Μπάσκετ
ΩΡΑ | ΚΩΔ | ΟΜΑΔΕΣ | ΣΚΟΡ | ΚΑΤ |
---|---|---|---|---|
07:30 | - | Ερθφρέντς Τόκιο Ζ Φάιτινγκ Ιγκλς Ναγκόγια | 56 - 71 | |
08:00 | - | Fabriano Basket Αλιάνζ Σαν Σεβέρο | 67 - 100 | |
08:00 | - | Ράιζινγκ Φουκουόκα Κοσιγκάγια Αλφας | 89 - 93 | |
08:00 | 5460 | Σόνικμπουμ Σεούλ Νάιτς | 76 - 81 | |
08:00 | 5462 | Τσανγκουόν Σέικερς Ανιάγκ | 81 - 86 | |
08:05 | 5436 | Τσουκούντα Ρομπότς Χαμαμάτσου Φοίνιξ | 95 - 79 | |
09:00 | - | Μπέκερι Μπάσκετ Πιαντσέντζα Τραμαρόσα Βιτσένζα | 91 - 68 | |
09:00 | - | Σεντάι 89ερς Εχίμε Όραντζ Βίκινγκς | 85 - 63 | |
09:05 | 5437 | Ντάιαμοντ Ντόλφινς Ναγκόγια Σίγκα Λέικ Σταρς | 107 - 68 | |
09:05 | 5438 | Γιοκοχάμα Κόρσερς Σιμάνε Σουσάνο Μάτζικ | 83 - 80 | |
09:35 | 5439 | Χιροσίμα Ντραγκονφλάις Κιότο Χαναρίζου | 85 - 70 | |
10:00 | 5046 | Τζιανγκσού Ντράγκονς Τιαντζίν Γκολντ Λάιονς | 96 - 90 | |
10:00 | 5047 | Ζεζιάνγκ Γκόλντεν Μπουλς Κινγκντάο Ιγκλς | 105 - 98 | |
10:05 | 5443 | Τσίμπα Τζετς Αλβάρκ Τόκιο | 65 - 72 | |
10:05 | 5444 | Οσάκα Εβέσα Σίνσου Μπρέιβ Γουόριορς | 82 - 85 | |
11:00 | - | Μπαμπίτιους Νάρα Κιμαμότο Βόρτερς | 68 - 93 | |
11:00 | - | Νισινομίγια Στορκς Σάγκα Μπαλούνερς | 78 - 81 | |
11:05 | 5682 | Νιιγκάτα Άλμπιρεξ Σιχόρσις Μικάουα | 75 - 77 | |
12:00 | - | Καγκάβα Αρρόβς Αομόριι Βατς | 88 - 83 | |
12:00 | - | Γιαμαγάτα Βίβερνς Φουκουσίμα Φάιρ Μποντς | 73 - 79 | |
12:00 | 5463 | Μομπίς Φίμπους Γκοϊάνγκ Oράιονς | 67 - 95 | |
12:05 | 5445 | Ακίτα Γκινμα Κρέιν Θάντερς | 88 - 82 | |
12:05 | 5446 | Μπρέιβ Θάντερς Καναγκάουα Λεβάνγκα Χοκάιντο | 85 - 73 | |
12:05 | 5447 | Τογιάμα Γκράουσις Ριούκιου Γκόλντεν Κινγκς | 88 - 95 | |
13:00 | - | Όρμαν Γκέντσλικ (Γ) Φενερμπαχτσέ (Γ) | 75 - 82 | |
13:00 | - | Αβτοντόρ Σαρατόφ U21 Ούνιξ Καζάν U21 | 67 - 74 | |
13:00 | 5558 | Γκαζιαντέπ Καρσίγιακα | 67 - 76 | |
13:05 | 5448 | Σαν Ρόκετς Σιμπούγια Ουτσουνομίγια Μπρεξ | 76 - 63 | |
14:00 | - | Χατάι (Γ) Μπούρσα (Γ) | 50 - 66 | |
14:00 | - | Μπουντιβέλνικ Kίεβο | 70 - 75 | |
14:30 | - | Καμπ Μαντέιρα Μπενφίκα Λισαβόνας | 66 - 84 | |
