Όβρεβολ Χοσλ (Γ) - Κιλ Χέμνε (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σότρα - Γιέρβ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Έιντσβολντ Τερν - Γιόβικ Λιν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Στρόμεν - Κιελσάας | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ουλενσάκερ Κίζα - Γκρόρουντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Στορντ - Λόντεφιορντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φάνα IL - Τζέρβ 1919 | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ασκέι - Σαντβίκεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Αρντάλ - Φρόγια | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Πορς Γκρένλαντ - Βίγκοερ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Βίντμπιαρτ - Φραμ Λάρβικ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Στάαλ Ζόρπελαντ - Μάνταλσκαμερατένε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φλιντ - Ασίντεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γκάμλε Όσλο - Μπαερούμ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γκιέλερασεν - Ρέντι | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπιοερκελάνγκεν - Σκέντσμο | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κολμπότν (Γ) - Άρνα Μπιόρναρ (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κολκχέτι Κχόμπι - Σπαέρι | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ρουστάβι - Βιτ Τζόρτζια | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τάφτεα ΙΚ - Ελγκάρνα-Χέρνεσαντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γκρέμπεσταντ - Στένουνγκσουντς | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Άχλαφορς - Μοτάλα | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χάσλεχολμ ΙΦ - Σίμρισχαμν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Λέντε - Ράπε Γκόιφ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Έκερο ΙΦ - Τορντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Άστριο - Βάρμπεργκ Γκιφ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Λάχολμς - Λίντομε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γιβάσκιλα (Γ) - ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κεσκι Ουσίμα (Γ) - Χόνκα (Γ) | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γκούτζα Γιουνάιτεντ - Σλιέμα | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Λάντα Τογκλιάτι - Ντιναμό Κίροβ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Άμκαρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νίβα - Σλόνιμ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σκιόλντ BK - Μπρονσόι | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νάεστβεντ ΙΙ - Σλάγκελσε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χέρλεβ - Β 1908 | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χέντενστεντ - Βάρντε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φιόρνταγκερ Ιφ - Χόμπρο ΙΙ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Όουρε - Γιάνγκ Μπόις FD | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Χόλστεμπρο - Βανλόσε ΙΦ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μελίτα - Πιέτα Χότσπερς | | | | | | |
|
15:00 |
206
|
Βικτόρια Κολωνίας - Πρόισεν Μούνστερ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
207
|
Ντόρτμουντ Β - Άουε |
|
|
| | | |
|
15:00 |
208
|
MSV Ντούισμπουργκ - Σαντχάουζεν |
|
|
| | | |
|
15:00 |
209
|
Ρέγκενσμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης |
|
|
| | | |
|
15:00 |
210
|
Σααρμπρίκεν - Χάλεσερ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
211
|
Λας Πάλμας - Χιρόνα |
|
|
| | | |
|
15:00 |
212
|
Μόντενα - Σουντιρόλ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
213
|
Μπρέσια - Σπέτσια |
|
|
| | | |
|
15:00 |
214
|
Πάρμα - Λέκο |
|
|
| | | |
|
15:00 |
215
|
Τερνάνα - Άσκολι |
|
|
| | | |
|
15:00 |
216
|
Χάκα - Ελσίνκι |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1556
|
Νυρεμβέργη ΙΙ - Βιρτσμπούργκερ Κίκερς |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1557
|
Σβάινφουρτ - Άουμπσταντ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1558
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης Β' - Μπάλινγκερ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1559
|
Αλεμάνια Άαχεν - Μπόχολτ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1560
|
Ροτ Βάις Άλεν - Ντίρεν |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1561
|
Βίλτζινγκ - Άιντραχτ Μπάμπεργκ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1562
|
Βίντενμπρουκ - Πάτερμπορν II |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1563
|
Κίκερς Στουτγάρδης - Στουτγκάρδη II |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1564
|
Κόμπλεντζ - Οφενμπάχερ Κίκερς |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1565
|
Μάιντζ ΙΙ - Φράιμπεργκ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1566
|
Μπάγερν Μονάχου Β’ - Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1567
|
Ομπερχάουζεν - Ροντινγκχάουζεν |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1568
|
TSV Στάινμπαχ - Αστόρια Γουάλντορφ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1585
|
Σχάλντινγκ-Χένινγκ - Βάκερ Μπουργκχάουζεν |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1596
|
Χοφενχάιμ ΙΙ - Σχοτ Μάιντζ |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1597
|
Μίντελφαρτ - Ροσκίλντε |
|
|
| | | |
|
15:00 |
1598
|
Τζιούγκας - Τρανσινβέστ |
|
|
| | | |
|
15:15 |
-
|
Έσμπιεργκ U17 - Άαλμποργκ U17 | | | | | | |
|
15:15 |
217
|
Φλοριντσντόρφερ - Φερστ Βιέννα |
|
|
| | | |
|
15:30 |
-
|
Σιόνι Μπολνίσι - Ντιναμό Τιφλίδας ΙΙ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Μέντιολα 1991 - Μανίλα Ντίγκερ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Κόμπουργκ - Ίνγκολσταντ ΙΙ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Βαλς Γκρουνάου - Βόλφουρτ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Πρέουσεν Ράινφιλντ - Ίντερ Τούρκσπορ Κιέλ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Τουλουζ Β' - Τζούρα Σουντ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Αουμούντ Βέγκεσακ - Γκεεστεμούντε | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Σόλρεντ (Γ) - Βάρντε (Γ) | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ - Σπριντ Ζελόϊ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Νάπολι (Γ) - Κόμο 2000 (Γ) | | | | | | |
|
15:30 |
218
|
Αντμίρα Βάκερ - Λίφερινγκ |
|
|
| | | |
|
15:30 |
219
|
Μπρέγκενζ - Γκράτσερ ΑΚ |
|
|
| | | |
|
15:30 |
220
|
Στουρμ Γκρατς II - Ντορμπίρν 1913 |
|
|
| | | |
|
15:30 |
221
|
Πακς - Μεζοκοβέζντι Ζόρι |
|
|
| | | |
|
15:30 |
222
|
LNZ Τσερκάσι - Σαχτάρ Ντόνετσκ |
|
|
| | | |
|
15:45 |
-
|
Σοντερίσκε U17 - Μπρόντμπι U17 | | | | | | |
|
15:50 |
-
|
Οριγιέντ Ριέκα - Κροάσια Ζμιγιαβτσί | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νάπσα Σταρς - Γκριν Ιγκλς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ρεντ Άροους - Κανσάνσι Ντινάμος | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φόρεστ Ρέιντζερς - Κόνκολα Μπλέιντς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ενκάνα - Ζέσκο Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φάλου - Αρλάντα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντρούζμπα Μαϊκόπ - Πόμπεντα Χασαβιούρτ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νότιγχαμ Φόρεστ U18 - Μίντλεσμπρο U18 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ASV Νέουμαρκτ - Τσαμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντονοστόφ - Ερλάνγκεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπάγερν Χοφ - Γκεμπενμπάχ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ριντ II - Βόλφσμπεργκερ II | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκαντελφίνγκεν - Πίπινσριντ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν - Σένινγκεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπλακ Σταρς - Ντιέτικον | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Καμ - Ζυρίχη ΙΙ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
