06:00
-
|
Ίνακ Κόμπε Λεονέσα (Γ)
Έλφεν Σαιτάμα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
ΝΤΒ Μπελέζα (Γ)
Χιροσίμα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Αντελαΐντ Γιουνάιτεντ (Γ)
Γουέστερν Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Μέλμπουρν Βίκτορι (Γ)
Ουέλινγκτον Φοίνιξ (Γ)
|
|
|
08:00
-
|
Ναντσίνγκ Σίτι
Σανγκάη Τζάιντινγκ
|
|
|
08:00
-
|
Σούζχου
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
|
|
|
08:00
-
|
Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ
Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ
|
|
|
08:00
-
|
Ζίμπο Κούτζου
Τζιανχί Λουσάν
|
|
|
09:00
-
|
Χονγκ Κονγκ U23
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
10:30
1504
|
Ιωνικός U19
Λεβαδειακός U19
|
|
|
11:00
-
|
Ζάκυνθος
ΑΕ Λευκίμμης
|
|
|
11:45
-
|
HEBC Αμβούργο
Ουλενχόρστερ Παλόμα
|
|
|
12:00
-
|
Φετίγεσπορ
Κιρκλαρέλισπορ
|
|
|
12:00
-
|
Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ
Χαλίντ Εντίπ Αντίβασπορ
|
|
|
12:00
1506
|
Αλασκέρτ
Αραράτ Γιερεβάν
|
|
|
12:00
1535
|
Φορμεντέρα
Πρατ
|
|
|
12:30
-
|
Ουντόν Θανί
Τσιάνγκ Μάι
|
|
|
12:30
-
|
Τσορουμσπόρ
Μενέμενσπορ
|
|
|
12:30
-
|
Χάμρουν Σπάρτανς
Σάντα Λουτσία
|
|
|
12:30
-
|
Πιέτα Χότσπερς
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
12:30
505
|
Μανίσα ΦΚ
Κεσιορενγκουτσού
|
|
|
12:30
1579
|
Ναβαλκαρνέρο
Θερδανιόλα ντελ Βαγές
|
|
|
12:30
1580
|
Μπέτις Β
Ατλέτικο Σανλουκένο
|
|
|
12:30
1615
|
Καπάζ
Σουμγκαγίτ
|
|
|
13:00
-
|
Τσιανγκμάι Γιουν.
Πράε Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Ούτας Ουσακσπόρ
Ζον. Κομούρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Πάζαρσπορ
Τραμπζόν 1461
|
|
|
13:00
-
|
Μπαλικεσιρσπόρ
Αντιγιαμανσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Κιρσεχίρ ΦΚ
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
Ντούζσεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Έσενλερ Εροκσπόρ
Ινέγκολσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ανκαρασπόρ
Μπαϊμπούρτ Οζέλ Ίνταρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ναζιλιμπιλντσπόρ
Σόμασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Μπάτμαν Πέτρολσπορ
Ισπάρτα 32 Σπορ
|
|
|
13:00
-
|
Αμεντσπόρ
24 Ερζινκάνσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Αφτζέτ Άφιονσπορ
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ
Μπαϊράμπασα
|
|
|
13:00
-
|
23 Ελαζίγκ
Αϊβαλικγκουτσού
|
|
|
13:00
-
|
Όφσπορ
Καραμάν Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού
|
|
|
13:00
-
|
Κέστελσπορ
Εϊνεσίλ Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Όρντουσπορ 1967
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Καχραμανμάρασπορ
Ερτζίν Βελιμέσεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Αργκουβάν Μπελεντίγιεσπορ
Άρτβιν Χόπασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Έρμπασπορ
Φατσά Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Μπούρσα Γιλντιριμσπόρ
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Τεπετσίκσπορ
Μουσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Οσμανίγιεσπορ
Κανκάγια
|
|
|
13:00
-
|
Ακισασπόρ
Κεπέζ Μπελεντίγιε Αντάλια
|
|
|
13:00
-
|
Σαπάνσα Γκεντλικσπόρ
Μπεργκαμά
|
|
|
13:00
-
|
Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ
Ελαζίγκσπορ
|
|
|
13:00
-
|
1922 Κόνιασπορ
Εντίρνεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Εσκισέχιρσπορ
Κουταχιασπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Αγκρι 1970 Σπορ
Αμασιάσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Χατσετέπε 1945
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ
Όρντουσπορ 52
|
|
|
13:00
-
|
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
Αλαβές (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Βαλένθια (Γ)
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
ΣΚ Βίλα
Μάρουνς FC
|
|
|
13:00
-
|
Ζετζτούν Κορίνθιανς
Σβιέκι Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Κένκρε
Γκοκουλάμ Κεράλα
|
|
|
13:00
-
|
Ναφτ Αλ Τζανούμπ
Ντάχουκ
|
|
|
13:00
-
|
Αλ Χουντότ
Αλ Καρχ
|
|
|
13:00
-
|
Κόρτραϊκ
Εξέλσιορ
|
|
|
13:00
-
|
Σερένγκ
ΑΕΚ
|
|
|
13:00
-
|
Μονκαραπατσένσε
Λεϊρία
|
|
|
13:00
-
|
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΟ Πυλίου Κω
|
|
|
13:00
1508
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Κορνεγιά
|
|
|
13:00
1509
|
Νουμάνθια
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
13:00
1515
|
Σαν Φερνάντο
Λινάρες
|
|
|
13:00
1528
|
Ρεάλ Λινένσε
Θέουτα
|
|
|
13:00
1529
|
Αμορεμπιέτα
Ατλέτικο Μπαλεάρες
|
|
|
13:00
1581
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
Έμπρο
|
|
|
13:00
1582
|
Μπεργκαντίνος
Θαμόρα ΚΦ
|
|
|
13:00
1583
|
Αρεντέιρο
Ουρένσε
|
|
|
13:00
1584
|
Ατλέτικο Πάσο
Κλαμπ Ντεπ. Κοριά
|
|
|
13:00
1585
|
Ντιοσεζάνο
Ουνιόν Εστεπόνα
|
|
|
13:00
1586
|
Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα
Ούνιον Αντάρβε
|
|
|
13:00
1587
|
Σαν Ρόκε Ντε Λέπε
Κάντιθ Β'
|
|
|
13:00
1588
|
Ντεπορτίβο Ουτρέρα
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
13:00
1589
|
Μανρέσα
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
13:00
1590
|
Γέιδα
Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας
|
|
|
13:00
1591
|
Καθερένιο
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα
|
|
|
13:00
1592
|
Γιουβεντούντ Τορεμολίνος
Καρταχένα Β'
|
|
|
13:00
1593
|
Ρεάλ Αβιλές
Μπούργκος Πρόμεσας
|
|
|
13:00
1594
|
Πένα Ντεπορτίβα
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
13:00
1595
|
Τεράσα
Μαγιόρκα Β'
|
|
|
13:00
1596
|
Ουκάμ Μούρθια
Ελ Εχίντο 2012
|
|
|
13:00
1597
|
Μελίγια
Μοντίγιο
|
|
|
13:00
1598
|
Σοκουελάμος
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
13:00
1599
|
Βελέζ CF
Ράσινγκ Καρταγκένα Μαρ Μενόρ
|
|
|
13:00
1600
|
Χερέθ Ντεπορτίβο
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
13:00
1618
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Γουχάν Θρι Τάουνς
|
|
|
13:00
1621
|
Εσπεράνσα Ντε Λάγκος
Ανγκρένσε
|
|
|
13:05
1648
|
Χαρτς
Αλμερία
|
|
|
13:15
-
|
Εξελσιόρ (Γ)
Αϊντχόφεν (Γ)
|
|
|
13:15
506
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Μποτοσάνι
|
|
|
13:30
-
|
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
Πένια Ανδόρα
|
|
|
13:30
-
|
Κάσετσαρτ
Ραγιόνγκ
|
|
|
13:30
-
|
Σασσουόλο (Γ)
Πάρμα (Γ)
|
|
|
13:30
507
|
ΣΠΑΛ
Μόντενα
|
|
|
13:30
508
|
Γιουβέντους U23
Σαντζουλιάνο Σίτι
|
|
|
13:30
1619
|
Γκουανγκτσού Σίτι
Σανγκάη Πορτ
|
|
|
13:30
1620
|
Γουχάν Γιανγκτζέ
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
|
|
13:30
1649
|
Λουντογκόρετς
Λέφσκι Σόφιας
|
|
|
14:00
-
|
Λάπι
Μπαλκάνι
|
|
|
14:00
-
|
Μπαντάρι
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
|
|
|
14:00
-
|
Τούσκερ
ΑΦΚ Λέοπαρντς
|
|
|
14:00
-
|
Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς
Ταλάντα
|
|
|
14:00
-
|
Μπεράνε
Γκρμπάλι
|
|
|
14:00
-
|
Σουπανμπούρι
