3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ντεπορτίβο Μαντρίν

Ντεπορτίβο Μαντρίν

Ντεπορτίβο Μαντρίν : Στατιστικά για Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Φέρο Καρίλ 33 62 18 8 7 37:28
  2 Τρίσταν Σουάρεζ 33 59 15 14 4 32:15
  3 Ατλέτικο Τεμπερλέι 33 59 16 11 6 40:27
  4 Ντεπορτίβο Μορόν 33 58 17 7 9 51:34
  5 Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα 33 58 18 4 11 39:30
  6 Γοδόι Κρουζ 32 56 16 8 8 42:29
  7 Χιμνάσια Χουχούι 33 55 15 10 8 50:42
  8 Ντεπορτίβο Μαντρίν 33 53 14 11 8 47:30
  9 Κολόν Σάντα Φε 33 53 14 11 8 39:25
  10 Μίντλαντ 33 51 14 9 10 38:26
  11 Χιμνάσια Ι Τίρο 33 49 13 10 10 34:30
  12 Ντεπορτίβο Μαϊπού 33 48 13 9 11 40:32
  13 Εστουντιάντες Κασέρος 33 48 13 9 11 31:27
  14 Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ 33 48 12 12 9 28:28
  15 Αλμιράντε Μπράουν 33 47 12 11 10 26:22
  16 Κολεγκιάλες 33 47 13 8 12 32:31
  17 Σαν Μάρτιν ΣΧ 33 46 12 10 11 35:33
  18 Σαν Μάρτιν Τουκουμάν 33 43 10 13 10 35:33
  19 Ατλέτικο Ραφαέλα 33 42 11 9 13 27:34
  20 Κλαμπ Αλμάγκρο 33 41 11 8 14 30:39
  21 Λος Άντες 32 40 9 13 10 25:23
  22 Τσάκο Φορ Έβερ 33 40 10 10 13 32:34
  23 Αγκροπεκουάριο 33 40 10 10 13 27:35
  24 Κίλμες 33 39 10 9 14 30:28
  25 Πατρονάτο 33 37 7 16 10 29:32
  26 Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο 33 37 8 13 12 25:32
  27 Σαν Τέλμο 33 37 9 10 14 28:37
  28 Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα 32 37 9 10 13 29:39
  29 Νουέβα Σικάγο 33 36 9 9 15 24:32
  30 Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο 33 36 7 15 11 29:39
  31 Σέντραλ Νόρτε 33 34 6 16 11 21:30
  32 Τσακαρίτα Τζούνιορς 33 33 9 6 18 25:35
  33 Ολ Μπόις 32 33 6 15 11 18:28
  34 Ακασούσο 33 32 8 8 17 25:35
  35 Σαν Μιγκέλ 33 32 6 14 13 26:39
  36 Ατλέτικο Γκουέμες 33 23 5 8 20 23:56

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 17:8 2.5 1.7:0.8
Ημίχρονο 4:6 1.0 0.4:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 36% 64%
Goals κατά 40% 60%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.26 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Silba Luis14
Solis Nazareno5
Servetto Nicolas4
Peinipil Juan4
Montagna Ezequiel3
Giacopuzzi Facundo3
Calleros Yvo2
Martinez Diego1
Meli Marcelo1
Cosi Julian1
Cuero Mauricio1
Sosa Agustin1
Ortiz Nicolas1
Barrientos Nicolas1
Machado Camilo1
Corvalan Claudio1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Meli Marcelo1
Cosi Julian1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 51.5% (17/33) 48.5% (16/33)
Ημίχρονο 6.1% (2/33) 93.9% (31/33)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 30.3% (10/33)
2-3 45.5% (15/33)
4-6 24.2% (8/33)
7+ 0.0% (0/33)
Failed to score 27.3% (9/33)

G/G - N/G

G/G N/G
51.5% (17/33) 48.5% (16/33)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 15.2% (5/33)
2 - 1 15.2% (5/33)
2 - 2 12.1% (4/33)
1 - 2 9.1% (3/33)
2 - 0 9.1% (3/33)
1 - 0 9.1% (3/33)
0 - 1 6.1% (2/33)
1 - 1 6.1% (2/33)
0 - 2 3.0% (1/33)
3 - 1 3.0% (1/33)
4 - 0 3.0% (1/33)
2 - 3 3.0% (1/33)
1 - 3 3.0% (1/33)
3 - 0 3.0% (1/33)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 27.3% (9/33)
4 21.2% (7/33)
2 18.2% (6/33)
0 15.2% (5/33)
1 15.2% (5/33)
5 3.0% (1/33)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 24.2% (8/33)
1/X 9.1% (3/33)
1/2 0.0% (0/33)
X/1 15.2% (5/33)
X/X 24.2% (8/33)
X/2 15.2% (5/33)
2/1 3.0% (1/33)
2/X 0.0% (0/33)
2/2 9.1% (3/33)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 99 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.42 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.91 γκολ σε κάθε αγώνα .

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