Super League Interwetten: Όλα τα γκολ και τα highlights των αγώνων της Κυριακής (videos)

5/10/2020 00:18
Πέντε παιχνίδια περιλάμβανε το πρόγραμμα της Κυριακής (4/10), στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Super League Interwetten.

Το χρονικά πρώτο ήταν αυτό του Παναθηναϊκού με τον Άρη. Οι «κίτρινοι» πέτυχαν μεγάλο διπλό (0-1), με τους «πράσινους» να προβληματίζονται ακόμα περισσότερο, καθώς δεν είχαν καλή εικόνα κι ακόμα δεν έχουν νικήσει.

Ακολούθησε η εντός έδρας νίκη του ΠΑΟΚ με αντίπαλο τον ΟΦΗ με το «καθαρό» 3-0 που διαμορφώθηκε πάντως στο τέλος, ενώ στο φινάλε νίκησε και ο Απόλλων Σμύρνης την ΑΕΛ με 1-0, σκοράροντας στις καθυστερήσεις πέναλτι του Φατιόν.

Απρόσμενη γκέλα για τον Ολυμπιακό ο οποίος έμεινε στο 1-1 στους «Ζωσιμάδες» κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα και διαμαρτύρεται για το γκολ του Χασάν που ακυρώθηκε ως οφσάιντ στις καθυστερήσεις.

Τέλος, στο Περιστέρι, η κουρασμένη -μετά τη μεγάλη πρόκριση επί της Βόλφσμπουργκ- ΑΕΚ ηττήθηκε 1-0 από τον Ατρόμητο, με τον Γούτα να σκοράρει δεύτερη φορά φέτος για τους Περιστεριώτες και τον Μάνταλο να αποβάλλεται με απευθείας κόκκινη κάρτα.

Δείτε τα highlights όλων των αγώνων της Κυριακής (4/10)

Παναθηναϊκός - Άρης 0-1

ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 3-0

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ 1-0

ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός 1-1

Ατρόμητος - ΑΕΚ 1-0