Πρόγραμμα τηλεόρασης

ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΝΑΛΙ
13:00 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος ΓΣΣSuper League Κ-17 COSMOTE SPORT 3 HD
14:00
Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
14:00
Αλαβές - Χετάφε
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
14:30
Μπράιτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
14:30
Γουίκομ - Σουόνσι
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Novasports 1HD
16:00
Τουλούζ - Οσέρ
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 Novasports 4HD
16:00
Τορίνο - Αταλάντα
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 2HD
16:30
Λεβερκούζεν - Λειψία
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
16:30
Αρμίνια Μπίλεφελντ - Κολωνία
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 9 HD
16:30
Άουγκσμπουργκ - Ντόρτμουντ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 4 HD
16:30
Μάιντζ - Στουτγκάρδη
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 9 HD
17:00
Ντέρμπι - Μπλάκμπερν
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Novasports 3HD
17:00
Κρίσταλ Πάλας - Έβερτον
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 2 HD
17:00
Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
18:00
Σεντ Ετιέν - Ρεν
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 Novasports 4HD
18:30
Βόλος ΝΠΣ - ΠΑΟΚ
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 1HD
19:00
Σαμπντόρια - Μπενεβέντο
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 5HD
19:00
Κάλιαρι - Λάτσιο
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 3HD
19:30
Σάλκε - Βέρντερ Βρέμης
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
19:30
Γουέστ Μπρομ - Τσέλσι
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
19:30
Έλτσε - Ρεάλ Σοσιεδάδ
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
20:30
Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 2HD
20:30
Μπενφίκα - Μορεϊρένσε
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα COSMOTE SPORT 7 HD
21:45
Ίντερ - Φιορεντίνα
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 1HD
22:00
Μπέτις - Ρεάλ Μαδρίτης
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
22:00
Μαρσέιγ - Μετς
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 Novasports 4HD
22:00
Μπέρνλι - Σαουθάμπτον
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
22:00
Άγιαξ - Φιτέσε
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Novasports 3HD
22:55
Νάσβιλ - Ντιναμό Χιούστον
ΗΠΑ: MLS Novasports 5HD
23:00
Μποαβίστα - Πόρτο
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΝΑΛΙ
13:00
Οσασούνα - Λεβάντε
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
13:15
Φέγενορντ - Ντεν Χάαγκ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Novasports 2HD
13:30
Σπέτσια - Σασουόλο
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 1HD
14:00
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λιντς
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
14:30
Καρλσρούη - Μπόχουμ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 9 HD
15:30
Χέρακλες - Αϊντχόφεν
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Novasports 2HD
16:00
Νάπολι - Τζένοα
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 3HD
16:00
Τότεναμ - Νιούκαστλ
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 4 HD
16:00
Φούλαμ - Άστον Βίλα
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 8 HD
16:00
Βερόνα - Ουντινέζε
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 4HD
16:00
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 1HD
16:30
Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
17:00
Ατλέτικο Μαδρίτης - Γρανάδα
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
18:00
ΟΦΗ - Ατρόμητος
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 2HD
18:30
Μάντσεστερ Σίτι - Λέστερ
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
19:00
Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
19:00
Κροτόνε - Μίλαν
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 3HD
19:30
Βαγιαδολίδ - Θέλτα
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
19:30
Κάντιθ - Σεβίλλη
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
20:30
ΑΕΚ - Λαμία
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 1HD
20:30
Πάσος Φερέιρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα COSMOTE SPORT 7 HD
21:00
Γουέστ Χαμ - Γουλβς
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
21:45
Ρόμα - Γιουβέντους
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 2HD
22:00
Ρεμς - Παρί Σεν Ζερμέν
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 Novasports 3HD
22:00
Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
23:00
Ρίο Άβε - Γκιμαράες
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα COSMOTE SPORT 8 HD

Δείτε το πρόγραμμα της τηλεόρασης για τους αθλητικούς αγώνες κάθε ημέρας σε όλα τα κανάλια, ελεύθερα και συνδρομητικά.