Chat

Chat
daibuc96

ena sout sto terma

nick1969

γιατι εδω δινει 2-2

daibuc96

tous paizoun

BlackRose56

Μάλλον πρόβλεψη

Ballplay

Eίναι Μελλοντολόγοι !

oriakos

2-1 οφη

nick1969

στο live δινει 2-2

manolod

μπορει να γινει

Rebel

Μας γ****σε Λυών

Βγήκε άλλη 3αδα τουλάχιστον

manolod

για να μην το αλλαξουν

Ballplay

Κοκκινη Ατρόμητος στο 90'

kotas

εδωσα λυων χ εδω πριν αρχισει ο αγωνας

jim1art

ΚΡΙΛΙΑ 1-1

Ballplay

2-2

tsalouch

έχει γίνει ένα λάθος στο live και θα διορθωθεί

Ballplay

Ατρόμητος πάω για 4αδα με Χ

nick1969

το ειχε κλειδωμενο απο το '89

tsalouch

βασικά κάτι ήξερε 2-2 έγινε 😛

manolod

δεν ελεγα κατι αλλο

2-2

Makmanaman

poustia

nick1969

μαλλον

Makmanaman

emeis xanoume afti oikonomane

BlackRose56

Εεε

Το σάιτ το είπε 2-2

Το είπα και εγώ πρόβλεψη

manolod

μπορει και 2-3

Makmanaman

siti xanei efkeries lester vazei

manolod

τελειωσε 2-2

kotas

ελα μπολπλει ταμειο επιασες ισοπαλια ατρομητος

BlackRose56

Ότι βλέπω από εδώ θα ρίχνω 1 ευρώ ακριβές σκορ λολ

manolod

η λεστερ ειναι 1-3

αφου το βλεπω

BlackRose56

Ναι τι ξέρουμε

Ballplay

Το πρώτο από 4 Χ είναι αυτό kotas έχω αλλά 3 τα δύο είναι στο Χ .. το ένα έχει δυο γκολ διαφορά

kotas

οκ

Ballplay

αλλά ακόμα έχει χρόνο για το 2-2 κι εκεί

Makmanaman

popopo

1=4

den ginete re pousti

daibuc96

ela pame kai h barca na xasei

terma den exei amuna den exei efugan oloi

Ballplay

2 και 4 τα 'επαιξα με την τετράδα πάιρνω 41 ευρώ (7 στήλες επί 0,20 .... με1,40)

Makmanaman

kseftila

Winter

Όλα στημένα μάγκες

Makmanaman

sas leo exeis dikio

Kuparisios

Κόπερ👍

Makmanaman

stimena

poko

megala % shmera..ti na pw.mporei na xasei k h Barca k h Pari

Makmanaman

lester pote egeine iper omada den kseroume

tha valo 1 euro ekpliksi

epithesis siti exei 150 lester 48

kai troi 4

Ballplay

Αυτή είναι η Αγγλία... αντε να πάιξεις Φαβορί...

Εχασε κι η Μπάγερν 4-1 αλλά ήταν κι εκτός έδρας..

Makmanaman

aite re apathi stimena ola

Ballplay

Αν είναι η μέρα σήμερα... τη Μίλαν δε τη βλέπω καλά !

BlackRose56

2-0 Napoli

Makmanaman

arxizo tha pezo anapoda

Ballplay

Κανα αλλο grand φαβορί έχει... να το ρίξουμε 1-4 να ΄χασει ?!

Omerta

Θα χάσει η Μποντο κλιμ

oriakos

ωραιος ασσος η Ναπολη αλλα μας εχουν κανει να τρεμουμε και τη σκια μας!!!

Omerta

Είναι κουρασμενη έρχεται από πρώτη ήττα και η βαλερεγκα είναι ομάδα τριαδας

Και η Μπάρτσα δεν θα νικήσει ..

Ballplay

Πραγματικά .. βάζουν γκολ ι επιλογές μας και τρέχουμε στο Cash out !

*oi

manolod

2-4

Makmanaman

vazo mpartsas 2

BLUES

Xaka 1-2 ανατροπη καλοπληρωμενη

oriakos

ε ναι

Makmanaman

gouestxam 1

oriakos

τρεχουμε στο cash out...

Ballplay

Aυτό είναι το δεύτερο μου Χ , η Χάκα.. λες να το κάνει κι αυτή 2-2 ? για να δούμε

Κι ο Ατρόμητος με 10 Ισοφάρισε

BlackRose56

Θα έρθει η μέρα που ομάδες όπως μπαρθα Λίβερπουλ Ρεάλ Μπάγερν θά χάνουν γιατί ο ανταγωνισμός θα ανέβ

oriakos

παντως αν καποιος δουλεψει καλα το cash out κατι ψιλα τα παιρνει

Makmanaman

popopo

ekleise

penalti

poustia re malakes

1-5

Omerta

Το Χ2 Βιγιαρεάλ είναι κελιδωμενο σε ΟΠΑΠ..

Makmanaman

22-5

2-5

apathi

manolod

μια χαρα οποιος επαιξε σημερα 1 σερβετ 1 χοφενχαιμ και 2 λεστερ τα πηρε χοντρα καλοφαγωτα

Kuparisios

Φράιμπουργκ👍

Makmanaman

fortoste

Ballplay

Χάκα κόκκινη.. στα ίσια το Ματς για το 2-2

Makmanaman

vigiareal

Kuparisios

Φράιμπουργκ*

Ballplay

Να κι η Περούτζια 2-2

Makmanaman

aek x2

Strathgos

Παιδια ακουστε

Το Χ της Γιουβε εχει 3.50 σωστα ;; πηγα το επαιξα χ και υνδερ 4.5 και μου δινει 3.35 χαχχαχαχχχαχαχ

BlackRose56

3-0

Napoli

Dries mertens

Ballplay

Σου φορολόγησε κατευθείαν το κέρδος ! 😀

20:20
GIF
Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται .
Απαγορεύονται:
  • ειρωνείες, προσβολές και ύβρεις προς άλλους χρήστες
  • διαφήμιση άλλων site
  • spamming (επαναλαμβανόμενα ίδια μηνύματα)