MTSV Χοχενβέστεντ - Λούμπεκ ΙΙ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άντλερ Βαϊντενχάουσεν - Έντερσάιμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντιέτκιρχεν - Αϊντρ. Σταντάλεντορφ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπάγερν Αλζνάου - Χανάου 93 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βαλντγκίρμες - Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ερλένσε 1906 - Χουενφέλντερ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βικτόρια Γκριεσχέιμ - Γκιέσεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πάτουμ Γιουνάιτεντ - Σινγκτάρουα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σασσουόλο U19 - Μπολόνια U19 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βερόνα U19 - Τζένοα U19 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μίλφορντ - ΜΜ Πλάτινουμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μαγκέσι - Μάριτζμπουργκ Γιουν. | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χάνγκρι Λάιονς - Μπαρόκα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βέντα - Πρετόρια Γιουνιβερσίτι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ρόσενγκαρντ (Γ) - ΑΪΚ (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κρίστιανσαντ (Γ) - Χάμαρμπι (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βάξιο (Γ) - Λινκόπινγκς (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χάκεν (Γ) - Πίτεα (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νόρκεπινγκ (Γ) - Τρέλεμποργκ (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τζουργκάρντεν (Γ) - KIF Έρεμπρο (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φόλο - Σκέιντ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χάουγκεσουντ ΙΙ - Μπιάργκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φλόρο - Ος Tφ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άασκολεν - Ούλερν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τριγκ Λάντε - Μέλχους | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βερντάλ - Μπιάσεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ράνα - Νάρντο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Όρκλα - Τίλερ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αραμέισκα Συριάνσκα - Ατβίνταμπεργκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σμέντμπι - Ενσκέντε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μιάλμπι ΑΙ-ΦΦ - Λιούνγκμπρο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φρέντρικσταντ ΙΙ - Φυλινγκσντάλεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαχάν Σεαντίρ Λούνγκα - Σπάρτα Σέλεμετ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φλορέστι - Ουνιβέρ Ογκουζσπόρ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βικτόρια Μπάρνταρ - Σπεράντα Ντρόχια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τζαζ - Κουόπιο Ακατέμια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ίσλοχ - Νέμαν Γκρόντνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ριτεριάι - Σιαουλιάι Β' | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φλοριάνα - Χάμρουν Σπάρτανς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Στρόιτελ - Ροστόφ ΙΙ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φόρτε Ταγκανρόγκ - Ντιναμό Μαχατσκαλά 2 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ανγκουσχτ Νάζραν - Ντιναμό Σταβροπόλ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα - Μπιαλόγκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπαρανοβίτσι - Λίντα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νόρτζελαντ (Γ) - Νάεστβεντ (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γιαντάχ - Τσίκεν Ιν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ZPC Καρίμπα - Μπικίτα Μίνεραλς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σίμπα Μπχόρα - Τελ Ουάν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αγία Νάπα - Ομόνοια 29ης Μαΐου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ομόνοια Αραδίππου - ΕΝΥ Διγενής Υψώνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λάτε Ντόλτσε - Νουόβα Φλόριντα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΕΛ - ΑΕΚ Β' | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τρε Φιόρι - Μουράτα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ουρουγουάη Μοντεβιδέο - Γιουβεντούτ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αλ Τζάις - Αλ Ταλίγια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φούσε Κόσοβα - Λιρία | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φερονικέλι - Μαλίσεβα | | | | | | |
|
16:00 |
223
|
Σεντ Ετιέν - Καέν |
|
|
| | | |
|
16:00 |
224
|
Διαγόρας Ρόδου - Παναθηναϊκός Β' |
|
|
| | | |
|
16:00 |
226
|
Λέτσε - Μόντσα |
|
|
| | | |
|
16:00 |
227
|
Γκόρνικ Ζάμπρζε - ΛΚΣ Λοτζ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
228
|
Μαρίτιμο - Φεϊρένσε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
229
|
Γκέφλε - Σάντβικενς ΙΦ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
230
|
Λαντσκρόνα - Ούτσικτενς |
|
|
| | | |
|
16:00 |
231
|
Σούντσβαλ - Βάρμπεργκ Μπόις |
|
|
| | | |
|
16:00 |
232
|
Κασίμπασα - Σαμσουνσπόρ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
233
|
Σίβασπορ - Κόνιασπορ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1613
|
Τούκουμς 2000 - Βαλμιέρα |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1615
|
Αμαζούλου - Τσίπα Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1616
|
Κοκόλα GBK - Οπς |
|
|
| | | |
|
16:15 |
-
|
Ράντερς Φρέια U17 - Σίλκεμποργκ U17 | | | | | | |
|
16:15 |
234
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας |
|
|
| | | |
|
16:30 |
-
|
Σεκιούριτι Σίστεμς - Τάφικ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Μασιταόκα - Μποτσουάνα Ντίφενς Φορς ΧΙ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Νίκο Γιουνάιτεντ - Σουά Φλαμίνγκος | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
TSV 1861 Νόρντλινγκεν - Σόντοφεν | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Άλτονα 93 - HEBC Αμβούργο | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
FSV 08 Μπίσινγκεν - Ρόιτλινγκεν | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Ομπεράρχερν SV - Χολσχάουσεν | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Χόλενμπαχ - Ράβενσμπουργκ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Μούτσελμπαχ - Όφενμπέργκερ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
VfR Μανχάιμ - Νέτινγκεν | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
VfR Μπαουμχόλντερ - Μορλότερν | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Ντουντενχόφεν - Καϊζερσλάουτερν ΙΙ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Άουερσμάχερ - Κόσμος Κόμπλεντζ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Νόρτζελαντ U17 - Μίντιλαντ U17 | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Μορουπούλε Ουόντερερς - Χόλι Γκοστ | | | | | | |
|
16:30 |
235
|
Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης |
|
|
| | | |
|
16:30 |
236
|
Λειψία - Ντόρτμουντ |
|
|
| | | |
|
16:30 |
237
|
Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης |
|
|
| | | |
|
16:30 |
238
|
Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ |
