Τρίτη, 21/06
Τετάρτη, 22/06
Πέμπτη, 23/06
ΔIO ΩΡΑ ΚΩΔ ΟΜΑΔΕΣ 1 Χ 2 ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ ΛΕΠ
12:00 124 Σαπόρο - Βεντφορέτ Κόφου 1 - 21 - 2
12:30 125 Σόναν Μπελμάρε - Τζούμπιλο Ιβάτα 0 - 10 - 1
12:30 126 Φουκουόκα - Γκρούλα Μοριόκα 0 - 03 - 1
13:00 127 Βίσελ Κόμπε - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 0 - 02 - 1
13:00 128 Γιοκοχάμα Μαρίνος - Τοτσίγκι 0 - 00 - 2
13:00 129 Γκάμπα Οσάκα - Όιτα Τρίνιτα 0 - 13 - 1
13:00 130 Καβασάκι - Τόκιο Βέρντι 0 - 10 - 1
13:00 131 Κασίβα Ρέισολ - Τοκουσίμα Βόρτις 0 - 12 - 1
13:00 132 Κασίμα Άντλερς - Ομίγια 1 - 03 - 0
13:00 133 Ναγκόγια - Ζβάιγκεν Καναζάβα 0 - 01 - 0
13:00 134 Ουράβα - Θέσπα Κουσάτσου 0 - 10 - 1
13:00 135 Σαγκάν Τοσού - Ροάσο Κουμαμότο 1 - 13 - 2
13:00 136 Σερέσο Όσακα - Σεντάι 2 - 13 - 2
13:00 137 Σιμίζου - Κιότο Σανγκά 0 - 00 - 1
13:00 138 ΦΚ Τόκιο - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 2 - 22 - 3*
13:00 139 Χιροσίμα - Γιοκοχάμα 1 - 05 - 0
13:00 140 Τζέονμπουκ - Σουγόν Μπλουγουΐνγκς 0 - 02 - 1
13:00 141 Γκιέονγκαμ - Τσουνγκνάμ Ασάν 0 - 00 - 0
13:30 142 Ίντσεον Γιουν. - Γκανγκβόν 1 - 04 - 1
13:30 143 Σεούλ - Ουλσάν Χιουντάι 1 - 01 - 2
13:30 144 Μπούτσεον 1995 - Ανιάνγκ 0 - 10 - 1
13:30 145 Σεούλ Ι-Λάντ - Ανσάν Γκρίνερς 1 - 22 - 3
15:30 1351 Καρλσρούη - Βέχεν 1 - 12 - 2
17:00 1353 Ροβανιέμι - Κοκόλα GBK 3 - 15 - 1
17:00 1354 Σαντέτσια - Μότορ Λούμπλιν 1 - 04 - 2
18:00 146 VPS Βάσα - Χόνκα 0 - 10 - 1
18:00 147 Ίλβες - Χέλσινγκφορς 0 - 00 - 1
18:00 148 Ίντερ Τούρκου - Λάχτι 1 - 05 - 1
18:00 149 Κουόπιο - Ούλου 0 - 12 - 1
18:00 150 Σεϊναγιοέν - Χάκα 1 - 02 - 2
18:00 1355 Βαλμιέρα - Ρίγας Σκόλα 0 - 04 - 0
18:00 1361 Ζιχλάβα - Βικτόρια Ζίσκοφ 0 - 21 - 2
18:00 1362 Βίσλα Πλοκ - Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε 0 - 11 - 1
18:00 1397 Γιονάβα - Πανεβέζις 0 - 30 - 5
18:30 151 ΚΠΒ Κόκκολα - ΕΙΦ Εκένας 0 - 11 - 1
18:30 152 Κότκα - ΠΚ-35 1 - 04 - 0
18:30 153 JaPS - Μικελίν 0 - 31 - 4
18:30 154 Γκνιστάν - Τούρκου 0 - 10 - 1
18:30 155 Πιφ - Γιάρο 0 - 10 - 2
18:30 1374 Ισραήλ U19 - Αυστρία U19 2 - 14 - 2
18:30 1375 Ντουνάισκα Στρέντα - Σλόβαν Μπρατισλάβας 0 - 00 - 0
18:30 1417 Κάπα - PPJ Ελσίνκι 3 - 14 - 3
18:30 1418 Κομετάτ - Ούλουν Λουιστινσεούρα 0 - 23 - 2
18:30 1419 ΛαΠα - Κιφέν 0 - 20 - 6
18:30 1420 Καγιανίν Χάκα - ΟΤΠ ΦΚ 2 - 04 - 1
18:30 1421 Μάριμπορ - Σπαρτάκ Τρνάβα 2 - 12 - 2
19:00 156 Μάριεχαμν - Ελσίνκι 1 - 12 - 1
19:00 1403 Σιαουλιάι - Κάουνο Ζαλγκίρις 0 - 10 - 1
19:00 1422 Σάλπα - Τζαζ 1 - 02 - 1
19:00 1424 Λιεπάγια - Τούκουμς 2000 1 - 01 - 2
19:00 1425 Βικτόρια Κολωνίας - Ζυρίχη 0 - 11 - 3
19:00 1426 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ρουζομπερόκ 3 - 13 - 1