Livescore

ΔIOΩΡΑΚΩΔΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠ
12:30308Ριούκιου - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ0 - 00 - 1
13:00311Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Φατζιάνο Οκαϊάμα1 - 11 - 2
13:00312Οσασούνα - Λεβάντε1 - 11 - 3
13:00-Ταλίνα Λέγκιον - Ταμέκα Τάρτου1 - 03 - 1
13:00-Λούκι Ενέργκια - Κολόμνα0 - 02 - 1
13:00309Κασίβα Ρέισολ - Γιοκοχάμα Μαρίνος1 - 01 - 3
13:00310Σόναν Μπελμάρε - Καβασάκι0 - 10 - 1
13:00313Λούγκο - Αλμερία 0 - 20 - 2
13:001618Γιενισέι Κρασνογιάρσκ - Κράσνονταρ 20 - 00 - 1
13:001097Οξτέπεζ Κοσκετάου - Καϊράτ Αλμάτι2 - 23 - 3
13:001503Ποχάνγκ - Γκουανγκτζού 1 - 05 - 3
13:151611Μάφρα - Μπενφίκα Β'1 - 12 - 1
13:15315Ντε Γκράαφτσαπ - Ναϊμέγκεν0 - 02 - 0
13:15314Φέγενορντ - Ντεν Χάαγκ1 - 14 - 2
13:30316Σπέτσια - Σασουόλο1 - 11 - 4
13:30317Ρίζεσπορ - Αλάνιασπορ0 - 01 - 1
13:401497ΛΚΣ Λοτζ - Σαντέτσια2 - 04 - 1
14:00-Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ1 - 23 - 3
14:00318Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λιντς0 - 00 - 1
14:00319Μπορντό - Νις0 - 00 - 0
14:00321Άρσεναλ Τούλα - Ροστόφ 1 - 32 - 3
14:00-Ντουσάνμπε 83 - Λοκομοτίβ Πάμιρ1 - 01 - 0
14:00-ΤΣΣΚΑ Παμίρ Ντουσάνμπε - Ίστικλολ1 - 01 - 0
14:00-Κχατλόν - Κουζάντ0 - 32 - 3
14:00322Μάδεργουελ - Ρέιντζερς0 - 31 - 5
14:00320Ντιναμό Δρέσδης - Βάλντχοφ Μανχάιμ0 - 11 - 1
14:001478Γιελγκάβα - Νταουγκάβπιλς0 - 02 - 0
14:001221Μπαντίρμασπορ - Σαμσουνσπόρ1 - 02 - 2
14:00-Μπρομαποϊκάρνα - Σολεντούντα1 - 01 - 1
14:001484Ούτσικτενς - Λίντομε0 - 10 - 1
14:00-Σαμπντόρια U19 - Λάτσιο U190 - 01 - 1
14:001014Αμβούργο ΙΙ - Χάιντερ6 - 07 - 0
14:001206Λβιβ - Ζόρια Λουγκάνσκ0 - 50 - 5
14:001286Θίστιντ - Άαρχους Φρέμαντ0 - 01 - 0
14:001284ΑΒ Γκλαντσάξε - ΧΙΚ Χέλερουπ0 - 00 - 0
14:001285Χόλστεμπρο - Όουρε0 - 04 - 1
14:00- Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ - Νάντονγκ Ζίγιουν0 - 10 - 1
14:00-Καλούγκα - Σοκόλ Σαράτοφ 1 - 11 - 2
14:00-Κόκαντ 1912 - Μπουνιοντκόρ Τασκένδης2 - 12 - 1
14:001619Ίρτις Ομσκ - Φάκελ Βορονέζ1 - 01 - 0
14:001620Σπαρτάκ Μόσχας 2 - ΣΚΑ Χαμπάροφσκ0 - 01 - 0
14:00-Ρούβου Σούτινγκ - Μπιασάρα Γιουνάιτεντ0 - 00 - 0
14:00-Μπανγκόκ Γιουνάιτεντ - Πάτουμ Γιουνάιτεντ0 - 00 - 2
14:00-Νάκον Ρατσασίμα - Σουκοτάι3 - 13 - 3
14:00-Πράε Γιουνάιτεντ - Νάκον Πάτομ Γιουν.2 - 02 - 0
14:00-Ουντόν Τάνι - Ράνονγκ Γιουν.0 - 00 - 2
14:00-Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ) - Φλόγια (Γ)4 - 24 - 3
14:301310Κόγκε - Βίμποργκ0 - 20 - 3
14:30323Σταντάρ Λιέγης - Ζούλτε Βάρεγκεμ0 - 12 - 2
14:30326Ζανκτ Πάουλι - Χάιντενχαϊμ2 - 04 - 2
14:30325Νυρεμβέργη - Σαντχάουζεν0 - 01 - 0
14:30324Καρλσρούη - Μπόχουμ 0 - 10 - 1
14:301273Ουνιόν Φουρστενβάλντε - Αλτγκλιένικε0 - 21 - 3
14:301025Λοκομοτίβ Λειψίας - Κότμπους1 - 11 - 1
14:301272 Ντιναμό Βερολίνου - Όπτικ Ράθενο1 - 12 - 2
14:301274Χέρτα Βερολίνου ΙΙ - Τσέμνιτσερ 0 - 01 - 0
14:301024Μπέρλινερ - Μπισοφσβερντάερ0 - 03 - 1
14:30-Τβερ - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ0 - 00 - 0
14:30-Τζίλανι - Μπαλκάνι0 - 00 - 0
14:35-Σούζχου - Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.1 - 32 - 3
14:35-Ζετζιάνγκ Γκριντάουν - Σενιάνγκ Ούρμπαν0 - 01 - 0
15:00-Έβερτον (Γ) - Τσέλσι (Γ)1 - 12 - 1
15:00327Μπρίστολ Σίτι - Σέφιλντ Γουένσντεϊ0 - 02 - 0
15:00331Εϊμπάρ - Αθλέτικ Μπιλμπάο0 - 11 - 2
15:00304Γκουανγκζού Εβεργκράντε - Ντάλιαν Προ0 - 01 - 0
15:00-Λάντα Ντιμιτρόβγκραντ - Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ1 - 11 - 1
15:00-Νόμε Κάλιου - Νάρβα Τρανς2 - 02 - 1
15:00-FB (Γ) - Ντάμσο (Γ)0 - 01 - 3
15:00-Σαλιούτ Μπελγκορόντ - Χίμκι 22 - 06 - 0
15:00-Μέταλουργκ Λίπετσκ - Χίμικ Άρσεναλ1 - 01 - 1
15:00-Μούνσινγκεν - Ιβερντόν0 - 20 - 2
15:00-Χέρτα Ζέχλεντορφ - Ροστόκερ 18953 - 06 - 0
15:00-Χάνσα Ροστόκ ΙΙ - Στράουσμπεργκ2 - 02 - 1
15:00-Βικτόρια Σιλόου - Ταζμανία Μπερλίν0 - 10 - 2
15:00-CFC Χέρτα - Λοκ Στένταλ1 - 02 - 1
15:00-Μέρσεμπουργκ 99 - Πλάουεν2 - 03 - 0
15:00-Βέλμπερτ 1870 - Ούνιον Νετετάλ1 - 13 - 3
15:001323Ούλουν Λουιστινσεούρα - Κοκόλα GBK1 - 12 - 1
15:00-Τοντεσφέλντε - Άιχεντε0 - 21 - 3
15:00-Νιεντόρφερ - Βικτόρια Αμβούργου0 - 00 - 2
15:00-Ρουγκενμπέργκεν - Αμβούργο ΙΙΙ2 - 27 - 3
15:00328Τουργκουτσού Μούνχεν - Καϊζερσλάουτερν 2 - 03 - 0
15:001311Φρεντερίτσια - Σίλκεμποργκ1 - 01 - 0
15:001479Βέντσπιλς - Τούκουμς 2000 0 - 02 - 0
15:001275Ντόρτμουντ Β - Μπονέρ1 - 01 - 1
15:00-ΙΦΚ Μπέργκα - Γκέφλε0 - 00 - 0
15:00-Κόπαρμπεργκς Γκέτεμποργκ (Γ) - Πίτεα (Γ)1 - 03 - 0