|
|
| | | |
|
16:30 |
239
|
Ζίλινα - Σπαρτάκ Τρνάβα |
|
|
| | | |
|
16:55 |
-
|
Αλ Νάχντα Κλαμπ - Μπάχλα Κλαμπ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τρανέντ Τζούνιορς - Σέλτικ Β' | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Κιθ - Γουίκ Ακάντεμι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Στάντ Τυνισιέν - Μοναστίρ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Παραντίσο - Σεντ Γκάλεν ΙΙ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπαλαντιγιάτ Αλ Μεχάλα - ZED | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γκοσκ Γκαμπέλα - Ζελέζνιτσαρ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Πέγεια 2014 | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου - Ασίλ Λύσης | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Ακρίτας Χλώρακας | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μεαπ Πέρα Χωριού - ΠΑΕΕ Κερύνειας | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπρόρα Ρέιντζερς - Τέριφ Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βίνερ Βικτόρια - Νεουσιέντλ 1919 | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ρανκβέιλ - Αούστρια Σάλτσμπουργκ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ρόθις - Σεντ Γιόχαν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Άιντραχτ Σέλλε - Αρμίνια Αννόβερο | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ούζβιλ - Χόενγκ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Γκασάου | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γιάνγκ Φέλοους Γιουβέντους - Κόσοβα Ζυρίχης | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τούγκεν - Γκρασχόπερς ΙΙ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Κρεούζλινγκεν - Μπάλζερς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Έσεν Μάουρεν - Φράιανμπαχ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τέρε Σέντε - Εκαλέν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
ΦΚ Μπουλ - Ράπερσβιλ-Γιόνα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπαβουά - Γιούνγκ Μπόις ΙΙ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπρουλ - Μπιέλ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Χέρντσερτς - Κινγκστόνιαν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Λονγκ Ίτον Γιουν. - Λίστον | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Χίτσιν Τάουν - Στόουρμπριτζ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βαχρ-Μπλόκντιεκ - Κόμετ Άρστεν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σεβίλλη (Γ) - Λεβάντε (Γ) | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Όχριντ - Σάσα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπέσα 1976 - Πέλιστερ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τέτεκς - Αρσίμι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπασκίμι - ΦΚ Σκόπια | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Πομπέντα - Βαρντάρ Νεγκοτίνο | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Οσογκόβο - Καραορμάν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπελασίτσα - Κόζουβ Γκέβγκελιτζα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Νοβάτσι - Ντετόνιτ Τζούνιορ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μποέμιανς (Γ) - Τρίτι Γιουνάιτεντ (Γ) | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
IK Ουψάλα (Γ) - ΙΦΚ Κάλμαρ (Γ) | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σπιέλκαβικ - Σκζετέν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Κάρλσταντ ΒΚ - Κάρλμπεργκς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Χάμαρμπι Τάλανγκ - Φρίσκα Βιλτζόρ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βάσαλουντς - Κάρλσταντ ΒΚ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Αριάνα - Όσκαρσαμνς ΑΪΚ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
ΒΚ Ολίμπικ - Νόρμπι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γιένσεπινγκ Σόντρα - Ρόζενγκαρντ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Κουνγκσάνγκρενς - Γιάρφαλα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
ΙΦΚ Χάνινγκε - Χάντινγκε | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Φάφε - Τροφένσε | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ατλαντίς - Ροβανιέμι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Καϊσάρ - Καϊράτ Αλμάτι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ντινάμο Μπαρνάουλ - Νίζνι Νοβγκόροντ ΙΙ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ετουάλ Μετλαούι - Κλαμπ Μπιζερτίν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γκουαρντάνε - Ελ Γκαβαφέλ Σ. Γκάφσα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ντόμα Γιουνάιτεντ - Κβάρα Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Αρμίνια Λουντβισχάφεν - Αλεμάνια Γουάλνταλγκες | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τσερνομόρετς Μπούργκας - Λουντογκόρετς Β | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπντιν Βίντιν - Λίτεξ Λόβετς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μπελάσιτσα Πέτριχ - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μαρίτσα Πλόβντιβ - Στρούμσκα Σλάβα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ντουνάφ Ρούσε - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο - Σπάρτακ Πλέβεν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σπόρτιστ Σβόγκε - ΤΣΣΚΑ 1948 ΙΙ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ράντνικ Σουρντούλιτσα - Νόβι Παζάρ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γκραφικάρ - Σμεντέρεβο 1924 | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τέκστιλακ Οτζάτσι - ΟΦΚ Βελιγραδίου | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Γέντινστβο Ub - Ίντιζα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ραντνίσκι Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Μάτσβα Σάμπατς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Παστορέο - Ατλέτικο Κολεγιάλες | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
12 Ντε Χούνιο - Σπορτίβο Σαν Λορέντζο | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ιστ Κίλμπράιντ - Mπάκι Θιστλ | | | | | | |
|
17:00 |
240
|
Γουλβς - Λούτον |
|
|
| | | |
|
17:00 |
241
|
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
242
|
Νιούκαστλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
243
|
Φούλαμ - Κρίσταλ Πάλας |
|
|
| | | |
|
17:00 |
244
|
Γουότφορντ - Σάντερλαντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
245
|
Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο |
|
|
| | | |
|
17:00 |
246
|
Μίλγουολ - Πλίμουθ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
247
|
Μπλάκμπερν - Κόβεντρι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
248
|
Μπρίστολ Σίτι - Ρόδεραμ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
249
|
Νόριτς - Σουόνσι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
250
|
Σαουθάμπτον - Στόουκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
251
|
Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Γουέστ Μπρομ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
252
|
Χάντερσφιλντ - Μπέρμιγχαμ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
253
|
Άκρινγκτον - Τρανμίρ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
254
|
Γουίμπλεντον - Γουόλσολ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
255
|
Κόλτσεστερ - Κρου |
|
|
| | | |
|
17:00 |
256
|
Κρόουλι Τάουν - Γκρίμσμπι Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
257
|
Μίλτον Κέινς Ντονς - Σάτον Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
258
|
Μπάροου - Μάνσφιλντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
259
|