14:35 | 5048 | Μπειζίνγκ Ρόιαλ Φάιτερς Ξιντζιάνγκ Τάιγκερς | 116 - 105* | |
14:35 | 5049 | Σάνξι Λουνγκς Λιαονίνγκ Φλάινγκ Λέοπαρντς | 107 - 99 | |
15:00 | - | Σατόρ Μοντεγκρανάρο Λουτσιάνα Μοσκόνι Ανκόνα | 51 - 54 | |
15:00 | - | Τσουκούροβα (Γ) Αντάνα Μπότας (Γ) | 68 - 56 | |
15:00 | - | Πολόνια Βαρσοβίας (Γ) Ζαγκλιέμπιε Σοσνόβιετς (Γ) | 92 - 88 | |
15:00 | 5090 | Σόετερς Ντεν Μπος Οπάβα | 87 - 82 | |
15:00 | 5239 | Μάβπι Τερνοπόλ - Τνέου | 55 - 57 | |
15:00 | 5360 | Γκλάσγκοου Ροκς Νιουκάστλ Ιγκλς | 92 - 84 | |
15:30 | - | Νιντάρος Τζετς Κόνγκσμπεργκ Μάινερς | 73 - 86 | |
15:30 | 5559 | Μπαχτσεσεχίρ Τόφας Μπούρσα | 73 - 84 | |
16:00 | - | Ράντερς Σίμπρια Πιραμπού | 88 - 64 | |
16:00 | - | Τιμ Φογκ Νάεστβεντ Μπάκεν Μπέαρς | 85 - 89 | |
16:00 | - | Τάρτου Γιούλικολ BK Oγκρε | 75 - 81 | |
16:00 | - | Σιλούτ Ντελικατέσας Γιόνισκις | 98 - 63 | |
16:00 | - | Μαζεϊκιάι Ατλέτας Κάουνας | 72 - 67 | |
16:00 | - | Κουρσιάι Παλάνγκα Βίτις Σακιάι | 92 - 90 | |
16:00 | - | Νάφτα Ούνι Ακσασέρβις Τελσιάι | 55 - 79 | |
16:00 | - | Κρετίνγκος Κρετίνγκα Σούντουβα Μαρτίνγκα Μαριγιαμπόλε | 63 - 89 | |
16:00 | 5242 | Απόλλο Άμστερνταμ Ακάντεμι Λίμπουργκ | 32 - 41 | |
16:30 | - | Γαλατασαράι (Γ) Κανκάγια Γιουνιβέρσιτι (Γ) | 66 - 54 | |
16:30 | 5515 | Σλασκ Βρότσλαβ Ντάμπροβα Γκόρνιτσα | 102 - 60 | |
17:00 | - | Σέντρουμ Τάιγκερς Οσλο Φρόια Αμπάσαντορς | ||
17:00 | - | Μιρκουρέα Κιούτς Στεάουα Τουράμπο | 86 - 89 | |
17:00 | - | Μπελεντίγιεσπορ (Γ) Μπεσίκτας (Γ) | 85 - 67 | |
17:00 | - | Ταλίνα Κάλεβ VEF Ρίγα | 66 - 93 | |
17:00 | - | Κόροιβος Αμαλιάδας ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ||
17:00 | - | Μεσολόγγι Oiakas Nafpliou | ||
17:00 | - | ΑΣ Kαρδίτσας Panerythraikos | ||
17:00 | - | AE Psuchikou Δάφνη Δαφνίου | ||
17:00 | - | ΚΑΒΑΛΑ Μαρούσι | ||
17:00 | - | Αμύντας Aps Filippos Veroias | ||
17:00 | 5203 | Καουχαγιόεν Κάρχου Νόκια | 91 - 62 | |
17:00 | 5204 | Λάχτι ΚΤΡ Κότκα | 69 - 97 | |
17:00 | 5286 | Κορικομπράτ Κουβότ Κούβολα | 107 - 82 | |
17:00 | 5407 | Κολοσσός Ρόδου Ιωνικός | 88 - 81 | |
