Πρόγραμμα τηλεόρασης


Τρίτη, 18/12/2018


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
18:00ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡΑΔΑΝΑ ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡΤΟΥΡΚΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥΡΚΙΑΣNovasports 2HD
19:30ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 2 HD
21:30ΜΠΟΛΟΝΙΑΜΙΛΑΝΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 5HD
21:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 3 HD
21:30ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 7 HD
21:30ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 8 HD
21:45ΛΕΣΤΕΡΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙΑΓΓΛΙΑ EFL CUPNovasports 24 HD
22:00ΟΡΛΕΑΝΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝΓΑΛΛΙΑ ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣNovasports 4HD

Τετάρτη, 19/12/2018


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
19:30ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΑ. Ε. ΛΑΡΙΣΑΕΛΛΑΔΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣCOSMOTE SPORT 1 HD
19:30ΣΑΛΚΕΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 2 HD
21:30ΜΑΙΝΤΖΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 7 HD
21:30ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣΧΟΦΕΝΧΑΙΜΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 8 HD
21:45ΑΡΣΕΝΑΛΤΟΤΕΝΑΜΑΓΓΛΙΑ EFL CUPNovasports 1HD
21:45ΤΣΕΛΣΙΜΠΟΡΝΜΟΥΘΑΓΓΛΙΑ EFL CUPNovasports 3HD
22:05ΜΑΡΣΕΙΓΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟΓΑΛΛΙΑ ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣNovasports 24 HD

Πέμπτη, 20/12/2018


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
19:30ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΕΛΛΑΔΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣCOSMOTE SPORT 1 HD

Παρασκευή, 21/12/2018


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
20:30ΧΙΡΟΝΑΧΕΤΑΦΕΙΣΠΑΝΙΑ ΛΑ ΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 7 HD
21:30ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 3 HD
22:00ΓΟΥΛΒΣΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΓΓΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚCOSMOTE SPORT 1 HD
22:00ΣΟΣΙΕΔΑΔΑΛΑΒΕΣΙΣΠΑΝΙΑ ΛΑ ΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 2 HD

Σάββατο, 22/12/2018


ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
13:30ΛΑΤΣΙΟΚΑΛΙΑΡΙΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 1HD
14:00ΜΠΕΤΙΣΕΙΜΠΑΡΙΣΠΑΝΙΑ ΛΑ ΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 2 HD
14:30ΑΡΣΕΝΑΛΜΠΕΡΝΛΙΑΓΓΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚCOSMOTE SPORT 1 HD
16:00ΤΖΕΝΟΑΑΤΑΛΑΝΤΑΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 5HD
16:00ΣΑΣΣΟΥΟΛΟΤΟΡΙΝΟΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 4HD
16:00ΝΑΠΟΛΙΣΠΑΛ 2013ΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 3HD
16:00ΜΙΛΑΝΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 2HD
16:30ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 3 HD
16:30ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 9 HD
16:30ΑΝΝΟΒΕΡΟΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 8 HD
16:30ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗΣΑΛΚΕΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 7 HD
16:30ΛΕΙΨΙΑΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 5 HD
17:00ΤΣΕΛΣΙΛΕΣΤΕΡΑΓΓΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚCOSMOTE SPORT 1 HD
17:15ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣΕΣΠΑΝΙΟΛΙΣΠΑΝΙΑ ΛΑ ΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 2 HD
17:15ΟΦΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚNovasports 1HD
19:00ΠΑΡΜΑΜΠΟΛΟΝΙΑΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 4HD
19:00ΚΙΕΒΟΙΝΤΕΡΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 3HD
19:30ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΘΕΛΤΑΙΣΠΑΝΙΑ ΛΑ ΛΙΓΚΑ 1COSMOTE SPORT 2 HD
19:30ΚΑΡΝΤΙΦΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΑΓΓΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚCOSMOTE SPORT 1 HD
19:30ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚNovasports 2HD
21:30ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣΡΟΜΑΙΤΑΛΙΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑNovasports 1HD
22:00ΑΝΖΕΜΑΡΣΕΙΓΓΑΛΛΙΑ ΛΙΓΚ 1Novasports 2HD
22:00ΜΟΝΠΕΛΙΕΛΥΩΝΓΑΛΛΙΑ ΛΙΓΚ 1Novasports 4HD
22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝΝΑΝΤΓΑΛΛΙΑ ΛΙΓΚ 1Novasports 3HD

Online Στοίχημα

Δες την παρακάτω δοκιμασμένη και νόμιμη Ελληνική στοιχηματική εταιρεία:

Εγγραφή νέου χρήστη - Επιλέξτε όνομα χρήστη (username)







Εγγραφή