Μπράντφορντ - Νιούπορτ Κάουντι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
260
|
Ρέξαμ - Στόκπορτ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
261
|
Σάλφορντ Σίτι - Χάρογκεϊτ Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
262
|
Σουίντον Τάουν - Μόρκαμ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
263
|
Τζίλιγχαμ - Ντονκάστερ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
264
|
Φόρεστ Γκριν - Νοτς Κάουντι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
265
|
Σκάνθορπ - Μπόστον Γιουν. |
|
|
| | | |
|
17:00 |
266
|
Τσέλμσφορντ Σίτι - Μπρέιντρι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
267
|
Μαλίν - Λέουβεν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
268
|
Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν - Ντεινζ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
269
|
Γιουνιονίστας - Σαμπαντέλ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
270
|
Οσασούνα Β' - Ρεάλ Ουνιόν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
271
|
Πονφεραντίνα - Μπαρτσελόνα Β |
|
|
| | | |
|
17:00 |
272
|
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά - Μακάμπι Τελ Αβίβ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
273
|
Αάλεσουντ - Ράουφος |
|
|
| | | |
|
17:00 |
274
|
Ασάνε - Στάμπαεκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
275
|
Κόνγκσβινγκερ - Σταρτ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
276
|
Μος - Έγκερσουντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
277
|
Μπρίνε - Σογκντάλ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
278
|
Σάντνες Ουλφ - Λεβάνγκερ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
279
|
Αμπερντίν - Μάδεργουελ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
280
|
Κιλμάρνοκ - Χαρτς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
281
|
Λίβινγκστον - Ρος Κάουντι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
282
|
Σεντ Τζόνστον - Χιμπέρνιαν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
283
|
Αρμπρόουθ - Κουίνς Παρκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
284
|
Μόρτον - Ρέιθ Ρόβερς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
285
|
Ντανφέρμλιν - Ινβερνές |
|
|
| | | |
|
17:00 |
286
|
Πάρτικ Θιστλ - ΕΪΡ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
287
|
Αλόα Αθλέτικ - Χάμιλτον |
|
|
| | | |
|
17:00 |
288
|
Ανάν Αθλέτικ - Φόλκερκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
289
|
Έντινμπουργκ Σίτι - Στέρλινγκ Άλμπιον |
|
|
| | | |
|
17:00 |
290
|
Κέλτι Χαρτς - Μοντρόουζ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
291
|
Κουίν Οφ Σάουθ - Κόουβ Ρέιντζερς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
292
|
Κλάιντ - Ιστ Φάιφ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
293
|
Νταμπάρτον - Έλγκιν Σίτι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
294
|
Σπάρτανς - Πίτερχεντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
295
|
Στενχάουσμιουρ - Μπόνιρινγκ Ροσέ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
296
|
Φόρφαρ - Στρανράερ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
298
|
Λάχτι - Κουόπιο |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1617
|
Άθερτον Κολίρις - Γουόρκσοπ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1618
|
Άστον Γιουνάιτεντ - Μαρίν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1619
|
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ - Λάνκαστερ Σίτι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1620
|
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ - Ράντκλιφ Μπόρο |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1621
|
Γουίτμπι - Μάκλσφιλντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1622
|
Γουόρκινγκτον - Γκίσλεϊ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1623
|
Γουάρινγκτον Ράινλαντς - Ίλκεστον |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1624
|
Μάτλοκ Τάουν - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1625
|
Μόρπεθ Τάουν - Στάφορντ Ρέιντζερς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1626
|
Μπάσφορντ Γιουν. - Μπάμπερ Μπριτζ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1627
|
Γουάιτχοκ - Πότερς Μπαρ Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1628
|
Γουινγκέιτ & Φίντσλι - Καρσάλτον Αθλέτικ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1629
|
Ένφιλντ Τάουν - Τσάτχαμ Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1630
|
Κάνβεϊ - Χέιστινγκς Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1631
|
Μπιλερικάι - Μαργκέιτ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1632
|
Μπογνόρ Ρέγκις - Φόλκεστοουν Ινβίκτα |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1633
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ - Κρέι Γουόντερερς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1634
|
Χάρινγκεϊ Μπόρο - Λούις |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1635
|
Χάσταγκ Γιουνάιτεντ - Τσέσχαντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1636
|
Χόρσχαμ - Κονκόρντ Ρέιντζερς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1637
|
Γκοσπόρτ Μπόρο - Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1638
|
Γουόλτον και Χέρσαμ - Πόουλ Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1639
|
Κόλβιλ Τάουν - Τέλφορντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1640
|
Λέμινγκτον - Σάντμπουρι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1641
|
Μέρτιρ Τάουν - Χάροου Μπόρο |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1642
|
Μικλεόβερ Σπορτς - Στάμφορντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1643
|
Μπερκχαμστέντ - Χαλεσόβεν Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1644
|
Μπίκονσφιλντ Τάουν - Πλίμουθ Πάρκγουεϊ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1645
|
Μπράκνελ Ταουν - Χέις & Γίντινγκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1646
|
Μπρόμσγκρόουβ Σπόρτινγκ - Μπάργουελ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1647
|
Ντίντκοτ Τάουν - Χέντον |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1648
|
Ντόρτσεστερ - Τότον |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1649
|
Ρέντιτς - Νίντχαμ Μάρκετ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1650
|
Ρόιστον Τάουν - Στράτφορντ Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1651
|
Σαλισμπέρι Σίτι - Χάνγουελ Τάουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1652
|
Σεν Ιβς Τάουν - Άλβετσερτς |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1653
|
Σουίντον Σουπερμαρίν - Γουινστέστερ Σίτι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1654
|
Τίβερτον - Σόλινγκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1656
|
Χάνγκερφορντ Τάουν - Μπεϊσινγκστόουκ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1657
|
Σαμπάχ - Σάμπαϊλ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1658
|
Κότμπους - Λοκομοτίβ Λειψίας |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1659
|
Κουρεσάρε - Φλόρα Ταλίν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1661
|
Πέπο Λαπενράντα - Νουρμγιάρβεν |
|
|
| | | |
|
17:05 |
1662
|
Σάρτζα - Αλ Μπατάεχ |
|
|
| | | |
|
17:05 |
1663
|
Άτζμαν - Κχορ Φακάν |
|
|
| | | |
|
17:15 |
-
|
Χιμπέρνιανς - Μαρσασλόκ | | | | | | |
|
17:15 |
299
|
Αλμερία - Χετάφε |
|
|
| | | |
|
17:15 |
300
|
Λεγκανές - Ρεάλ Σαραγόσα |
|
|
| | | |
|
17:15 |
301
|
Μπούργος - Αμορεμπιέτα |
|
|
| | | |
|
17:15 |
302
|
Κοζέντσα - Μπάρι |
|
|
| | | |
|
17:15 |
303
|
Παλέρμο - Ρετζιάνα |
|
|
| | | |
|
17:15 |
305
|
Σαμπντόρια - Κόμο |
