Max
Μέλος από 16/3/2025- Points
- 103.72
- Yield*
- +3%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 54ος
- Προβλέψεις
- 110
- Μέση απόδοση
- 2.15
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (60 από 110)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 65.0% | -0.36 | -1.8% | 1.69 |
| X | 27 | 29.6% | -2.89 | -10.7% | 3.14 |
| 2 | 10 | 50.0% | +3.55 | +35.5% | 2.44 |
| 1X | 4 | 75.0% | -0.26 | -6.5% | 1.22 |
| 12 | 2 | 50.0% | -0.74 | -37.0% | 1.26 |
| X2 | 7 | 57.1% | -0.98 | -14.0% | 1.66 |
| Over | 12 | 75.0% | +2.52 | +21.0% | 1.62 |
| Under | 2 | 100.0% | +1.48 | +74.0% | 1.74 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 10 | 80.0% | +5.87 | +58.7% | 1.99 |
| Ημ.2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 7.80 |
| Goal | 14 | 50.0% | -2.47 | -17.6% | 1.60 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.87 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 77.8% | +5.11 | +56.8% | 2.10 | |
| 7 | 57.1% | -0.38 | -5.4% | 2.66 | |
| 7 | 57.1% | -1.73 | -24.7% | 1.40 | |
| 5 | 40.0% | -1.51 | -30.2% | 2.26 | |
| 5 | 100.0% | +4.10 | +82.0% | 1.82 | |
| 5 | 80.0% | +3.48 | +69.6% | 2.30 | |
| 4 | 75.0% | +0.36 | +9.0% | 1.41 | |
| 3 | 100.0% | +3.14 | +104.7% | 2.05 | |
| 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.38 | |
| 3 | 33.3% | -1.02 | -34.0% | 2.01 | |
| 3 | 66.7% | +0.36 | +12.0% | 1.89 | |
| 3 | 66.7% | +1.49 | +49.7% | 2.40 | |
| 3 | 33.3% | -0.50 | -16.7% | 2.31 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.89 | |
| 2 | 50.0% | +0.07 | +3.5% | 2.79 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 27 | 70.4% | -2.63 | -9.7% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 32 | 62.5% | +2.33 | +7.3% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 29 | 48.3% | +3.52 | +12.1% | 2.40 |
| 3.00 - 5.00 | 21 | 33.3% | +1.50 | +7.1% | 3.31 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 7.80 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 26 | 38.5% | -3.32 | -12.8% | 2.35 |
| 1 - 3 | 23 | 60.9% | +0.92 | +4.0% | 2.17 |
| 3 - 6 | 30 | 60.0% | +5.41 | +18.0% | 2.18 |
| 6 - 12 | 25 | 52.0% | -1.88 | -7.5% | 1.93 |
| 12 - 24 | 6 | 83.3% | +2.59 | +43.2% | 1.97 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 223
132 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/2026 | 02:00 | 180 | Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ - Νασιονάλ Μοντεβιδέο | X | 3.35 | - | |||
| 15/5/2026 | 23:00 | 1589 | Σπορτίβο Τρινιντένσε - Σέρο Πορτένιο | X | 3.00 | - | |||
| 15/5/2026 | 23:00 | 1592 | Ντεπορτίβο Σαντάνι - Τακουάρι | X | 2.85 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:45 | - | Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ - Ντέρι Σίτι | X | 3.80 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:45 | - | Πάρτικ Θιστλ - Ντανφέρμλιν | X | 3.45 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:30 | - | Σεντ Ετιέν - Ροντέ | Goal | 1.62 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:30 | 163 | Πολόνια Βαρσοβίας - Βίσλα Κρακοβίας | X | 3.55 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ααράου - Ιβερντόν | Over | 1.42 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ααράου - Ιβερντόν | Goal | 1.53 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ετουάλ Καρούζ - Μπελιντσόνα | Over | 1.52 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ετουάλ Καρούζ - Μπελιντσόνα | Goal | 1.55 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Λοζάν Ουσί - Ξαμάξ | Over | 1.42 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Λοζάν Ουσί - Ξαμάξ | Goal | 1.40 | - | |||
| 15/5/2026 | 21:00 | 150 | Μπάρι - Σουντιρόλ | X | 2.95 | - | |||
| 15/5/2026 | 19:45 | - | Αλ Ουάσλ - Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα | 1 | 1.37 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.