Πρόγραμμα τηλεόρασης


Παρασκευή, 26/04/2019

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
15:00ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ - ΠΟΡΤΟYouth LeagueCOSMOTE SPORT 8 HD
19:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΤΣΕΛΣΙYouth LeagueCOSMOTE SPORT 8 HD
19:30ΚΟΛΩΝΙΑ - ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
21:30ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 3 HD
21:45ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΥΩΝΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1Novasports 3HD
22:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ ΛιγκCOSMOTE SPORT 1 HD
22:30ΡΙΟ ΑΒΕ - ΠΟΡΤΟΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 8 HD


Σάββατο, 27/04/2019

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
14:00ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 9 HD
14:00ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΛΑΒΕΣΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
14:30ΤΟΤΕΝΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ ΛιγκCOSMOTE SPORT 1 HD
16:00ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΕΜΠΟΛΙΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
16:30ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΣΑΛΚΕΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 3 HD
16:30ΛΕΙΨΙΑ - ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 4 HD
16:30ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 7 HD
16:30ΑΝΝΟΒΕΡΟ - ΜΑΙΝΤΖΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 8 HD
16:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 8 HD
17:00ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ - ΓΟΥΛΒΣΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ ΛιγκCOSMOTE SPORT 1 HD
17:15ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
19:00ΡΟΜΑ - ΚΑΛΙΑΡΙΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
19:15ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΙΠΣΟΥΙΤΣΑΓΓΛΙΑ: ΤσάμπιονσιπNovasports 2HD
19:30ΜΠΡΑΙΤΟΝ - ΝΙΟΥΚΑΣΛPremier LeagueCOSMOTE SPORT 1 HD
19:30ΛΕΓΚΑΝΕΣ - ΘΕΛΤΑΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
19:30ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧBundesligaCOSMOTE SPORT 3 HD
20:00ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ - ΓΚΙΜΑΡΑΕΣΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
21:30ΙΝΤΕΡ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
21:45ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΛΕΒΑΝΤΕΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
22:05ΡΕΝ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝΤελικός Κυπέλλου ΓαλλίαςNovasports 2HD


Κυριακή, 28/04/2019

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
13:00ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΕΙΜΠΑΡΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
13:30ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ - ΝΑΠΟΛΙΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
14:00ΛΕΣΤΕΡ - ΑΡΣΕΝΑΛΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ ΛιγκCOSMOTE SPORT 1 HD
14:30ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΑΜΒΟΥΡΓΟΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 8 HD
15:00ΧΙΡΟΝΑ - ΣΕΒΙΛΛΗΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 7 HD
16:05ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ ΛιγκCOSMOTE SPORT 1 HD
16:30ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 3 HD
17:15ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΧΕΤΑΦΕΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
18:30ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΤΣΕΛΣΙΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ ΛιγκCOSMOTE SPORT 1 HD
19:00ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 3 HD
19:00ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΛΑΤΣΙΟΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
19:30ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΟΥΕΣΚΑΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
19:30ΜΠΡΑΓΚΑ - ΜΠΕΝΦΙΚΑΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 9 HD
21:30ΤΟΡΙΝΟ - ΜΙΛΑΝΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
21:45ΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
22:00ΜΑΡΣΕΙΓ - ΝΑΝΤΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1Novasports 2HD


Δευτέρα, 29/04/2019

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΚΑΝΑΛΙ
20:00ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD
21:30ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. ΜπουντεσλίγκαCOSMOTE SPORT 7 HD
21:45ΛΟΡΙΑΝ - ΟΣΕΡΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2Novasports 2HD
22:00ΜΠΕΤΙΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαCOSMOTE SPORT 2 HD
22:00ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΣΑΣΣΟΥΟΛΟΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ANovasports 1HD


Παίξε νόμιμα Online Στοίχημα

Εγγραφή νέου χρήστη - Επιλέξτε όνομα χρήστη (username)







Εγγραφή