|
|
| | | |
|
17:15 |
306
|
Τσιταντέλα - Φεραλπισάλο |
|
|
| | | |
|
17:30 |
-
|
Αλ Φεχαχίλ - Αλ Αράμπι Κουβέιτ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Γκότνε - ΙΦΚ Έστερσουντ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Κομάρνο - Πούχοφ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Τατράν Πρέσοφ - Σλαβόι Τρεβίζοφ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Σπίσκα Νόβα Βες - Ντόλνι Κούμπιν | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Ταβέρνε - Γουίντερθουρ ΙΙ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Σλόμποντα Μ. Γκραντ - Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Φάμος - Βελέζ Νεβεσίνιε | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
BSK Μπάνια Λούκα - Ρομάνιτσα | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Λακτάσι - Ρούνταρ Πριγιέντορ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Λέοταρ Τρεμπίνιε - Σλάβια Σαράγιεβο | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Ντρίνα Ζβόρνικ - Μόντριτσα | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα - Κοζάρα Γκραντίκα | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Κάζμα - Αλ Σαμπάμπ Κουβέιτ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ - Μπελσίνα Μπόμπρουισκ | | | | | | |
|
17:30 |
307
|
Βερλ - Βάλντχοφ Μανχάιμ |
|
|
| | | |
|
17:30 |
308
|
Χαποέλ Καταμόν Ιερουσαλήμ - Χάποελ Χαντέρα |
|
|
| | | |
|
17:30 |
309
|
Βιζέλα - Ρίο Άβε |
|
|
| | | |
|
17:30 |
310
|
Κάζα Πία - Τσάβες |
|
|
| | | |
|
17:30 |
311
|
Λεϊσόες - Βιλαβερντένσε |
|
|
| | | |
|
17:30 |
312
|
Ουν. Κραϊόβα 1948 - Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ |
|
|
| | | |
|
17:30 |
373
|
Θέλτα Βίγκο Β - Λογρονιές |
|
|
| | | |
|
17:45 |
-
|
Βαλερένγκα (Γ) - Λιν (Γ) | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Άσο Σχλεφ - Μάγκρα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπεν Ακνούν - Καμπίλιε | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ναφτ Αλ Τζανούμπ - Αλ Νατζάφ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Φουζινάρ Ράβνε - Τρίγκλαβ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ζαστρζέμπιε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν ΙΙ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Βίσλα Πουλάβι - Σκρα Τσεστοτσόβα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
ΚΚΣ 1925 Κάλις - Ολίμπια Ελμπλάκ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Βλασίμ - Σλάβια Κρομερίζ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μας Ταμπόρσκο - Λίσεν | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ντραβίνια - Μπρίνιε Γκροσούπιε | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Έλτερσντόρφ - Νεουντρόσενφελντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Αμερθάλ - Βιρτσμπέργκερ FV | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σιλς Μοτζ - Πινζάου Σάλφελντεν | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Χόενεμς - Άλταχ ΙΙ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μεντρίσιο - Λινθ 04 | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μεϋρίν - Ιβερντόν ΙΙ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γκραντ-Σακονέ - Τιμ Βόντ U21 | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μούτενζ - Σκοτζ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ροτκρούζ - Βόλεν | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ετουάλ Καρούζ - Λουκέρνη ΙΙ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς - Γκραντίνα Σρεμπρένικ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ράντνικ Χαντζίτσι - Γιέντινστβο Μπίχατς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μλάντοστ Ντόμποϊ - Σλόμποντα Τούζλα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τόμισλαβ - Ρουντάρ Κακάνι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γκοράζντε - Βις Σιμ-Μπάου | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σιράκ - Νόα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μεντεάμα - Ασάντε Κοτόκο | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γιανγκ Άφρικανς - Κοαστάλ Γιούνιον | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μαλμπάκεν (Γ) - Αλίνγκσας Γιουνάιτεντ (Γ) | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Νόρντικ Γιουνάιτεντ - ΙΦΚ Στόκσουντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μιλσάμι - Μπάλτι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ιμπέρια 1999 - Τορπέντο Κουταΐσι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας - Γκαρεγί | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Κβίντινγκ - Γιόνσερεντς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ρεκίνς Ντε Λ' Ατλαντίκ - Νταμίσα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπανί Γκανσέ - ΑΣ Κοτονού | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ντράγκονς - Ντάτζε | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ντινάμο Ντ'Άμπομι - Αγιέμα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τορπέντο Ζοντίνο - Σμοργκόν | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ρεάλ Σπορτ - Ντιναμίκ Τζουγκού | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σολείλ ΦΚ - Μπαφλς Ντου Μπόργκου | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τονέρε - Πανθέρε Ντε Τζούγκου | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ας Πολίς Μπενίν - JAK | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Αζίζα - Ουίντα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ναρτ Τσέρκεσκ - Σεβαστόπολ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σολίν - Ζρίνσκι Τζούρτζεβατς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπιέλο Μπρντο - Τσιμπάλια | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπέντελ Ίνσουρανς - Χάρτλαντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Αντουάνα Σταρς - Καρέλα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σάμαρτεξ - Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ - Χαρτ Οφ Λάιονς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Νέσιονς ΦΚ - Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν - Αλ Αχλί Αμμάν | | | | | | |
|
18:00 |
313
|
WSG Τιρόλ - Αούστρια Λουστενάου |
|
|
| | | |
|
18:00 |
314
|
Βολφσμπέργκερ - Μπλάου Βάις Λινζ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
316
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Νετάνια |
|
|
| | | |
|
18:00 |
317
|
Βαραζντίν - Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
318
|
Ντιοσγκιόρι - Κεσκεμέτι ΤΕ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
319
|
Ρουκχ Λβιβ - Βέρες Ρίβνε |
|
|
| | | |
|
18:00 |
320
|
Αλ Ακχντούντ - Άμπχα |
|
|
| | | |
|
18:00 |
321
|
Αλ Ραέντ - Ετιφάκ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
322
|
Έργκριτε - Έστερ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
1664
|
VFB Όλντενμπουργκ - Γέντελοχ |
|
|
| | | |
|
18:05 |
-
|
Αλ Ρουστάκ - Ομάν Κλαμπ | | | | | | |
|
18:30 |
-
|
Λεόμπεντορφ - Βίνερ Σπόρτκλουμπ | | | | | | |
|
18:30 |
-
|
Τσενουά - Όμπεργολις Νάτερς | | | | | | |
|
18:30 |
-
|
Κρινς - Λουγκάνο Β' | | | | | | |
|
18:30 |
297
|
Ούλου - VPS Βάσα |
|
|
| | | |
|
18:30 |
323
|
Σλασκ Βρότσλαβ - Ρουχ Χορζόφ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
324
|
Σταλ Ρζέσοφ - Λέχια Γκντάνσκ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
325
|
ΝΚ Μπράβο - Ραντόμλζε |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1665
|
Κάιζερ Τσιφς - Σούπερσπορτ Γιουν. |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1666
|
Ράμπλα Τζούνιορς - Ντεπορτίβο Μαλντονάντο |
|
|
| | | |
|
19:00 |
-
|