Νάκον Σι Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
Λεβερκούζεν (Γ)
Πότσνταμ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Μέπεν (Γ)
Κολωνία (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Σζεντλορίντσι
Καζινσμπαρισίκα
|
|
|
14:00
-
|
Ντόρογκι
Πέκσι Μέτσεκ
|
|
|
14:00
-
|
Μπεκεσάμπα
Άικα
|
|
|
14:00
-
|
Μπουνταφόκι
Τισζακέσκε
|
|
|
14:00
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Σοροκσάρ
|
|
|
14:00
-
|
Τσακβάρι
Γκιόρι Έτο
|
|
|
14:00
-
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Γκίρμοτ
|
|
|
14:00
-
|
CFC Χέρτα
Ντιναμό Σβερίν
|
|
|
14:00
-
|
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
Όπτικ Ράθενο
|
|
|
14:00
-
|
Βάκερ Νορντχάουζεν
Ομπερλάουσιτς
|
|
|
14:00
-
|
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
Ντάσεντορφ
|
|
|
14:00
-
|
Στρούγκα Τριμ
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Τίκβες
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
14:00
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Σκεντίγια
|
|
|
14:00
-
|
Σκούπι
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
|
|
14:00
-
|
Πομπέντα
ΦΚ Σκόπια
|
|
|
14:00
-
|
Χεμελίνγκεν
Όμπερνέιλαντ
|
|
|
14:00
-
|
Σβαχάουζεν
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
|
|
|
14:00
-
|
Τενερίφη
Μπρόντμπι
|
|
|
14:00
-
|
Παρί (Γ)
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Ντεν Χάαγκ
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
|
|
14:00
-
|
Αστέρας Πετριτή
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
14:00
510
|
Γκρειφσβάλντερ
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:00
511
|
Έρφουρτ
Κότμπους
|
|
|
14:00
512
|
Μπρέμερ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
14:00
1601
|
Ντεπορτίβο Άραγκον
Αλθίρα
|
|
|
14:30
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
ΑΕ Ζακακίου
|
|
|
14:30
-
|
Άιντραχτ Μάχλσντορφ
Μακάμπι Βερολίνου
|
|
|
14:30
-
|
Νοϊστρέλιτζ
Νόυρουπιν
|
|
|
14:30
-
|
Ρέντινγκ (Γ)
Τότεναμ (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Λέχερ Τουρνεσάφτ
Ουνιόν 60
|
|
|
14:30
-
|
Ομόνοια 29ης Μαΐου
Αχυρώνας Ονήσιλος
|
|
|
14:30
-
|
Ολυμπίας Λυμπιών
Εθνικός Άχνας
|
|
|
14:30
-
|
Εκερνφόρντερ
Πάνσντορφ
|
|
|
14:30
-
|
Καμπούρ
Χέρακλες
|
|
|
14:30
513
|
Γουίκομ
Πόρτσμουθ
|
|
|
14:30
514
|
Ντέντερ
Μπίρσχοτ
|
|
|
14:30
525
|
Καλαμάτα
Επισκοπή
|
|
|
14:30
1505
|
ΑΕΚ U19
Βόλος ΝΠΣ U19
|
|
|
14:40
-
|
Μπάχλα Κλαμπ
Αλ Σίμπ
|
|
|
15:00
-
|
Γκριν Μπαφάλοους
Μπίλντκον
|
|
|
15:00
-
|
Σαμπάμπ Αλ Τζαμπάλ
Αλ Αχλί Βεγγάζη
|
|
|
15:00
-
|
Σπέλε-Βενχάους
Άχλερστεντ-Ότεντορφ
|
|
|
15:00
-
|
Αρμίνια Αννόβερο
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
|
|
|
15:00
-
|
Χέλσινγκερ
Πάτενσεν
|
|
|
15:00
-
|
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
Σένινγκεν
|
|
|
15:00
-
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
Ροτενμπούργκερ
|
|
|
15:00
-
|
Στάκεν
RSV Άιντραχτ 1949
|
|
|
15:00
-
|
Σβαρτ Βάις Έσεν
Κλεβέ
|
|
|
15:00
-
|
Βικτόρια Κλάρχολζ
Σχέρμπεκ 2020
|
|
|
15:00
-
|
Πάτερμπορν II
Γκέτερσλοχ
|
|
|
15:00
-
|
Ρουγκενμπέργκεν
Αμβούργο ΙΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Στάινμπαχ ΙΙ
Ερλένσε 1906
|
|
|
15:00
-
|
Ροτ Βάις Γουόλντορφ
Αϊντρ. Σταντάλεντορφ
|
|
|
15:00
-
|
Βιλανκούλο
Ματσέτζε Ντε Μαπούτο
|
|
|
15:00
-
|
Μπλακ Μπουλς Μαπούτο
Κόστα Ντο Σολ
|
|
|
15:00
-
|
Φεροβιάριο Ντε Μαπούτο
Ντεσπορτίβα Ντο Σόνγκο
|
|
|
15:00
-
|
Ινκομάτι Σιναβάνε