15:00-Όσκαρσαμνς ΑΪΚ - Εσκιλσμίνε2 - 04 - 0
15:001485Λούντς - Λαντσκρόνα0 - 11 - 2
15:00- Κόλντινγκ (Γ) - Άαλμποργκ (Γ)2 - 05 - 0
15:00-Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) - Νόρτζελαντ (Γ) 2 - 05 - 1
15:001304Ρόσενγκαρντ (Γ) - Ουμέα ΙΚ (Γ)0 - 00 - 0
15:001026Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ - Ντρόχτερσεν Ασέλ2 - 02 - 1
15:00-Λοχμπρούγκε - Ντάσεντορφ0 - 00 - 1
15:00330Σοντερίσκε - Άαλμποργκ1 - 03 - 1
15:00329Άαρχους - Οντένσε2 - 14 - 2
15:00-Μπάνγκα Γκαργζντάι - Κάουνο Ζαλγκίρις0 - 11 - 2
15:001276Χαβέλσε - Γέντελοχ1 - 03 - 0
15:001393Κβικ Χάλντεν - Μπρατβάαγκ0 - 21 - 2
15:00-Μας Αλ Μουμπάρεκ - Σαρκχόν Τερμίζ0 - 00 - 1
15:00-Βέρντερ Βρέμης (Γ) - Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)0 - 11 - 3
15:00-Φρανκφούρτη (Γ) - Χοφενχάιμ (Γ)0 - 00 - 0
15:00-Βόλφσμπουργκ (Γ) - Μέπεν (Γ)1 - 02 - 0
15:00-Πότσνταμ (Γ) - Λεβερκούζεν (Γ)2 - 02 - 0
15:00-MSV Ντούισμπουργκ (Γ) - Σαντ (Γ)0 - 10 - 1
15:001621 Τσερτανόβο - Τορπέντο Μόσχας 0 - 00 - 0
15:00-Πράτσουαπ - Σαμούτ Πράκαν Σίτι 0 - 00 - 3
15:00-Ραγιόνγκ - Τσιανγκράι Γιουν.0 - 10 - 2
15:00-Τσιάνγκ Μάι - Τσάινατ Χόρνμπιλ3 - 05 - 0
15:00-Σισάκετ - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ0 - 10 - 2
15:001324Ρόπς 2 - ΙΦΚ Βάσα1 - 01 - 0
15:15-Σαμπάχ FA - Μελάκα1 - 23 - 2
15:15-Γκίρμοτ - Βάσας2 - 02 - 0
15:151103Αστάνα - Ζετίσου1 - 03 - 0
15:30-Τορίνο U19 - Σασουόλο U190 - 10 - 1
15:30-Στρογκίνο - Κβαντ Ομπίνισκ0 - 01 - 1
15:30335Μάλμε - Χάκεν2 - 03 - 0
15:30334Ουτρέχτη - Βάαλβαϊκ1 - 03 - 1
15:30338Σούντσβαλ - Τρέλεμποργκ1 - 12 - 1
15:30336Φάλκενμπεργκ - Χάμαρμπι1 - 01 - 3
15:30337Χέλσινγκμποργκ - Έστερσουντ0 - 00 - 1
15:30332Αούστρια Βιέννης - Αντμίρα Βάκερ1 - 12 - 2
15:30333Χάρτμπεργκ - Στουρμ Γκρατς 0 - 11 - 1
16:00-Ολιμπίκ Σαρλερουά - Ρόγιαλ Κνόκε0 - 01 - 0
16:00-Τορπέντο Βλάντιμιρ - Καζάνκα Μόσχας2 - 02 - 1
16:00-Σμόλενσκ - Ζνάμια Τρούντα0 - 01 - 1
16:00-Μάσιουκ ΚΜΒ - ΣΚΑ Ροστόφ 0 - 13 - 1
16:001622Νίζνι Νοβγκόροντ - Άκρον Τογκλιάτι1 - 03 - 0
16:00345Βερόνα - Ουντινέζε0 - 01 - 0
16:00339Τότεναμ - Νιούκαστλ1 - 01 - 1
16:00-Έλβερσμπεργκ Β' - Πφέντερσχάιμ0 - 01 - 1
16:00-Γκόνσενχάιμ - ΦΣΒ Σάλμρορ2 - 04 - 0
16:00-Μπράιτον (Γ) - Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)1 - 12 - 2
16:00344Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα0 - 22 - 2
16:00-Λόεραχ-Μπρόμπαχ - Γκοπίνγκερ SV0 - 10 - 1
16:00-Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ - Φρέχεν 200 - 01 - 3
16:00-Φρεϊαλντεχόφεν - Πεσκ2 - 03 - 2
16:00-Έιλεντορφ - Χουρτ0 - 32 - 3
16:00-Μπρέινινγκ - Άλφτερ1 - 01 - 1
16:00-Γλεσχ-Πάφεντορφ - Ντόιτς 054 - 04 - 2
16:00-Ριλάσινγκεν-Άρλεν - Μπάκναγκ0 - 11 - 1
16:00340Ανζέ - Μπρεστ1 - 23 - 2
16:00343Ντιζόν - Μονπελιέ1 - 02 - 2
16:00341 Μονακό - Στρασβούργο2 - 03 - 2
16:00342Νιμ - Λανς0 - 11 - 1
16:00-Μονχάιμ - Νιντερβένιγκερν1 - 03 - 1
16:00-Στάινμπαχ 1920 - Βαλντγκίρμες0 - 11 - 1
16:00-1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ - SC Βέλμπερτ1 - 02 - 1
16:00-Φέρνβαλτ - Νέχοφ2 - 22 - 4
16:00-Σίλσχαιμ - Χανάου 932 - 03 - 3
16:00-Τουργκουτσού Φρίντμπεργκ - Μπαντ Βίλμπελ 19192 - 02 - 0
16:00-Σβαρτ Βάις Έσεν - Μπάουμπεργκ1 - 02 - 3
16:00-Γιαν Χίεσφελντ - Σοννέμπεκ0 - 00 - 3
16:00-Μίρμπους - Ράτινγκεν0 - 02 - 0
16:00-Ρούπελ Μπουμ - ΡΦΚ Λιέγης0 - 00 - 0
16:00-Φρανκς Μπορέν - Τιένεν2 - 02 - 1
16:00-Μπέρσενμπρουκ - Κίκερς Έμντεν2 - 03 - 4
16:00-Άιντραχτ Σέλλε - Σπέλε-Βενχάους1 - 01 - 2
16:00-Γιβάσκιλα (Γ) - Χόνκα (Γ)3 - 13 - 4
16:00-Γκότινγκεν - Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ0 - 05 - 0
16:00-Γκίφχορν - ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ0 - 02 - 1
16:00-Ουνιόν 60 - Γκεεστεμούντε0 - 20 - 4
16:001068Βάταν Βρέμης - Χάστεντ2 - 02 - 1
16:00347Κρεμονέζε - Τσιταντέλα0 - 10 - 2
16:00-Εκερνφόρντερ - Μπόρντεσχολμ1 - 33 - 5
16:00350Σίβασπορ - Ανκαραγκούτσου0 - 00 - 0
16:00349Κόνιασπορ - Μπεσίκτας1 - 04 - 1
16:00-Ουνιόν Τόρνεσχ - Μπούσχολτζ1 - 01 - 5
16:00-Βόλφσμπεργκερ II - Ντοιτσλαντσμπέργκερ1 - 11 - 1
16:001252Καρλσταντ Φότμπολ - Βάνερσομποργκς ΦΚ2 - 03 - 5
16:001480 Σπάρτακς Τζουρμάλα - Ρίγα0 - 01 - 2
16:00-Ντολγκοπρίντι - Ζενίτ 21 - 02 - 1
16:00-Νίκοπινγκς Βις - Φρέι1 - 11 - 2
16:00-ΙΦΚ Χάνινγκε - Λουλέα1 - 01 - 0
16:001486Σκόβντε - Λίνκοπινγκ Σίτι1 - 24 - 3
16:00-Ασιρίσκα Τουραμπντίν - Τβάκερς0 - 00 - 0
16:00-Λιν (Γ) - Αβάλντσνες (Γ)1 - 11 - 1
16:00-Βαλερένγκα (Γ) - Κλεπ (Γ)4 - 07 - 0
16:00-Μουαντούι - Ιχέφου0 - 02 - 0