Γιαβόρ - Ιμτ Βελιγραδίου | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο - Οπάβα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Νάφτα 1903 - Ρούνταρ Βελένζε | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Κρκα - Τόλμιν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σβατς - Ντόρμπιρνερ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ποχρόνιε - Σαμορίν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Κονκόρντια Βασιλείας - Μπασεκούρ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μούρι - Σολοθούρν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ολντενμπέργκερ - Χάιντερ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μπίτμπουργκ - Ένγκερς | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σόνεμπεκ 1910 - Ράτινγκεν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ουέρντινγκεν - Άντλερ Γιουνιόν Φρίντροπ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Κάννες - Λε Πουί | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ομπάνι - Υέρ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
ΡΚ Γκρας - Εβιάν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Τουλόν - Ετουάλ Σεν Ράφαελ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μπουρζ 18 - Ανζέ Β' | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Λιμπούρν Σεντ Σερίν - Μπερζεράκ Περιγκόρντ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Τρέλισακ - Σεντ Πριβ Σεντ Ιλέρ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σαμπλί - Ομπερβιγιέρ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μπουλόν - Ρασίνγκ Κολόμπες | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Γκινγκάμπ Β' - Βιρουά | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ντίναν Λέχον - Σεντ Μαλό | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Βολτίγκ ντε Σατομπριάντ - Λοριάν Β' | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Κρετέιγ - Φεϊνιέ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ρασίνγκ Μπεζανσόν - Αγκουενό | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Φλέρι 91 - Σεν Κεντέν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μπόμπιγκνι AC - UF Μακόν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Κολμάρ - ASC Μπισχάιμ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Φουριάνι Αγκλιάνι - Οσέρ Β' | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σκεντερμπέου - Ερζένι | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ντιναμό Σίτι - Λάτσι | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Πίμαουντ Γιουνάιτεντ (Γ) - Γκάλγουεϊ (Γ) | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ντίλα Γκόρι - Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Στούρμι - Αραγκβί Ντουσχέτι | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σανχοανένσε - Βιανένσε | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Φιορεντίνα (Γ) - Σασσουόλο (Γ) | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Αλ Σαμπάμπ Μανάμα - Ιστ Ρίφα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Αλ Μουχάρακ - Αλ Χαλά Μουχαράκ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Αλ Ριφά - Σίτρα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
ΟΦΚ Μλαντόστ DG - Ρούνταρ Πλιέβλια | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Πετροβάτς - Γιεζέρο | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μπούντουτσνοστ - Σουτιέσκα Νίκσιτς | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε - Άρσεναλ Τιβάτ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Νέα Σαλαμίνα - Εθνικός Άχνας | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Κοντμ Μέκνες - Ολιμπίκ Χουρίμπγκα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σταντ Μαροκέν - Ράζα Μπένι Μελάλ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ντίφα Χασάνι - USM Ούτζα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα - Κασμ Μαρακές | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ετουάλ Φιλάντ Ουαγκαντούγκου - ΑΣ Ντουάνες | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
ΡΚ Καντιόγκο - Ραχίμο | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σπόρτινγκ Κασκάντες - Ασεκ Κουντούγκου | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
RC Μπόμπο Ντιουλάσο - Σαλίτας | | | | | | |
|
19:00 |
326
|
Μπότεφ Πλόβντιβ - Σλάβια Σόφιας |
|
|
| | | |
|
19:00 |
327
|
Βαντούζ - Μπάντεν |
|
|
| | | |
|
19:00 |
328
|
Βιλ 1900 - Σαφχάουζεν |
|
|
| | | |
|
19:00 |
329
|
Στάντε Νιόν - Τουν |
|
|
| | | |
|
19:00 |
330
|
Λούγκο - Ράγιο Μαγιανταχόντα |
|
|
| | | |
|
19:00 |
331
|
Σαν Φερνάντο - Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια |
|
|
| | | |
|
19:00 |
332
|
Φουενλαμπράδα - Τερουέλ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
333
|
Γιουβέντους - Μίλαν |
|
|
| | | |
|
19:00 |
334
|
Ρόζενμποργκ - Μπόντο Γκλιμτ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
335
|
Ρουζομπερόκ - Ποντμπρεζόβα |
|
|
| | | |
|
19:00 |
336
|
Σκάλιτσα - Τρεντσίν |
|
|
| | | |
|
19:00 |
337
|
ΦΚ Κόσιτσε - Ζλάτε Μοράφτσε |
|
|
| | | |
|
19:00 |
338
|
Φενερμπαχτσέ - Μπεσίκτας |
|
|
| | | |
|
19:00 |
339
|
Χαταϊσπόρ - Μπασακσεχίρ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1614
|
Ρίγα - Ρίγας Σκόλα |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1668
|
ΦΚ Ταλίν - Λεβάντια Ταλίν ΙΙ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1669
|
Σαμπάμπ Μοχαμέντια - Τουάργκα |
|
|
| | | |
|
19:15 |
-
|
Μπέρσενμπρουκ - Χέλσινγκερ | | | | | | |
|
19:15 |
-
|
Αλ Σίμπ - Σοχάρ | | | | | | |
|
19:15 |
-
|
ΣΣ Κόσμος - Σαν Τζιοβάνι | | | | | | |
|
19:15 |
340
|
Σταντάρ Λιέγης - Σιντ Τρούιντεν |
|
|
| | | |
|
19:30 |
-
|
Αβουάν Σινόν - Παρί 13 Ατλέτικο | | | | | | |
|
19:30 |
341
|
Έβερτον - Μπρέντφορντ |
|
|
| | | |
|
19:30 |
342
|
Γκλέναβον - Κάρικ Ρέιντζερς |
|
|
| | | |
|
19:30 |
343
|
Γκλέντοραν - Κρουσέιντερς |
|
|
| | | |
|
19:30 |
344
|
Λάρνε - Κολερέιν |
|
|
| | | |
|
19:30 |
345
|
Λίνφιλντ - Κλίφτονβιλ |
|
|
| | | |
|
19:30 |
346
|
Νιούρι Σίτι - Λόχγκολ |
|
|
| | | |
|
19:30 |
347
|
Ντάνγκανον - Μπαλιμένα Γιουν. |
|
|
| | | |
|
19:30 |
348
|
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Στουτγκάρδη |
|
|
| | | |
|
19:30 |
349
|
Αλαβές - Θέλτα |
|
|
| | | |
|
19:30 |
350
|
Έλτσε - Εσπανιόλ |
|
|
| | | |
|
19:30 |
351
|
Αβελίνο - Κροτόνε |
|
|
| | | |
|
19:30 |
352
|
Γιούβε Στάμπια - Πικέρνο |
|
|
| | | |
|
19:30 |
353
|
Κασερτάνα 1908 - Σορέντο Κάλσιο |
|
|
| | | |
|
19:30 |
354
|
Κατάνια - Μπενεβέντο |
|
|
| | | |
|
19:30 |
355
|
Λατίνα - Ταράντο |
|
|
| | | |
|
19:30 |
356
|
Μονόπολι - ACR Μεσίνα |
|
|
| | | |
|
19:30 |
357
|
Μοντερόσι - Φότζια |
|
|
| | | |
|
19:30 |
358
|
Μπριντίσι - Τούρις |
|
|
| | | |
|
19:30 |
359
|
Οντάτσε Τσερινιόλα - Γκιουγκλιάνο |
|
|
| | | |
|
19:30 |
360
|
Ποτέντζα - Βίρτους Φρανκάβιλα |
|
|
| | | |
|
19:30 |
702
|
Μπαρνέτ - Σόλιχαλ Μουρς |
|
|
| | | |
|
19:30 |
1674
|
Τσέλσι (Γ) - Μπαρτσελόνα (Γ) |
|
|
| | | |
|
19:45 |
1675
|
Αλ Αΐν - Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι |
|
|
| | | |
|
20:00 |
-
|
Ζίμπρου - Ντάτσια Μπουιουτσάνι | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Μόρναρ Μπαρ - Ντέσιτς Τούζι | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Σαμαλιέρε - Ολιμπίκ Άλες | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Μπλουά Φουτ 41 - Ρομοραντίν | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Λεόνες Νέγρος UDG ΙΙ - Ατλέτικο Σαλτίγιο | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Γουέξφορντ Γιαθς (Γ) - Σέλμπουρν (Γ) | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Ντιναμό Μπατούμι - Γκάγκρα | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
