|
06:00 |
-
|
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ - Κομποζίτ | | | | 0 - 1 | 2 - 3 | |
|
06:00 |
-
|
Μέλμπουρν Σίτι (Γ) - Νιουκάστλ Τζετς (Γ) | | | | 1 - 0 | 3 - 0 | |
|
06:10 |
438
|
Άτλας - Γουαδαλαχάρα Τσίβας |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | |
|
07:00 |
-
|
Γκαϊνάρε Τοτόρι - Ριούκιου | | | | 2 - 1 | 2 - 1 | |
|
07:00 |
-
|
Αλμπιρέξ Νιγκάτα (Γ) - Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ) | | | | 1 - 0 | 2 - 1 | |
|
07:00 |
439
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα - Σιμίζου |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
07:00 |
440
|
Ροάσο Κουμαμότο - Όιτα Τρίνιτα |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | |
|
07:30 |
-
|
Νιούκαστλ Ολίμπικ - Νιου Λάμπτον | | | | 1 - 0 | 2 - 1 | |
|
07:30 |
-
|
Τσάρλεστόουν Ατζούρι - Μπροντμεντόου Μάτζικ | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Σίδνεϊ Ολίμπικ - Μπλάκταουν Σίτι | | | | 1 - 1 | 3 - 3 | |
|
08:00 |
-
|
Ρόκντειλ Ίλιντεν - Γόλονγκονγκ Γουλβς | | | | 3 - 1 | 3 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ - Απία Λιχάρντ Τάιγκερς | | | | 0 - 2 | 0 - 6 | |
|
08:00 |
-
|
Σ.Κ. Μάρινερς Γιουθ - Σάδερλαντ Σαρκς | | | | 2 - 2 | 3 - 2 | |
|
08:00 |
-
|
Γκουανγκάλιν Γιουν. - Μονάρο Πάνθερς | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Τουγκερανόνγκ - Καμπέρα | | | | 2 - 2 | 3 - 2 | |
|
08:00 |
-
|
Μπρισμπέιν Σίτι - Πενίνσουλα Πάουερ | | | | 1 - 3 | 2 - 4 | |
|
08:00 |
-
|
Σανσάιν Κοστ Γουόντερερς - Ροτσεντέιλ Ρόβερς | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Φουκουσίμα Γιουν. - Γκρούλα Μοριόκα | | | | 6 - 0 | 9 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα - Κάταλερ Τογιάμα | | | | 1 - 1 | 3 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Ζβάιγκεν Καναζάβα - Γκιφού | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
08:00 |
-
|
Καματάρε Σανούκι - Βανράουρε | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Ναγκάνο Παρσέιρο (Γ) - Έλφεν Σαιτάμα (Γ) | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Γιανγκπιεόνγκ - Χουάσεονγκ | | | | 1 - 0 | 2 - 1 | |
|
08:00 |
-
|
Γκιονγκγού KHNP - Ουλσάν Σίτιζεν | | | | 1 - 1 | 1 - 2 | |
|
08:00 |
-
|
Σιχεούνγκ Σίτιζεν - Τσαντσιόν | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
08:00 |
441
|
Σίδνεϊ - Περθ Γκλόρι |
|
|
| 3 - 0 | 7 - 1 | |
|
08:00 |
442
|
Τόκιο Βέρντι - Φουκουόκα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
08:00 |
443
|
Χιροσίμα - Καβασάκι |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 2 | |
|
08:00 |
444
|
Καγκοσίμα - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
08:00 |
445
|
Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Γιοκοχάμα |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | |
|
08:00 |
446
|
Τοκουσίμα Βόρτις - Μοντ. Γιαμαγάτα |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 1 | |
|
08:00 |
447
|
Τοτσίγκι - Ιβάκι |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
08:00 |
448
|
Ποχάνγκ - Ίντσεον Γιουν. |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
08:00 |
449
|
Τζέονμπουκ - Νταεγού |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 2 | |
|
08:00 |
450
|
Τζεονάμ Ντράγκονς - Ανιάνγκ |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 2 | |
|
08:00 |
451
|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς - Γκιέονγκαμ |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
09:00 |
-
|
Οσάκα - Νουμάζου | | | | 1 - 1 | 2 - 2 | |
|
09:00 |
-
|
Ίνακ Κόμπε Λεονέσα (Γ) - Βεγκάλντα Σεντάι (Γ) | | | | 2 - 0 | 4 - 1 | |
|
09:00 |
-
|
Γιεοζού - Τσάνγκγουον Σίτι | | | | 0 - 2 | 0 - 2 | |
|
09:00 |
-
|
Πάιν Χιλς - Μπέισαιντ Γιουνάιτεντ | | | | | 5 - 0 | |
|
09:00 |
-
|
Γουέστερν Γιουνάιτεντ Γιουθ - Λανγκβάριν | | | | 4 - 0 | 7 - 0 | |
|
09:00 |
-
|
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ - Βόλγαρ Άστραχαν | | | | 0 - 1 | 1 - 1 | |
|
09:00 |
452
|
Γκάμπα Οσάκα - Κασίμα Άντλερς |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | |
|
09:00 |
453
|
Κασίβα Ρέισολ - Σαγκάν Τοσού |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
09:00 |
454
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Ναγκόγια |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 1 | |
|
09:45 |
-
|
Σεντ Τζορτζ Βίλαβονγκ - Καπαλάμπα Μπουλντόγκς | | | | 2 - 0 | 2 - 2 | |
|
10:00 |
-
|
Χονγκ Κονγκ U23 - Κίτσε | | | | 0 - 4 | 0 - 6 | |
|
10:00 |
-
|
Σαμ Σούι Πο Σα - Ίστερν Σπορτς Κλαμπ | | | | 0 - 0 | 0 - 3 | |
|
10:00 |
-
|
Νορθ Ντίστρικτ - BC Ρέιντζερς | | | | 0 - 0 | 0 - 1 | |
|
10:00 |
-
|
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ - Ολίμπικ ΦΚ | | | | 1 - 1 | 3 - 2 | |
|
10:00 |
-
|
Γκολντ Κόουστ Γιουν. - Λάιονς ΦΚ | | | | 1 - 1 | 3 - 2 | |
|
10:00 |
-
|
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ - Σανγκάη Τζάιντινγκ | | | | 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
10:00 |
-
|
Γιάνμπιαν Λόνγκντινγκ - Λιαονίνγκ Τιέρεν | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
10:00 |
-
|
Νταβάο Αγκουίλας - Μανίλα Μοντέτ | | | | 2 - 0 | 6 - 0 | |
|
10:00 |
455
|
Μέλμπουρν Σίτι - Γουέστερν Γιουνάιτεντ |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | |
|
10:30 |
-
|
Γούξι Γούγκου - Ναντσίνγκ Σίτι | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
10:30 |
-
|
Ταϊτσούνγκ Φουτούρο - Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι | | | | 2 - 0 | 4 - 0 | |
|
10:30 |
-
|
Ταϊπέι Βίκινγκς - AC Ταϊπέι | | | | 0 - 3 | 2 - 4 | |
|
10:30 |
456
|
Ουλσάν HD - Τζετζού Γιουνάιτεντ |
|
|
| 0 - 0 | 3 - 1 | |
|
10:30 |
457
|
Τσεονγκτζού ΦΚ - Μπούτσεον 1995 |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
11:00 |
-
|
Νοτζίμα Στέλα (Γ) - Σερέσο Όσακα (Γ) | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | |
|
11:00 |
-
|
Γκλόρια Μπουζάου - Μιοβένι | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | |
|
11:00 |
-
|
Προγκρεσούλ Σπάρτακ - Σχίντια Ταργκόβιστε | | | | 0 - 0 | 0 - 2 | |
|
11:00 |
-
|
Περσεμπάγια Σουραμπάγια - Πέρσικ Κεντίρι | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | |
|
11:15 |
-
|
Μπρόντμπιτς Γιουνάιτεντ - Μπρισμπέιν Στράικερς | | | | 1 - 2 | 3 - 2 | |
|
11:30 |
-
|
Σπάρτα Πράγας Β' - Βικτόρια Ζίσκοφ | | | | 2 - 0 | 2 - 0 | |
|
11:30 |
-
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας ΙΙ - Σπάρτακ Μιγιάβα | | | | 0 - 2 | 1 - 3 | |
|
11:30 |
-
|
Ζίλινα ΙΙ - Ποβάσκα Μπίστριτσα | | | | 0 - 3 | 2 - 4 | |
|
11:30 |
-
|
Μαλζενίτσε - Χουμενέ | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
11:30 |
-
|
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ - Γούφου Τάι Πο | | | | 0 - 1 | 0 - 3 | |
|
11:30 |
458
|
Σεντ Πόλτεν - Στρίπφινγκ Βάιντεν |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 2 | |
|
12:00 |
-
|
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες - Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες | | | | 1 - 0 | 2 - 0 | |
|
12:00 |
-
|
Ουφά - Νοβοσιμπίρσκ | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | |
|
12:00 |
-
|
Γιελιμάι - Ορνταμπάσι | | | | 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
12:00 |
-
|
Σοκόλ Καζάν - Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
12:00 |
-
|
Βικτόρια Σούμι - Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | |
|
12:00 |
-
|
Σενγκλέα Αθλέτικ - Ζαμπάρ Σεντ Πάτρικ | | | | | | |
|
12:00 |
-
|
Ζάκυνθος - Βατανιακός | | | | | | |
|
12:30 |
-
|
Ταμπασάλου - Φλόρα Ταλίν ΙΙ | | | | 1 - 0 | 2 - 0 | |
|
12:30 |
1500
|
Ταλίνα Κάλεβ U21 - Βέλκο Ηλέκτερ |
|
|
| 0 - 3 | 0 - 3 | |
|
12:45 |
-
|
Στάλιον Λαγκούνα - Φιλιπίν Άρμι | | | | 3 - 0 | 6 - 0 | |
|
13:00 |
-
|
Αλασκέρτ - ΒΚΜΑ Γιερεβάν | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
13:00 |
-
|
Πένα Ντεπορτίβα - Λα Νούνθια | | | | 2 - 0 | 4 - 1 | |
|
13:00 |
-
|
Βελέζ CF - Μαρμπέγια | | | | 0 - 4 | 2 - 6 | |
|
13:00 |
-
|
Σεβίγια Ατλέτικο - Ουκάμ Μούρθια | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
-
|
Χετάφε Β' - Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | |
|
13:00 |
-
|
Μενσαχέρο - Ούνιον Αντάρβε | | | | 0 - 2 | 0 - 3 | |
|
13:00 |
-
|
Εϊμπάρ (Γ) - Μπιλμπάο (Γ) | | | | 0 - 0 | 0 - 2 | |
|
13:00 |
-
|
Σαντβίκενς ΑΙΚ - Οστεραάκερς Γιουνάιτεντ | | | | 0 - 2 | 1 - 2 | |
|
13:00 |
-
|
Μπράγκα Β - Ακαδέμικα | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
-
|
Μολοντέχνο - Ντιναμό Μινσκ Β' | | | | 1 - 1 | 2 - 1 | |
|
13:00 |
459
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες - Ιντερσίτι |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | |
|
13:00 |
460
|
Αντεκουέρα - Ιμπίζα Ειβίσα |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
461
|
Καστεγιόν - Μελίγια |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | |
|
13:00 |
462
|
Κούλτουραλ Λεονέσα - Ταραγόνα |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | |
|
13:00 |
463
|
Ζόρια Λουγκάνσκ - Όμπολον Κιέβου |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
13:00 |
464
|
Τορένσε - Ακαντέμικο Βίσεου |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | |
