157
Μποταφόγκο - Βιτόρια Μπαΐα
01:00
1516
Αγκούια Ντε Μαράμπα - Σάο Πάουλο
01:30
158
Κλαμπ Ρεγκάτας - Σεάρα
02:30
1517
Ταπατίο - Ατλάντε
02:30
1518
Ρασίνγκ Κλουμπ - Ταγιέρες Ρεμέδιο
03:10
159
Γκοϊάς - Κουιαμπά
03:30
160
Παλμέιρας - Μποταφόγκο SP
03:30
1519
Νεκάξα - Κερέταρο
04:00
1520
Ατλέτικο Λα Παζ - Λεόνες Νέγκρος
04:30
161
Τοκουσίμα Βόρτις - Εχίμε
07:10
162
Γιοκοχάμα Μαρίνος - Τζούμπιλο Ιβάτα
08:00
163
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Χιροσίμα
08:00
164
Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Μπάουμπλιτζ Ακίτα
08:00
165
Βεντφορέτ Κόφου - Όιτα Τρίνιτα
08:00
166
Μοντ. Γιαμαγάτα - Φατζιάνο Οκαϊάμα
08:00
167
Γιοκοχάμα - Μίτο Χόλιχοκ
08:00
168
Ροάσο Κουμαμότο - Καγκοσίμα
08:00
169
Σεντάι - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
08:00
170
Σιμίζου - Τοτσίγκι
08:00
171
Φουτζιέντα - Θέσπα Κουσάτσου
08:00
172
Κασίμα Άντλερς - Σόναν Μπελμάρε
09:00
173
Μασίντα Ζέλβια - Κασίβα Ρέισολ
09:00
174
Σαγκάν Τοσού - Τόκιο Βέρντι
09:00
175
Σερέσο Όσακα - Χοκάιντο Σαπόρο
09:00
176
ΦΚ Τόκιο - Κιότο Σανγκά
09:00
177
Καβασάκι - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
10:00
178
Φουκουόκα - Γκάμπα Οσάκα
10:00
179
Ιβάκι - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
10:00
180
Ναγκόγια - Βίσελ Κόμπε
13:00
1522
Χάποελ Ρισόν Λετζιόν - Χάποελ Άκο
16:00
1524
Ιρόνι Τιμπέριας - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
16:00
1525
Ιχούντ Μπνέι Σφάραμ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα
16:00
1526
Κφαρ Κασέμ - Σέκτζια Νες Ζιόνα
16:00
1527
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα - Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ
16:00
1528
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα - Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
16:00
1529
Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Χάποελ Αφούλα
16:00
182
Ρούντες - Ίστρα
18:00
183
Αλ Τααβόν - Αλ Χιλάλ Ριάντ
18:00
184
VPS Βάσα - Λάχτι
18:00
1530
Πρίμπραμ - Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
18:00
1537
BFC Νταουγκάβπιλς - Γιελγκάβα
18:00
185
Κότκα - Γιαπς
18:30
871
Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα - ΦΚ Κόσιτσε
18:30
1538
Ντανούμπιο - Ράμπλα Τζούνιορς
18:30
186
Κρακόβια - Γκόρνικ Ζάμπρζε
19:00
187
Γκόρνικ Λέτζνα - Όντρα Οπόλε
19:00
1531
Ζιχλάβα - Βάρνσντορφ
19:00
1532
Οπάβα - Κρουντίμ
19:00
188
Άμστετεν - Φλοριντσντόρφερ
19:10
189
Λέομπεν - Σεντ Πόλτεν
19:10
190
Λίφερινγκ - Στουρμ Γκρατς II
19:10
191
Ντορμπίρν 1913 - Κάπφενμπεργκ
19:10
192
Στρίπφινγκ Βάιντεν - Λαφνίτζ
19:10
194
Αμβούργο - Ζανκτ Πάουλι
19:30
195
Φορτούνα Ντίσελντορφ - Νυρεμβέργη
19:30
196
Νάεστβεντ - Β 93 Κοπεγχάγη
19:30
197
Τουλούζ - Μονπελιέ
20:00
198
Λούμπεκ - MSV Ντούισμπουργκ
20:00
199
Άαρχους - Νόρτζελαντ
20:00
200
Βεντσάισελ - Κόλντινγκ ΙΦ
20:00
201
Σάντα Κλάρα - Os Μπελενένσες
20:00
202
Φαρούλ Κονστάντζα - Σέπσι
20:00
203
Ανκαραγκουτσού - Αλάνιασπορ
20:00
204
Μπεσίκτας - Ρίζεσπορ
20:00
213
Σατορού - Βιλεφράνς
20:00
206
Αούστρια Λουστενάου - Αούστρια Βιέννης
20:30
207
Αβράνς - Νανσί
20:30
208
Γκολ ΦΚ - Νιμ