Φεροβιάριο Ντε Μπέιρα
|
|
|
15:00
-
|
Φεροβιάριο Ντε Λιτσίνγκα
Φεροβιάριο Νάκαλα
|
|
|
15:00
-
|
Γκέιτα Γκολντ
Εμτιμπουά Σούγκαρ
|
|
|
15:00
-
|
Γκανταφί
Βάιπερς ΣΚ
|
|
|
15:00
-
|
Μόστα
Ζέμπαγκ Ρέιντζερς
|
|
|
15:00
-
|
Βαλέτα
Γκούτζα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Μπρέντα
Μαλίν
|
|
|
15:00
-
|
Αλεξανδρούπολη FC
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Αγροτικός Αστέρας
Βύρων Καβάλας
|
|
|
15:00
-
|
Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης
|
|
|
15:00
-
|
Καμπανιακός
Ορφέας Ξάνθης
|
|
|
15:00
-
|
Καβάλα
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
|
|
|
15:00
-
|
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Πανθρακικός
|
|
|
15:00
-
|
Θερμαϊκός Θέρμης
Πανδραμαϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕΠ Κοζάνης
ΓΑΣ Σβορώνου
|
|
|
15:00
-
|
ΠΟ Ελασσόνας
Δωτιέας Αγιάς
|
|
|
15:00
-
|
ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
|
|
|
15:00
-
|
Θύελλα Σαρακηνών
Καστοριά
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Βόλου
Κοζάνη
|
|
|
15:00
-
|
Πιερικός
ΑΟ Χανιώτης
|
|
|
15:00
-
|
Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Υπάτου
|
|
|
15:00
-
|
Τηλυκράτης
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Χαλκίς
Ναυπακτιακός Αστέρας
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Πάργας
Παναγρινιακός
|
|
|
15:00
-
|
ΠΟ Φήκης
Πανελευσινιακός
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Μυκόνου
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
15:00
-
|
Ιάλυσος
Παναργειακός ΑΠΟ
|
|
|
15:00
-
|
Πανγυθεατικός
ΑΟ Διαβολιτσίου
|
|
|
15:00
-
|
Πανιώνιος
Αίας Γαστούνης
|
|
|
15:00
-
|
Πανηλειακός
ΑΠΣ Πάτραι
|
|
|
15:00
-
|
Αιολικός
ΑΣ Ρόδος
|
|
|
15:00
-
|
Αλμυρός Γαζίου
ΑΕ Μοσχάτου
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Αγίου Νικολάου
Εθνικός Πειραιώς
|
|
|
15:00
-
|
Φωστήρας
Πόρος
|
|
|
15:00
-
|
Άγιος Ιερόθεος
Μαρκό
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Τυμπακίου
Γιούχτας
|
|
|
15:00
-
|
Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Αγίας Παρασκευής
|
|
|
15:00
-
|
Άρης Πετρούπολης
Κερατσίνι
|
|
|
15:00
515
|
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
Γέντελοχ
|
|
|
15:00
517
|
Φοίνιξ Λούμπεκ
Μπλάου Βάις Λόχνε
|
|
|
15:00
519
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
Άτλας Ντέλμενχορστ
|
|
|
15:00
520
|
ΑΕΛ
Θεσπρωτός
|
|
|
15:00
523
|
Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
15:00
524
|
Διαγόρας Ρόδου
ΠΑΟΚ Β'
|
|
|
15:00
526
|
Παναθηναϊκός Β'
Πανσερραϊκός
|
|
|
15:00
527
|
Προοδευτική
Κηφισιά
|
|
|
15:00
528
|
ΦΚ Ανδόρα
Καρταχένα
|
|
|
15:00
529
|
Αντάνασπορ
Γκεζτεπέ
|
|
|
15:00
1616
|
Ζίρα
Τουράν Τοβούζ
|
|
|
15:15
-
|
Όμβεργκ
Μονχάιμ
|
|
|
15:15
-
|
Σλιέμα
Μαρσάσκαλα
|
|
|
15:30
-
|
Ασάρια
Αλ Ιτιχάντ Τρίπολη
|
|
|
15:30
-
|
Τιένεν
Χούγκστρατεν
|
|
|
15:30
-
|
Όοστζααν
Ντε Τρέφερς
|
|
|
15:30
-
|
Βρέντεν
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
|
|
15:30
-
|
Σπρόκχοβελ
Φίνεντροπ Μπάμενοχλ
|
|
|
15:30
-
|
Σπορτφρούντε Λόττε
Βεστφαλία Ράινερν
|
|
|
15:30
-
|
Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
Κένιγκσντορφ
|
|
|
15:30
-
|
Μπονέρ
Άιντραχτ Χόχκεπελ
|
|
|
15:30
-
|
Κόμο 2000 (Γ)
Φιορεντίνα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μίλαν (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μποργκοσέσια
Ντερτόνα
|
|
|
15:30
-
|
Καστελανζέσε
Κισόλα