|
13:00 |
1501
|
Μανρέσα - Τεράσα |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 2 | |
|
13:00 |
1502
|
Λογρονιές - Μπρέα |
|
|
| 3 - 1 | 4 - 1 | |
|
13:00 |
1503
|
Αγκουίλας - Γιεκλάνο Ντεπορτίβο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
1504
|
AD Σαν Χουάν - Ούτεμπο |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
13:00 |
1507
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β' - Γέρνικα |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
1509
|
Αραντίνα - Μαρίνο Ντε Λουάνκο |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 1 | |
|
13:00 |
1510
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο - Αλθίρα |
|
|
| 0 - 2 | 0 - 2 | |
|
13:00 |
1511
|
Βάγιε Ντε Έγκες - Τουντελάνο |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 3 | |
|
13:00 |
1512
|
Βιγιανοβένσε - Σαν Φερνάντο |
|
|
| 2 - 1 | 3 - 3 | |
|
13:00 |
1513
|
Ρασίνγκ Βιγιάλμπες - Κορούξο |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | |
|
13:00 |
1514
|
Γιερενένσε - Μοντίγιο |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
1515
|
Ουνιόν Εστεπόνα - Λα Ουνιόν ΚΦ |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | |
|
13:00 |
1517
|
Ιθάρα - Νάσαρα |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | |
|
13:00 |
1518
|
Ιγιέσκας - Καθερένιο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
13:00 |
1519
|
Κάντιθ Β' - Αντονιάνο |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
1520
|
Κοβαντόνγκα - Ράγιο Καντάμπρια |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | |
|
13:00 |
1521
|
Κομποστέλα - Ρεάλ Αβιλές |
|
|
| 2 - 1 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
1522
|
Λάνγκρεο - Θαμόρα ΚΦ |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
1524
|
Γέιδα - Ευρόπα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | |
|
13:00 |
1525
|
Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ - Μπέτις Β |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
1526
|
Ράσινγκ Καρταγκένα Μαρ Μενόρ - Οριχουέλα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
13:00 |
1527
|
Μπανταλόνα Φουτούρ - Χέρκουλες |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | |
|
13:00 |
1528
|
Μπαρμπάστρο - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ' |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
1529
|
Ναβαλκαρνέρο - Ουρσάρια |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 1 | |
|
13:00 |
1530
|
Νουμάνθια - Ταλαβέρα |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | |
|
13:00 |
1531
|
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες - Μπάνταχοθ |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 2 | |
|
13:00 |
1532
|
Αλαβές Β' - Καλαχόρα |
|
|
| 3 - 2 | 3 - 2 | |
|
13:00 |
1533
|
Ντεπορτίβο Άραγκον - Μπαρακάλντο |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 4 | |
|
13:00 |
1534
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ποντεβέδρα |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 2 | |
|
13:00 |
1535
|
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα - Αρένας Κλαμπ |
|
|
| 1 - 2 | 1 - 4 | |
|
13:00 |
1537
|
Ουρένσε - Ρεάλ Οβιέδο Β |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | |
|
13:00 |
1538
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β - Καγιόν |
|
|
| 3 - 0 | 5 - 2 | |
|
13:00 |
1539
|
Εσπανιόλ Β' - Θερδανιόλα ντελ Βαγές |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
1540
|
Ρεάλ Λινένσε - Καρταχένα Β' |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | |
|
13:00 |
1541
|
Ατλέτικο Πάσο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα |
|
|
| 2 - 1 | 2 - 1 | |
|
13:00 |
1542
|
Σαν Ρόκε Ντε Λέπε - Ελ Πάλο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
13:00 |
1543
|
Σαντ Άντρεου - Βαλένθια Β |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
13:00 |
1544
|
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα - Γκουιθέλο |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 1 | |
|
13:00 |
1545
|
Τόρεντ - Αντράτξ |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | |
|
13:00 |
1546
|
Φορμεντέρα - Πένια Ιντεπεντέντ |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | |
|
13:00 |
1547
|
Χέγκελμαν Λιτάουεν - Κάουνο Ζαλγκίρις |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
13:15 |
465
|
Ναϊμέγκεν - Άλκμααρ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 3 | |
|
13:15 |
466
|
Τσβόλε - Χέρακλες |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | |
|
13:15 |
467
|
ΦΚ Αϊντχόφεν - Τελστάρ |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | |
|
13:30 |
-
|
Τσιανγκράι Γιουν. - Ρατσαμπούρι | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | 87' |
|
13:30 |
-
|
Άκρον Τογκλιάτι ΙΙ - Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ | | | | 2 - 1 | 4 - 2 | 90+4' |
|
13:30 |
-
|
Χανγκ Γουέν - Ταϊβάν Σίσου | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Ταϊπάουερ - Ταϊβάν Στιλ | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Νάιβα Τέρνοβιλ - Χίρνικ Σπορτ | | | | | | |
|
13:30 |
-
|
Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου | | | | | | |
|
13:30 |
468
|
Ίντερ - Τορίνο |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | 90' |
|
13:30 |
469
|
Ραντόμιακ Ράντομ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν |
|
|
| 0 - 3 | 3 - 4 | 90+3' |
|
13:30 |
470
|
Οτελούλ Γκαλάτι - Χέρμανσταντ |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | 90+3' |
|
13:40 |
471
|
Άρκα Γκντίνια - Ρεζόβια Ρέζοβ |
|
|
| 2 - 1 | 3 - 2 | 81' |
|
14:00 |
-
|
Κάλιαρι U19 - Λέτσε U19 | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ - Μπάνια Λούκα | | | | 0 - 1 | 1 - 2 | 63' |
|
14:00 |
-
|
Αχμάτ Γκρόζνι - Νίζνι Νοβγκόροντ | | | | 2 - 1 | 3 - 1 | 60' |
|
14:00 |
-
|
Τρατ - Πόλις Τέρο | | | | 2 - 1 | 3 - 1 | 63' |
|
14:00 |
-
|
Σινίκ Γιάροσλαβλ - Σοκόλ Σαράτοφ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | 63' |
|
14:00 |
-
|
Χεμελίνγκεν - Όμπερνέιλαντ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Κβικ Χάλντεν - Βαρντ Χάουγκεσουντ | | | | 1 - 3 | 1 - 3 | 64' |
|
14:00 |
-
|
Τρομσντάλεν - Άλτα | | | | 1 - 0 | 3 - 1 | 62' |
|
14:00 |
-
|
Ντάλκουρντ - Φοκ Φάρστα | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Βίγκμπιχολμ - Ένκεπινγκ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Όστερλεν - ΙΦΚ Χάσλεχολμ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Βάστρα Φρολούντα - Μπεργκντάλενς ΙΚ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Χιτάρπς - Χουσκβάρνα | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Κράσνονταρ 2 - Τσελιάμπινσκ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | 60' |
|
14:00 |
-
|
Βελές Μόσχας - Τσάικα | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | 62' |
|
14:00 |
-
|
Καλούγκα - Τεκστιλστίκ Ιβανόβο | | | | 2 - 0 | 2 - 0 | 61' |
|
14:00 |
-
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ - Ίρτις Ομσκ | | | | 2 - 0 | 3 - 0 | 62' |
|
14:00 |
-
|
Τορπέντο Ζόντινο Β' - Μπάμπρομ Γκόμελ | | | | | | |
|
14:00 |
-
|
Τσερτανόβο - Ζενίτ 2 | | | | 2 - 0 | 2 - 0 | 63' |
|
14:00 |
-
|
Τβερ - Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε | | | | 2 - 1 | 2 - 2 | 63' |
|
14:00 |
-
|
Ριαζάν - Άρσεναλ Τούλα ΙΙ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | 62' |
|
14:00 |
-
|
Κβαντ Ομπίνισκ - Χίμκι 2 | | | | 0 - 0 | 0 - 1 | 59' |
|
14:00 |
-
|
Αβάρτα - ΒΣΚ Αάρχους | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | 64' |
|
14:00 |
-
|
ΦΣΚ Μαριούπολ - Επικέντρ Ντουνάιβτσι | | | | | | |
|
14:00 |
472
|
Μετς - Λιλ |
|
|
| 1 - 2 | 1 - 2 | 62' |
|
14:00 |
473
|
Χέλσινγκμποργκ - Έστερσουντ |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | 64' |
|
14:00 |
474
|
ΠΚ-35 - Κότκα |
|
|
| 1 - 4 | 1 - 4 | 66' |
|
14:00 |
1548
|
Βικτόρια Βερολίνου - Χέρτα Βερολίνου ΙΙ |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | 66' |
|
14:00 |
1549
|
Μπέρλινερ - Γκρειφσβάλντερ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | 57' |
|
14:00 |
1569
|
Σβικάου - Καρλ Τσάις Ιένα |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | 61' |
|
14:00 |
1570
|
BFC Νταουγκάβπιλς - Λιεπάγια |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | 64' |
|
14:15 |
-
|
Αλστερμπρέντερ - Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Νοϊστρέλιτζ - Χέρτα Ζέχλεντορφ | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Έβερτον (Γ) - Άρσεναλ (Γ) | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
14:30 |
-
|
Ατλέτικ Αμέρικα - Πένια Ανδόρα | | | | | | |
|
14:30 |
-
|
Σπαρτάκ Κοστρόμα - Άβανγκαρντ Κουρσκ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
14:30 |
-
|
Σιτζιατζουάνγκ Γκονγκφού - Ντάλιαν Γιάνγκ Μπόι | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
14:30 |
-
|
Ζετίσου - Ακτόμπε | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | |
|
14:30 |
475
|
Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
14:30 |
476
|
Βέχεν - Γκρόιτερ Φιρτ |
|
|
