4η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 4η Κατηγορία 2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Σκέιντ ΙΙ 7 17 5 2 0 19:7
  2 Λιν 7 17 5 2 0 17:7
  3 Νόρντστραντ 7 15 5 0 2 19:7
  4 Γκρόρουντ ΙΙ 7 13 4 1 2 14:8
  5 Ος Tφ 7 13 4 1 2 12:12
  6 Σαντβίκεν 7 11 3 2 2 13:12
  7 Οπσάλ 7 8 2 2 3 14:14
  8 Λοκομοτίβ Όσλο 8 8 2 2 4 8:13
  9 Φυλινγκσντάλεν 8 7 2 1 5 15:19
  10 Στάμπαεκ ΙΙ 7 7 1 4 2 8:14
  11 Ρέντι 7 6 2 0 5 8:11
  12 Κιελσάας ΙΙ 7 6 1 3 3 7:11
  13 Φρόγια 7 6 2 0 5 7:18
  14 Γκρέι 7 5 1 2 4 8:16
2ος Όμιλος
  1 Άαλεσουντ 2 7 19 6 1 0 15:1
  2 Μόλντε 2 7 18 6 0 1 28:9
  3 Έλβερουμ 7 16 5 1 1 21:7
  4 Φέρντε 8 16 5 1 2 17:8
  5 Ράουφος ΙΙ 8 11 3 2 3 14:16
  6 Βόλντα 7 10 3 1 3 10:11
  7 Φλόρο 7 10 3 1 3 9:10
  8 Σπιέλκαβικ 7 9 2 3 2 12:13
  9 Χόνεφος 7 8 2 2 3 15:16
  10 Λιλεχάμερ 7 7 2 1 4 5:10
  11 Μπρουμούνταλ 7 6 1 3 3 15:15
  12 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ 7 4 1 1 5 10:19
  13 Χοντ ΙΙ 7 4 1 1 5 10:21
  14 Τοτέν 7 3 1 0 6 5:30
3ος Όμιλος
  1 Μπραν ΙΙ 7 21 7 0 0 26:7
  2 Μπροντ 7 16 5 1 1 10:4
  3 Βίνταρ 8 13 4 1 3 17:10
  4 Μπρέμνες 7 13 4 1 2 16:13
  5 Λισεκλόστερ 7 11 3 2 2 12:9
  6 Μπιάργκ 7 11 3 2 2 11:10
  7 Βίκινγκ ΙΙ 7 11 3 2 2 15:19
  8 Τζέρβ 1919 7 10 3 1 3 16:16
  9 Σάντνες ΙΙ 7 9 2 3 2 18:15
  10 Φάνα IL 7 9 3 0 4 11:12
  11 Άκρα 7 6 1 3 3 9:12
  12 Σολά 7 4 1 1 5 5:14
  13 Χάουγκεσουντ ΙΙ 7 4 1 1 5 4:15
  14 Στορντ 8 3 1 0 7 10:24
4ος Όμιλος
  1 Φόλο 8 17 5 2 1 14:10
  2 Φραμ Λάρβικ 7 15 4 3 0 13:3
  3 Πορς Γκρένλαντ 7 13 4 1 2 14:10
  4 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ 7 13 4 1 2 15:13
  5 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ 8 12 3 3 2 15:8
  6 Μάνταλσκαμερατένε 7 11 3 2 2 21:15
  7 Χάλσεν 7 11 3 2 2 15:17
  8 Βίντμπιαρτ 8 9 2 3 3 17:12
  9 Σταρτ 2 7 8 2 2 3 12:14
  10 Φρέντρικσταντ ΙΙ 7 7 1 4 2 15:13
  11 Σπριντ Ζελόϊ 7 7 1 4 2 18:19
  12 Ράντεσουντ 7 6 1 3 3 6:13
  13 Ουραέντ 8 5 0 5 3 10:17
  14 Εξπρές Ιλ 7 1 0 1 6 4:25
5ος Όμιλος
  1 Γιούνκερεν 7 19 6 1 0 22:3
  2 Μπιάσεν 7 18 6 0 1 22:8
  3 Κόλσταντ 7 15 5 0 2 22:16
  4 Νάρντο 7 14 4 2 1 20:13
  5 Στριντχάιμ 7 12 4 0 3 21:14
  6 Ράνα 6 12 4 0 2 12:8
  7 Στάϊνκγιερ 7 12 4 0 3 13:15
  8 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ 7 10 3 1 3 18:19
  9 Τίλερ 7 9 3 0 4 16:17
  10 Ρόζενμποργκ 2 6 6 2 0 4 16:18
  11 Ινστράντενς 7 5 1 2 4 9:19
  12 Όρκλα 7 3 1 0 6 9:16
  13 Τριγκ Λάντε 7 3 1 0 6 12:27
  14 Μέλχους 7 3 1 0 6 7:26
6ος Όμιλος
  1 Γκιέλερασεν 7 18 6 0 1 22:9
  2 Λίλεστρομ ΙΙ 8 15 4 3 1 15:9
