381
Κιότο Σανγκά - Χιροσίμα
0 - 5
(ΤΕΛ)
382
Μασίντα Ζέλβια - Τόκιο Βέρντι
5 - 0
(ΤΕΛ)
383
Τζούμπιλο Ιβάτα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
1 - 1
(ΤΕΛ)
384
Φατζιάνο Οκαϊάμα - Βεντφορέτ Κόφου
2 - 0
(ΤΕΛ)
385
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Φουτζιέντα
2 - 1
(ΤΕΛ)
386
Γκάμπα Οσάκα - Καβασάκι
3 - 1
(ΤΕΛ)
387
Κασίμα Άντλερς - Βίσελ Κόμπε
1 - 0
(ΤΕΛ)
388
ΦΚ Τόκιο - Γιοκοχάμα Μαρίνος
1 - 1
(ΤΕΛ)
389
Κασίβα Ρέισολ - Χοκάιντο Σαπόρο
2 - 1
(ΤΕΛ)
390
Σόναν Μπελμάρε - Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
2 - 1
(ΤΕΛ)
391
Γκανγκβόν - Ουλσάν HD
1 - 0
(ΤΕΛ)
392
Γκουανγκτζού - Τζέονμπουκ
0 - 3
(ΤΕΛ)
393
Σεούλ - Νταεγού
1 - 2
(ΤΕΛ)
394
Σεονγκνάμ - Μπουσάν Ι Παρκ
0 - 1
(ΤΕΛ)
395
Σεονάν Σίτι - Ανιάνγκ
0 - 1
(ΤΕΛ)
397
Τοτσίγκι - Σεντάι
1 - 2
(ΤΕΛ)
401
Σουγόν - Ποχάνγκ
1 - 0
(ΤΕΛ)
402
Γκιέονγκαμ - Γκίμπο Σίτιζεν
1 - 3
(ΤΕΛ)
403
LNZ Τσερκάσι - Ζόρια Λουγκάνσκ
2 - 1
(ΤΕΛ)
404
AVS Φουτεμπόλ - Τοντέλα
0 - 1
(ΤΕΛ)
405
Ακαντέμικο Βίσεου - Μαρίτιμο
2 - 2
(ΤΕΛ)
1504
Ευρόπα - Μπέτις Β
1 - 3
(ΤΕΛ)
1506
Ιθάρα - Φορμεντέρα
1 - 0
(ΤΕΛ)
406
Σασσουόλο - Κάλιαρι
0 - 2
(ΤΕΛ)
407
Κρακόβια - Ράκοβ Τσεστόχοβα
2 - 0
(ΤΕΛ)
408
Λαντσκρόνα - Έρεμπρο
0 - 0
(ΤΕΛ)
1507
Γκρειφσβάλντερ - Μεουσέλβιτζ
4 - 1
(ΤΕΛ)
1509
Καρλ Τσάις Ιένα - Ιλενμπούργκ
2 - 0
(ΤΕΛ)
1510
Λοκομοτίβ Λειψίας - Σβικάου
2 - 0
(ΤΕΛ)
1511
Μπάμπελσμπεργκ - VSG Αλτγκλιένιτσκε
0 - 0
(ΤΕΛ)
1512
Ντιναμό Βερολίνου - Μπέρλινερ
3 - 1
(ΤΕΛ)
1518
Τσέμνιτσερ - Έρφουρτ
2 - 2
(ΤΕΛ)
1519
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε - Τσέμι Λειψίας
1 - 3
(ΤΕΛ)
1520
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ - Κότμπους
0 - 2
(ΤΕΛ)
409
Σερκλ Μπριζ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
1 - 2
(ΤΕΛ)
1521
Ταλίνα Κάλεβ - Νόμε Γιουνάιτεντ
2 - 0
(ΤΕΛ)
410
Κρόουλι Τάουν - Κρου
2 - 0
(ΤΕΛ)
411
Οντένσε - Ράντερς
2 - 0
(ΤΕΛ)
412
Εϊμπάρ - Καρταχένα
1 - 0
(ΤΕΛ)
413
Μπρομαποϊκάρνα - Νόρκεπινγκ
2 - 1
(ΤΕΛ)
414
Χάμαρμπι - ΑΪΚ Στοκχόλμης
2 - 1
(ΤΕΛ)
1522
Γκαμπάλα - Αράζ
2 - 0
(ΤΕΛ)
1524
Ζετίσου - Κιζιλζάρ
0 - 0
(ΤΕΛ)
1525
Σαχτιόρ Καραγκαντί - Τόμπολ
1 - 0
(ΤΕΛ)
415
Αϊντχόφεν - Βάαλβαϊκ
3 - 1
(ΤΕΛ)
416
Άλκμααρ - Ουτρέχτη
3 - 3
(ΤΕΛ)
417
Άλμερε Σίτι - Ναϊμέγκεν
1 - 4
(ΤΕΛ)
418
Σπάρτα Ρότερνταμ - Χέρενφεν
2 - 1
(ΤΕΛ)
419