HFX Γουάντερερς - Ατλέτικο Οτάβα | | | | | | |
|
20:00 |
361
|
Αζαξιό - Κεβιγί |
|
|
| | | |
|
20:00 |
362
|
Αμιάν - Τρουά |
|
|
| | | |
|
20:00 |
363
|
Ανεσί - Μπαστιά |
|
|
| | | |
|
20:00 |
364
|
Βαλενσιέν - Γκρενόμπλ |
|
|
| | | |
|
20:00 |
365
|
Κονκαρνό - Ροντέ |
|
|
| | | |
|
20:00 |
366
|
Λαβάλ - Μπορντό |
|
|
| | | |
|
20:00 |
367
|
Παρί - Ανζέ |
|
|
| | | |
|
20:00 |
368
|
Πο - Γκινγκάμπ |
|
|
| | | |
|
20:00 |
369
|
Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ |
|
|
| | | |
|
20:00 |
370
|
Βόλος ΝΠΣ - Πανσερραϊκός |
|
|
| | | |
|
20:00 |
371
|
Κηφισιά - ΠΑΣ Γιάννινα |
|
|
| | | |
|
20:00 |
372
|
Παναιτωλικός - Ατρόμητος |
|
|
| | | |
|
20:00 |
374
|
Ασντόντ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα |
|
|
| | | |
|
20:00 |
375
|
Χάποελ Τελ Αβίβ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ |
|
|
| | | |
|
20:00 |
376
|
Μπενφίκα - Μπράγκα |
|
|
| | | |
|
20:00 |
1667
|
Ελ Γκούνα - Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια |
|
|
| | | |
|
20:10 |
377
|
Χάιντουκ Σπλιτ - Ρούντες |
|
|
| | | |
|
20:15 |
-
|
Αμανάτ Μπαγκχντάντ - Αλ Χουντότ | | | | | | |
|
20:15 |
-
|
Νντεπρ Μογκίλεβ - Ντιναμό Μινσκ | | | | | | |
|
20:15 |
-
|
Κχαϊτάν - Αλ Ζάχρα | | | | | | |
|
20:30 |
-
|
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς - Γιουρόπα Πόιντ | | | | | | |
|
20:30 |
-
|
Τθες Σπορτ - Χούγκστρατεν | | | | | | |
|
20:30 |
-
|
Ντεσσέλ - Σιντ-Ελουά Βίνκελ | | | | | | |
|
20:30 |
378
|
Ντεμπρετσένι - Ούιπεστ |
|
|
| | | |
|
20:30 |
379
|
Στεάουα Βουκουρεστίου - Φαρούλ Κονστάντζα |
|
|
| | | |
|
20:30 |
1676
|
Τρίσταν Σουάρεζ - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες |
|
|
| | | |
|
20:45 |
-
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα - Κότβισα Κόλομπρεγκ | | | | | | |
|
20:45 |
-
|
Αλ Χουσείν ΣΚ - Αλ Ακάμπα | | | | | | |
|
20:45 |
380
|
Όστιν - Λος Άντζελες Γκάλαξι |
|
|
| | | |
|
21:00 |
-
|
Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο - Ραντνίτσκι Νις | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Αντβέρπ U23 - Σαρλερουά U23 | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Ολιμπίκ Σαρλερουά - ΡΑΑ Λουβιερουάζ | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Βίρτον - Χέιστ | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Σαν Χουάν Ντε Άραγκον - Ίντερ Πλέια Ντελ Καρμέν | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Σλίγκο Ρόβερς (Γ) - Κορκ Σίτι (Γ) | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ - Φέρο Καρίλ Οέστε Πίκο | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Σάντα Κρουζ ΡΝ - Τρέζε | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Ιπόρα - Ουνιάο Ροντονόπολις | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ - ΚΣΝ Κομουνικασιόνες | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Κολόν ΦΚ - Πλάζα Κολόνια | | | | | | |
|
21:00 |
381
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ - Λόμελ |
|
|
| | | |
|
21:00 |
382
|
Κορνεγιά - Σεστάο Ρίβερ |
|
|
| | | |
|
21:00 |
383
|
Σπορτ Μπόις - Ούνιον Κομέρσιο |
|
|
| | | |
|
21:00 |
384
|
Βίτζεφ Λοτζ - Ράκοβ Τσεστόχοβα |
|
|
| | | |
|
21:00 |
385
|
Τίσχι 71 - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς |
|
|
| | | |
|
21:00 |
386
|
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ - Αλ Νασρ Ριάντ |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1670
|
Σέρο Λάργκο - Μπόστον Ρίβερ |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1677
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο - Κουμπάγια |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1678
|
Χασάνια Αγκανίρ - Φαρ Ραμπάτ |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1679
|
Στέλενμπος - Πολοκουάνε Σίτι |
|
|
| | | |
|
21:15 |
387
|
Ντομζάλε - Μάριμπορ |
|
|
| | | |
|
21:30 |
-
|
Εσπεράνσα Ντ' Ανδόρρα - Καρόι | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Άθλόουν Τάουν (Γ) - DRL Γουέιβς (Γ) | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο - Λαμαντρίντ | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Πουέρτο Νουέβο - Ιτουζάινγκο | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ - Γιουπάνκι | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Βικτοριάνο Αρένας - Χούστο Ντε Ουρκίθα | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Κλουμπ Μερσέντες - Ντεπορτίβο Μουνίς | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Ατλέτικο Καμιονέρος - Σπορτίβο Ατένας | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Αβενίντα - ΦΚ Κασκαβέλ | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Σουντ Αμέρικα - Λα Λουζ | | | | | | |
|
21:30 |
388
|
Σάλκε - Φορτούνα Ντίσελντορφ |
|
|
| | | |
|
21:30 |
389
|
Σιόν - Λουγκάνο |
|
|
| | | |
|
21:30 |
399
|
Λόνγκφορντ Τάουν - Γουέξφορντ |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1680
|
Κλαμπ Αλμάγκρο - Αλμιράντε Μπράουν |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1681
|
Αρχεντίνο ντε Μέρλο - Ντεπορτίβο Λινιέρς |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1682
|
Βίγια Σαν Κάρλος - Ντεπορτίβο Αρμένιο |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1683
|
Ντοκ Σαντ - Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1684
|
Ουρκουίθα - Λος Άντες |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1685
|
Σαν Μάρτιν Ντε Μπουρζάκο - Κανουέλας |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1686
|
Σπορτίβο Ιταλιάνο - Κομουνικασιόνες |
|
|
| | | |
|
21:45 |
390
|
Γάνδη - Βέστερλο |
|
|
| | | |
|
21:45 |
391
|
Λάτσιο - Βερόνα |
|
|
| | | |
|
22:00 |
-
|
MC Αλγέρι - Παραντού | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ - Αντοφαγκάστα | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ιντεπεντιέντε Νεουκέν - Σπορτίβο Μπελγκράνο | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε - Μπόκα Ουνίδος | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Μαναουάρα - Ρίο Μπράνκο Άκρε | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε - Αγκούια Ντε Μαράμπα | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ατλέτικο Σεαρένσε - Ποτιγκουάρ Μοσορό | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Σερτζίπε - Άσα Αλ | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Πετρολίνα - Τζακουιπένσε | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ζουαζεϊρένσε - Ιταμπαϊάνα | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Κάπιταλ Το - Ρεάλ Μπραζίλια | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ντεμοκράτα SL - Νόβα Ιγκουάτσου | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα - Πουσό Αλέγκρε | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Πατροσινένσε - Άγκουα Σάντα | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Σέρα ΕΣ - Αουντάξ Ρίο | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Νουέβα Εσπάρτα - Μαριτίμο Ντε Λα Γκουαΐαρα | | | | | | |
|
22:00 |
392
|
Άστον Βίλα - Τσέλσι |
|
|
| | | |
|
22:00 |
393
|
Χαλ - Ίπσουιτς |
|
|
| | | |
|
22:00 |
394
|
Βάσκο Ντα Γκάμα - Κρισιούμα |
|
|
| | | |
|
22:00 |
395
|
Παρί Σεν Ζερμέν - Χάβρη |
|
|
| | | |
|
22:00 |
397
|
Ατλέτικο Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο |
|
|
| | | |
|
22:00 |
398
|
Ντεπόρτες Κοπιαπό - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα |
|
|
| | | |
|
22:30 |
-
|
Ανάντια - Κανέλας 2010 | | | | | | |
|
22:30 |
-
|
Ρεάλ Φροντέρα - Χίροους Ντε Φάλκον | | | | | | |
|
22:30 |
400
|
Βιτόρια Γκιμαράες - Μποαβίστα |
|
|
| | | |
|
22:35 |
1687
|
Πατρονάτο - Ταγιέρες Ρεμέδιο |
|
|
| | | |
|
23:00 |
-
|