| | 2 - 3 | 45+6' |
|
14:30 |
477
|
Μαγδεμβούργο - Όσναμπρικ |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
14:30 |
478
|
Νυρεμβέργη - Καρλσρούη |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
14:30 |
479
|
Ροτ Βάις Έσεν - Ίνγκολσταντ |
|
|
| | 3 - 0 | |
|
14:30 |
480
|
Σεντ Μίρεν - Ρέιντζερς |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | |
|
14:30 |
1571
|
Γκαμπάλα - Καπάζ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | |
|
14:30 |
1572
|
Ταμέκα Τάρτου - Λεβάντια Ταλίν |
|
|
| 0 - 2 | 0 - 2 | |
|
14:45 |
481
|
Χανιά - Καλαμάτα |
|
|
| | 1 - 0 | 36' |
|
15:00 |
-
|
ETSV Αμβούργο - Χάλστενμπεκ-Ρέλινγκεν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νιεντόρφερ - Σουντερέλμπε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
RSV Άιντραχτ 1949 - Ουνιόν Φουρστενβάλντε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Άιντραχτ Μάχλσντορφ - Ντιναμό Σβερίν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Στάκεν - Ταζμανία Μπερλίν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σπάρτα Λίχτενμπεργκ - Μακάμπι Βερολίνου | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γκρίμα - Κριεσόου | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Άινχάιτ Βερνιγκερόντε - Λούντβιχσφελντερ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας - Πετρζάλκα | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σιόν ΙΙ - Βέβι Σπορτς 05 | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τουν Β' - Κονίζ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τοντεσφέλντε - Άιχεντε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γκόνσενχάιμ - Άιντραχτ Τριέρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Λαμπούν Γουόριορ - Κονκάεν Γιουνάιτεντ | | | | | 0 - 2 | 21' |
|
15:00 |
-
|
Πιούνικ Γερεβάν - Ουράρτου | | | | | 2 - 0 | 16' |
|
15:00 |
-
|
76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ - Καραμάν Μπελεντίγιεσπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ινέγκολσπορ - Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ντούζσεσπορ - Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ντενίζλισπορ - Ούτας Ουσακσπόρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σαριγιέρ - Ισκεντεράν | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Φετίγεσπορ - Ετιμέσγκουτ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σόμασπορ - Αμεντσπόρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κασταμόνισπορ - Ισπάρτα 32 Σπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μενέμενσπορ - Ντερίνσεσπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Αφτζέτ Άφιονσπορ - Μπούκασπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τραμπζόν 1461 - Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Γιένι Μερσίν Ιντμανιουρντού - Χαλίντ Εντίπ Αντίβασπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Έσενλερ Εροκσπόρ - Αντιγιαμανσπόρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ - Αλτινορντού | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ανκαρασπόρ - Ναζιλιμπιλντσπόρ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Βαν Σπορ - Άνκαρα Ντέμιρσπορ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ζον. Κομούρσπορ - Κιρσεχίρ ΦΚ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μπλάκμπερν U21 - Σάντερλαντ U21 | | | | | 0 - 0 | 21' |
|
15:00 |
-
|
Λίβερπουλ U21 - Άρσεναλ U21 | | | | | 0 - 0 | 19' |
|
15:00 |
-
|
Σούντσβαλ (Γ) - Μπολστανάες (Γ) | | | | | 0 - 0 | 21' |
|
15:00 |
-
|
Μπροντ - Σάντνες Ουλφ ΙΙ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Τραφ - Φάνεφοσ-Βόρμσαντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Κόνγκσβινγκερ ΙΙ - Χόνεφος | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Μιόλνερ - Χαμ Καμ ΙΙ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Σκίλιεμπο - Φράνκε | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νοσάμπι - ΙΦΚ Τρέλεμποργκ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
ΙΦΚ Μπέργκα - Κρίστιανσταντ | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Ρόντινα 2 - Μέταλουργκ Λίπετσκ | | | | | 0 - 0 | 19' |
|
15:00 |
-
|
Τορπέντο Μιάς - Μάσιουκ ΚΜΒ | | | | | 0 - 0 | 20' |
|
15:00 |
-
|
Μπαλζάν - Μόστα | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Νάξαρ Λάιονς - Βαλέτα | | | | | | |
|
15:00 |
-
|
Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ - Κούμπαν Χόλντινγκ | | | | | 0 - 1 | 18' |
|
15:00 |
-
|
Όρενμπουργκ ΙΙ - Ουράλ ΙΙ | | | | | 0 - 0 | 18' |
|
15:00 |
-
|
Τορπέντο Βλάντιμιρ - Ρόντινα-Μ | | | | | 1 - 1 | 16' |
|
15:00 |
-
|
Ντιναμό Βολόγκντα - Σπαρτάκ Μόσχας 2 | | | | | 0 - 0 | 18' |
|
15:00 |
-
|
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ - Λούκι Ενέργκια | | | | | 0 - 0 | 17' |
|
15:00 |
-
|
Ζνάμια Τρούντα - Βάλτικα Καλίνινγκραντ | | | | | 0 - 0 | 17' |
|
15:00 |
-
|
Όρελ - Σπαρτάκ Ταμπόφ | | | | | 0 - 0 | 15' |
|
15:00 |
482
|
Βίμποργκ - Ράντερς |
|
|
| | 0 - 0 | 21' |
|
15:00 |
483
|
Οντένσε - Χβιντόβρε |
|
|
| | 0 - 0 | 19' |
|
15:00 |
484
|
Χέλσινγκορ - Κέγκε |
|
|
| | 0 - 0 | 21' |
|
15:00 |
485
|
Κάντιθ - Μαγιόρκα |
|
|
| | 0 - 1 | 21' |
|
15:00 |
486
|
Σπόρτινγκ Χιχόν - Βιγιαρεάλ Β' |
|
|
| | 0 - 1 | 21' |
|
15:00 |
487
|
Βάρναμο - Χάλμσταντ |
|
|
| | 0 - 2 | 21' |
|
15:00 |
488
|
Μάλμε - ΑΪΚ Στοκχόλμης |
|
|
| | 1 - 0 | 18' |
|
15:00 |
1573
|
Άαλεν - ΦΣΒ Φρανκφούρτης |
|
|
| | 1 - 0 | 17' |
|
15:00 |
1574
|
Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Κίλια Κίελ |
|
|
| | 1 - 0 | 19' |
|
15:00 |
1575
|
Τεουτόνια 05 - Φοίνιξ Λούμπεκ |
|
|
| | 1 - 0 | 20' |
|
15:00 |
1576
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Γκλάντμπαχ ΙΙ |
|
|
| | 0 - 1 | 20' |
|
15:00 |
1577
|
Μπάνγκα Γκαργζντάι - Σιαουλιάι |
|
|
| | 0 - 0 | 20' |
|
15:15 |
-
|
Χα Νόι - Ντα Νανγκ | | | | | | |
|
15:15 |
489
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ - Λοκομοτίβ Σόφιας |
|
|
| | 0 - 0 | 6' |
|
15:30 |
-
|
Φιλίπιν Έρ Φορς - Τουλόι | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Κουρτετέλε - Έμενμπρουκ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Μούνσινγκεν - Λάνγκενθαλ | | | | | | |
|
15:30 |
-
|
Ισολαβέρδε - Όστια Μάρε | | | | | | |
|
15:30 |
490
|
Λασκ Λίντσερ - Ραπίντ Βιέννης |
|
|
| | | |
|
15:30 |
491
|
Χάρτμπεργκ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ |
|
|
| | | |
|
15:30 |
492
|
Μιοντάλεν - Βαλερένγκα |
|
|
| | | |
|
15:30 |
493
|
Βάαλβαϊκ - Ουτρέχτη |
|
|
| | | |
|
15:30 |
494
|
Σπάρτα Ρότερνταμ - Φόλενταμ |
|
|
| | | |
|
15:30 |
495
|
Κόλος Κοβαλίβκα - Ολεξάντρια |
|
|
| | | |
|
15:50 |
-
|
Ντουγκοπόλζε - Σίμπενικ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ζανάκο - Κάμπβε Ουόριορς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μουτόντο Σταρς - Γκριν Μπαφάλοους | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μούζα - Πάουερ Ντιναμός | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μουφουλίρα Ουόντερερς - Πρίζον Λέοπαρντς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ουμς Ντε Λουμ - Αβιόν Ενκάμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φοβού - Μπαμπούτος | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φροζινόνε U19 - Έμπολι U19 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ρόγιαλ Κνόκε - UR Ναμούρ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ουρσλ Βισέ - Ρόγιαλ Καπελέν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τιένεν - Λόκερεν Τέμσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ - Γκάρχινγκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σάσελ - Ουνιόν Τόρνεσχ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ - Κίκερς Έμντεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χιλντεσχάιμ - Αϊλβίσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βορσφέλντε - Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λα Σαράζ-Εκλεπένς - Πούλι Φούτμπολ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πόρταλμπαν Γλέτερενς - Μοντέ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Εκερνφόρντερ - Ντόρνμπριτ Λούμπεκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χάμπορν - Μίρμπους | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Όμβεργκ - Σβαρτ Βάις Έσεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κλεβέ - Χίλντεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ροτ Βάις Γουόλντορφ - Στάινμπαχ 1920 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βρέντεν - Τούρκσπορ Ντόρτμουντ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Ράινε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπρούνινγκχαουσεν - Βικτόρια Κλάρχολζ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βατενσάιντ - Βεστφαλία Ράινερν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν - Σχέρμπεκ 2020 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πρόισεν Μίνστερ Β' - Μποεβινγκχάουσεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπονέρ - Ουνιόν Σαφχάουζεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χένεφ 05 - Φρέχεν 20 