Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIOΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣ1Χ2ΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠΤΕΛ
08:20171Τζέονμπουκ - Σουγόν Μπλουγουΐνγκς 0 - 01 - 01
10:00172Γκιέονγκαμ - Σανγκγιού Σανγκμού 2 - 12 - 32
10:001154Δε Γκαπ - Ακάκια Ριντζ 0 - 10 - 12
10:30173Γκουανγκτζού - Τζετζού Γιουνάιτεντ 1 - 01 - 1X
10:301170Αδελαΐδα Κόμπρας - Ίστερν Γιουνάιτεντ 0 - 11 - 1X
10:301182Αντελάιντ Χιλς - Μοντμπούρι Τζετς 0 - 00 - 12
10:301183Αντελάιντ Βίκτορι - Γουάιτ Σίτι Γούντβιλ 0 - 00 - 0X
10:301192Φούλαμ Γιουνάιτεντ - Γουέστερν Στράικερς 1 - 02 - 01
10:301193Πλέιφορντ Σίτι Πάτριοτς - Δυτική Αδελαΐδα 0 - 02 - 11
10:301194Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα - Πάρα Χιλς Νάιτς 0 - 01 - 01
11:001167Ουέστερν Σπίριτ - Μπέισαιντ Γιουνάιτεντ 0 - 00 - 22
11:001591Άστρα Γκιούργκιου - Ουνιρέα Ντετζ 0 - 10 - 22
11:001592Χέρμανσταντ - Μπράιλα 1 - 06 - 01
11:001593Ουνιρέα Κονστάντα - Πολιτέχνικα Ιάσι 0 - 20 - 62
11:001594Μπρασόφ Στέαγκουλ Ρενάστε - Ντουναρέα Καλαράσι 2 - 13 - 11
11:001595Γκλόρια Μπουζάου - Μεταλογκλόμπους 2 - 04 - 11
11:151334Τρίνετς - Ζιχλάβα 0 - 01 - 1X
11:151335Κρουντίμ - Λίσεν 0 - 10 - 22
11:151336Βίσκοφ - Σπάρτα Πράγας ΙΙ 1 - 12 - 32
11:301318Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ - Νάντονγκ Ζίγιουν 0 - 10 - 32
12:00174Βίσελ Κόμπε - Σαπόρο 1 - 01 - 01
12:00175Κασίβα Ρέισολ - Χιροσίμα 0 - 10 - 32
12:00176Κασίμα Άντλερς - Γκάμπα Οσάκα 0 - 03 - 11
12:00177Σόναν Μπελμάρε - Φουκουόκα 0 - 11 - 1X
12:00178Βεντφορέτ Κόφου - Ομίγια 0 - 01 - 01
12:00179Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Εχίμε 0 - 01 - 01
12:00180Τοτσίγκι - Μίτο Χόλιχοκ 0 - 00 - 0X
12:001168Τουγουόνγκ - Μπρισμπέιν Νάιτς
12:001169Γιουνιβ. Οφ Κουίνσλαντ - Σεντ Τζορτζ Βίλαβονγκ
12:001245Μάγκμπις Κρουσέιντερς - Λάιονς ΦΚ 2 - 22 - 42
12:30181Τοκουσίμα Βόρτις - Καβασάκι 1 - 21 - 390'
12:30182 Μπουσάν Ι Παρκ - Ανιάνγκ 0 - 01 - 32
12:301736Ταμπίνς Ρόβερς - Γιανγκ Λάιονς 1 - 02 - 11
12:301737Τανγιόνγκ Παγκάρ Γιουν. - Χούγκανγκ Γιουν. 0 - 11 - 1X
13:00100Σαγκάν Τοσού - Όιτα Τρίνιτα 0 - 00 - 062'
13:00183Ναγκόγια - Γιοκοχάμα Μαρίνος 1 - 02 - 063'
13:00184Ουράβα - Σερέσο Όσακα 1 - 02 - 062'
13:00185Σιμίζου - Σεντάι 1 - 02 - 163'
13:00186ΦΚ Τόκιο - Γιοκοχάμα 3 - 03 - 062'
13:00187Μοντ. Γιαμαγάτα - Κιότο Σανγκά 0 - 10 - 263'
13:00188Μασίντα Ζέλβια - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 0 - 11 - 262'
13:00189Ριούκιου - Θέσπα Κουσάτσου 0 - 10 - 165'
13:00190Τζούμπιλο Ιβάτα - Φατζιάνο Οκαϊάμα 1 - 01 - 163'
13:00191Βανράουρε - Κάταλερ Τογιάμα
13:00192Γκαϊνάρε Τοτόρι - Καγκοσίμα 0 - 10 - 264'