|
|
|
15:30
-
|
Κιέρι
Καστανέζε
|
|
|
15:30
-
|
Φοσάνο
Πινερόλο
|
|
|
15:30
-
|
Γκοζάνο
Φεζανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ
Άστι
|
|
|
15:30
-
|
Στρέσα Βεργκάντε
Σέστρι Λεβάντε
|
|
|
15:30
-
|
Βάντο
Λεγκνάνο
|
|
|
15:30
-
|
Βαρεσίνα
USD Κασατέσε
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Καλεπίνα
Αλκιόνε
|
|
|
15:30
-
|
Σίτα Ντι Βαρέζε
Καρονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σόνα
Σερένο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Καλβίνα
Βίρτους Μπέργκαμο
|
|
|
15:30
-
|
Μπρουσαπόρτο
Πόντε Σαν Πιέτρο
|
|
|
15:30
-
|
Αρκονατέζε
Φολγκόρε Καρατέσε
|
|
|
15:30
-
|
Βίλα Ντ' Άλμε
Λουμεζάνε
|
|
|
15:30
-
|
Έστε
Λουπαρένσε
|
|
|
15:30
-
|
Καρτιλιάνο
Βιλαφράνκα Βερόνα
|
|
|
15:30
-
|
Καμπονταρσέγκο
Πορτογκρουάρο
|
|
|
15:30
-
|
Καλντιέρο Τέρμε
Λεβίκο Τέρμε
|
|
|
15:30
-
|
Λεγκνάνο Σάλους
Κιαρλίνς Μουζάνε
|
|
|
15:30
-
|
Τορβισκόσα
Μοντέκιο Μαγκιόρε
|
|
|
15:30
-
|
Βίρτους Μπολζάνο
Αντριέσε
|
|
|
15:30
-
|
Φλαμίνια
Σεραβέζα Πότζι
|
|
|
15:30
-
|
Γκαβοράνο
Μοντεσπακάτο
|
|
|
15:30
-
|
Ορβιετάνα
Πονσάκο
|
|
|
15:30
-
|
Τερανουόβα Τραϊάνα
Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο
Γκροσέτο
|
|
|
15:30
-
|
Σπόρτινγκ Τρεστίνα
Λιβόρνο
|
|
|
15:30
-
|
Σαντζιοβανέζε
Σίτα Ντι Καστέλο
|
|
|
15:30
-
|
Πογκιμπόνσι
Όστια Μάρε
|
|
|
15:30
-
|
Πιανέσε
Αρέτσο
|
|
|
15:30
-
|
Τολεντίνο
Αβεζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Νουόβα Φλόριντα
Πόρτο Ντ' Άσκολι
|
|
|
15:30
-
|
Κιέτι
Βαστέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σαμπενεντετέσε
Ματέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Νικόλο
Ρόμα Σίτι
|
|
|
15:30
-
|
Πινέτο Κάλσιο
Τραστεβέρε
|
|
|
15:30
-
|
Μοντετζόρτζιο
Φανό
|
|
|
15:30
-
|
Σίνθιαλμπαλόνγκα
Τέρμολι Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Βις Αρτένα
Ουνιόν Σπορτίβα Παλμέσε
|
|
|
15:30
-
|
Τίβολι Κάλσιο
Νόλα
|
|
|
15:30
-
|
Μοντεροτόντο
Παγκανέζε
|
|
|
15:30
-
|
Πομέτσια
Ιλβαμανταλένα
|
|
|
15:30
-
|
Λούπα Φρασκάτι
Σάραμπους Ογκλιάστρα
|
|
|
15:30
-
|
Κασίνο
Σορέντο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Κασερτάνα 1908
Πόρτιτσι 1906
|
|
|
15:30
-
|
Ατλέτικο Ούρι
Άνγκρι
|
|
|
15:30
-
|
Μπιτόντο
Μαρτίνα Φράνκα
|
|
|
15:30
-
|
Κάβεσε
Κασαράνο
|
|
|
15:30
-
|
Ματέρα
Λαβέλο
|
|
|
15:30
-
|
Φρανκαβίλα
Γκραβίνα
|
|
|
15:30
-
|
ASD Γκλαντιέιτορ
Νοτσερίνα
|
|
|
15:30
-
|
Μολφέτα
Μπριντίσι
|
|
|
15:30
-
|
ACD Νάρντο
Αφραγκολέσε
|
|
|
15:30
-
|
Πουτεολάνα
Μπαρλέτα
|
|
|
15:30
-
|
Αγκλιανέσε
Μπαγκνολέσε
|
|
|
15:30
-
|
Κορεγκέσε
Σαλσοματζιόρε
|
|
|
15:30
-
|
Κορτιτσέλα
Σαντ'Άντζελο
|
|
|
15:30
-
|
Κρέμα
Κάρπι
|
|
|
15:30
-
|
Φανφούλα
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
15:30
-
|
Ραβέννα
Φορλί
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα
Λεντιτζιόνε
|
|
|
15:30
-
|
Σαμαουρέσε
Πιστοϊέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σκαντίτσι
Μετσολάρα
|
|
|
15:30
-
|
Καστροβιγιάρι
Ραγκούσα Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Ατσιρεάλε
Μαριγκλιανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σιτανόβεσε
Τσιτά ντι Σαντ Αγκάτα
|
|
|
15:30
-
|
Λαμέζια Τέρμε
Λόκρι 1909
|
|
|
15:30
-
|
Αβέρσα Νορμάνα
Βιμπονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σανκαταλντέσε
Κατάνια
|
|
|
15:30
-
|
Ντουντελάνζ
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
15:30
-
|
Μογκοντιτσάνε Φάιτερς
Γκαμπορόνε Γιουν.