Μποκοτά - Λεόνες | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Φορτζ - Βαλούρ ΦΚ | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Παϊσαντού - Μποταφόγκο SP | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα - UCV | | | | | | |
|
23:00 |
401
|
Κλαμπ Ρεγκάτας - Αμαζόνας |
|
|
| | | |
|
23:00 |
402
|
UΤC Καχαμάρκα - Ατλέτικο Γκράου |
|
|
| | | |
|
23:00 |
403
|
Τσάρλεστον Μπάτερι - Λας Βέγκας Λάιτς |
|
|
| | | |
|
23:00 |
1688
|
ABC Νατάλ - Ναούτικο |
|
|
| | | |
|
23:00 |
1689
|
Σαμπάιο Κορέα - Φιγκεϊρένσε |
|
|
| | | |
|
23:00 |
1690
|
Ολιμπίκ Ντε Σάφι - Ιτιχάντ Τάνγκερ |
|
|
| | | |
|
23:00 |
1691
|
Κόμουναλ Καμπρέρο - ASD Ιμπέρια | | | | | | |
|
23:30 |
-
|
Ντεπ. Κουκούτα - Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα | | | | | | |
|
23:30 |
-
|
Ατλέτικο Ρεντίστας - Κούπερ | | | | | | |
|
23:30 |
1694
|
Λιμπερτάδ Λόχα - Ορένσε |
|
|
| | | |
|
00:00 |
-
|
Πουνταρένας - Ντεπορτ. Σαν Κάρλος | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Γκρέσια - Σάντος Ντε Γκουαπίλες | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Αράμπε Ουνίδο - Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
UMECIT - Σαν Φραντσίσκο ΦΚ | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα - Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Ερέρα - Βεράγκουας | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Πρινσέκα Ντο Σολιμόες - Σάο Ραϊμούντο Μπόα Βίστα | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Σάο Χοσέ ΕΚ - Κόστα Ρίκα ΕΚ | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Σιανόρτε - Ερκίλιο Λουζ | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Μίξκο - Ντεπορτίβο Ατσουάπα | | | | | | |
|
00:00 |
404
|
Αμέρικα Μινέιρο - Νοβοριζοντίνο |
|
|
| | | |
|
00:00 |
1695
|
Νουέβα Σικάγο - Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο |
|
|
| | | |
|
00:30 |
-
|
Κούρικο Ουνίδο - Ντεπόρτες Τεμούκο | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Τριτόνες Βαλάρτα - Καλόρ Ντε Σαν Πέδρο | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Πορτουγκέσα RJ - Ιπατίνγκα | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Ουν. Κονσεπσιόν | | | | | | |
|
00:30 |
405
|
Κουιαμπά - Ατλέτικο Μινέιρο |
|
|
| | | |
|
00:30 |
406
|
Νουμπλένσε - Κομπρελόα |
|
|
| | | |
|
00:40 |
1696
|
Αγκροπεκουάριο - Σαν Μάρτιν Τουκουμάν |
|
|
| | | |
|
01:00 |
-
|
CDM - Σαντιάγκο ΦΚ | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Αλκόνες Ντε Ζαποπάν - Πιονέρος Ντε Κανκούν | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Κολίμα - Ρεάλ Αποντάκα | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ. - Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Αρτεσάνος Μετεπέκ - Αβισπόνες Ντε Τσιλπαντσίνγκο | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Ακουακατέρος CDU - Πατσούκα ΙΙ | | | | | | |
|
01:00 |
1697
|
Σάο Μπερνάρντο - Τομπένσε |
|
|
| | | |
|
01:30 |
-
|
Αθλέτικ Κλουμπ - Ρέμο | | | | | | |
|
01:30 |
407
|
Κούσκο - Σιενσιάνο |
|
|
| | | |
|
02:00 |
-
|
Καφεταλερος Τσιάπας - Αγκουακατέρος Ντε Περιμπάν | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Εσκορπιόνες ΦΚ - Πετρολέρος Ντε Σαλαμάνκα | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Ουνιβ. Αυτ. Ζακατέκας - Λος Κάμπος Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ) - Σιάτλ Ρέιν (Γ) | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Τσατανούγκα - Καρολίνα Κορ | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Μίσιγκαν Σταρς - Κλαμπ Ντε Λυών | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Μεξικάλι - Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ - Σερίτο | | | | | | |
|
02:00 |
408
|
Βενάδος - Ατλέτικο Λα Παζ |
|
|
| | | |
|
02:00 |
409
|
Ίντι Ελέβεν - Νορθ Καρολάινα |
|
|
| | | |
|
02:00 |
410
|
Μαϊάμι FC - Σαν Αντόνιο |
|
|
| | | |
|
02:00 |
411
|
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς - Ντιτρόιτ Σίτι |
|
|
| | | |
|
02:00 |
1699
|
Λίγκα Ντε Κίτο - Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο |
|
|
| | | |
|
02:05 |
1700
|
Κολεγκιάλες - Μίντλαντ |
|
|
| | | |
|
02:06 |
412
|
Χουάρεζ - Λεόν |
|
|
| | | |
|
02:30 |
-
|
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ) - Πόρτλαντ Θορνς (Γ) | | | | | | |
|
02:30 |
-
|
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ) - Χιούστον Ντας (Γ) | | | | | | |
|
02:30 |
-
|
Σαρμιέντο Ρεζιστένσια - Σαρμιέντο Ντε Λα Μπάντα | | | | | | |
|
02:30 |
413
|
Κολόμπους Κρου - Μόντρεαλ Ίμπακτ |
|
|
| | | |
|
02:30 |
414
|
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Βανκούβερ Γουάιτκαπς |
|
|
| | | |
|
02:30 |
415
|
Νιου Γιόρκ Σίτι - Σάρλοτ |
|
|
| | | |
|
02:30 |
416
|
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον - Ίντερ Μαϊάμι |
|
|
| | | |
|
02:30 |
417
|
Ορλάντο Σίτι - Τορόντο |
|
|
| | | |
|
02:30 |
418
|
DC Γιουνάιτεντ - Σιάτλ Σάουντερς |
|
|
| | | |
|
02:30 |
419
|
Σινσινάτι - Κολοράντο Ράπιντς |
|
|
| | | |
|
02:30 |
420
|
Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ρεάλ Σολτ Λέικ |
|
|
| | | |
|
02:30 |
421
|
Λούισβιλ Σίτι - Χάρτφορντ Αθλέτικ |
|
|
| | | |
|
02:30 |
422
|
Μπέρμιγχαμ Λιτζόν - Μέμφις 901 |
|
|
| | | |
|
02:30 |
423
|
Τάμπα Μπέι Ρόντις - Νιου Μέξικο Γιουν. |
|
|
| | | |
|
02:40 |
1701
|
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο - Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα |
|
|
| | | |
|
03:00 |
-
|
Λόμπος ULMX - Σπόρτινγκ Κάναμι | | | | | | |
|
03:00 |
-
|
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Μουνισιπάλ Λιμπέρια | | | | | | |
|
03:00 |
-
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα - Μπαρνετσέα | | | | | | |
|
03:00 |
-
|
Μετροπολιτάνος - Ερμάνος Κολμενάρες | | | | | | |
|
03:00 |
424
|
Μπαΐα - Γκρέμιο |
|
|
| | | |
|
03:00 |
694
|
Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα |
|
|
| | | |
|
03:00 |
1702
|
Σπορτίβο Λουκένιο - Τακουάρι |
|
|
| | | |
|
03:30 |
-
|
Γιόκορο - Μουνισιπάλ Λιμένο | | | | | | |
|
03:30 |
425
|
Μινεσότα Γιουνάιτεντ - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι |
|
|
| | | |
|
03:30 |
426
|
Νάσβιλ - Σαν Χοσέ Έρθκουεικς |
|
|
| | | |
|
03:30 |
427
|
Ντάλας - Ντιναμό Χιούστον |
|
|
| | | |
|
03:30 |
428
|
Σικάγο Φάιαρ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
04:00 |
-
|
Ταούρο - Αλιάνσα Παναμά | | | | | | |
|
04:00 |
-
|
Πότρος Ντελ Έστε - Πλάζα Αμαντόρ | | | | | | |
|
04:00 |
-
|
Ρασίνγκ Πόρτο Παλμέιρας - Ίντερ Ντε Κερετάρο | | | | | | |
|
04:00 |
-
|
Ισίντρο Μεταπάν - Πλατένσε Μουνισιπάλ | | | | | | |
|
04:00 |
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ - Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο | | | | | | |
|
04:00 |
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο - Σάντα Τέκλα | | | | | | |
|
04:00 |
429
|
Τίγκρες - Τιχουάνα |
|
|
| | | |
|
04:00 |
430
|
Τολούκα - Κρουζ Αζούλ |
|
|
| | | |
|
04:00 |
432
|
Ελ Πάσο Λοκομοτίβε - Τούλσα |
|
|
| | | |
|
04:05 |
431
|
Ταπατίο - Σελάγια |
|
|
| | | |
|
04:10 |
433
|
Πατσούκα - Μασατλάν |
|
|
| | | |
|
05:00 |
-
|
Τάμπικο Μαδέρο - Ντεπορτίβα Βενάδος | | | | | | |
|
05:00 |
-
|
Ερεντιάνο - Αλαχουελένσε | | | | | | |
|
05:00 |
-
|
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ) - Μπέι (Γ) | | | | | | |
|
05:00 |
-
|
Λος Άντζελες Φορς - Κάπο | | | | | | |
|
05:00 |
-
|
Σάκαλιν Σάκαλινσκ - Κόσμος Ντολγκοπρίντι | | | | | | |
|
05:00 |
434
|
Όκλαντ Ρουτς - Κολοράντο Σουίτσμπακς |
|
|
| | | |
|
05:00 |
435
|
Όραντζ Κάουντι - Μοντερέι Μπέι |
|
|
| | | |
|
05:00 |
436
|
Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Λόουντουν Γιουνάιτεντ |
|
|
| | | |
|
05:30 |
437
|
Λος Άντζελες - Πόρτλαντ Τίμπερς |
|
|
| | | |