19:00 1427 Γκουαρντάνε - Μοναστίρ 0 - 20 - 2
19:00 1428 Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί - Σαμπάμπ Μοχαμέντια 0 - 12 - 1
19:00 1429 Ντίφα Χασάνι - Φους Ραμπάτ 0 - 00 - 2
19:00 1430 Μπιάσεν - Στιόρνταλς Μπλινκ 1 - 23 - 3*
19:00 1431 Αρεντάλ - Σταρτ 0 - 12 - 3
19:00 1432 Κιελσάας - Μιοντάλεν 0 - 01 - 0
19:00 1433 Μος - Σάρπσμποργκ 08 0 - 01 - 0
19:00 1434 Σουντ Αμέρικα - Προγκρέσο 0 - 01 - 1
19:00 1435 Γιόβικ Λιν - Στρομσγκόντσετ 0 - 13 - 2*
19:00 1437 Φάνα IL - Χάουγκεσουντ 0 - 10 - 1
19:00 1438 Φραμ Λάρβικ - Γιέρβ 0 - 01 - 2*
19:00 1439 Φλεκερόι - Οντ 0 - 12 - 3*
19:00 1440 Έλβερουμ - Χαμ Καμ 1 - 11 - 3
19:00 1441 Μούσα - Γκράνκουλα ΙΦΚ 0 - 12 - 2
19:00 1442 Νότοντεν - Στάμπαεκ 0 - 11 - 3*
19:00 1443 Χοντ - Αάλεσουντ 0 - 20 - 3
19:00 1444 Χαβέλσε - Αννόβερο 0 - 21 - 3
19:30 1445 Τρομσντάλεν - Άλτα 2 - 02 - 0
20:00 157 Ίστερν Κόμπανι - Πίραμιντς 0 - 20 - 3
20:00 158 Νάσιοναλ Μπανκ - Ζάμαλεκ 0 - 01 - 2
20:00 1404 Ζαλγκίρις Βίλνιους - Τζιούγκας 0 - 02 - 1
20:00 1446 Ρίγα - Άουντα 0 - 01 - 0
21:00 1447 Αγγλία U19 - Σερβία U19 2 - 04 - 0
21:00 1448 Βίλα Εσπανιόλα - Γιουβεντούτ 0 - 11 - 1
21:00 1449 Μιραμάρ Μισιόνες - Ράσινγκ Μοντεβιδέο 0 - 11 - 1
21:00 1450 Ατένας - Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 0 - 10 - 1
21:15 1451 Μπερκάνε - Βιντάντ Καζαμπλάνκα 0 - 00 - 1
21:15 1452 Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. - Ολιμπίκ Ντε Σάφι 2 - 12 - 3
22:15 1453 KV Βεουστουρμπάερ  - Θρότουρ Βογκάρ 0 - 11 - 1
22:30 159 Αλ Αχλί - Γκαζ Ελ Μαχαλά 1 - 02 - 1
23:30 1454 Ολιμπίκ Χουρίμπγκα - Χασάνια Αγκανίρ 1 - 02 - 0
23:30 1455 Ιτιχάντ Τάνγκερ - Γιουσούφια Μπερετσίντ 0 - 01 - 1
00:00 160 Πατρονάτο - Κολόν Σάντα Φε 0 - 01 - 1*
00:00 1456 Ρεσιστένθια - 12 Ντε Οκτούμπρε 0 - 00 - 1
01:00 161 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Γκοϊάς 0 - 00 - 0
01:30 162 Μπαΐα - Ατλέτικο Παραναένσε 1 - 21 - 2
02:00 163 Φορταλέζα - Σεάρα 0 - 02 - 0
02:15 1457 Νασιονάλ Ασουνσιόν - Ολίμπια Ασουνσιόν 0 - 11 - 1
02:15 1458 Σέντραλ Εσπανιόλ - Ράμπλα Τζούνιορς 2 - 02 - 0
03:00 164 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Νιου Γιόρκ Σίτι 0 - 03 - 0
03:00 1459 Μέμφις 901 - Τούλσα 1 - 02 - 0
03:10 165 Τσάκο Φορ Έβερ - Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες 0 - 00 - 0*
03:30 166 Ατλέτικο Μινέιρο - Φλαμένγκο 1 - 02 - 1
03:30 167 Κορίνθιανς - Σάντος 3 - 04 - 0
03:30 168 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι - Ουνιόν Ομάχα 2 - 06 - 0
04:00 169 Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα 1 - 13 - 1
04:00 1464 Νιου Μέξικο Γιουν. - Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Τόρος
05:00 170 Αλαχουελένσε - Ντεπορτίβο Σαπρίσα 0 - 03 - 1*