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκερμάνια Τέβερεν - Βίχταλ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τότεναμ (Γ) - Μπράιτον (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άστον Βίλα (Γ) - Γουέστ Χαμ (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπλουμεντάλερ - Βέρντερ Βρέμης Β | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κούκεσι - Τεούτα Ντούρες | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Εγκνατία Ρογκοζίνα - Βιλάζνια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κάσρικ Σταρς - JDR Σταρς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μαρούμο Γκάλαντς - Πλάτινουμ Σίτι Ρόβερς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βάντο - Μποργκοσέσια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σανρεμέσε - Πινερόλο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τικίνο - Λαβανιέζε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λιγκόρνα - Κισόλα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φεζανέσε - Γκοζάνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σίτα Ντι Βαρέζε - Βογκχέρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άλμπα Κάλσιο - Ντερτόνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αλμπένγκα - AC Μπρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άστι - Αλκιόνε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κιέρι - Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπρουσαπόρτο - Βαρεσίνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Καλντιέρο Τέρμε - Βίρτους Μπέργκαμο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντεσενσάνο - Αρκονατέζε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κλιβένσε - Καστελανζέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κλαμπ Μιλάνο - Τρίτιουμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Προ Παλατσόλο - Καραβάτζιο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πόντε Σαν Πιέτρο - Βίλα Ντ' Άλμε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πιατσέντζα - Ρεάλ Καλεπίνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λεγκνάνο - USD Κασατέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κρέμα - Φολγκόρε Καρατέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ατλέτικο Καστεγκνάτο - Τρεβίζο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπασάνο - Μέστρε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Καμπονταρσέγκο - Αντριέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τσίονς 1972 - Κλοντιένσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντολομίτι Μπελουνέσι - Πορτογκρουάρο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λουπαρένσε - Έστε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μοντεμπελούνα - Κιαρλίνς Μουζάνε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μοντέκιο Μαγκιόρε - Μπρένο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μόρι Σάντο Στέφανο - Βίρτους Μπολζάνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σερτάλντο - Αγκλιανέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπόρτζο Σαν Ντόνινο - Ραβέννα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φανφούλα - Λεντιτζιόνε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαντζουλιάνο Σίτι - Σαντ'Άντζελο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Προγκρέσο Κάλσιο - Σαμαουρέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πράτο - Βίκτορ Σαν Μαρίνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ιμολέζε - Κάρπι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φορλί - Μετσολάρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φιγκλίνε - Πονσάκο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκαβοράνο - Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκροσέτο - Ορβιετάνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λιβόρνο - Σπόρτινγκ Τρεστίνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σενάια 1969 - Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαντζιοβανέζε - Πογκιμπόνσι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σεραβέζα Πότζι - Πιανέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο - Σαν Ντονάτο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αλτοτεβέρσε Σανσεπόλκρο - Ακουίλα Μοντεβάρτσι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε - Σενιγκάλια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαμπενεντετέσε - Ρόμα Σίτι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαν Νικόλο - Ατλέτικο Άσκολι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μοντεροτόντο - Ματέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φορσεμπορέσε - Σόρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κιέτι - Καμπομπάσο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τέρμολι Κάλσιο - Λ' Ακίλα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αβεζάνο - Φανό | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βαστογιράρντι - Τίβολι Κάλσιο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ανζιολαβίνιο - Κάβεσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ατλέτικο Ούρι - Φλαμίνια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τραστεβέρε - Νοτσερίνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαν Μαρτσάνο - Μπορεάλε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ρομάνα - Σάραμπους Ογκλιάστρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σίνθιαλμπαλόνγκα - ASD Γκλαντιέιτορ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κασίνο - Μπουντόνι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπιτόντο - Αλταμούρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπαρλέτα - Σίτα Ντι Φασάνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκαλίπολι - Άνγκρι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκέλμπισον - Γκραβίνα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μανφρεντόνια - Κασαράνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ροτόντα - Φιντελίς Άντρια | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Παγκανέζε - Σάντα Μαρία Τσιλέντο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ACD Νάρντο - Ουνιόν Σπορτίβα Παλμέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ματέρα - Μαρτίνα Φράνκα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ατσιρεάλε - Λόκρι 1909 | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκιοιέσε - Τραπάνι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λικάτα - Καστροβιγιάρι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σιρακούσα Κάλσιο - Ακράγας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαν Λούκα - Ρεάλ Κασαλνουόβο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τσιτά ντι Σαντ Αγκάτα - Ραγκούσα Κάλσιο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πόρτιτσι 1906 - Βιμπονέσε | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φορτούνα Άλεσουντ (Γ) - Φιλινγκσντάλεν (Γ) | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Αρεντάλ - Ορν-Χόρντεν | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φέρντε - Ασάνε ΙΙ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σταρτ ΙΙ - Μάντλα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Φρίγκ - Οπσάλ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λόρενσκογκ - Λοκομοτίβ Όσλο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ινστράντενς - Έλβερουμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Ουμέα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βατζακόσκι - Κέσκι Ουσίμα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κλούμπι 04 - Ούλουν Λουιστινσεούρα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντιναμό Μπρζανσκ - Χίμικ Τζέρζινσκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκόμελ - ΦΚ Μινσκ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Όστροβετς - Λοκομοτίβ Γκόμελ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σαλιούτ Μπελγκορόντ - Ζενίτ Πένζα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νίκη Βόλου - Λεβαδειακός | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μάνικα Ντάιαμοντς - Πλάτινουμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Γκριν Φιούελ - Αρενέλ Μούβερς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χαιλάντερς - Καπς Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χγουάντζ - Χέρενταλς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντιναμός - Ενγέζι Πλάτινουμ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μπουλαβάγιο Σιφς - Τσεγκούτου Πάιρετς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Σούρνανταλ - Στάμπαεκ ΙΙ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Λα Φιορίτα - Φολγκόρε Φαλσιάνο | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πρίστινα - Λάπι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Τζιλάνι - Μπαλκάνι | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ντουκαγκτζίνι - Ντρίτα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Εορδαϊκός - Αστέρας Πετριτή | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΕ Λευκίμμης - Θεσπρωτός | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Καστοριά - ΓΑΣ Σβορώνου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΠΟ Φήκης - ΑΟ Νέας Αρτάκης | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΑΕ Κιλελέρ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Μαγνησιακός - ΑΟ Τρίκαλα | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πιερικός - Αναγέννηση Άρτας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Θύελλα Κατσικάς - Αστέρας Σταυρού | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ιάλυσος - ΑΕ Μυκόνου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΕ Μεσολογγίου - ΑΕ Ερμιονίδας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Κυανούς Αστήρ Βάρης - Μαρκό | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Εράνη Φιλιατρών - Παναιγιάλειος | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΕΡ Αφάντου - Βύζας Μεγάρων | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΠΑΣ Κόρινθος - ΑΟ Πυλίου Κω | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Θύελλα Ραφήνας - ΑΣ Ρόδος | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΠΑΟ Βάρδας - Παναργειακός ΑΠΟ | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ελλοπιακός - ΑΟ Υπάτου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άρης Πετρούπολης - Ηλυσιακός | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Ερμής Ζωνιανιών - Εθνικός Πειραιώς | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΟ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Αγίου Νικολάου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος Πειραιά | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Προοδευτική - Φωστήρας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Χαϊδάρι - Επισκοπή | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Περαμαϊκός - ΠΟ Ατσαλένιου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Πανιώνιος - Αλμυρός Γαζίου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Θερμαϊκός Θέρμης - Μ. Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
ΑΟ Χανιώτης - Ορέστης Ορεστιάδας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Βέροια - Άρης Αβάτου | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟΚ Κρηστώνης | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Καβάλα - Θύελλα Σαρακηνών | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανθρακικός | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Νέστος Χρυσούπολης - Αναγέννηση Επανομής | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Άρης Πετεινού - Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας | | | | | | |
|
16:00 |
-
|
Δόξα Δράμας - Αετός Βαρβάρας | | | | | | |
|
16:00 |
496
|
Μπόρνμουθ - Μπράιτον |
|
|
| | | |
|
16:00 |
497
|
Τότεναμ - Άρσεναλ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
498
|
Κλερμόν - Ρεμς |
|
|
| | | |
|
16:00 |
499
|
Λοριάν - Τουλούζ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
500
|
Στρασβούργο - Νις |
|
|
| | | |
|
16:00 |
501
|
Βεντσάισελ - Χόμπρο |
|
|
| | | |
|
16:00 |
502
|
Αιγάλεω - Γιούχτας |
|
|
| | | |
|
16:00 |
505
|
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Β' |
|
|
| | | |
|
16:00 |
506
|
Μπολόνια - Ουντινέζε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
507
|
Σταλ Μίελετς - Λέγκια Βαρσοβίας |
|
|
| | | |
|
16:00 |
508
|
Μιέντζ Λέγκνικα - Ζνιτσζ Προυσζκόβ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
509
|
Πολόνια Βαρσοβίας - Κατοβίτσε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
510
|
Τοντέλα - Μπενφίκα Β' |
|
|
| | | |
|
16:00 |
511
|
Τσέλιε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα |
|
|
| | | |
|
16:00 |
512
|
Έρεμπρο - Μπράγκε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
513
|
Αλάνιασπορ - Ιστανμπουλσπόρ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
514
|
Πέντικσπορ - Καϊσερισπόρ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
515
|
Αντάνασπορ - Μανίσα ΦΚ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
516
|
Γκεζτεπέ - Γκεντσλερμπιρλιγκί |
|
|
| | | |
|
16:00 |
517
|
Γκιρέσουνσπορ - Σακάριασπορ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
518
|
Ερζουρουμσπόρ - Τσορουμσπόρ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
519
|
Κεσιορενγκουτσού - Ουμρανίγιεσπορ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
520
|
Κοτζάελισπορ - Μπαντίρμασπορ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
521
|
Μπολουσπόρ - Αλτάι |
|
|
| | | |
|
16:00 |
522
|
Σανλιουρφασπόρ - Έγιουπσπορ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
523
|
Τουζλασπόρτ - Μποντρουμσπόρ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
524
|
Βικτόρια Πλζεν - Τέπλιτσε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
525
|
Γιάμπλονετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
526
|
Μπάνικ Οστράβα - Σλόβαν Λίμπερετς |
|
|
| | | |
|
16:00 |
528
|
Μποέμιανς 1905 - Παρντουμπίτσε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
529
|
Μπουντεγιόβιτσε - Σλοβάτσκο |
|
|
| | | |
|
16:00 |
530
|
Σίγκμα Όλομουτς - Σπάρτα Πράγας |
|
|
| | | |
|
16:00 |
531
|
Ζλιν - Κάρβινα |
|
|
| | | |
|
16:00 |
532
|
Χράντετς Κράλοβε - Σλάβια Πράγας |
|
|
| | | |
|
16:00 |
533
|
Γκνιστάν - Σεϊναγιοέν |
|
|
| | | |
|
16:00 |
534
|
Σάλπα - Μικελίν |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1578
|
Αλ Μασρί - Ελ Ντάκλιε |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1579
|
Άουγκσμπουργκ ΙΙ - TSV Μπούτσμπαχ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1580
|
Λίπσταντ - Κολωνία ΙΙ |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1581
|
Μπρέμερ - Έιμσμπούτελερ TV |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1582
|
Γιελγκάβα - Γκρόμπινα |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1583
|
Ρόγιαλ ΑΜ - Ορλάντο Πάιρετς |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1584
|
Μιραμάρ Μισιόνες - Ντανούμπιο |
|
|
| | | |
|
16:00 |
1586
|
Ίντερ Τούρκου ΙΙ - Χόνκα |
|
|
| | | |
|
16:15 |
-
|
Σπαρτάκ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας | | | | | | |
|
16:15 |
-
|
Έρκενσβικ - Ενέπεταλ | | | | | | |
|
16:15 |
-
|
Χουρτ - Φορτούνα Κολωνίας II | | | | | | |
|
16:15 |
-
|
Μπον-Έντενιχ 08 - SpVg Πορζ 1919 | | | | | | |
|
16:15 |
535
|
Κισβάρντα - Φέχερβαρ |
|
|
| | | |
|
16:30 |
-
|
Ματεμπέλε - Γκαμπορόνε Γιουν. | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Ροτενμπούργκερ - VFL Όλντενμπουργκ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Τεουτόνια Στ. Τόνις - Σόνσμπεκ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Φίνεντροπ Μπάμενοχλ - Γκίβενμπεκ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Άιντραχτ Χόχκεπελ - Μπέργκις Γκλάντμπαχ | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Κένιγκσντορφ - Σίγκμπουργκερ SV 04 | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Πολίς ΧΙ - Τζουανένγκ Γκάλαξι | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Ιλέβεν Έιντζελς - VTM | | | | | | |
|
16:30 |
-
|
Νότοντεν - Λισεκλόστερ | | | | | | |
|
16:30 |
536
|
Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου |
|
|
| | | |
|
16:45 |
1587
|
Νέφτσι Μπακού - Τουράν Τοβούζ |
|
|
| | | |
|
16:50 |
-
|
Αλ Σαμπάμπ Σέεμπ - Σαρ | | | | | | |
|
16:55 |
-
|
Ίμπρι Κλαμπ - Αλ Βάχντα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Απέγιες - Φορτούνα Εμφού | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
ΕΣ Σαχέλ - Κλαμπ Αφρικέν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Αχυρώνας Ονήσιλος - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ραντνίσκι Βελιγραδίου - Ντουμποτσίτσα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μλάντοστ Γκατ Νόβι Σαντ - Κολουμπάρα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Προλετέρ Νόβι Σαντ - Μέταλακ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ρέτζιο Καλάμπρια - Σανκαταλντέσε | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Φόλα Ες - Ρασίνγκ Ουνιόν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βίλτζ 71 - Μόντερκαντζ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μαρίσκα Μιρς - Ούνα Στράσεν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σιφλάνζ 95 - Ζενές Ες | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Ντίφερντανζ 03 | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βικτόρια Ροσπόρτ - Μοντόρφ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Λέστερ (Γ) - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Γ) | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Άρσεναλ Τούλα - Αλάνια Βλαντικαφκάς | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Καμάζ - Άκρον Τογκλιάτι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Λενινγκράντετς - ΣΚΑ Χαμπάροφσκ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ) - Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ) | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα - Πας Ντε Λα Κάσα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Χοντ - Φλεκερόι | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μόσγιοεν - Ρόζενμποργκ ΙΙ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ασιρίσκα ΦΦ - Τάμπι ΦΚ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σολεντούντα - Πιτέα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Λιουνγκσκίλε - Εσκιλσμίνε | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Τιμ TG FF - Φρόσο | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βάνερσμποργκ ΙΦ - ΙΦΚ Κούμλα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ - Κοβίλια | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Πέρο Πινέιρο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Κάλντας - Ολιβέιρα Οσπιτάλ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Αμόρα - 1 Ντε Ντεζέμπρο | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μούρομ - Ρότορ Βολγκογκράντ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ρουμπίν Γιάλτα - Αστρακάν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Βόσκα Σπορτ - Μπρεγκάνλικα Κράουν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα - Βαρντάρ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ραμποτνίσκι - Γκιόρτσε Πετρόφ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Στρούγκα Τριμ - Σίλεκς Κράτοβο | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σκούπι - Τίκβες | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Σκεντίγια - Γκοστιβάρ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μαξλάιν Βίτεμπσκ - Όρσχα | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ντιναμό Μόσχας 2 - Ίρκουτσκ | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα - Τατουίνε | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ολιμπίκ Μπέζα - Σολιμάν | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα - Ρεσιστένθια | | | | | | |
|
17:00 |
-
|
Μάρτιν Λεντέσμα - Ενκαρνασιόν | | | | | | |
|
17:00 |
503
|
Καμπανιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας |
|
|
| | | |
|
17:00 |
527
|
Γουόρθινγκ - Μεϊντστόουν |
|
|
| | | |
|
17:00 |
537
|
Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
538
|
Φλαμένγκο - Μποταφόγκο |
|
|
| | | |
|
17:00 |
539
|
Νόρτζελαντ - Μπρόντμπι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
540
|
Ολυμπιακός - Λαμία |
|
|
| | | |
|
17:00 |
541
|
Κοζάνη - Ηρακλής |
|
|
| | | |
|
17:00 |
542
|
Αλκογιάνο - Γρανάδα Β' |
|
|
| | | |
|
17:00 |
543
|
Κόρδοβα - Μάλαγα |
|
|
| | | |
|
17:00 |
544
|
Ταραζόνα - Ρεαλ Σοσιεδάδ Β' |
|
|
| | | |
|
17:00 |
545
|
Νταντί - Σέλτικ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
701
|
Μπράκλι Τάουν - Τσόρλι |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1588
|
Νάρβα Τρανς - Πάιντε Λιναμεσκόντ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1589
|
Μόχουν Μπαγκάν - Οντίσα |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1590
|
Άκρανες - FH Χαφναρφιόρντουρ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1591
|
Βέστρι - HK Κοπάβογκουρ |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1592
|
Σούντουβα - Ζαλγκίρις Βίλνιους |
|
|
| | | |
|
17:00 |
1593
|
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Λυών (Γ) |
|
|
| | | |
|
17:15 |
-
|
Σάντα Λουτσία - Γκζίρα Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
17:15 |
-
|
Μπιρκιρκάρα - Σίρενς | | | | | | |
|
17:15 |
546
|
Γρανάδα - Οσασούνα |
|
|
| | | |
|
17:15 |
547
|
Αλκορκόν - Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε |
|
|
| | | |
|
17:15 |
548
|
Οβιέδο - Τενερίφη |
|
|
| | | |
|
17:30 |
-
|
Ιγκάλο - Μποκέλι | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Γκρμπάλι - ΦΚ Ιντερνασιονάλ | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Λόβτσεν - ΦΚ Ποντγκόριτσα | | | | | | |
|
17:30 |
-
|
Ομάρσκα - Λιούμπιτς Πρνγιάβορ | | | | | | |
|
17:30 |
549
|
Φράιμπουργκ ΙΙ - Ούλμ 1846 |
|
|
| | | |
|
17:30 |
550
|
Βίντερτουρ - Σερβέτ |
|
|
| | | |
|
17:30 |
551
|
Μάντοβα - Λεγκνάνο Σάλους |
|
|
| | | |
|
17:30 |
552
|
Αλεσάντρια - Βιτσέντζα |
|
|
| | | |
|
17:30 |
553
|
Αλμπινολέφε - Λουμεζάνε |
|
|
| | | |
|
17:30 |
554
|
Βίρτους Βερόνα - Προ Βερτσέλι |
|
|
| | | |
|
17:30 |
555
|
Νοβάρα - Φιορενζουόλα |
|
|
| | | |
|
17:30 |
556
|
Ουνιόν Αρζινανοκιάμπο - Αταλάντα U23 |
|
|
| | | |
|
17:30 |
557
|
Πάντοβα - Τριεστίνα |
|
|
| | | |
|
17:30 |
558
|
Προ Σέστο - Προ Πατρία |
|
|
| | | |
|
17:30 |
559
|
Τζιάνα Ερμίνιο - Περγκολετέζε |
|
|
| | | |
|
17:30 |
560
|
Τρέντο - Ρενάτε |
|
|
| | | |
|
17:30 |
561
|
Πορτιμονένσε - Μορεϊρένσε |
|
|
| | | |
|
17:30 |
562
|
Os Μπελενένσες - Νασιονάλ Μαδέιρα |
|
|
| | | |
|
17:30 |
563
|
Πόρτο Β - Σάντα Κλάρα |
|
|
| | | |
|
17:30 |
564
|
Τζουργκάρντεν - Γκάις |
|
|
| | | |
|
17:30 |
565
|
Χάκεν - Νόρκεπινγκ |
|
|
| | | |
|
17:45 |
566
|
Λουντογκόρετς - Λέφσκι Κρούμοβγκραντ |
|
|
| | | |
|
17:45 |
567
|
Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ |
|
|
| | | |
|
17:45 |
568
|
Μπρέντα - Αϊντχόφεν B' |
|
|
| | | |
|
18:00 |
-
|
Μπαμέντα - Φοβέ Αζούρ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ουνιόν Ντουάλα - Λε Άστρ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ποσούτζε - Ζρίνσκι Μόσταρ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τσέλικ Ζένιτσα - Μπράτσβτο Γκρακάνικα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
ΙΦΚ Βάσα - ΚΠΒ Κόκκολα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γκόμπε Γιουνάιτεντ - Λόμπι Στάρς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γιάντραν Ντεκάνι - ND Μπίλτσε | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
ΝΚ Μπίστριτσα - Μπελτίντσι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
BVSC Ζούγκλο - Τσακβάρι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ζέγκεντ - Σοροκσάρ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ - Γκιόρι Έτο | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Πέκσι Μέτσεκ - Χαλάντας | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Καζινσμπαρισίκα - Χόνβεντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Βάσας - Τισζακέσκε | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπουνταφόκι - Σιόφοκ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γκίρμοτ - Κοζαρμισλένι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Στουπκανίκα - Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Γκόρνι Ράχιτς - Τοσκ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τορπέντο Μόσχας - Χίμκι | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Πετροκούμπ - Σερίφ Τιρασπόλ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
ASPAC - Τακουνίν | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Καβαλίερς - Κότον Σπορτ Μπενίν | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
JS Πομπέ - Εσπουάρ Ντε Σαβαλού | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Λότο Πόπο - ΑΣ Σόμπεμαπ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σλάβια Μοζίρ - Άρσεναλ Τζέρζινσκ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Μπεμπερέκε - Αμπέιλ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ντιναμό Ντε Παράκου - Χοντιό | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Αβρανκού Όμνισπορτ - Οφμάς Σαντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τζεφά - Ατζίτζα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ετουάλ Φιλάντ Όμνισπορτς - ASVO | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ενούγκου Ρέϊντζερς - Πλατό Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ενγίμπα - Κατσίνα Γιουνάιτεντ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Άκβα Γιουνάιτεντ - Κανό Πίλαρς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σπόρτινγκ Λάγκος - Άμπια Γουόριορς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Τάρξιεν Ρέινμπους - Λούκα Σεντ Άντριους | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ζέμπαγκ Ρέιντζερς - Ζετζτούν Κορίνθιανς | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Σεντ Άντρεους - Λίχα Αθλέτικ | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Αλ Ιτιχάντ Αλμιστράτι - Αλ Μαντίνα | | | | | | |
|
18:00 |
-
|
Ασβεχλί - Ολιμπίκ Αζαβεγιά | | | | | | |
|
18:00 |
569
|
Μπρόμλεϊ - Όλτρινχαμ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
570
|
Σάλτσμπουργκ - Στουρμ Γκρατς |
|
|
| | | |
|
18:00 |
571
|
Ρεάλ Μούρθια - Θέουτα |
|
|
| | | |
|
18:00 |
572
|
ΗΝΚ Γκόριτσα - Οσίγιεκ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
573
|
Κφουμ Όσλο - Μπραν |
|
|
| | | |
|
18:00 |
574
|
Λίλεστρομ - Χαμ Καμ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
575
|
Μόλντε - Χάουγκεσουντ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
576
|
Στρομσγκόντσετ - Κρίστιανσουντ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
577
|
Τρόμσο - Σάρπσμποργκ 08 |
|
|
| | | |
|
18:00 |
578
|
Φρέντρικσταντ - Σάντεφιορντ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
579
|
Λιν - Ρανχάιμ |
|
|
| | | |
|
18:00 |
580
|
Κρίβμπας - Μέταλιστ 1925 |
|
|
| | | |
|
18:05 |
581
|
Ρεν - Μπρεστ |
|
|
| | | |
|
18:15 |
582
|
Πολιτέχνικα Ιάσι - UTA Αράντ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
-
|
Βοϊβοντίνα - Ερυθρός Αστέρας | | | | | | |
|
18:30 |
-
|
