7
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Καράκας

Καράκας

Καράκας : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Μετροπολιτάνος 12 31 10 1 1 28:9
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 12 26 8 2 2 28:15
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 12 22 6 4 2 16:9
  4 Καραμπόμπο 12 21 6 3 3 13:8
  5 Πορτουγκέζα 12 18 4 6 2 14:12
  6 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 12 17 5 2 5 21:16
  7 Μονάγκας 12 17 5 2 5 14:14
  8 Εστουντιάντες Μέριντα 12 16 4 4 4 13:14
  9 UCV 12 15 4 3 5 13:15
  10 Καράκας 12 14 3 5 4 13:15
  11 Τρουχιγιάνος 12 11 3 2 7 12:19
  12 Ράγιο Ζουλιάνο 12 11 3 2 7 17:27
  13 Σαμόρα 12 8 2 2 8 11:25
  14 Ανζοατέγιου ΦΚ 12 5 1 2 9 6:21

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10:10 2.0 1.0:1.0
Ημίχρονο 9:6 1.5 0.9:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 43% 57%
Goals κατά 53% 47%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 55.14 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.75 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Yendis Jesus4
Villarreal Alejandro3
Fernandez Adrian2
Covea Michael2
Larotonda Christian2
Gonzalez Sebastian2
De Santis Jeriel2
Hernandez Robert2
Quintero Jesus2
Figueroa Angel1
Martinez Chris1
La Mantia Francisco1
Reinoso Lucciano1
Vegas Charly1
Uribe Juan1
Marquez Mauricio1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Yendis Jesus2
Fereira Eduardo1
Quintero Jesus1
Uribe Juan1
Covea Michael1
Vaquer Nicolas1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 40.0% (10/25) 60.0% (15/25)
Ημίχρονο 8.0% (2/25) 92.0% (23/25)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 28.0% (7/25)
2-3 48.0% (12/25)
4-6 24.0% (6/25)
7+ 0.0% (0/25)
Failed to score 24.0% (6/25)

G/G - N/G

G/G N/G
64.0% (16/25) 36.0% (9/25)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 28.0% (7/25)
0 - 1 16.0% (4/25)
0 - 0 8.0% (2/25)
1 - 2 8.0% (2/25)
2 - 2 8.0% (2/25)
4 - 1 4.0% (1/25)
3 - 0 4.0% (1/25)
3 - 1 4.0% (1/25)
2 - 1 4.0% (1/25)
1 - 3 4.0% (1/25)
1 - 0 4.0% (1/25)
4 - 2 4.0% (1/25)
2 - 0 4.0% (1/25)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 32.0% (8/25)
1 20.0% (5/25)
3 16.0% (4/25)
4 16.0% (4/25)
0 8.0% (2/25)
5 4.0% (1/25)
6 4.0% (1/25)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 16.0% (4/25)
1/X 8.0% (2/25)
1/2 0.0% (0/25)
X/1 8.0% (2/25)
X/X 28.0% (7/25)
X/2 8.0% (2/25)
2/1 4.0% (1/25)
2/X 8.0% (2/25)
2/2 20.0% (5/25)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 80 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