13:00193Νταεγού - Ουλσάν Χιουντάι 0 - 12 - 167'
13:00194Ρίο Άβε - Φεϊρένσε 0 - 20 - 262'
13:001246Αντέλαϊντ Κόμετς - Αδελαΐδα Ολύμπικ
13:001247Καμπελτάουν Σίτι - Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
13:001251Κρόιντον Κινγκς - Αντέλαϊντ Σίτι
13:001253Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ U21
13:001254Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς - Αδελαΐδα Ρέιντερς
13:001259Σάουθ Αντελάιντ - Στούρτ Λάιονς
13:001381Ταλίνα Λέγκιον - Τούλεβικ Βιλιάντι 1 - 13 - 167'
13:30195Βίσλα Πλοκ - Γιαγκελόνια 0 - 00 - 0
13:30196Σίβασπορ - Γκαζιαντέπ 1 - 01 - 0
13:301563Μπελτσάτοφ - Λεχ Πόζναν ΙΙ 0 - 00 - 0
13:401564ΛΚΣ Λοτζ - Ποντμπεσκίτζιε 1 - 042'
14:00197Έσμπιεργκ - Φρέμαντ Αμαγκέρ 1 - 021'
14:00198Ινγκουλέτς Πέτροβε - Κόλος Κοβαλίβκα 0 - 022'
14:00199Ουφά - Χίμκι 0 - 022'
14:00200Νόρμπι - Τρέλεμποργκ 0 - 023'
14:001260Περθ - Φλορεάτ Αθήνα
14:001366Γιβάσκιλα - Ρόπς 2 0 - 023'
14:001396Τσέμι Λειψίας - Όπτικ Ράθενο 0 - 124'
14:001397ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε - Ντιναμό Βερολίνου 0 - 122'
14:001399Χέρτα Βερολίνου ΙΙ - Καρλ Τσάις Ιένα
14:001437Σένιο Κάρνιφεξ - ΜΤΚ Βουδαπέστης
14:001635Μπρομαποϊκάρνα - Γκέφλε
14:001636Κβίντινγκ - Ατβίνταμπεργκ
14:001762Μπίλντκον - Πρίζον Λέοπαρντς
14:30201Γουλβς - Μπρέντφορντ
14:30202Χαλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
14:30203Σαντχάουζεν - Χάιντενχαϊμ
14:30204Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ρέγκενσμπουργκ
14:30205Χόλσταϊν Κίελ - Αννόβερο
14:30206Σχίντια Ταργκόβιστε - Φαρούλ Κονστάντα
14:301257Σάτον Κόμον Ρόβερς - Τζέρσεϊ Μπουλς
14:301400Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ - Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
14:351319Σιχουάν Τζιουνίου - Κούνσχαν
14:351320Γουχάν Θρι Τάουνς - Ζίμπο Κούτζου
15:00207Βάλντχοφ Μανχάιμ - Χάλεσερ
15:00208Μαγδεμβούργο - Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
15:00209Μόναχο 1860 - Σβικάου
15:00210MSV Ντούισμπουργκ - Μπραουνσβάιγκ
15:00211Όσναμπρικ - Μέπεν
15:00212Σααρμπρίκεν - Τουργκουτσού Μούνχεν
15:00213Χόμπρο - Χόρσενς
15:00214Ράγιο Βαγιεκάνο - Χετάφε
15:00215Άσκολι - Μπενεβέντο
15:00216Λέτσε - Αλεσάντρια
15:00217Μόντζα - Τερνάνα
15:00218Περούτζια - Κοζέντσα
15:00219Ρετζίνα 1914 - Σπαλ
15:00220Χέλσινγκφορς - Μάριεχαμν
15:001290Σλουτσκ - Γκόμελ
15:001341Άαρχους Φρέμαντ - Θίστιντ
15:001342Μπράμπραντ - Κόλντινγκ ΙΦ
15:001343Χίλεροντ Φόντμπολντ - FA 2000
15:001344Σκίβε - ΑΒ Γκλαντσάξε
15:001367Τζαζ - Ίλβες 2
15:001369Κάαπο Κααρίνα - VJS Βάαντα
15:001370Σάλπα - Γκράνκουλα ΙΦΚ
15:001401Νυρεμβέργη ΙΙ - Άουγκσμπουργκ ΙΙ
15:001402Σβάινφουρτ - Σχάλντινγκ-Χένινγκ
15:001403Γκλάντμπαχ ΙΙ - Κολωνία ΙΙ
