Ιστορικό Αγώνων
Μπάνγκα Γκαργζντάι : Στατιστικά για Α Λιγκ 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Α Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
31 | 58 | 16 | 10 | 5 | 61:21 | |
| 2 |
|
31 | 53 | 14 | 11 | 6 | 41:31 | |
| 3 |
|
31 | 51 | 15 | 6 | 10 | 49:35 | |
| 4 |
|
31 | 49 | 14 | 7 | 10 | 48:39 | |
| 5 |
|
31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 34:32 | |
| 6 |
|
31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 42:46 | |
| 7 |
|
31 | 38 | 11 | 5 | 15 | 33:46 | |
| 8 |
|
32 | 26 | 4 | 14 | 14 | 33:58 | |
| 9 |
|
31 | 21 | 4 | 9 | 18 | 26:59 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 9:16 | 2.5 | 0.9:1.6 |
| Ημίχρονο | 4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 35% | 65% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.56 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.22 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Venckus Ignas | 8 |
| Olugbogi Pamilerin | 5 |
| Filipavicius Rokas | 5 |
| Magdusauskas Vaidas | 3 |
| Sato Misaki | 3 |
| Appiah Aaron | 3 |
| Malzinskas Deividas | 2 |
| Junior Simao | 1 |
| Andrejev Maksim | 1 |
| Norvilas Dovydas | 1 |
| Praleika Sidas | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Norvilas Dovydas | 1 |
| Eduardo Carlos | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 41.9% (13/31) | 58.1% (18/31) |
| Ημίχρονο | 9.7% (3/31) | 90.3% (28/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 38.7% (12/31) |
| 2-3 | 41.9% (13/31) |
| 4-6 | 19.4% (6/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 38.7% (12/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 1 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 1 - 3 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 2 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 25.8% (8/31) | |
| 3 | 22.6% (7/31) | |
| 2 | 19.4% (6/31) | |
| 4 | 16.1% (5/31) | |
| 0 | 12.9% (4/31) | |
| 5 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 16.1% (5/31) | |
| 1/X | 3.2% (1/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 16.1% (5/31) | |
| X/X | 12.9% (4/31) | |
| X/2 | 22.6% (7/31) | |
| 2/1 | 3.2% (1/31) | |
| 2/X | 12.9% (4/31) | |
| 2/2 | 12.9% (4/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.03 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- David Marques Afonso
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Mantas Bertasius
- Λιθουανία 26 χρ.
#55
Aμυντικοί
- Deividas Malzinskas
- Λιθουανία 27 χρ.
#3
- Simao Junior
- Γουινέα Μπισάου 28 χρ.
#4
- Goncalo Vieira
- Πορτογαλία 28 χρ.
#5
- Hugo Figueiredo
- Βραζιλία 34 χρ.
#8
- Natanas Zebrauskas
- Λιθουανία 24 χρ.
#13
- Ricardo Henning
- Γερμανία 26 χρ.
Mέσοι
- Misaki Sato
- Ιαπωνία 28 χρ.
#45
Eπιθετικοί
- Sherwin Seedorf
- Ολλανδία 28 χρ.
#14
- Anderson
- Βραζιλία 28 χρ.
#25