  3 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ 8 15 5 0 3 12:11
  4 Στρόμγκοντσετ 2 7 14 4 2 1 14:7
  5 Φλόγια 7 13 4 1 2 18:9
  6 Λόρενσκογκ 7 13 4 1 2 11:7
  7 Σκζετέν 7 12 4 0 3 12:18
  8 Μιόλνερ 7 10 3 1 3 14:12
  9 Μιοντάλεν ΙΙ 7 8 2 2 3 12:10
  10 Τρόμσο 2 7 7 2 1 4 14:14
  11 Σκιερβόι 7 7 2 1 4 10:14
  12 Μπόσεκοπ 7 7 2 1 4 13:19
  13 Χάρσταντ 8 6 2 0 6 14:24
  14 Σένζα 8 1 0 1 7 10:28

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
28/5/2022 Φρόγια Οπσάλ0 - 02 - 0
28/5/2022 Ος Tφ Σαντβίκεν1 - 04 - 1
28/5/2022 Στορντ Βίνταρ1 - 21 - 4
28/5/2022 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ Πορς Γκρένλαντ1 - 31 - 4
28/5/2022 Φόλο ΕΙΚ Τόνσμπεργκ0 - 01 - 1
28/5/2022 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ Σένζα0 - 12 - 1
28/5/2022 Φέρντε Ράουφος ΙΙ0 - 02 - 0
28/5/2022 Φυλινγκσντάλεν Λοκομοτίβ Όσλο0 - 01 - 1
26/5/2022 Λίλεστρομ ΙΙ Χάρσταντ0 - 02 - 0
26/5/2022 Ουραέντ Βίντμπιαρτ0 - 11 - 1
24/5/2022 Στριντχάιμ Μέλχους1 - 12 - 1
24/5/2022 Τίλερ Μπιάσεν3 - 13 - 2
23/5/2022 Ρέντι Στάμπαεκ ΙΙ1 - 01 - 2
23/5/2022 Ράουφος ΙΙ Λιλεχάμερ0 - 10 - 3
23/5/2022 Χόνεφος Μπρουμούνταλ2 - 03 - 3
23/5/2022 Μπροντ Σολά0 - 02 - 1
23/5/2022 Κόλσταντ Ρόζενμποργκ 23 - 03 - 1
23/5/2022 Χοντ ΙΙ Σπιέλκαβικ0 - 12 - 2
23/5/2022 Εξπρές Ιλ Φρέντρικσταντ ΙΙ0 - 00 - 0
23/5/2022 Ράντεσουντ Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ0 - 10 - 2
23/5/2022 Άαλεσουντ 2 Φλόρο0 - 00 - 0
23/5/2022 Χάουγκεσουντ ΙΙ Βίκινγκ ΙΙ0 - 00 - 0
23/5/2022 Σένζα Στρόμγκοντσετ 20 - 11 - 3
22/5/2022 Λοκομοτίβ Όσλο Γκρέι0 - 01 - 1
22/5/2022 Στάϊνκγιερ Ινστράντενς2 - 02 - 1
22/5/2022 Σκιερβόι Φλόγια0 - 01 - 2
22/5/2022 Έλβερουμ Κόνγκσβινγκερ ΙΙ2 - 05 - 0
22/5/2022 Λισεκλόστερ Μπραν ΙΙ0 - 31 - 4
22/5/2022 Γιούνκερεν Τριγκ Λάντε1 - 03 - 1
22/5/2022 Λόρενσκογκ Λίλεστρομ ΙΙ1 - 02 - 1
22/5/2022 Λιν Φυλινγκσντάλεν2 - 03 - 1
22/5/2022 Σαντβίκεν Κιελσάας ΙΙ1 - 01 - 1
22/5/2022 Βίνταρ Μπιάργκ1 - 21 - 2
22/5/2022 Μπρέμνες Φάνα IL2 - 14 - 2
22/5/2022 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ Σπριντ Ζελόϊ1 - 13 - 3
22/5/2022 Βίντμπιαρτ Φόλο0 - 20 - 2
22/5/2022 Φραμ Λάρβικ Χάλσεν0 - 01 - 1
22/5/2022 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ Ράνα1 - 11 - 3
22/5/2022 Χάρσταντ Φάνεφοσ-Βόρμσαντ0 - 11 - 2
22/5/2022 Σκέιντ ΙΙ Φρόγια4 - 16 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
28/5/2022 Μιοντάλεν ΙΙ Μπόσεκοπ-
28/5/2022 Σολά Τζέρβ 1919-
28/5/2022 Μπραν ΙΙ Μπροντ-
28/5/2022 Μπιάργκ Μπρέμνες-
28/5/2022 Χάλσεν Εξπρές Ιλ-
28/5/2022 Φρέντρικσταντ ΙΙ Ράντεσουντ-
28/5/2022 Στάμπαεκ ΙΙ Λιν-
28/5/2022 Λιλεχάμερ Χόνεφος-
