1647 Όνσε Κάλντας - Λα Εκιδάδ
:
2 - 0
(89')
1076 Βίσελ Κόμπε - Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
07:00
1077 Τόκιο Βέρντι - Τζούμπιλο Ιβάτα
07:00
1078 Γκάμπα Οσάκα - Σερέσο Όσακα
07:05
1079 Κιότο Σανγκά - Μασίντα Ζέλβια
08:00
1080 Χοκάιντο Σαπόρο - ΦΚ Τόκιο
08:00
1081 Φουκουόκα - Καβασάκι
08:00
1082 Καγκοσίμα - Σεντάι
08:00
1083 Μίτο Χόλιχοκ - Ροάσο Κουμαμότο
08:00
1084 Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Βεντφορέτ Κόφου
08:00
1085 Φατζιάνο Οκαϊάμα - Τοκουσίμα Βόρτις
08:00
1086 Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Μοντ. Γιαμαγάτα
08:00
1087 Τοτσίγκι - Φουτζιέντα
08:00
1088 Όιτα Τρίνιτα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι
08:00
1089 Θέσπα Κουσάτσου - Σιμίζου
08:00
1090 Τζετζού Γιουνάιτεντ - Νταεγού
08:00
1091 Σεονάν Σίτι - Ανσάν Γκρίνερς
08:00
1092 Χιροσίμα - Ναγκόγια
09:00
1093 Εχίμε - Ιβάκι
09:00
1094 Κασίβα Ρέισολ - Κασίμα Άντλερς
10:00
1095 Σόναν Μπελμάρε - Σαγκάν Τοσού
10:00
1096 Γκουανγκτζού - Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
10:30
1097 Σεούλ Ι-Λάντ - Τσεονγκτζού ΦΚ
10:30
1098 Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Γιοκοχάμα Μαρίνος
11:00
1099 Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Γιοκοχάμα
13:00
1100 Ντνίπρο-1 - Κρίβμπας
13:00
1101 Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ - Ντάνταλκ
15:00
1102 Χέρμανσταντ - Πολιτέχνικα Ιάσι
15:00
223 Γουόρθινγκ - Μπρέιντρι
17:00
1103 Κρόουλι Τάουν - Μίλτον Κέινς Ντονς
17:00
1657 Σλάβια Σόφιας - Άρντα
17:45
1104 Βέρες Ρίβνε - Μινάι
18:00
1105 UTA Αράντ - Ουν. Κραϊόβα 1948
18:00
889 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς - Βίσλα Κρακοβίας
19:00
1106 Μποέμιαν - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
19:00
1107 Σάμροκ Ρόβερς - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ
19:00
1108 Σλίγκο Ρόβερς - Σεντ Πάτρικς
19:00
1109 Κορκ Σίτι - Γουέξφορντ
19:00
1110 Τρίτι Γιουνάιτεντ - Άθλοουν Τάουν
19:00
1111 Σαλερνιτάνα - Αταλάντα
19:00
1114 Γιου Σι Ντι - Κόουβ Ράμπλερς
19:00
1115 Λόνγκφορντ Τάουν - Κέρι
19:00
1116 Μπρέι Γουόντερερς - Φιν Χαρπς
19:00
1112 Κρου - Ντονκάστερ
19:30
857 Πογκόν - Πούσζκα Νιεπολομίσε
20:00
1113 Βέιλε - Οντένσε
20:00
1117 Βάρμπεργκ Μπόις - Τρέλεμποργκ
20:00
1118 Αντάλιασπορ - Πέντικσπορ
20:00
1119 Κόνιασπορ - Φενερμπαχτσέ
20:00
1120 Γκάις - Γκέτεμποργκ
20:10
1658 Μπότεφ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ 1948
20:15
913 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Ασντόντ
20:30
914 Χάποελ Χαντέρα - Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
20:30
1121 Χάποελ Μπνέι Σαχνίν - Μακάμπι Τελ Αβίβ
20:30
1122 Εξέλσιορ - Ναϊμέγκεν
21:00
1123 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Στεάουα Βουκουρεστίου
21:00
1124 Αλ Αχλί Τζέντα - Αλ Χιλάλ Ριάντ
21:00
1125 Ντέρι Σίτι - Σέλμπουρν
21:45
1126 Ουντινέζε - Νάπολι
21:45
1127 Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
22:00
1128 Λιλ - Λυών
22:00
1129 AVS Φουτεμπόλ - Μάφρα
22:15
1130 Ατλέτικο Γκράου - Σπορτ Χουανκάγιο
22:30
1131 Σεάρα - Κλαμπ Ρεγκάτας
01:00
1133 Πόντε Πρέτα - Αμαζόνας
02:00
1134 Σάντος - Γκουαρανί
03:00