16:00-Εμτιμπουά Σούγκαρ - Γιανγκ Άφρικανς0 - 00 - 1
16:00-Βιτσζό (Γ) - Τζουργκάρντεν (Γ)0 - 11 - 1
16:001305Ουπσάλα Φότμπολ (Γ) - Λινκόπινγκς (Γ)0 - 00 - 1
16:001028Χάνσα Λούνεμπουργκ - Άλτονα 931 - 01 - 0
16:001027Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ - Τεουτόνια 050 - 00 - 1
16:00-Μπιέλ - Μπασεκούρ1 - 01 - 1
16:00-Λάνγκενθαλ - Λουκέρνη ΙΙ0 - 13 - 1
16:00-Κόσοβα Ζυρίχης - Γουίντερθουρ ΙΙ1 - 12 - 1
16:00-Πρόισεν Μίνστερ Β' - Βατενσάιντ0 - 00 - 1
16:00-Ενέπεταλ - Σπορτφρόιντε Ζίγκεν0 - 02 - 1
16:00-Σπρόκχοβελ - Χάλτερν0 - 02 - 1
16:00-Χόλσβικεντερ - Βικτόρια Κλάρχολζ2 - 03 - 0
16:00-Βεστφαλία Ράινερν - Σχέρμπεκ 20201 - 01 - 1
16:00-Βρέντεν - Χάμερ1 - 02 - 1
16:00-Σφίντουλ Γκεόργκε - Ζιμπρού Τσισινάου1 - 02 - 0
16:00-Κέλανταν Γιουνάιτεντ - Τερενγκάνου ΙΙ1 - 32 - 3
16:001623 Όρενμπουργκ - Βάλτικα1 - 02 - 2
16:00-Στρούγκα - Σκούπι1 - 02 - 0
16:00-Βαρντάρ - Μπελασίτσα2 - 03 - 1
16:00-Πέλιστερ - Σκεντίγια1 - 11 - 3
16:00-Ρένοβα - Γκζόρσε Πετρόφ 0 - 21 - 3
16:00-Ακαντέμικα Πάντεφ - Σίλεκς Κράτοβο0 - 01 - 0
16:00-Ίντερ Ντόμπριτς - Λουντογκόρετς ΙΙΙ0 - 00 - 3
16:001554Τριεστίνα - Ματέλικα0 - 10 - 1
16:001551Πιατσέντζα - Γκροσέτο0 - 00 - 2
16:001548Κάρπι - Σαμπενεντετέσε 1 - 02 - 0
16:001549Καραρέζε - Προ Πατρία 0 - 00 - 0
16:001550Όλμπια - Ποντεντέρα0 - 00 - 1
16:001555Αλμπινολέφε - Λιβόρνο0 - 00 - 0
16:001544Πιστοϊέζε - Αλεσάντρια0 - 11 - 1
16:001546Κατάνια - Παγκανέζε0 - 11 - 1
16:001547Πάντοβα - Ιμολέζε 0 - 10 - 1
16:001543Φεραλπισάλο - Αρέτσο2 - 02 - 1
16:001545Γκούμπιο - Μόντενα0 - 00 - 2
16:001552Τεράμο - Παλέρμο0 - 02 - 0
16:00-Λέστερ (Γ) - Μάντσεστερ Σίτι (Γ)0 - 21 - 2
16:00-Καρονέσε - Ντερτόνα1 - 04 - 0
16:00-Βάντο - Καστελανζέσε1 - 11 - 1
16:00-Σέστρι Λεβάντε - Σίτα Ντι Βαρέζε0 - 01 - 0
16:00-Φολγκόρε Καρατέσε - Μποργκοσέσια0 - 12 - 2
16:00-Φοσάνο - Σαλούζο0 - 01 - 0
16:00-ASD Ιμπέρια - Μπρα1 - 21 - 2
16:00-Λεγκνάνο - Αρκονατέζε0 - 01 - 1
16:00-Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ - Κιέρι2 - 03 - 1
16:00-Κιαρλίνς Μουτζανέ - Κλοντιένσε1 - 01 - 3
16:00-Έστε - Μπελούνο1 - 03 - 1
16:00-Κίονς - Ουνιόν Σαν Τζιόρτζιο-Σέντικο1 - 11 - 1
16:00-Αμπροσιάνα - Τρέντο0 - 10 - 2
16:00-Καλντιέρο Τέρμε - Αρζιγκνάνο Βαλτσιάμπο0 - 01 - 0
16:00-Καμπονταρσέγκο - Μέστρε0 - 00 - 0
16:00-Καρτιγκλιάνο - Μοντεμπελούνα1 - 11 - 1
16:00-Μπρένο - Σόνα1 - 11 - 1
16:00-Καλβίνα - Κασατεσερογκορέντο0 - 00 - 0
16:00-Καραβάτζιο - Ποντισόλα1 - 12 - 1
16:00-Κρέμα - Νιμπιονοτζιόνο1 - 13 - 1
16:00-Γκαβοράνο - Σκαντίτσι2 - 03 - 0
16:00-Φολίνιο - Σανγκιοβανέσε0 - 02 - 1
16:00-Ακουίλα Μοντεβάρτσι - Κανάρα2 - 03 - 1
16:00-Ρεάλ Τζουλιανόβα - Βαστογιράρντι0 - 00 - 2
16:00-Πινέτο Κάλσιο - Σαν Νικόλο1 - 11 - 2
16:00-Σάσο Μαρκόνι - Κορεγκέσε0 - 12 - 2
16:00-Λεντιτζιόνε - Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο2 - 03 - 1
16:00-Μεζολάρα - Προγκρέσο Κάλσιο1 - 12 - 1
16:00-Πράτο - Φιορενζουόλα1 - 01 - 0
16:00-Τραστεβέρε - Γκρασίνα1 - 12 - 1
16:00-Ρομπούρ Σιένα - Όστια Μάρε1 - 02 - 1
16:00-Λατίνα - ASD Γκλαντιέιτορ2 - 02 - 1
16:00-Μοντερόσι - Σαβόια1 - 12 - 1
16:00-Μουραβέρα - Λανουσέι1 - 13 - 2
16:00-Οντάτσε Τσερινιόλα - Αλταμούρα1 - 22 - 2
16:00-Πικέρνο - Ταράντο0 - 00 - 0
16:00-Μπιτόντο - Φιντελίς Άντρια0 - 10 - 1
16:00-Μπριντίσι - Γκραβίνα1 - 13 - 2
16:00-Κασαράνο - Αβέρσα Νορμάνα1 - 02 - 0
16:00-Πόρτο Σαντ Ελπίντιο - Τολεντίνο0 - 00 - 2
16:00-Απρίλια - Καμπομπάσο0 - 10 - 3
16:00-Ρεκανατέσε - Σίνθιαλμπαλόνγκα1 - 01 - 0
16:00-Ριέτι - Βαστέζε0 - 00 - 0
16:00-Καρμπόνια - Τόρες2 - 02 - 0
16:00-Αρζακένα - Λάτε Ντόλτσε1 - 12 - 2
16:00-Βις Αρτένα - Νόλα1 - 02 - 0
16:00-Ροκέλα - Πατέρνο0 - 10 - 2
16:00-Μαρίνα Ντι Ραγκούσα - Λικάτα0 - 01 - 0
16:00-Πουτεολάνα - Σίτα Ντι Φασάνο0 - 02 - 1
16:00-Σορέντο Κάλσιο - ACD Νάρντο2 - 12 - 1
16:00-Ακιρεάλε - Ρέντε1 - 13 - 1
16:00-Σιτανόβεσε - ACR Μεσίνα2 - 22 - 2
16:00-Μπιανκαβίλα - Σανταγκάτα2 - 34 - 3
16:00-Τρίτιουμ - Βις Νόβα Γκιουσάνο0 - 00 - 1
16:00-Αντριέσε 1906 - Μαντζανέσε1 - 11 - 2
16:00-Σαν Ντονάτο - Λορνάνο Μπαντέσε0 - 01 - 0
16:00-Πιανέσε - Τιφέρνο Λέρκι2 - 03 - 0
16:00-Σπόρτινγκ Τρεστίνα - Μοντεσπακάτο1 - 01 - 0
16:00-Σιναλουνγκέσε - Φλαμίνια1 - 12 - 3
16:00-Ολίμπια Αγκνονέσε - Ματέσε0 - 30 - 4
16:00-Μοντετζόρτζιο - Καστελφιντάρντο1 - 02 - 0
16:00-Ινσιέμε Φόρμια - Κασίνο1 - 01 - 0
16:00-Ατλέτικο Τέρμε Φιούγκι - Καστελνουόβο Βομάνο0 - 10 - 1
16:00-Ροτόντα - Τρόινα1 - 03 - 0
16:00-Φρανκαβίλα - Πόρτιτσι 19060 - 13 - 2
16:00-Γκέλμπισον - Σάντα Μαρία Τσιλέντο0 - 23 - 2