Τσβόλε - Τβέντε
1 - 2
(ΤΕΛ)
420
Φέγενορντ - Εξέλσιορ
4 - 0
(ΤΕΛ)
421
Φίτεσε - Άγιαξ
2 - 2
(ΤΕΛ)
422
Φόλενταμ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς
1 - 2
(ΤΕΛ)
423
Χέρακλες - Φορτούνα Σιτάρντ
0 - 0
(ΤΕΛ)
424
Βέρες Ρίβνε - Ολεξάντρια
2 - 2
(ΤΕΛ)
425
Βόρσκλα Πολτάβα - Όμπολον Κιέβου
2 - 0
(ΗΜΧ)
426
Μέταλιστ 1925 - Πολίσια Ζιτόμιρ
3 - 3
(ΤΕΛ)
427
Μινάι - Κόλος Κοβαλίβκα
3 - 2
(ΤΕΛ)
428
Ντνίπρο-1 - Σαχτάρ Ντόνετσκ
ΔΙΑΚΟΠΗ
429
Ρουκχ Λβιβ - Τσερνομόρετς Οδησσού
2 - 0
(ΤΕΛ)
430
Μόντσα - Φροζινόνε
0 - 1
(73')
431
Ουντινέζε - Έμπολι
0 - 0
(72')
432
Βάρτα Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας
0 - 1
(72')
433
Πολόνια Βαρσοβίας - Όντρα Οπόλε
0 - 1
(74')
434
Ολιβεϊρένσε - Λεϊσόες
1 - 2
ΓΚΟΛ!
(68')
435
Σάντβικενς ΙΦ - Βάρμπεργκ Μπόις
3 - 1
(76')
436
Τέπλιτσε - Χράντετς Κράλοβε
0 - 0
(72')
437
Γκνιστάν - Κουόπιο
0 - 0
(70')
438
Σεϊναγιόεν Β' - Σάλπα
2 - 0
(78')
439
Αμβούργο - Νυρεμβέργη
3 - 1
(ΗΜΧ)
440
Αννόβερο - Χόλσταϊν Κίελ
0 - 2
(ΗΜΧ)
441
Βέχεν - Ζανκτ Πάουλι
1 - 0
(ΗΜΧ)
442
Γκρόιτερ Φιρτ - Σάλκε
0 - 0
(ΗΜΧ)
443
Έλβερσμπεργκ - Καρλσρούη
0 - 0
(ΗΜΧ)
444
Καϊζερσλάουτερν - Μπραουνσβάιγκ
1 - 0
(46')
445
Όσναμπρικ - Χέρτα Βερολίνου
1 - 1
(46')
446
Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μαγδεμβούργο
2 - 1
(ΗΜΧ)
447
Χάνσα Ροστόκ - Πάντερμπορν
0 - 0
(ΗΜΧ)
1530
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ - Αννόβερο ΙΙ
0 - 0
(ΗΜΧ)
449
Σάντος - Μπρούσκε
1 - 0
(33')
450
Λίβινγκστον - Χιμπέρνιαν
0 - 0
(30')
451
Μάδεργουελ - Σεντ Τζόνστον
0 - 1
(31')
452
Ρος Κάουντι - Αμπερντίν
1 - 0
(32')
1535
Πάρνου Βάπρους - Λεβάντια Ταλίν
0 - 0
(32')
1537
Τζιούγκας - Μπάνγκα Γκαργζντάι
0 - 0
(33')
453
Αλκορκόν - Βαγιαδολίδ
1 - 0
(18')
454
Βάρναμο - Κάλμαρ
0 - 0
(2')
455
Γκάις - Έλφσμποργκ
0 - 0
(2')
456
Άρσεναλ - Έβερτον
18:00
457
Κρίσταλ Πάλας - Άστον Βίλα
18:00
458
Λίβερπουλ - Γουλβς
18:00
459
Λούτον - Φούλαμ
18:00
460
Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ
18:00
461
Μπέρνλι - Νότιγχαμ Φόρεστ
18:00
462
Μπράιτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:00
463
Μπρέντφορντ - Νιούκαστλ
18:00
464
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Τότεναμ
18:00
465
Τσέλσι - Μπόρνμουθ
18:00
466
Ραπίντ Βιέννης - Χάρτμπεργκ
18:00
467
Σάλτσμπουργκ - Λασκ Λίντσερ