17:00 | 5409 | Προμηθέας Πάτρας Λάρισα | 91 - 77 | |
17:04 | - | Φραϊσουσέτ Νασζό | 83 - 92 | |
17:20 | 5467 | Βιτάουτας Ρίτας Βίλνιους | 68 - 82 | |
17:20 | 5468 | Ζαλγκίρις Κάουνας Νέβεζις | 102 - 77 | |
17:30 | 5243 | ΑΠΟΕΛ AEK Λάρνακας | 85 - 86 | |
18:00 | - | Γκόριτσα Σκρλζέβο | 78 - 83 | |
18:00 | - | Άσκερ Άλιενς Φίλινγκεν | 103 - 92 | |
18:00 | - | Πιτέστι Αθλέτικ Κονστάντα | 77 - 76* | |
18:00 | - | Ράπλα Βαλμιέρα Γκλας Βία | 93 - 77 | |
18:00 | 5297 | Λουγκάνο Τάιγκερς Σαμ Μασάγνο | 65 - 89 | |
18:00 | 5308 | Σπαρτάκ Πλέβεν Τσέρνο Μόρε | 98 - 66 | |
18:00 | 5309 | Τούντζα Γιαμπόλ Ρίλσκι Σπόρτιστ | 81 - 101 | |
18:00 | 5371 | Ιμόρταλ Λουζιτάνια | 87 - 85 | |
18:00 | 5560 | Μπούρσασπορ Φενέρμπαχτσε | 84 - 73 | |
18:20 | 5580 | Μινεσότα Τίμπεργουλβς Νιου Όρλεαν Πέλικανς | ||
18:30 | - | Χάιντελμπεργκ (Γ) Σααρλουίς Ρόγιαλς (Γ) | 57 - 70 | |
18:30 | - | Σοκόλ Λάνκατ Πολιτέκνικα Οπόλσκα | 78 - 73 | |
18:30 | - | Παρντούμπιτσε Πράγα | 87 - 100 | |
18:30 | - | Οστράβα Λάιονς Χράντεκ | 98 - 81 | |
18:30 | - | Νίμπουργκ Κραλόβστι Σόκολι | 91 - 70 | |
18:30 | 5317 | Φρίμπουργκ Λάιονς Γενεύη | 77 - 70 | |
18:30 | 5322 | Σιμπένικ Ζάνταρ | 59 - 73 | |
18:30 | 5323 | Όμπερβαρτ Γκάνερς Τραϊσκίρχεν Λάιονς | 85 - 77 | |
18:30 | 5517 | Όστροβ Βιελκοπόλσκι Λέγκια Βαρσοβίας | 96 - 92 | |
18:45 | - | Ντέτσιν Γκέοσαν Κόλιν | 91 - 97 | |
18:45 | 5289 | Ορλεάν Παρί Λεβαλουά | 84 - 90 | |
19:00 | - | Τάργκου Ζίου Τιμισοάρα | 64 - 69 | |
19:00 | - | CSM Οραντέα Φοίνιξ Γκαλάτι | 84 - 62 | |
19:00 | - | Λουίς Ρόμα Σατόρ Μοντεγκρανάρο | 62 - 70 | |
19:00 | - | Βίρτους Κασίνο Λάϊονς Μπισεγλιέ | 77 - 85 | |
19:00 | - | Ενέργκα Τορούν (Γ) Gtk Άρκα Γκντίνια (Γ) | 86 - 74 | |
19:00 | - | Ροκλάου Στάρογκραντ Γκντάνσκι | 91 - 85* | |
19:00 | - | Άγκ Κράκοου Ζακ Κόσζαλιν | 66 - 50 | |
19:00 | - | Κότβιτσα Κόλομπτζέργκ ΤΟΥΡΟΒ ΖΓΚΟΡΖΕΛΕΚ | 124 - 54 | |
19:00 | - | KK Τρίγκλαβ Κράνι Σενκούρ Κρανζ | 77 - 72 | |
19:00 | - | Οπάβα Ούστι Ναντ Λάμπεμ | 80 - 67 | |