16:00-Καστροβιγιάρι - Ντατίλο Νουάρ0 - 01 - 1
16:00-Προ Λιβόρνο Σοργκέντι - Σαμαουρέσε1 - 03 - 0
16:00-SSD Μεσίνα - Σαν Λούκα0 - 02 - 1
16:15-Ζίγκσμπουργκερ SV 04 - Χένεφ 052 - 32 - 3
16:15-Βεστφάλια Χέρνε - Έρντεμπρουκ0 - 11 - 2
16:30-Εθνικός Άσσιας - Εληά Λυθροδόντα0 - 03 - 1
16:30-Λίτεξ Λόβετς - Μινιόρ Πέρνικ2 - 05 - 1
16:30-Φορτούνα Κολωνίας II - Ντουρέν0 - 00 - 2
16:30352Αχμάτ Γκρόζνι - Ουράλ 1 - 02 - 0
16:30354Γιάμπλονετς - Οπάβα2 - 14 - 1
16:30353Βικτόρια Πλζεν - Ζμπροϊόφσκα Μπρνο2 - 04 - 1
16:30-Ντίσελντορφ Γουέστ - Κρόνενμπεργκερ0 - 01 - 1
16:30-Μπόχολτ - Κλεβέ2 - 05 - 1
16:30-SFL Μπρεμερχάβεν - Κόμετ Άρστεν1 - 01 - 0
16:30-Βις Σιμ-Μπάου - Ίγκμαν Κόνγιτς0 - 02 - 0
16:30-Γκοσκ Γκαμπέλα - Ποσούσγιε0 - 01 - 1
16:30351Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου2 - 14 - 1
16:301222Ανκαρασπόρ - Άδανα Ντεμίρσπορ0 - 21 - 3
16:30-Ομόνοια 29ης Μαίου - Ολυμπίας Λυμπιών0 - 02 - 1
16:30-Φίνεντροπ Μπάμενοχλ - Άιντραχτ Ράινε1 - 22 - 2
16:301494Χαβερφόρντγουεστ - Κόναχς Κουέι Νόμαντς1 - 11 - 4
16:301493Κέρναρφον Τάουν - Δε Νιού Σεντς0 - 00 - 4
16:30355Παρντουμπίτσε - Σλόβαν Λίμπερετς2 - 03 - 0
16:401633 Περσέπολις - Αλ Σαντ0 - 01 - 0
16:451410Τσέλιε - ΝΚ Μπράβο1 - 02 - 0
17:001498Πούσζκα Νιεπολομίσε - Σχρόμπρι Γκλογκόβ1 - 02 - 0
17:00356Λίνκολν Σίτι - Τσάρλτον1 - 02 - 0
17:00-Προλετέρ Νόβι Σαντ - Νόβι Παζάρ1 - 01 - 0
17:00-Ναπρέντακ - Μέταλακ0 - 11 - 2
17:00-Φακέλ-Μ Βορονέζ - Μέταλουργκ Βίντνοε 1 - 12 - 1
17:00-Σάτουρν Ραμενσκόγιε - Άβανγκαρντ Κουρσκ 3 - 05 - 0
17:00-Τάγκανρογκ - Ντρούζμπα Μαϊκόπ1 - 11 - 2
17:00-Ίντερ Τσέρκεσκ - Κράσνονταρ 3 0 - 01 - 1
17:001624Ντιναμό Μπρζανσκ - Βόλγαρ Άστραχαν0 - 00 - 1
17:001625Αλάνια Βλαντικαφκάς - Τεκστιλστίκ Ιβανόβο3 - 13 - 1
17:00-Μπουνταόρσι - Σοροκσάρ0 - 01 - 0
17:00-Σζεντλορίντσι - Ναϊργκίζια0 - 01 - 2
17:00-Λέφσκι Κάρλοβο - Ατλέτικ Κουκλέν1 - 01 - 0
17:00363Ατλέτικο Μαδρίτης - Γρανάδα1 - 06 - 1
17:00-Ζαλγκίρις Βίλνιους - Πανεβέζις3 - 03 - 2
17:00-Χαμ Μπενφίκα - Σουίφτ Ισπεράνζ0 - 01 - 1
17:00-Ντουντελάνζ - Βικτόρια Ροσπόρτ1 - 02 - 0
17:00-Ντίφερντανζ 03 - Ροντάντζ 910 - 01 - 0
17:00-Ούνα Στράσεν - Μόντορφ2 - 03 - 0
17:00-Βίλτζ 71 - Πρόγκρες Νιεντερκόρν1 - 03 - 0
17:00-Ουνιόν Λουξεμβούργου - Ετζέλα Έτελμπρουκ2 - 03 - 1
17:00-Ζενές Ες - Χόστερτ0 - 01 - 0
17:00-Λέφσκι 2007 - Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα0 - 11 - 1
17:00-Σπάρτακ Πλέβεν - Πεσχτέρα Γκαλάτα4 - 04 - 2
17:00-Τριάβνα - Ντρένοβετς2 - 02 - 1
17:00-Σεβλιέβο - Λοκομοτίβ Μέζντρα1 - 02 - 1
17:00-SSVg Βέλμπερτ - FSV Ντούισμπουργκ1 - 03 - 1
17:00-Μπντιν Βίντιν - Λέφσκι 2020 Λομ0 - 20 - 4
17:00-Κρίστιανσταντ - Άσαρουμς2 - 12 - 4
17:00366Σέλτικ - Χιμπέρνιαν2 - 03 - 0
17:00365 Ρος Κάουντι - Αμπερντίν0 - 10 - 3
17:00-Άκρανες - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ0 - 02 - 2
17:00-FH Χαφναρφιόρντουρ - Φιολνίρ0 - 01 - 0
17:00- ΚΡ Ρεϊκιαβίκ - Φίλκιρ 0 - 11 - 2
17:001325JP Πιεταρσάρι - JS Χέρκουλες0 - 10 - 2
17:00-Ασιρίσκα ΦΦ - ΙΦΚ Εσκίλστουνα0 - 02 - 0
17:001439Μπιέλο Μπρντο - Τσιμπάλια1 - 03 - 1
17:001438Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ - Ντουμπράβα1 - 01 - 0
17:00-Ρανκβέιλ - Ρόθις1 - 02 - 1
17:00-Βόλφουρτ - Αούστρια Λουστενάου (Ερ)3 - 14 - 2
17:001481Βαλμιέρα - Ρίγας Σκόλα1 - 02 - 2
17:00-Ντιναμό Σταβροπόλ - Μπιαλόγκ2 - 13 - 1
17:00364Μαγιόρκα - Σαμπαντέλ 0 - 01 - 0
17:001326Κλούμπι 04 - HJS Ακατέμια2 - 07 - 0
17:00-Τάμπι ΦΚ - Κάρλσταντ0 - 02 - 0
17:00-Κάρλσουντ - Σαντιβίκενς0 - 11 - 3
17:00360Βαντούζ - Σεντ Γκάλεν0 - 00 - 1
17:00362Σερβέτ - Βασιλεία 0 - 01 - 0
17:00361Λουκέρνη - Λωζάνη 1 - 12 - 2
17:00-Κόγκε (Γ) - Άαρχους (Γ)1 - 03 - 0
17:001538Λόμελ - Ντεινζ0 - 11 - 2
17:001423Κιάσο - Γκρασχόπερς0 - 00 - 2
17:00359Μπρόντμπι - Χόρσενς2 - 02 - 1
17:001215Ντιναμό Μινσκ - Βίτεμπσκ0 - 01 - 0
17:00357Άντερλεχτ - Έουπεν0 - 01 - 1
17:00-Σαντβίκεν (Γ) - Άρνα Μπιόρναρ (Γ)1 - 02 - 0
17:001207Σαχτάρ Ντόνετσκ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ0 - 02 - 0
17:001394Σκέιντ - Σένζα1 - 02 - 0
17:00-Ρούναβικ - Σκάλα2 - 04 - 1
17:00-ΤΒ Τβορόιρι - Βίκινγκουρ Γκότα0 - 20 - 2
17:00-Μόρναρ - Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε0 - 02 - 1
17:00-Μπεράνε - Ιμπάρ0 - 01 - 0
17:00-Μποκέλι - Ντρέζγκα0 - 03 - 1
17:00-Γκρμπάλι - Ιγκάλο0 - 00 - 2
17:00-Ντινάμο Βράνιε - Γιαγκοντίνα0 - 10 - 1
17:00-Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο - Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι0 - 12 - 1