18:00
468
Στουρμ Γκρατς - Αούστρια Κλάγκενφουρτ
18:00
469
Χάιντουκ Σπλιτ - ΗΝΚ Γκόριτσα
18:00
470
Παρντουμπίτσε - Κάρβινα
18:00
471
Μπουντεγιόβιτσε - Γιάμπλονετς
18:00
472
Ζλιν - Μποέμιανς 1905
18:00
1542
Ισμαΐλι - Πίραμιντς
18:00
1543
Γκάγκρα - Τελάβι
18:00
1545
Γιελγκάβα - Ρίγα
18:00
473
Κεσκεμέτι ΤΕ - Ζαλαεγκερζέγκ
18:15
1546
Ζαλγκίρις Βίλνιους - Κάουνο Ζαλγκίρις
18:25
474
Βίτζεφ Λοτζ - Λεχ Πόζναν
18:30
475
Νασιονάλ Μαδέιρα - Μάφρα
18:30
476
Σάντα Κλάρα - Λεϊρία
18:30
477
Κόπερ - Μάριμπορ
18:30
478
Ολίμπια Λιουμπλιάνα - ΝΚ Μπράβο
18:30
479
ΕΙΦ Εκένας - Λάχτι
18:30
480
Γιάρο - ΠΚ-35
18:30
481
Μικελίν - Γιαπς
18:30
1547
Βικτόρια Βερολίνου - Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
18:30
1548
Ντανούμπιο - Ράσινγκ Μοντεβιδέο
18:30
484
Ίντερ - Λάτσιο
19:00
485
Βις Πέζαρο - Ρεκανατέζε
19:00
486
Νοβάρα - Φιορενζουόλα
19:00
487
Νιετσιέτζα - Τίσχι 71
19:00
488
Γαλατασαράι - Φενερμπαχτσέ
19:00
1550
Κολχέτι Πότι - Τορπέντο Κουταΐσι
19:00
1551
Λογρονιές - Γκουιθέλο
19:00
1552
Μαρμπέγια - Χετάφε Β'
19:00
1553
Μπανταλόνα Φουτούρ - Οριχουέλα
19:00
1554
Νουμάνθια - Ούτεμπο
19:00
1562
Ποντεβέδρα - Ντεπορτίβο Άραγκον
19:00
1563
Ρεάλ Αβιλές - Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ
19:00
1565
Γιελιμάι - Καϊράτ Αλμάτι
19:00
489
Άντερλεχτ - Κλαμπ Μπριζ
19:30
490
Νουμπλένσε - Ο Χίγκινς
19:30
1566
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα - Ατλέτικο Ραφαέλα
19:45
345
Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Νετάνια
20:00
491
ΑΕΚ - Λαμία
20:00
492
Άρης - ΠΑΟΚ
20:00
493
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
20:00
494
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σεβίλλη
20:00
495
Ατλέτικο Μαδρίτης - Οσασούνα
20:00
496
Βαλένθια - Χιρόνα
20:00
497
Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης
20:00
498
Γρανάδα - Θέλτα
20:00
499
Κάντιθ - Λας Πάλμας
20:00
500
Μαγιόρκα - Αλμερία
20:00
501
Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο
20:00
502
Μπέτις - Ρεάλ Σοσιεδάδ
20:00
1567
Ντιναμό Μπατούμι - Ιμπέρια 1999
20:00
1568
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο - Γέιδα
20:00
503
Λόμελ - Κόρτραϊκ
20:15
504
Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λουντογκόρετς
20:30
505
Οσίγιεκ - Ριέκα
20:30
1569
Θαμόρα ΚΦ - Σαντ Άντρεου