19:00 | - | Χιπουσκόα (Γ) Ουν. Φερόλ (Γ) | 89 - 60 | |
19:00 | 5073 | Σιτσουάν Μπλου Γουέιλς Σανγκάι Σάρκς | 84 - 118 | |
19:00 | 5325 | Μπερόε Μπάλκαν Μποτεβγκράντ | 92 - 87 | |
19:00 | 5326 | Ενσα Ουνιόν Νιουσατέλ BBC Μόντεϊ | 80 - 55 | |
19:00 | 5337 | Σονίκ-Πουνταμίκα Ζαμπόκ | 78 - 72 | |
19:00 | 5398 | Γκίσεν Μιτελντόιτσερ | 100 - 81 | |
19:00 | 5400 | Μπαϊρόιτ Κράιλσχαϊμ Μέρλινς | 74 - 86 | |
19:00 | 5428 | Φορτιτούντο Μπολόνια Μιλάνο | 75 - 86 | |
19:00 | 5528 | Μπέτις Ομπραντόιρο | 76 - 87 | |
19:00 | 5550 | Σαραγόσα Μπρεογάν | 79 - 75 | |
19:15 | - | Μπεμπίμπρε (Γ) Baloncesto Leganes (W) | 62 - 66 | |
19:30 | - | Οβιέδο Καστέγιο | 70 - 85 | |
19:30 | - | Φιορεντίνα Μπάσκετ Κοελσάνους Ρόμπουρ Φίντες Βαρέζε | 66 - 72 | |
19:30 | - | Γιούβι Κρεμόνα Μπάσκετ Μονφαλκόνε | 75 - 61 | |
19:30 | - | Βιλενέβ (Γ) Μπουρζ (Γ) | 73 - 78 | |
19:30 | - | Εζαχρά Σπορτς Ράντες | 89 - 63 | |
19:30 | - | Μαναζέχ Μοναστιριέν | 70 - 79 | |
19:30 | - | Γκέρνικα Μπιζκάια (Γ) CB Εστουδιάντες (Γ) | 63 - 57 | |
19:30 | - | Ζαλγκίρις Κάουνας ΙΙ Γκαργκζντάι | 63 - 80 | |
19:30 | 5257 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου Προτέας Εκα ΑΕΛ | 86 - 73 | |
19:55 | 5417 | Χαποέλ Γκαλίλ Ελιόν Σαφντ Ιρόνι Νες Ζιόνα | 85 - 79 | |
20:00 | - | Μπρεμερχάβεν Έχινγκεν Ούρσπρινγκ | 116 - 84 | |
20:00 | - | Πάνθερς Σβένινγκεν Αστροστάρς | 96 - 85 | |
20:00 | - | Φοίνιξ Χάγκεν Κίρχαϊμ Νάιτς | 87 - 92 | |
20:00 | - | Ιένα Φίνκε Πάντερμπορν | 92 - 84 | |
20:00 | - | Σινερμάτικ Οζάνο Ρεάλ Σεμπαστιάνι Ριέτι | 81 - 84 | |
20:00 | - | Μαρβουργο Χερνερ (Γ) | 58 - 79 | |
20:00 | - | Παρτιζάν Κρκα Νόβο Μέστο | 92 - 45 | |
20:00 | - | GKS Τίτσι MKS Σταρτ Λούμπλιν 2 | 93 - 62 | |
20:00 | - | Ρογκάσκα Ιλίρια | 78 - 79 | |
20:00 | - | Σεντζούρ Ελιος Ντομζάλε | 72 - 75 | |
20:00 | - | Αβένιδα (Γ) Σαραγόσα 2002 (Γ) | 69 - 59 | |
20:00 | 5338 | Τζενερσντόρφ Μπλάκμπερντς Κλοστερνόιμπουργκ Ντιουκς | 76 - 73 | |
20:00 | 5374 | Πόβοα Σπόρτινγκ Cp | 68 - 71 | |
20:00 | 5410 | ΑΕΚ Άρης | 64 - 63 | |