Σερβέτ U21 - Βασιλεία ΙΙ | | | | | | |
|
18:30 |
-
|
Τρε Πένε - Γιουβένες Ντογκάνα | | | | | | |
|
18:30 |
583
|
Νότιγχαμ Φόρεστ - Μάντσεστερ Σίτι |
|
|
| | | |
|
18:30 |
584
|
Μάιντζ - Κολωνία |
|
|
| | | |
|
18:30 |
585
|
Λεχ Πόζναν - Κρακόβια |
|
|
| | | |
|
18:30 |
586
|
Ρογκάσκα - Κόπερ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
587
|
Ντουνάισκα Στρέντα - Σλόβαν Μπρατισλάβας |
|
|
| | | |
|
18:30 |
588
|
Μάριεχαμν - Ίλβες |
|
|
| | | |
|
18:30 |
589
|
Γίπο - Γιάρο |
|
|
| | | |
|
18:30 |
590
|
Κάπα Καπιλάν Πάλο - Γιαπς |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1594
|
Αλ Αχλί Ντόχα - Αλ Βάκρα |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1595
|
Αλ Ραγιάν - Αλ Σαντ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1599
|
Αλ Σαμάλ - Αλ Γκαράφα |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1601
|
Αλ Αράμπι Ντόχα - Μουάιτερ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1602
|
Κατάρ ΣΚ - Αλ Ντουχαΐλ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1603
|
Αλ Μαρκίγια - Ουμ Σαλάλ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1604
|
Κέιπ Τάουν Σίτι - Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1605
|
VJS Βάαντα - Πόξιτ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1704
|
Ίλβες Κίσατ - Πάλο Λιρότ |
|
|
| | | |
|
18:30 |
1705
|
Νάρπες Κραφτ - JP Πιεταρσάρι |
|
|
| | | |
|
18:45 |
-
|
Σεζάρ Βαγιέχο Μοκιέγκα - Ουνιβ. Σαν Μάρτιν | | | | | | |
|
18:45 |
591
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης - Φερεντσβάρος |
|
|
| | | |
|
19:00 |
-
|
Ναπρέντακ - Ραντνίτσκι 1923 | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σλόμποντα Ούζιτσε - Βρσακ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα - Μπεράνε | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ - Ότραντ Ολίμπικ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
PFC Κούμπαν - Νεφτεχίμικ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σουίφτ Εσπεράνζ - Ντουντελάνζ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ρεάλ Μαδρίτης (Γ) - Λεβάντε Λας Πλάνας (Γ) | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Αλβέρκα - Βαρζίμ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Αλ Νάιμα Μανάμα - Αλ Αχλί Μάναμα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Αλ Χιντ - Αλ Κχαλιντίγια | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μανάμα Κλαμπ - Μπουσαϊτίν | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ντριμς ΦΚ - Ζάμαλεκ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ - Βιντάντ Φες | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Μασσίρα - Ολιμπίκ Ντίτσιρα | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ιτιφάκ Μαρακές - Ζενές Μπεν Γιερίρ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - ΑΣ Σάλε | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
Ρογιάλ ΦΚ - Ματζέστικ | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
USFA - ASF Μπόμπο Ντιουλάσο | | | | | | |
|
19:00 |
-
|
ΑΣ Φάσο Γενένγκα - KOZAF | | | | | | |
|
19:00 |
592
|
Κοπεγχάγη - Άαρχους |
|
|
| | | |
|
19:00 |
593
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα - Λινάρες |
|
|
| | | |
|
19:00 |
594
|
Αταλάντα - Έμπολι |
|
|
| | | |
|
19:00 |
595
|
Νάπολι - Ρόμα |
|
|
| | | |
|
19:00 |
596
|
Γκόρνικ Λέτζνα - Νιετσιέτζα |
|
|
| | | |
|
19:00 |
597
|
Ρίζεσπορ - Ανκαραγκουτσού |
|
|
| | | |
|
19:00 |
598
|
Τραμπζονσπόρ - Γκαζιαντέπ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1706
|
Σουμγκαγίτ - Καραμπάγκ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1707
|
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ - Σμούχα |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1708
|
ΑΕΚ Λάρνακας - Ανόρθωση |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1709
|
Άρης Λεμεσού - Πάφος |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1710
|
Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1711
|
Νταϊνάβα Άλιτους - Πανεβέζις |
|
|
| | | |
|
19:00 |
1712
|
Φους Ραμπάτ - Ρενεσάνς Ζεμάμρα |
|
|
| | | |
|
19:10 |
1713
|
Μπράουν ντε Αντρόγκε - Κολόν Σάντα Φε |
|
|
| | | |
|
19:15 |
-
|
Ντιναμό Μόσχας - Ζενίτ | | | | | | |
|
19:15 |
1714
|
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - ΚΑ Ακουρέιρι |
|
|
| | | |
|
19:25 |
1715
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς - Δε Νιου Σεντς |
|
|
| | | |
|
19:30 |
-
|
Σούτινγκ Σταρς - Σανσάιν Σταρς | | | | | | |
|
19:30 |
-
|
Λούκστα - Ιτερχόγκνταλς | | | | | | |
|
19:30 |
-
|
Πρόγκρες Νιεντερκόρν - Κάερζενγκ 97 | | | | | | |
|
19:30 |
-
|
Σάντα Κολόμα - Ορντίνο | | | | | | |
|
19:30 |
-
|
Ντεπόρτες Ρεκολέτα - Ντεπόρτες Μαγκαλάνες | | | | | | |
|
19:30 |
-
|
Ντοφάρ - Αλ Νασρ Σαλάλα | | | | | | |
|
19:30 |
599
|
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Αντβέρπ |
|
|
| | | |
|
19:30 |
600
|
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ |
|
|
| | | |
|
19:30 |
601
|
Βιγιαρεάλ - Ράγιο Βαγιεκάνο |
|
|
| | | |
|
19:30 |
602
|
Λεβάντε - Καρταχένα |
|
|
| | | |
|
19:30 |
603
|
Βαγιαδολίδ - Ουέσκα |
|
|
| | | |
|
19:30 |
604
|
Έβερτον Ντε Βίνα - Κοκουίμπο Ουνίδο |
|
|
| | | |
|
20:00 |
-
|
ΚΦ Τίρανα - Παρτιζάνι Τιράνων | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Σουτιέσκα Φόκα - Ράντινκ Μπιτζελίνα | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Βαλερένγκα 2 - Στριντχάιμ | | | | | | |
|
20:00 |
-
|
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ - Σλουτσκ | | | | | | |
|
20:00 |
605
|
Λυών - Μονακό |
|
|
| | | |
|
20:00 |
606
|
Λα Κορούνια - Αρεντέιρο |
|
|
| | | |
|
20:00 |
607
|
Εστορίλ - Φαμαλικάο |
|
|
| | | |
|
20:15 |
608
|
RWD Μόλενμπεεκ - Κόρτραϊκ |
|
|
| | | |
|
20:15 |
609
|
Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ |
|
|
| | | |
|
20:15 |
610
|
Οντ - Βίκινγκ |
|
|
| | | |
|
20:30 |
-
|
Παρτιζάν - Μπάτσκα Τόπολα | | | | | | |
|
20:30 |
-
|
Σεντ Τζόσεφς - Μπρούνος Μάγκμπαϊς | | | | | | |
|
20:30 |
611
|
Ντάρμσταντ - Χάιντενχαϊμ |
|
|
| | | |
|
20:30 |
612
|
Ουντερχάκινγκ - Μόναχο 1860 |
|
|
| | | |
|
20:30 |
613
|
Παναθηναϊκός - Άρης |
|
|
| | | |
|
20:30 |
614
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Ριέκα |
|
|
| | | |
|
20:30 |
1716
|
Ιμπαμπούρα - Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε |
|
|
| | | |
|
20:45 |
-
|
Μπρίστολ Σίτι (Γ) - Μάντσεστερ Σίτι (Γ) | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ - Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
ΝΝ Γκόριτσα - Πριμόριε | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Μοντανέσες - Ιραπουάτο | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Γιούνκερεν - Στιόρνταλς Μπλινκ | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Φελγκιέιρας - Λουζιτάνια Λουρόσα | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Σικάγο Φάιαρ ΙΙ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ ΙΙ | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Χερμινάλ - Κιμπερλέι | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Σολ Ντε Μάγιο - Σανσινένα | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
Σιρθούλο Ντεπορτίβο - Ντεπορτίβο Ρινκόν | | | | | | |
|
21:00 |
-
|
MC Οράν - Μπελουϊζντάντ | | | | | | |
|
21:00 |
615
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β' - Αλγκεσίρας |
|
|
| | | |
|
21:00 |
616
|
Μέριδα - Ατλέτικο Σανλουκένο |
|
|
| | | |
|
21:00 |
617
|
Ανκόνα Ματέλιτσα - Λουκέζε |
|
|
| | | |
|
21:00 |
618
|
Αρέτσο - Σέστρι Λεβάντε |
|
|
| | | |
|
21:00 |
619
|
Βίρτους Εντέλα - Ρεκανατέζε |
|
|
| | | |
|
21:00 |
620
|
Βις Πέζαρο - Γιουβέντους U23 |
|
|
| | | |
|
21:00 |
621
|
Γκούμπιο - Ρίμινι |
|
|
| | | |
|
21:00 |
622
|
Καραρέζε - Ποντεντέρα |
|
|
| | | |
|
21:00 |
623
|
Όλμπια - ΣΠΑΛ |
|
|
| | | |
|
21:00 |
624
|
Πινέτο Κάλσιο - Τόρες |
|
|
| | | |
|
21:00 |
625
|
Τσεζένα - Περούτζια |
|
|
| | | |
|
21:00 |
626
|
Φερμάνα - Πεσκάρα |
|
|
| | | |
|
21:00 |
627
|
Κλουζ - Σέπσι |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1717
|
Γκιγιέρμο Μπράουν - Άρσεναλ Σαραντί |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1718
|
Ντεπορτίβο Μορόν - Αλντοσίβι |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1719
|
Μας Μαχρίμπ - Βιντάντ Καζαμπλάνκα |
|
|
| | | |
|
21:00 |
1720
|
Προγκρέσο - Λίβερπουλ Μοντεβιντέο |
|
|
| | | |
|
21:30 |
-
|
Ατλέτικο Άτλας - Αρχεντίνο Ντε Ροσάριο | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο - Ελ Πορβενίρ | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Γιουβεντούδ Ουνίδα Σαν Μιγκέλ - Λουχάν | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Σεντράλ Μπαγεστέρ - Μπεραζατέγκι | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Γιουβεντούδ Ούνιδα Ουνιβ. - Ουρακάν Λας Έρας | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Σαν Μαρτίν Μεντόζα - Σπορτίβο Εστουντιάντες | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Ντιφενσόρες Προνουντιαμέντο - Νουέβε Ντε Χούλιο Ραφαέλα | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Μαρακανά ΕΚ - Αμέρικα Νατάλ | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Μπραζιλιένσε - Ανάπολις | | | | | | |