20:30
178
Μπαράκας Σεντράλ - Σαρμιέντο Χουνίν
21:00
506
AD Τάρμα - Κομερσιάντες Ούνιδος
21:00
507
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Στεάουα Βουκουρεστίου
21:00
1570
Άρσεναλ Σαραντί - Τρίσταν Σουάρεζ
21:00
1571
Γκιγιέρμο Μπράουν - Αγκροπεκουάριο
21:00
1572
Ρούνα - Ντελφίν
21:00
1573
Άουντα - Λιεπάγια
21:00
1575
Μπόστον Ρίβερ - Σέρο
21:00
508
Φερεντσβάρος - Ούιπεστ
21:15
509
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε - Ιντεπεντιέντε
21:30
510
Μονόπολι - Βίρτους Φρανκάβιλα
21:30
511
Ποτέντζα - Μοντερόσι
21:30
512
Λέχια Γκντάνσκ - Άρκα Γκντίνια
21:30
1576
Αλντοσίβι - Κλαμπ Αλμάγκρο
21:30
1577
Ντεφενσόρες Ουνίντος - Ντεπορτίβο Μαντρίν
21:30
1578
Τσακαρίτα Τζούνιορς - Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
21:30
1579
Χιμνάσια Μεντόζα - Ντεπορτίβο Μορόν
21:30
513
Ρόμα - Τζένοα
21:45
1580
Κολόν Σάντα Φε - Τσάκο Φορ Έβερ
21:45
517
Μιρασόλ - Ιτουάνο
22:00
518
Οπεράριο Φεροβιάριο - Σεάρα
22:00
520
Λανς - Μονπελιέ
22:00
521
Λιλ - Νις
22:00
522
Λοριάν - Κλερμόν
22:00
523
Λυών - Στρασβούργο
22:00
524
Μετς - Παρί Σεν Ζερμέν
22:00
525
Μονακό - Ναντ
22:00
526
Ρεμς - Ρεν
22:00
527
Τουλούζ - Μπρεστ
22:00
528
Χάβρη - Μαρσέιγ
22:00
529
Ρεάλ Σαραγόσα - Φερόλ
22:00
1581
Σαν Μάρτιν ΣΧ - Ολ Μπόις
22:00
1582
Σολ Ντε Αμέρικα - Σέρο Πορτένιο
22:15
530
Λος Τσάνκας - Αλιάνσα Ατλέτικο
23:30
1583
Αούκας - Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
23:30
1584
Μοντεβιδέο Γουόντερερς - Σέρο Λάργκο
23:30
531
Μπάνφιλντ - Ουρακάν
23:45
533
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες - Ατλέτικο Τουκουμάν
23:45
1585
Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
00:00
534
Κόλο Κόλο - Παλεστίνο
00:30
1586
Χενεράλ Καμπαγέρο - Σπορτίβο Λουκένιο
00:30
535
Ατλέτικο Τζούνιορ - Ντεπόρτες Περέιρα
01:30
536
Σέντραλ Κόρδοβα - Μπόκα Τζούνιορς
02:00
537
Κάρλος Μανούτσι - Σεζάρ Βαγιέχο
02:00
1587
Κουμπάγια - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
02:00
1588
Ντεπορτίβο Σαπρίσα - Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
02:00
538
Κρουζ Αζούλ - Μοντερέι
03:00
539
Λος Μιγιονάριος - Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
04:00
541
Αλιάνσα Λίμα - Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο
04:00
Live scores
από το
agones.gr