20:10 | 5419 | Μακάμπι Τελ Αβίβ Χάποελ Ιερουσαλήμ | 104 - 80 | |
20:15 | 5561 | Αναντολού Εφές Γαλατασαράι | 85 - 92 | |
20:30 | - | Αρτλαντ Τρίερ | 102 - 98 | |
20:30 | - | Ιτζεχόε Ιγκλς Ποστ Στούτγκαρντ Καρλσρούι | 87 - 92 | |
20:30 | - | Ράστα Βέχτα Ρεντ4Οφις Νυρεμβέργης | 107 - 118* | |
20:30 | - | Γκεστέκο Σιβιντάλε Νουόβα Παλλακανέστρο Ολγκινάτε | 93 - 87 | |
20:30 | - | Ρόγιαλ IV Βρυξελλών Kortrijk Spurs | 81 - 89 | |
21:00 | - | Δε Χαγκ Ρόγιαλς Ρότερνταμ | 78 - 88 | |
21:00 | - | Σεντ Βαλιέρ Μπάσκετ Ντρομ Χερμίν Ναντ | 62 - 69 | |
21:00 | - | Ελάν Σπορτίφ Σαλονέ Ρουέν | 71 - 62 | |
21:00 | - | Νανσί UTB Μέτροπολ | ||
21:00 | - | Λα Ροσέ Κόλετζ (Γ) Τσαρνάι Μπουργκονιέ Σουντ (Γ) | 78 - 66 | |
21:00 | - | Λαντ (Γ) Λυών (Γ) | 45 - 85 | |
21:00 | - | Λαντερνό (Γ) Ταρμπ (Γ) | 68 - 65 | |
21:00 | - | Γκραν Κανάρια 2014 (Γ) Αράσκι ΑΕΣ (Γ) | 74 - 58 | |
21:00 | - | Φλαμ Καρόλο (Γ) Ουνιόν Χαϊνό (Γ) | 71 - 61 | |
21:00 | - | Ανζέ (Γ) Μονπελιέ (Γ) | 87 - 73 | |
21:00 | - | Πρόξιμους Σπίρου Β Kontich Wolves HSE | 59 - 69 | |
21:00 | 5258 | Ντόναρ Γκρόνινγκεν Σόετερς Ντεν Μπος | 62 - 68 | |
21:00 | 5290 | Λε Πορτέλ Μπούργκ | 71 - 54 | |
21:00 | 5291 | Λιμόζ Σολέ | 77 - 91 | |
21:00 | 5292 | Ναντέρ ΦΟΣ Προβένς | 74 - 85 | |
21:00 | 5434 | Κρεμόνα Μπρίντιζι | 73 - 79 | |
21:15 | - | Μπεντ Σχοένεν Βάρεγκεμ Γκέμπο Μπόργκερχουτ | 75 - 71 | |
21:30 | - | Κουίμπερ Μαουριέν Άιξ | 77 - 72 | |
21:30 | - | Άζιμουτ Μπέργκαμο Μπέκερι Μπάσκετ Πιαντσέντζα | 74 - 91 | |
21:30 | - | Μπολόνια 2016 Bc Jesolo | ||
21:30 | - | Κανγκαρούς Μέχελεν Μπέλφιους Μονς-Ενό | 88 - 86* | |
21:30 | - | Άκρονος Μονκαλιέρι (Γ) Βίρτους Παλακανέστρο Μπολόνια (Γ) | 49 - 84 | |
21:30 | - | Κρούνερν Λόμελ Λίμπουργκ Γιουν. Β' | 92 - 72 | |
21:30 | - | Ντόνζα Γκεντ Χαβκς | 77 - 89 | |
21:30 | - | Μπολόνια 2016 Τζέσολο | 62 - 73 | |
21:30 | 5339 | Οκάπι Άαλσταρ Λέουβεν Μπέαρς | 68 - 57 | |
21:30 | 5401 | Μπραουνσβάιγκ Μπάμπεργκ | 90 - 84 | |
21:30 | 5402 | Ακαντέμικς Χάιντελμπεργκ Βούρτσμπουργκ | 76 - 71 | |
21:30 | 5430 | Βενέτσια Πέζαρο | 77 - 68 | |