20:30
209
Επινάλ - Ορλεάν
20:30
210
Λε Μαν - Σολέ
20:30
212
Ρεντ Σταρ 93 - Βερσαλλίες 78
20:30
214
Σοσό - Ντιζόν
20:30
215
Μπελιντσόνα - Ξαμάξ
20:30
216
Σαφχάουζεν - Στάντε Νιόν
20:30
1607
Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ - ΤS Γκάλαξι
20:30
217
Κεβιγί - Δουνκέρκη
21:00
218
Ανζέ - Πο
21:00
219
Γκρενόμπλ - Κονκαρνό
21:00
220
Καέν - Λαβάλ
21:00
221
Μπαστιά - Αμιάν
21:00
222
Μπορντό - Αζαξιό
21:00
703
Ροντέ - Ανεσί
21:00
704
Τρουά - Βαλενσιέν
21:00
705
Άλμερε Σίτι - Χέρενφεν
21:00
706
Φορτούνα Σιτάρντ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς
21:00
707
Αϊντχόφεν B' - Τοπ Ος
21:00
708
Άλκμααρ Β' - Μάαστριχτ
21:00
709
Μπρέντα - Ντεν Χάαγκ
21:00
710
Ντε Γκράαφτσαπ - Ουτρέχτη Β'
21:00
711
Ντεν Μπος - Έμεν
21:00
712
Ντόρντρεχτ - Βίλεμ
21:00
713
Ρόντα - Καμπούρ
21:00
714
Τελστάρ - Χρόνινγκεν
21:00
715
Φένλο - Άγιαξ Β'
21:00
716
Χέλμοντ Σπορ - ΦΚ Αϊντχόφεν
21:00
717
Φέχερβαρ - ΜΤΚ Βουδαπέστης
21:00
718
Ετιφάκ - Αλ Φάιχα
21:00
719
Άμπχα - Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
21:00
1603
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο - Πενιαρόλ
21:00
720
Βαντούζ - Ααράου
21:15
721
Μπάντεν - Τουν
21:15
722
Σιόν - Βιλ 1900
21:15
205
Μπάρνσλεϊ - Μπόλτον
21:30
723
Γκράτσερ ΑΚ - Αντμίρα Βάκερ
21:30
724
Χοφενχάιμ - Λειψία
21:30
725
Βιγιαρεάλ Β' - Λεβάντε
21:30
726
Ρουχ Χορζόφ - Λεχ Πόζναν
21:30
727
Ποντμπεσκίτζιε - Άρκα Γκντίνια
21:30
728
Βέστερλο - Σιντ Τρούιντεν
21:45
729
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Ντέρι Σίτι
21:45
730
Μποέμιαν - Σάμροκ Ρόβερς
21:45
731
Ντάνταλκ - Σέλμπουρν
21:45
732
Σεντ Πάτρικς - Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
21:45
733
Σλίγκο Ρόβερς - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ
21:45
734
Γιου Σι Ντι - Λόνγκφορντ Τάουν
21:45
735
Γουέξφορντ - Άθλοουν Τάουν
21:45
736
Κέρι - Κορκ Σίτι
21:45
737
Κόουβ Ράμπλερς - Μπρέι Γουόντερερς
21:45
738
Φιν Χαρπς - Τρίτι Γιουνάιτεντ
21:45
739
Τορίνο - Μπολόνια
21:45
740
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ - Ντανφέρμλιν
21:45
741
Ινβερνές - Μόρτον
21:45
742
Κουίνς Παρκ - Ερντριόνιανς
21:45
743
Νταντί Γιουνάιτεντ - Πάρτικ Θιστλ
21:45
744
Ρέιθ Ρόβερς - Αρμπρόουθ
21:45
745
Λούτον - Έβερτον
22:00
746
Λανς - Λοριάν
22:00
747
Μαρτίγκ - Μαρινιάν
22:00
748
Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο
22:00
749
Μορεϊρένσε - Βιζέλα
22:15
750
Παλεστίνο - Ντεπόρτες Κοπιαπό
22:30
751
AD Τάρμα - Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
23:00
1648
Σπορτίβο Αμελιάνο - Κλουμπ Γκουαράνι
00:30
752
Παϊσαντού - Αβάι
01:00
1626
Κολόν Σάντα Φε - Κλαμπ Αλμάγκρο
01:10
753
Σιενσιάνο - Σεζάρ Βαγιέχο
02:00
754
Κοκουίμπο Ουνίδο - Ουατσιπάτο
02:00
1604
Νασιονάλ Μοντεβιδέο - Ράσινγκ Μοντεβιδέο
02:00
1627
Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπράουν ντε Αντρόγκε
03:00
1649
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν - Σέρο Πορτένιο
03:00
1650
Νασιονάλ Ασουνσιόν - Σπορτίβο Λουκένιο
03:00
755
Κοριτίμπα - Σπορτ Ρεσίφε
03:30
756
Αλιάνσα Λίμα - UΤC Καχαμάρκα
04:30
Live scores
από το
agones.gr