17:00-Σλόγκα Κράλγιεβο - Κολουμπάρα3 - 03 - 1
17:00-Ραντνίσκι Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Λόζνιτσα0 - 00 - 1
17:00-Γκραφικάρ - Ζέμουν Βελιγραδίου0 - 01 - 0
17:00-Ιμτ Βελιγραδίου - Μπόρατς Τσακάκ0 - 00 - 1
17:00-Ραντνίσκι Πίροτ - Ζαρκόβο0 - 12 - 1
17:00-Καμπέλ - Ραντνίτσκι 19231 - 11 - 1
17:00-Πουέρτο Μοντ - Κομπρελόα0 - 01 - 0
17:00358Βάσκο Ντα Γκάμα - Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο0 - 01 - 1
17:301613Αρούκα - Ακαντέμικα Βίσεου1 - 11 - 1
17:301612Κάζα Πία - Βιζέλα0 - 01 - 1
17:30367Φαρένσε - Νασιονάλ Μαδέιρα0 - 00 - 1
17:301417Βάρνσντορφ - Ντούκλα Πράγας0 - 22 - 2
17:30-Τίγκρες (Γ) - Πούμας (Γ)1 - 04 - 0
17:301395Φρέντρικσταντ - Τρομσντάλεν2 - 13 - 2
17:45369Χέρακλες - Αϊντχόφεν1 - 01 - 1
17:45368 Έμεν - Βίλεμ1 - 11 - 1
18:00370Μπόρνμουθ - Νόριτς1 - 01 - 0
18:00-ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ - ΕΒ Στρέιμουρ1 - 01 - 1
18:00- Ζολνόκι Μαβ - Άικα0 - 01 - 0
18:00-Τσακβάρι - Γκιόρι Έτο1 - 01 - 3
18:00-Μπεκεσάμπα - Καζινσμπαρισίκα1 - 21 - 3
18:00-Χαλάντας - Ντόρογκι0 - 01 - 2
18:00- Σιόφοκ - Κάποσβαρ1 - 01 - 2
18:00-Ζέγκεντ - Ντεμπρετσένι ΕΑΚ1 - 02 - 1
18:00374ΟΦΗ - Ατρόμητος0 - 12 - 2
18:00372Λοριάν - Λυών0 - 01 - 1
18:00373Ζιλ Βιθέντε - Πορτιμονένσε0 - 01 - 0
18:001440Οπατίγια - Οριγιέντ Ριέκα0 - 01 - 1
18:00-PFC Κούμπαν - Κούμπαν Χόλντινγκ0 - 20 - 2
18:001487Βάρναμο - Τρολχάταν2 - 02 - 0
18:00371Λασκ Λίντσερ - Βολφσμπέργκερ1 - 03 - 1
18:00-Σάντα Λουτσία - Χάμρουν Σπάρτανς0 - 41 - 4
18:001627Νεφτεχίμικ - Κρίλια Σοβετόβ1 - 01 - 1
18:001626 Τσάικα - Βελές Μόσχας0 - 10 - 2
18:00-Ρούνταρ Πλίγεβγια - Μπούντουτσνοστ 1 - 21 - 2
18:00-Ντεπόρτες Βαλντίβια - Ντεπόρτες Μαγκαλάνες0 - 01 - 0
18:00-Νεφτσί Μπακού - Γκαμπάλα0 - 11 - 1
18:30375Μάντσεστερ Σίτι - Λέστερ1 - 12 - 590'
18:30380Ίλβες - Τούρκου2 - 02 - 090'
18:30382 Χόνκα - Χάκα1 - 11 - 185'
18:30381Μάριεχαμν - Κουόπιο0 - 10 - 285'
18:30379Ουμέα - ΑΦΚ Εσκίλστουνα0 - 20 - 390'
18:30378Τζουργκάρντεν - Νόρκεπινγκ0 - 10 - 290'
18:30377Έλφσμποργκ - Γκέτεμποργκ0 - 00 - 090'
18:301558Λουκέζε - Περγκολετέσε 19320 - 32 - 390'
18:301566Βίρτους Βερόνα - Τσεζένα1 - 11 - 188'
18:301562Προ Βερτσέλι - Νοβάρα1 - 01 - 090'
18:301556Ρενάτε - Κόμο 2 - 22 - 272'
18:301561Ποτέντζα - Κατανζάρο2 - 02 - 090'
18:301565Τερνάνα - Βιτερμπέσε 0 - 00 - 090'
18:301564Γιούβε Στάμπια - Μονόπολι1 - 01 - 190'
18:301567Βίρτους Φρανκάβιλα - Μπάρι2 - 32 - 386'
18:301560Περούτζια - Φανό0 - 22 - 287'
18:301563Ραβέννα - Σουντιρόλ0 - 11 - 190'
18:301559Φερμάνα - Μάντοβα0 - 00 - 089'
18:451426Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Άρντα Καρτζάλι1 - 02 - 078'
19:00-Τούζλα Σίτι - Σλόμποντα Τούζλα1 - 01 - 057'
19:001216Ρούκχ Μπρεστ - Σλουτσκ2 - 02 - 0
19:00346Νάπολι - Τζένοα1 - 01 - 056'
19:00386Κροτόνε - Μίλαν0 - 10 - 157'
19:00-Σούντουβα - Ριτεριάι4 - 14 - 1
19:00392Κλουζ - Σχίντια Ταργκόβιστε0 - 00 - 057'
19:001614Πόρτο Β - Πεναφιέλ1 - 11 - 157'
19:00396Πρίμπραμ - Σπάρτα Πράγας1 - 21 - 2
19:00393Ρότορ Βολγκογκράντ - Ρούμπιν Καζάν0 - 10 - 1
19:00394ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας0 - 10 - 1
19:001411Κόπερ - ΝΣ Μούρα0 - 20 - 2
19:001443Χόνβεντ - Ούιπεστ1 - 01 - 0
19:00383Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ1 - 11 - 145'
19:00395Γαλατασαράι - Φενερμπαχτσέ0 - 00 - 0
19:001223Αλτάι - Εσκισέχιρσπορ4 - 04 - 0
19:00391Χάουγκεσουντ - Οντ1 - 21 - 2
19:00388Κρίστιανσουντ - Μπραν0 - 00 - 0
19:00389Μιοντάλεν - Βίκινγκ1 - 11 - 1
19:00387Αάλεσουντ - Ρόζενμποργκ0 - 10 - 1
19:00390Στάμπαεκ - Σταρτ0 - 00 - 0
19:00384Βέιλε - Κοπεγχάγη0 - 10 - 1
19:001521Ντουνάισκα Στρέντα - Τρεντσίν2 - 12 - 1
19:00-Ντέσιτς Τούζι - Σούτιεσκα Νίκσιτς1 - 01 - 0
19:00-Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ - Πετροβάτς0 - 00 - 0
19:00385Φιν Χαρπς - Κορκ Σίτι0 - 00 - 0
19:001536 Ρενεσάνς Ζεμάμρα - Μουλούντια Ούζντα1 - 01 - 0
19:15-Γκρότα - ΚΑ Ακουρέιρι0 - 145'
19:15398Πονφεραντίνα - Ράγιο Βαγιεκάνο3 - 045'
19:15399Τενερίφη - Μιράντες1 - 145'
19:15397Κλάμπ Μπριζ - Σερκλ Μπριζ1 - 045'
19:15515Οβιέδο - Εσπανιόλ0 - 045'
19:30400Βαγιαδολίδ - Θέλτα0 - 045'
19:301208Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ρουκχ Λβιβ1 - 045'
19:301209Κόλος Κοβαλίβκα - Ινγκουλέτς Πέτροβε0 - 045'
19:30514Κάντιθ - Σεβίλλη0 - 045'
20:001527Αντίγκουα ΓΦΚ - Χελαζού0 - 021'
20:001616Βιλαφρανκουένσε - Ολιβεϊρένσε0 - 021'
20:001615Τσάβες - Κόβα Πιεντάντε0 - 021'
20:00-Λέονες Νέγκρος UDG - Πούμας Ταμπάσκο0 - 021'