21:30 | 5683 | Μπρίστολ Φλάιερς Σάρεϊ Σκόρτσερς | 81 - 82 | |
21:45 | - | Καντί Ντουρζέλ (Γ) Τζιρόνα (Γ) | 55 - 65 | |
21:45 | 5551 | Ανδόρα Βαλένθια | 75 - 76 | |
21:45 | 5552 | Τενερίφη Μπανταλόνα | 72 - 79 | |
21:50 | - | Βαποράρτ Μπερναρέτζιο 99 Βίρτους Πάντοβα | 75 - 60 | |
22:00 | - | Παφόνι Πιέλε Λιβόρνο | 91 - 69 | |
22:00 | - | Ολέγκιο Μάτζικ Μπάσκετ Ετρούσκα Σαν Μινιάτο | 50 - 65 | |
22:00 | - | Κομπιούτερ Γκρόςς Έμπολι Όμνια Μπάσκετ Παβία | 71 - 78 | |
22:10 | 5260 | Σάο Πάολο Φλαμένγκο | 61 - 86 | |
23:30 | 5009 | Ολιβεϊρένσε Ιλιάμπουμ | 79 - 78 | |
01:00 | 5576 | Κλίβελαντ Καβαλίερς Ατλάντα Χοκς | 101 - 95 | |
02:00 | 5577 | Ιντιάνα Πέισερς Μαϊάμι Χιτ | 102 - 91* | |
02:15 | - | Σεμπάγιος Τόρος ντε Κιρίκι | 76 - 67 | |
02:30 | 5578 | Τορόντο Ράπτορς Ντάλας Μάβερικς | 95 - 103 | |
03:00 | 5579 | Σικάγο Μπουλς Ντιτρόιτ Πίστονς | 97 - 82 | |
03:00 | 5580 | Μινεσότα Τίμπεργουλβς Νιου Όρλεαν Πέλικανς | 96 - 89 | |
03:30 | 5581 | Σαν Αντόνιο Σπερς Μιλγουόκι Μπακς | 111 - 121 | |
04:30 | - | Santiagueno Τσαλτσουάπα Γιουνάιτεντ | 76 - 82 | |
04:30 | - | Ραπίντο Ντε Λα Ουνιόν Μρούγος Ιζάλκο | 110 - 111 | |
04:30 | - | Σαν Βιθέντε Σάντα Άνα | 89 - 85 | |
04:30 | - | Ουνιβερσιτάριος Ντε Πάναμα Ατλέτικο Νασιονάλ | 88 - 76 | |
05:00 | 5582 | Πόρτλαντ Μπλέιζερς Φοίνιξ Σανς | 134 - 105 | |
05:30 | 5583 | Λος Άντζελες Κλίπερς Μέμφις Γκρίζλις | 114 - 119 |
Δείτε το κουπόνι του μπασκετικού αθλητικού στοιχήματος με όλες τις αναμετρήσεις της ημέρας, ενώ έχετε και τη δυνατότητα επιλογής ώστε να δείτε αποτελέσματα των προηγούμενων ημερών ή ματς των επόμενων ημερών.
Σε αυτή τη σελίδα, μπορείτε να δείτε όλα τα μπασκετικά παιχνίδια που υπάρχουν στο κουπόνι Πάμε Στοίχημα και στο πινακάκια φαίνεται η διοργάνωση, η ώρα διεξαγωγής του αγώνα, ο κωδικός του κουπονιού και οι αποδόσεις.
Επίσης, παρακολουθήστε τα live αποτελέσματα των αναμετρήσεων με όλα τα στοιχεία (Όριο, Under / Over, τελικό σκορ, πρώτη περίοδος, δεύτερη περίοδος, τρίτη περίοδος, τέταρτη περίοδος και παράταση αν υπάρχει).