|
21:30 |
-
|
Τακουάρεμπο - Οριεντάλ Ντε Λα Παζ | | | | | | |
|
21:30 |
628
|
Αρχεντίνος Τζούνιορς - Βελέζ Σάρσφιλντ |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1721
|
Αλβαράντο - Σαν Μιγκέλ |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1722
|
Ατλέτικο Τεμπερλέι - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1723
|
Σαν Τέλμο - Ντεπορτίβο Μαντρίν |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1724
|
Ακασούσο - Ντεπορτίβο Λαφερέρε |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1725
|
Φλάντρια - Αρχεντίνο Κίλμες |
|
|
| | | |
|
21:30 |
1726
|
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ - Μπρέινταμπλικ |
|
|
| | | |
|
21:35 |
-
|
Βίλα Μίτρε - Ολίμπο | | | | | | |
|
21:45 |
-
|
Σαράγιεβο - Βελέζ Μόσταρ | | | | | | |
|
21:45 |
630
|
Φιορεντίνα - Σασσουόλο |
|
|
| | | |
|
22:00 |
-
|
Σαν Μάρτιν ΣΧ - Ατλέτικο Ραφαέλα | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Αρτζεντίνο Μόντε Μεζ - Γκουτιέρες | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Χιμνάσια Ουρουγουάη - Ντεφ. Μπελγκράνο Β.Ρ. | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ελ Λινκένο - Σπορτίβο Λας Παρέχας | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Σολ Ντε Αμέρικα Φορμόσα - Ουνιόν Σαντσάλες | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ - Ίντερ Μαϊάμι ΙΙ | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Νιου Γιορκ Σίτι ΙΙ - Κράουν Λέγκασι | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ορλάντο Σίτι ΙΙ - Τορόντο ΙΙ | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Μπερκάνε - USM Αλγέρι | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Τρεμ - Μανάους | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Μότο Κλούμπ - Τοκαντινόπολις | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Φλουμινένσε Πι - Μαρανάο | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Καμετά - Άλτος | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Σούσα - Ιγκουάτου | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Ιταμπούνα - Ρεάλ Νοροέστε | | | | | | |
|
22:00 |
-
|
Μπάρα - Νόβο Χαμπούργκο | | | | | | |
|
22:00 |
629
|
Κοριτίμπα - Μπρούσκε |
|
|
| | | |
|
22:00 |
631
|
Κορίνθιανς - Φλουμινένσε |
|
|
| | | |
|
22:00 |
632
|
Κρουζέιρο - Βιτόρια Μπαΐα |
|
|
| | | |
|
22:00 |
633
|
Μαρσέιγ - Λανς |
|
|
| | | |
|
22:00 |
634
|
Μπέτις - Σεβίλλη |
|
|
| | | |
|
22:00 |
635
|
Αλμπαθέτε - Εϊμπάρ |
|
|
| | | |
|
22:00 |
636
|
Ουατσιπάτο - Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε |
|
|
| | | |
|
22:00 |
1727
|
Χιμνάσια Χουχούι - Ντεπορτίβο Μαϊπού |
|
|
| | | |
|
22:30 |
-
|
Χιμνάσια Μεντόζα - Χιμνάσια Ι Τίρο | | | | | | |
|
22:30 |
-
|
Ακαντέμια Ανζοατεγκουί - Φαουντεϊσιόν Αϊφί | | | | | | |
|
22:30 |
-
|
Ντεπορτίβο Μιράντα - Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ | | | | | | |
|
22:30 |
-
|
Ατλέτικο Λα Κρουζ - Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ | | | | | | |
|
22:30 |
-
|
Ατλέτικο Ελ Βίγια - Ακαντέμια Ρέι | | | | | | |
|
22:30 |
637
|
Αλιάνσα Ατλέτικο - AD Τάρμα |
|
|
| | | |
|
22:30 |
638
|
Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας |
|
|
| | | |
|
22:30 |
1728
|
Ατλέτικο Γκέμες - Φέρο Καρίλ |
|
|
| | | |
|
22:30 |
1729
|
Τσάκο Φορ Έβερ - Ντεφενσόρες Ουνίντος |
|
|
| | | |
|
22:30 |
1730
|
Χιμνάσια Μεντόζα - Χιμνάσια Ι Τίρο |
|
|
| | | |
|
22:30 |
1731
|
CS Αλαγκοάνο - Φεροβιάρια |
|
|
| | | |
|
22:30 |
1732
|
Λοντρίνα - Ιπιράνγκα RS |
|
|
| | | |
|
23:00 |
-
|
Γιουβεντούτ Αντονιάνα - Σέντραλ Νόρτε | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Λος Αντζελες ΙΙ - Πόρτλαντ Τίμπερς II | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Σινσινάτι ΙΙ - Φιλαδέλφεια Γιούνιον ΙΙ | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Κονκόρντια Ατλέτικο - Μπραζίλ Πελότας | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Δε Στρόνγκεστ - Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Ουρουγουάη Κορονάντο - Ζικαράλ Σέρκομπα | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Αράγκουα - Ουρένα | | | | | | |
|
23:00 |
-
|
Τρουχιγιάνος - Γιαρακουγιάνος | | | | | | |
|
23:00 |
691
|
Πατριότας - Ντεπορτίβο Πάστο |
|
|
| | | |
|
23:00 |
1733
|
Μακαρά - Αούκας |
|
|
| | | |
|
23:00 |
1734
|
Μαχρίμπ Τετουάν - Γιουσούφια Μπερετσίντ |
|
|
| | | |
|
23:15 |
-
|
Κομερθιάντες - Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ | | | | | | |
|
23:30 |
-
|
Ρεάλ Καρταγένα - Ρεάλ Σαν Αντρές | | | | | | |
|
23:30 |
-
|
Μουνισιπάλ - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Μίξτο - CRA Καταλάνο | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Κάβαλρι - Πασίφικ FC | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Γκόθαμ ΦΚ (Γ) - Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ) | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι ΙΙ - Μινεσότα Γιουν. ΙΙ | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Νιου Γιόρκ Ρεντ Μπουλς ΙΙ - Κολόμπους Κρου ΙΙ | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Όντσε Ντεπορτίβο - Φας | | | | | | |
|
00:00 |
-
|
Καραμπόμπο - Πορτουγκέζα | | | | | | |
|
00:00 |
1735
|
Σέρο - Νασιονάλ Μοντεβιδέο |
|
|
| | | |
|
00:30 |
-
|
Γένεσις - Λόμπος UPNFM | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Μάραθον - Ολάντσο | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια - ΚΝ Βικτόρια | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Εσπάνα | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Βίντα - Μοτάγκουα | | | | | | |
|
00:30 |
-
|
Αγκουίλα - CD Ντράγκον | | | | | | |
|
00:30 |
639
|
Γκοϊάς - Πόντε Πρέτα |
|
|
| | | |
|
00:30 |
640
|
Ζουβεντούδε - Ατλέτικο Παραναένσε |
|
|
| | | |
|
00:30 |
641
|
Φορταλέζα - Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο |
|
|
| | | |
|
00:30 |
1736
|
2 Ντε Μάγιο - Λιμπερτάδ Ασουνσιόν |
|
|
| | | |
|
00:30 |
1737
|
Κλουμπ Γκουαράνι - Νασιονάλ Ασουνσιόν |
|
|
| | | |
|
01:00 |
-
|
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο - Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Σανταμαρίνα - Τσιπολέτι | | | | | | |
|
01:00 |
-
|
Ουνιόν Σαν Φελίπε - Ρέιντζερς Ντε Τάλκα | | | | | | |
|
01:00 |
642
|
Κόλο Κόλο - Ουνιόν Λα Καλέρα |
|
|
| | | |
|
01:00 |
692
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας - Φορταλέζα CEIF |
|
|
| | | |
|
01:00 |
693
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα - Αλιάνσα ΦΚ |
|
|
| | | |
|
01:00 |
695
|
Ενβιγκάδο - Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν |
|
|
| | | |
|
01:00 |
696
|
Λα Εκιδάδ - Ντεπόρτες Περέιρα |
|
|
| | | |
|
01:00 |
697
|
Λος Μιγιονάριος - Τσίκο |
|
|
| | | |
|
01:00 |
698
|
Ντεπορτίβο Κάλι - Ατλέτικο Τζούνιορ |
|
|
| | | |
|
01:00 |
699
|
Όνσε Κάλντας - Αμέρικα Ντε Κάλι |
|
|
| | | |
|
01:00 |
700
|
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε |
|
|
| | | |
|
01:00 |
1738
|
Μποταφόγκο Πεσόα - Κάσιας |
|
|
| | | |
|
01:00 |
1739
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα - Γκουανακαστέκα |
|
|
| | | |
|
01:10 |
1740
|
Ολ Μπόις - Τσακαρίτα Τζούνιορς |
|
|
| | | |
|
01:30 |
643
|
Μελγκάρ - Αλιάνσα Λίμα |
|
|
| | | |
|
01:30 |
1741
|
Βόλτα Ρεντόντα - Φλορέστα |
|
|
| | | |
|
02:00 |
-
|
Ουνιόν Μανταλένα - Ατλέτικο Ουίλα | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Ατλέτικο Σαν Λουίς (Γ) - Πουέμπλα (Γ) | | | | | | |
|
02:00 |
-
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας (Γ) - Κρουζ Αζούλ (Γ) | | | | | | |
|
02:00 |
644
|
Ιντερνασιονάλ - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε |
|
|
| | | |
|
02:00 |
645
|
Ατλάντε - Κανκούν |
|
|
| | | |
|
02:00 |
1742
|
Έμελεκ - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ |
|
|
| | | |
|
02:30 |
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο - Ανγκοστούρα | | | | | | |
|
02:30 |
1743
|
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ - Μοντεβιδέο Γουόντερερς |
|
|
| | | |
|
03:00 |
-
|
Ντεπόρτες Κουίντιο - Γιανέρος | | | | | | |
|
03:00 |
-
|
Ίρβιν Ζέτα - Αριζόνα Μονσούν | | | | | | |
|
03:00 |
-
|
Αντίγκουα ΓΦΚ - Ξιναμπαζούλ | | | | | | |
|
03:00 |
646
|
Νεκάξα - Μοντερέι |
|
|
| | | |
|
03:00 |
648
|
Σάντος Λαγκούνα - Ατλέτικο Σαν Λούις |
|
|
| | | |
|
03:00 |
1744
|
Σέρο Πορτένιο - Χενεράλ Καμπαγέρο |
|
|
| | | |
|
03:10 |
1745
|
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα - Κίλμες |
|
|
| | | |
|
03:30 |
-
|
Νορθ Τέξας - Ντιναμό Χιούστον ΙΙ | | | | | | |
|
03:30 |
649
|
Ντεπόρτες Ικίκε - Παλεστίνο |
|
|
| | | |
|
04:00 |
651
|
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο - Λος Τσάνκας |
|
|
| | | |
|
04:00 |
652
|
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες - Κομερσιάντες Ούνιδος |
|
|
| | | |
|
04:05 |
653
|
Λεόνες Νέγκρος - Μινέρος Ντε Ζακατέκας |
|
|
| | | |
|
04:06 |
-
|
Μασατλάν (Γ) - Πούμας (Γ) | | | | | | |
|
05:00 |
-
|
Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς - Βανκούβερ Γουαϊτκαπς ΙΙ | | | | | | |