20:001582Καρταχίνες - Ντεπορτίβο Σαπρίσα0 - 021'
20:00-Ζέτα - ΦΚ Ποντγκόριτσα0 - 021'
20:051422Χάιντουκ Σπλιτ - Βαραζντίν0 - 014'
13:001617Τομ Τομσκ - Σινίκ Γιάροσλαβλ
14:001067Σβαχάουζεν - Χεμελίνγκεν
15:001214Μπελσίνα Μπόμπρουισκ - Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
16:00348Λεχ Πόζναν - Πογκόν
16:30-Ασίλ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου
16:45-Κισβάρντα - Φέχερβαρ
17:00-Πάρβα Ατόμνα - Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
17:00-Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ - Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες
17:00-Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο - Βίχαρ Σλαβγιανόβο
17:00-Ακαντέμικ Σβίστοβ - Παβλικένι
17:001405Σμάρτνο 1928 - Φουζινάρ Ράβνε
17:00-Σπαρτάκ Βάρνα - Τσερνομόρετς Πόποβο
17:00-Ντέλεμοντ - Σκοτζ
17:00-Κι Κλάκσβικ - AΒ Αργκίρ
18:00-Βίχταλ - Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
18:00-Πέμπβρο - Πιέτα Χότσπερς
18:00-Κόρμι - Νάξαρ Λάιονς
18:30376Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ
18:301557Αβελίνο - Τούρις0 - 00 - 0
19:00-ΚΟΜ Ποντγκόριτσα - Άρσεναλ Τιβάτ
19:00-Κρουζ Αζούλ Χιντάλγκο - Κιέρβος
19:30-Σερίφ Τιρασπόλ - Μιλσάμι
19:301434Ντεπόρτες Μελιπίγια - Νουμπλένσε
19:30-Ρέιντζερς Ντε Τάλκα - Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
19:30-Σαν Λούις - Ουνιόν Σαν Φελίπε
20:00-Μουνισιπάλ Σαν Ραμόν - Γιουβεντους Εσκαθουκένα
20:00-Πουέμπλα (Γ) - Σάντος Λαγκούνα (Γ)
20:00-Σάντος (Γ) - Πόντε Πρέτα (Γ)
20:001054Μοναστίρ - Εσπεράνς Σπ. Ντε Τυνίς
20:30402ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς
20:30403Εθνικός Άχνας - Ανόρθωση
20:30401ΑΕΚ - Λαμία
20:30404Πάσος Φερέιρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
20:451634Αλ Νασρ Ριάντ - Αλ Τααβόν
21:00-Σιρόκι Μπρίγιεγκ - Μλάντοστ Ντόμποϊ
21:00405Γουέστ Χαμ - Γουλβς
21:00406Φόλενταμ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς
21:001539Λιρς Κεμπενζονέν - Σερένγκ
21:001427Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας
21:001530Ζάμαλεκ - Ελ Γκούνα
21:00-Γκρέμιο Αουντάξ (Γ) - Παλμέιρας (Γ)
21:00-Ιντερνασιονάλ (Γ) - Κρουζέιρο (Γ)
21:00-Κίντερμαν (Γ) - Μίνας Μπραζίλια (Γ)
21:001472Κάσιας - Ατλέτικο Τουμπαράο
21:001588Βόλτα Ρεντόντα - Μπρούσκε
21:15-Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Ντομζάλε
21:15-Σέντραλ SC - Ιταμπαϊάνα
21:15-Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. - Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
21:15-Ράζα Μπένι Μελάλ - Μπερκάνε
21:30407Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς
21:30408Λεγκανές - Καρταγένα
21:30409Μπόντο Γκλιμτ - Βαλερένγκα
21:30-Σάο Χοσέ (Γ) - Σάο Πάουλο (Γ)
21:30-Ιπιράνγκα RS - Ιτουάνο
21:45411Ρόμα - Γιουβέντους
21:45412Πολιτέχνικα Ιάσι - Στεάουα Βουκουρεστίου
21:45410Μουσκρόν - Σαρλερουά
22:00-Ντεπορτίβο Σαναράτε - Ντεπορτίβο Ατσουάπα
22:00415Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ
22:00-Λυών (Γ) - Μπορντό (Γ)
22:00414Ρεμς - Παρί Σεν Ζερμέν
22:00416Ρετζιάνα - Πίζα
22:00-Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ - Νασιονάλ PR
22:00-Τίγκρες FC - Ατλέτικο ΦΚ
22:001639Τσίκο - Ντεπ. Κουκούτα
22:001638Ουνιόν Εσπανιόλα - Ουν. Ντε Τσίλε
22:00-ABC Νατάλ - Γιακιόμπα
22:00-Φρειπαουλιστάνο - Βιτόρια Ντα Κονκουίστα
22:00-Τομπένσε - Λοντρίνα
22:00413Παλμέιρας - Φλαμένγκο
22:00-Ιντεπεντιέντε-ΠΑ - Γκάλβεζ
22:15-Βαλούρ Ρέικιαβικ - Μπρέινταμπλικ
22:15-HK Κοπάβογκουρ - Στιαρνάν
22:15-Χιμπέρνιανς - Φλοριάνα
22:15-Μάρσα ΦΚ - Βιτοριόσα Σταρς
22:15-Σαν Γκβάν - Κρέντι
23:00-Ασέρι AD - Τουριάλμπα
23:00417Ρίο Άβε - Γκιμαράες
23:00-Ζικαράλ Σέρκομπα - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
23:00-Φεροβιάρια (Γ) - Ιραντούμπα (Γ)
23:00-Μότο Κλούμπε - Σινόπ
23:00-Σάο Ραϊμούντο - Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε
23:30-Ντελφίν - Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
23:30-Τακομα Ντεφιάνς - Πόρτλαντ Τίμπερς II
23:30-Βαλεντουπάρ - Ατλέτικο Ουίλα
23:30-Μαχρίμπ Τετουάν - Βιντάντ Καζαμπλάνκα
00:00-Λα U Ουνιβερσιτάριος - Μουνισιπάλ Λιμπέρια
00:00-Ντεπορτίβο Γουαστατούα - Κουμπάν Ιμπέριαλ
00:00-Ρεμποκέρος Ντε Λα Πιεντάντ - Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
00:001640Ντεπορτίβο Κάλι - Αλιάνζα Πετρολέρα
00:00-Ρέμο - Μανάους
00:00-Όκλαντ Ρουτς - Μίσιγκαν Σταρς
00:00-Σπορτίβο Λουκένιο - Νασιονάλ Ασουνσιόν
00:15419Σεάρα - Γκοϊάς
00:15418Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Μποταφόγκο