28/5/2022 Τοτέν Έλβερουμ-
28/5/2022 Φλόρο Βόλντα-
28/5/2022 Μέλχους Κόλσταντ-
28/5/2022 Γκρέι Νόρντστραντ-
29/5/2022 Στρόμγκοντσετ 2 Λόρενσκογκ-
29/5/2022 Μπρουμούνταλ Χοντ ΙΙ-
29/5/2022 Τριγκ Λάντε Νάρντο-
29/5/2022 Φλόγια Σκζετέν-
29/5/2022 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ Άαλεσουντ 2-
29/5/2022 Μάνταλσκαμερατένε Φραμ Λάρβικ-
29/5/2022 Ράνα Στάϊνκγιερ-
29/5/2022 Βίκινγκ ΙΙ Λισεκλόστερ-
29/5/2022 Ινστράντενς Στριντχάιμ-
29/5/2022 Όρκλα Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ-
29/5/2022 Μπιάσεν Γιούνκερεν-
29/5/2022 Γκιέλερασεν Σκιερβόι-
30/5/2022 Φάνα IL Σάντνες ΙΙ-
30/5/2022 Σπιέλκαβικ Μόλντε 2-
30/5/2022 Μιόλνερ Τρόμσο 2-
30/5/2022 Άκρα Χάουγκεσουντ ΙΙ-
30/5/2022 Σπριντ Ζελόϊ Σταρτ 2-
30/5/2022 Ρόζενμποργκ 2 Τίλερ-
31/5/2022 Βίνταρ Μπραν ΙΙ-
31/5/2022 Γκρόρουντ ΙΙ Ρέντι-
31/5/2022 Κιελσάας ΙΙ Σκέιντ ΙΙ-
3/6/2022 Τρόμσο 2 Σένζα-
3/6/2022 Εξπρές Ιλ Ουραέντ-
4/6/2022 Σπιέλκαβικ Μπρουμούνταλ-
4/6/2022 Λοκομοτίβ Όσλο Φρόγια-
4/6/2022 Χοντ ΙΙ Τοτέν-
4/6/2022 Σκιερβόι Φάνεφοσ-Βόρμσαντ-
4/6/2022 Οπσάλ Ος Tφ-
4/6/2022 Σαντβίκεν Γκρόρουντ ΙΙ-
4/6/2022 Νόρντστραντ Ρέντι-
4/6/2022 Έλβερουμ Φλόρο-
4/6/2022 Σάντνες ΙΙ Στορντ-
4/6/2022 Μπροντ Μπρέμνες-
4/6/2022 Τζέρβ 1919 Μπιάργκ-
4/6/2022 Φόλο Σπριντ Ζελόϊ-
4/6/2022 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ Γιούνκερεν-
4/6/2022 Τίλερ Όρκλα-
4/6/2022 Άαλεσουντ 2 Ράουφος ΙΙ-
4/6/2022 Χάουγκεσουντ ΙΙ Φάνα IL-
4/6/2022 Άκρα Βίκινγκ ΙΙ-
4/6/2022 Λισεκλόστερ Σολά-
4/6/2022 Στάϊνκγιερ Μπιάσεν-
4/6/2022 Σκζετέν Λίλεστρομ ΙΙ-
4/6/2022 Σκέιντ ΙΙ Γκρέι-
4/6/2022 Φραμ Λάρβικ Φρέντρικσταντ ΙΙ-
4/6/2022 Ράντεσουντ Πορς Γκρένλαντ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Μόλντε 251550022:3
 2Νόρντστραντ51550016:1
 3Μπραν ΙΙ51550016:4
 4Γιούνκερεν51341014:2
 5Σκέιντ ΙΙ51341015:4
 6Άαλεσουντ 251341011:1
 7Στρόμγκοντσετ 251341012:4
 8Νάρντο51341014:6
 9Μπιάσεν51240114:6
 10Κόλσταντ51240118:10
 11Γκιέλερασεν51240115:7
 12Λιν51132011:5
 13Φόλο5113209:5
 14Έλβερουμ51031117:6
 15Φλόγια51031116:7
 16Λίλεστρομ ΙΙ51031110:5
 17Πορς Γκρένλαντ51031111:7
 18Λόρενσκογκ5103118:5
 19Χάλσεν51031110:7
 20Ος Tφ51031110:8
 21Μπροντ5103115:3
 22ΕΙΚ Τόνσμπεργκ5923013:5
 23Σάντνες ΙΙ5923016:8
 24Βίνταρ5930214:9
 25Φραμ Λάρβικ592306:3
 26Ράνα5930210:7
 27Φέρντε593027:5
 28Στάϊνκγιερ5930210:8
 29Βόλντα593027:6
 30Σκζετέν5930210:10
 31Φάνεφοσ-Βόρμσαντ593026:8
 32Χόνεφος582219:8
 33Μπιάργκ582217:7
 34Βίκινγκ ΙΙ5822110:14
 35Μιοντάλεν ΙΙ5721210:7
 36Γκρόρουντ ΙΙ5721210:7
 37Φλόρο572124:3
 38Λισεκλόστερ572129:8
 39Μάνταλσκαμερατένε5721213:12