|
|
|
15:30
530
|
Αλμπινολέφε
Βίρτους Βερόνα
|
|
|
15:30
531
|
Βιτσέντζα
Περγκολετέζε
|
|
|
15:30
532
|
Γκέλμπισον
Λατίνα
|
|
|
15:30
533
|
Κατανζάρο
Βίρτους Φρανκάβιλα
|
|
|
15:30
534
|
ACR Μεσίνα
Πικέρνο
|
|
|
15:30
535
|
Μοντερόσι
Βιτερμπέσε
|
|
|
15:30
536
|
Νοβάρα
Ουνιόν Αρζινανοκιάμπο
|
|
|
15:30
537
|
Πάντοβα
Τρέντο
|
|
|
15:30
538
|
Προ Βερτσέλι
Πορντενόνε
|
|
|
15:30
539
|
Προ Πατρία
Λέκο
|
|
|
15:30
540
|
Προ Σέστο
Πιατσέντζα
|
|
|
15:30
541
|
Ρενάτε
Μάντοβα
|
|
|
15:30
542
|
Τριεστίνα
Φεραλπισάλο
|
|
|
15:30
543
|
Κλουζ
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Κασίμ
Αλ Νατζάφ
|
|
|
16:00
-
|
Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα
Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
|
|
|
16:00
-
|
Ντέλμπρουκερ
Πρόισεν Μίνστερ Β'
|
|
|
16:00
-
|
Κασάλε
Σανρεμέσε
|
|
|
16:00
-
|
Σενιγκάλια
Βαστογιράρντι
|
|
|
16:00
-
|
VFL Όλντενμπουργκ
Μπλάου Βάις 94 Πάπενμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
ΡΦΚ Λιέγης
Φρανκ Μπορέν
|
|
|
16:00
-
|
Ρόγιαλ Κνόκε
Τθες Σπορτ
|
|
|
16:00
-
|
Ντίφερντανζ 03
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
16:00
-
|
Φόλα Ες
Χόστερτ
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
Ούνα Στράσεν
|
|
|
16:00
-
|
Ζέγκεντ
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
|
|
16:00
-
|
Κοζαρμισλένι
Σιόφοκ
|
|
|
16:00
-
|
Ενέπεταλ
Γκίβενμπεκ
|
|
|
16:00
-
|
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
Μπράιτον (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Λίβερπουλ (Γ)
Γουέστ Χαμ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Χένεφ 05
Βέγκμπεργκ-Μπεκ
|
|
|
16:00
-
|
Χουρτ
Πεσκ
|
|
|
16:00
-
|
Φιορεντίνο
Τρε Φιόρι
|
|
|
16:00
-
|
Γιουβένες Ντογκάνα
Πεναρόσα
|
|
|
16:00
-
|
Τρε Πένε
Σαν Τζιοβάνι
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Αχλί Σέντι
Αλ Ράμπτα Κόστι
|
|
|
16:00
-
|
Χιλάλ Αλ Φασέρ
Κομπέρ
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Αχλί Μερόουι
Αλ Βαντί
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Ζόμα
Αλ Σόρτα Αλ Κανταρίφ
|
|
|
16:00
-
|
Άδανα Ντεμίρσπορ
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
|
|
16:00
-
|
Μποτσουάνα Ντίφενς Φορς ΧΙ
Μασιταόκα
|
|
|
16:00
544
|
Νιούρι Σίτι
Πορταντάουν
|
|
|
16:00
545
|
Ντρόχτερσεν Ασέλ
Βέρντερ Βρέμης Β
|
|
|
16:00
546
|
Άσκολι
Κόμο
|
|
|
16:00
547
|
Κοζέντσα
Περούτζια
|
|
|
16:00
548
|
Μπάρι
Πίζα
|
|
|
16:00
549
|
Μπρέσια
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
16:00
550
|
Σουντιρόλ
Φροζινόνε
|
|
|
16:00
551
|
Τζένοα
Τσιταντέλα
|
|
|
16:00
1507
|
Σιράκ
Ουράρτου
|
|
|
16:00
1650
|
Τζαμσχεντπούρ
Κεράλα Μπλαστέρς
|
|
|
16:00
1653
|
Ολυμπιακός
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
16:15
-
|
Φρέχεν 20
Φρεϊαλντεχόφεν