01:00420Ατλέτικο Σαν Λούις - Λεόν
01:001047Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι - Όστιν Μπολντ
02:00-Έμελεκ - Ντεπορτίβο Κουένσα
02:00422DC Γιουνάιτεντ - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
02:00421Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Μόντρεαλ Ίμπακτ
02:051641Ιντεπεντ. Μεντεγίν - Ντεπόρτες Περέιρα
02:30424Σικάγο Φάιαρ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ
02:30-Πόντε Πρέτα - Κονφιάνσα
02:30423Σάντος - Φορταλέζα
02:30426Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ίντερ Μαϊάμι
02:30425Τορόντο - Κολόμπους Κρου
02:30-Χένεραλ Ντίαζ - Κλουμπ Γουαράνι
03:00427Μινεσότα Γιουν. - Ρεάλ Σολτ Λέικ
03:00-Ντιτρόιτ Σίτι - Νιου Άμστερνταμ
03:30428Ντάλας - Ορλάντο Σίτι
04:00429Κολοράντο - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
04:00-Ρεάλ Εσπάνα - Ντεπορτίβο Ολίμπια
04:101046Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Λος Μιγιονάριος
04:45430Κρουζ Αζούλ - Κλαμπ Αμέρικα
05:00431Βανκούβερ Γουάιτκαπς - Πόρτλαντ Τίμπερς
05:30433Λος Άντζελες - Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
05:30432Λος Άντζελες Γκάλαξι - Σιάτλ Σάουντερς
10:30-Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν - Σιτζιαζουάνγκ
10:30-Τιαντζίν Τέντα - Γουχάν Ζαλ
11:00-Κιζιλζάρ - Καϊσάρ
12:00-Γκιεονγκτζού KHNP (Γ) - Σεούλ Άμαζονς (Γ)
12:00-Μπουσάν Σανγκμού (Γ) - Γκούμι Σπορτστότο (Γ)
12:00-Τσανγκνιεόνγκ (Γ) - Ρεντ Έιντζελς (Γ)
12:00-Χουατσέον KSPO (Γ) - Σουόν (Γ)
13:00-Τζεονάμ Ντράγκονς - Τζετζού Γιουνάιτεντ
14:00-Άαλμποργκ (Ρ) - Ράντερς (Ρ)
14:00-Οντ 2 - Βαρντ Χάουγκεσουντ
14:00-Σαχτιόρ Καραγκαντί - Κάσπι
15:00-Μαχάτσκαλα - Εσεντούκι
15:00-Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν - Κιντάο Χαϊνίου
15:00-Τσονγκίνγκ Λιφάν - Σανγκάη ΣΙΠΓ
15:00-Σάντερλαντ U23 - Λιντς U23
15:00-Νοραβάνκ - Σιράκ II
15:00-Αλασκέρτ ΙΙ - Σεβάν
15:30-Νόα - ΦΚ Βαν
16:00-Γουέστ Μπρομ U23 - Φούλαμ U23
16:00-Γουλβς U23 - Στόουκ U23
16:00-Κοαστάλ Γιούνιον - JKT Τανζανία
16:00-ΦΚ Μινσκ - Σμολέβιτσι
16:00-Κόντρου Λοζόβα - Σερίφ Τιρασπόλ
16:00-Σμούχα - Χάρας Ελ Χόντοντ
16:00-Σφίντουλ Γκεόργκε - Κόντρου Λοζόβα
17:00-Κρούπα - Ζρίνσκι Μόσταρ
17:00-Ίντιζα - Βοϊβοντίνα
17:00-Ντουμποτσίτσα - Τράιαλ Κρούσεβατς
17:00438Ασάνε - Ράουφος
17:00-Ράμθα - Σαχάμπ
17:30-Αραράτ Αρμενία - Πιούνικ Γιερεβάν
17:30441Στρόμεν - Ρανχάιμ
17:30440Γκρόρουντ - Οϊγκάρντεν
17:30439Κφουμ Όσλο - Σάντνες
18:00442Χέρμανσταντ - Μποτοσάνι
18:00-Λιεπάγια - Μέτα Λου
18:00-ΑΣ Σάλε - Κρα Ντε Χοσέιμα
18:00-Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Βιντάντ Τεμάρα
18:00-Ιτιχάντ Κεμισέτ - Βιντάντ Φες
18:00-Ζενές Μπεν Γιερίρ - Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί
18:00-Μας Μαχρίμπ - Σαμπάμπ Μοχαμέντια
18:00-Ολιμπίκ Ντίτσιρα - Κασμ Μαρακές
18:00-Ράσινγκ Αθλέτικ - Κενίτρα
18:00-Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ - Τας Καζαμπλάνκα
18:15-Σέντραλ Εσπανιόλ - Γιουβεντούτ
18:30443Ελσίνκι - Ροβανιέμι
18:30445Σεϊναγιοέν - Χέλσινγκφορς
18:30444Ίντερ Τούρκου - Λάχτι
18:30-Ελ Εντάγκ Ελ-Χάρμπι - Γουάντι Ντέγκλα
18:30-Ταλάεα Ελ Τζάις - Ισμαϊλί
19:00-Ολυμπιακός Λευκωσίας - Πάφος
19:00-Παρτιζάν - Μπάτσκα Παλάνκα
19:00450Χίμκι - Ντιναμό Μόσχας
19:00-Χόνκα Ακατέμια - Ρέιπας Λάχτι
19:00-Μενέμενσπορ - Τίζλασπορτ
19:00-Μπολουσπόρ - Αλτινορντού
19:00449Σταλ Μίελετς - Πιάστ Γκλίβιτσε
19:00-Πετροκούμπ - Φλορέστι
19:00-Βαλερένγκα 2 - Μος
19:00447Σογκντάλ - Κόνγκσβινγκερ
19:00448Χαμ Καμ - Στιόρνταλς Μπλινκ
19:00-Ρόζενμποργκ 2 - Αρεντάλ
19:00-Χουάρεζ (Γ) - Τολούκα (Γ)
19:30451ΑΕΛ - Παναθηναϊκός
19:30-Αλ Βιχντάντ - Αλ Τζαζίρα Αμμάν
19:45500Άγιαξ Β' - Εξέλσιορ
19:45-Μπουλόν - Βιλεφράνς
19:45452Φούλαμ - Άστον Βίλα
20:00504Κάλμαρ - Βάρμπεργκ Μπόις
20:00505Έργκριτε - Γκάις
20:00503ΑΪΚ Στοκχόλμης - Μιάλμπι
20:00501Ουέρντινγκεν - Μέπεν
20:00-Εσκιλστούνα Γ. (Γ) - Έρεμπρο (Γ)
20:00502Νόρτζελαντ - Λίνγκμπι
20:00506Αντάλιασπορ - Ντενίζλισπορ
20:00-Κούσκο - Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα

Οι επισκέπτες - αναγνώστες της ιστοσελίδας μας μπορούν να επικοινωνούν μέσω chat μεταξύ τους, αλλά με συγκεκριμένους όρους και προϋποθέσεις. Υπάρχουν ορισμένοι κανόνες επικοινωνίας και όποιος ξεφεύγει από τα επιτρεπτά όρια θα τρώει ανάλογο ban.

Εκτός από το γενικό chat, όπου μπορείτε παράλληλα να βλέπετε και το Livescore στα δεξιά σας, υπάρχει η δυνατότητα για απευθείας επικοινωνία των μελών του agones.gr με direct message σε κάθε χρήστη, χωρίς οι άλλοι users να βλέπουν τι γράφετε.