15:001404Χόμπουργκ - Σχοτ Μάιντζ
15:001405Ροτ Βάις Κόμπλεντ - Χοφενχάιμ ΙΙ
15:001406ΦΣΒ Φρανκφούρτης - Πίρμασενς
15:001407Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ - Ισχστάτ
15:001408Αμβούργο ΙΙ - Άιντραχτ Νόρντερστεντ
15:001409Ροτ Βάις Άλεν - Λίπσταντ
15:001410Ομπερχάουζεν - Ροντινγκχάουζεν
15:001411Μπαερούθ - Ουντερχάκινγκ
15:001412Έλβερσμπεργκ - Μάιντζ ΙΙ
15:001413Στράελεν - Πρόισεν Μούνστερ
15:001414Άουμπσταντ - Έλτερσντόρφ
15:001415Ράιν Λεσχ - Μέμινγκεν
15:001416TSV Στάινμπαχ - Άαλεν
15:001419Λούμπεκ - Τεουτόνια 05
15:001420Βέγκμπεργκ-Μπεκ - Ουέρντινγκεν
15:001421Βουπερτάλερ - Όμβεργκ
15:001520Τζιούγκας - Ζαλγκίρις Βίλνιους
15:001638ΙΦΚ Χάνινγκε - Σίλβια
15:30221Ντορμπίρν 1913 - Φλοριντσντόρφερ
15:301438Ντάμπας - Χαλάντας
16:00222Νορθάμπτον - Σουίντον Τάουν
16:00223Σοσό - Παρί
16:00224Τουλούζ - Γκρενόμπλ
16:00225Τζένοα - Φιορεντίνα
16:00226Ασάνε - Αάλεσουντ
16:00227Γιέρβ - Σάντνες
16:00228Γκρόρουντ - Σογκντάλ
16:00229Μπρίνε - Σταρτ
16:00230Ράουφος - Κφουμ Όσλο
16:00231Στρόμεν - Χαμ Καμ
16:00232Πογκόν - Κρακόβια
16:00233Μάλμε - Τζουργκάρντεν
16:00234Ντέγκερφορς - Σίριους
16:00235ΑΦΚ Εσκίλστουνα - Βάσαλουντς
16:00236Μπράγκε - Γκάις
16:00237Κασίμπασα - Τραμπζονσπόρ
16:001160Κιγκάλι - Oλυμπίκ Ντε Μίσσιρι
16:001166Χόρσιντ - Αζάμ
16:001197Γκαμπάλα - Σάμπαϊλ
16:001338Οπάβα - Μας Ταμπόρσκο
16:001371Ατλαντίς - Κάπα
16:001372Κέμι - JS Χέρκουλες
16:001373ΙΦΚ Βάσα - Ούλουν Λουιστινσεούρα
16:001382Κουρεσάρε - Πάρνου Βάπρους
16:001422Όμπερνέιλαντ - Χάνσα Λούνεμπουργκ
16:001423Γέντελοχ - Σβαρτς Βάις Ρέντεν
16:001439Μπουνταόρσι - Βάσας
16:001441Ντεμπρετσένι ΕΑΚ - Κισβάρντα
16:001442Ντουνακανιάρ - Ζαλαεγκερζέγκ
16:001443Κέλεν - Ζέγκεντ
16:001448Κομαρόμι - Μεζοκοβέζντι Ζόρι
16:001449Μόνορι - Τσακβάρι
16:001450Μοσονμαγιάροβαρ - Γκιόρι Έτο
16:001452Βέσζπρεμ - Ντεμπρετσένι
16:001541Βαρντ Χάουγκεσουντ - Οϊγκάρντεν
16:001628Τσίπα Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Πάιρετς
16:001639Λούντς - Λιουνγκσκίλε
16:001640Όσκαρσαμνς ΑΪΚ - ΙΦΚ Μάλμε
16:001650Έγιουπσπορ - Ερζουρουμσπόρ
16:001714AΒ Αργκίρ - Ρούναβικ ΙΙ
16:30238Άουγκσμπουργκ - Γκλάντμπαχ
16:30239Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χόφενχαϊμ
16:30240Μάιντζ - Φράιμπουργκ
16:30241Μπάγερν Μονάχου - Μπόχουμ
16:30242Κρίλια Σοβετόβ - Ροστόφ
16:301424Στουτγκάρδη Β - Μπάλινγκερ
16:301542Μπρατβάαγκ - Μπαερούμ
16:301674Κέρναρφον Τάουν - Κάρντιφ Μετροπόλιταν
16:301675Σεφν Ντρούιντς - Πένιμποντ
16:301676Κόναχ Κουέι Νόμαντς - Μπάλα Τάουν
16:301677Χαβερφόρντγουεστ - Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
16:301739Χουμενέ - Ζίλινα ΙΙ
16:301741Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα - Σλάβοτζ Τρεβίζοφ