|
|
|
16:15
-
|
Ούνιον Νετετάλ
Κρόνενμπεργκερ
|
|
|
16:30
-
|
Σίτα Ντι Φασάνο
Αλταμούρα
|
|
|
16:30
-
|
Χίλντεν
Τούρου Ντίσελντορφ
|
|
|
16:30
-
|
Τεουτόνια Στ. Τόνις
MSV Ντίσελντορφ
|
|
|
16:30
-
|
Βίχταλ
Σίγκμπουργκερ SV 04
|
|
|
16:30
-
|
Φορτούνα Κολωνίας II
Γλεσχ-Πάφεντορφ
|
|
|
17:00
-
|
Σουίφτ Εσπεράνζ
Βίλτζ 71
|
|
|
17:00
-
|
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Μοντόρφ
Ζενές Ες
|
|
|
17:00
-
|
Σανχοανένσε
Ανάντια
|
|
|
17:00
-
|
Αλάμα (Γ)
Βιγιαρεάλ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Μάντσεστερ 62
Γκλάσις Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Πανθέρε Ντε Τζούγκου
Ντιναμό Ντε Παράκου
|
|
|
17:00
-
|
Ρεάλ Σπορτ
Τακουνίν
|
|
|
17:00
-
|
Λότο Πόπο
Ντάτζε
|
|
|
17:00
-
|
Τονέρε
Μπανί Γκανσέ
|
|
|
17:00
-
|
ASPAC
Ρεκίνς Ντε Λ' Ατλαντίκ
|
|
|
17:00
-
|
Ας Πολίς Μπενίν
Οφμάς Σαντ
|
|
|
17:00
-
|
JS Πομπέ
Αγιέμα
|
|
|
17:00
-
|
ΑΣ Σόμπεμαπ
Ντράγκονς
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Τζεντάρμερι
ΑΣ GNN
|
|
|
17:00
-
|
Ζενές Μπεν Γιερίρ
Μασσίρα
|
|
|
17:00
-
|
Βιντάντ Φες
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
|
|
|
17:00
-
|
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
17:00
102
|
Γαλλία
Πολωνία
|
|
|
17:00
1622
|
1 Ντε Ντεζέμπρο
Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο
|
|
|
17:00
1623
|
Μαρινένσε
Ρίο Μαιόρ
|
|
|
17:00
1624
|
Καμάτσα
Γκόντομαρ
|
|
|
17:00
1625
|
Κάστρο Νταϊρέ
Μαρίτιμο Β'
|
|
|
17:00
1626
|
Ματσίκο
Λουζιτάνια Λουρόσα
|
|
|
17:00
1627
|
Αμαράντε
Βιλάρ Ντε Περντίζες
|
|
|
17:00
1629
|
Μπρίτο
Μονκάο
|
|
|
17:00
1630
|
Αλκένς
Πέρο Πινέιρο
|
|
|
17:00
1631
|
Ντουμιένσε-CJP II
Βιανένσε
|
|
|
17:00
1632
|
Αλπεντοράντα
Ρεμπορντόσα
|
|
|
17:00
1633
|
Μπραγκάνκα
Τιρσένσε
|
|
|
17:00
1634
|
Ιμόρταλ
Ραμπό Ντε Πέιξε
|
|
|
17:00
1635
|
Γιουβεντούντε Εβόρα
Ατλέτικο ΣΠ
|
|
|
17:00
1636
|
Λέσα
Γκουάρντα Ντεσπορτίβα
|
|
|
17:00
1637
|
Λουσιτάνο Εβόρα
Σέρπα
|
|
|
17:00
1638
|
Μορτάγκουα
Σάνταρεμ
|
|
|
17:00
1639
|
Οριεντάλ Ντράγκον
Φερέιρας
|
|
|
17:00
1640
|
Γιουβεντούδε Πεδράς
Μερελινένσε
|
|
|
17:00
1641
|
Μαρία Ντα Φόντε
Σάο Μαρτίνιο
|
|
|
17:00
1642
|
Σερτανένσε
Κορουτσένσε
|
|
|
17:00
1643
|
Σπορτίβο Ντε Λούρες
Αρόντσες Ε Μπενφίκα
|
|
|
17:00
1644
|
Ουνιάο Ντα Σέρα
Σιντρένσε
|
|
|
17:00
1645
|
Βαλαντάρες Γκαΐα
Σαλγκέιρος
|
|
|
17:00
1646
|
Βάσκο Ντα Γκάμα Βιντιγκέιρα
Ολανένσε
|
|
|
17:00
1651
|
Ανόρθωση
Άρης Λεμεσού
|
|
|
17:15
552
|
Σανταντέρ
Λούγκο
|
|
|
17:15
1602
|
Ιθάρα
Μπρέα
|
|
|
17:30
-
|
ASF Μπόμπο Ντιουλάσο
RC Μπόμπο Ντιουλάσο
|
|
|
17:30
-
|
ΑΣ Ντουάνες
ΡΚ Καντιόγκο
|
|
|
17:30
1603
|
Αλφάρο
AD Σαν Χουάν
|
|
|
17:30
1604
|
Όλοτ
Χέρκουλες
|
|
|
18:00
-
|
Γιανγκ Άφρικανς
Τανζανία Πρίζονς
|
|
|
18:00
-
|
Αλ Ταλάμπα
Αλ Ντιγουάνια
|
|
|
18:00
553
|
Αλτάι
Μπολουσπόρ
|
|
|
18:00
1530
|
Ποντεβέδρα
Φερόλ
|
|
|
18:00
1605
|
Αρένας Κλαμπ
Γέρνικα
|
|
|
18:00
1606
|
Κρίστο Ατλέτικο
Κομποστέλα
|
|
|
18:00
1607
|
Τουντελάνο
Αρνέντο
|
|
|
18:00
1608
|
Βιγιανοβένσε
Ντον Μπενίτο
|
|
|
18:00
1609
|
Κορούξο
Γκουιθέλο
|
|
|
18:00
1610
|
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα
Λάνγκρεο
|
|
|
18:00
1611
|
Ταραζόνα
Κιρμπονέρο
|
|
|
18:00
1612
|
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο
Αντεκουέρα
|
|
|
18:00
1628
|
Μπέιρα Μαρ
GD Ρεσέντε
|
|
|
18:00
1647
|
Πραϊένσε
Φαμπρίλ Μπαρέιρο
|
|
|
18:00
1654
|
Πάφος
Παναθηναϊκός
|
|
|
18:30
-
|
Ενγκορντάνι
Ορντίνο
|
|
|
18:30
-
|
Χιλάλ Αλσαχίλ
Αλαμάλ Ατμπάρα
|
|
|
18:30
-
|
Τούτι
Αλ Χιλάλ Ομντουρμάν
|
|
|
18:30
554
|
Μονόπολι
Ποτέντζα
|
|
|
18:30
555
|
Οντάτσε Τσερινιόλα
Κροτόνε
|
|
|
18:30
556
|
Γκιουγκλιάνο
Φότζια
|
|
|
18:30
557
|
Τούρις
Αβελίνο
|
|
|
18:30
558
|
Φιντελίς Άντρια
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
18:30
1613
|
Σεστάο Ρίβερ
Ρασίνγκ Ριόχα
|
|
|
18:30
1655
|
Άρης
Μακάμπι Χάιφα
|
|
|
18:45
1614
|
Ατλέτικο Μάντσα
Γρανάδα Β'
|
|
|
19:00
-
|
Απόλλων Λεμεσού
ΑΕ Λεμεσού
|
|
|
19:00
-
|
Ακαδέμικα
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
|
|
|
19:00
-
|
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
Ταλαβέρα
|
|
|
19:00
-
|
Μπέτις (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Κρέντι
Ζουριέκ
|
|
|
19:00
-
|
Μάρσα ΦΚ
Τάρξιεν Ρέινμπους
|
|
|
19:00
559
|
Ντεινζ
ΣΚ Μπέβερεν
|
|
|
19:00
560
|
Μπενεβέντο
Παλέρμο
|
|
|
19:00
561
|
Αρούκα
Λεϊσόες
|
|
|
19:00
562
|
Άργκες Πιτέστι
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
|
|
19:00
1531
|
Θέλτα Βίγκο Β
Αλγκεσίρας
|
|
|
19:00
1532
|
Ταραγόνα
Σαμπαντέλ
|
|
|
19:00
1533
|
Ρεάλ Μούρθια
Αλκογιάνο
|
|
|
19:30
-
|
Μπρούνος Μάγκμπαϊς
Μονς Κάλπε
|
|
|
19:30
-
|
Ατλέτικο Μπρούθες
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο
|
|
|
19:30
563
|
Εϊμπάρ
Ουέσκα
|
|
|
20:30
-
|
Σαντ Τζούλια
Σάντα Κολόμα
|
|
|
21:00
-
|
Αλβέρκα
Os Μπελενένσες
|
|
|
21:00
103
|
Αγγλία
Σενεγάλη
|
|
|
21:30
-
|
Χάρμπουρ Βιού
Φόλκλαντ
|
|
|
22:00
-
|
Μάουντ Πλέζαντ
Καβαλίερ
|
|
|
22:00
-
|
Μοντέγκο Μπέυ Γιουνάιτεντ
Χαμπλ Λάιονς
|
|
|
22:00
-
|
Ντεφένσορ Λα Μποκάνα
Κομερθιάντες
|
|
|
22:00
564
|
Λεβάντε
Μάλαγα
|
|
|
22:15
-
|
Βέρε Γιουνάιτεντ
Γουότερχάους
|
|
|
22:30
-
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Σελαχού
|
|
|
00:00
-
|
Τίβολι Γκάρντενς
Ντουνμπεχόλντεν
|
|
|
01:00
1516
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Ντεπόρτες Περέιρα
|
|
|
02:00
-
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
Ντεπορτίβο Ατσουάπα
|
|
|
02:00
-
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
Μάραθον
|
|
|