1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Λος Άντζελες Γκάλαξι

Λος Άντζελες Γκάλαξι

Λος Άντζελες Γκάλαξι : Στατιστικά για MLS 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΗΠΑ: MLS 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Νάσβιλ 28 63 19 6 3 59:22
  2 Βανκούβερ Γουάιτκαπς 28 51 15 6 7 61:30
  3 Σεντ Λούις Σίτι 28 50 14 8 6 54:38
  4 Ίντερ Μαϊάμι 28 49 13 10 5 68:50
  5 Σικάγο Φάιαρ 28 48 14 6 8 51:40
  6 Ντάλας 28 47 13 8 7 52:45
  7 Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 28 46 14 4 10 45:39
  8 Σάρλοτ 28 46 13 7 8 50:40
  9 Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 28 46 13 7 8 50:40
  10 Ντιναμό Χιούστον 28 45 13 6 9 36:34
  11 Φιλαδέλφεια Γιούνιον 28 42 12 6 10 56:45
  12 Λος Άντζελες 29 42 11 9 9 44:31
  13 Σιάτλ Σάουντερς 28 41 11 8 9 38:35
  14 Κολοράντο Ράπιντς 28 37 11 4 13 39:39
  15 Ορλάντο Σίτι 28 37 11 4 13 51:66
  16 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 28 36 10 6 12 38:52
  17 Σινσινάτι 27 36 9 9 9 58:65
  18 Λος Άντζελες Γκάλαξι 29 36 9 9 11 39:50
  19 Πόρτλαντ Τίμπερς 28 33 9 6 13 51:54
  20 Νιου Γιόρκ Σίτι 28 33 8 9 11 42:38
  21 Ρεάλ Σολτ Λέικ 28 32 9 5 14 41:46
  22 Σαν Ντιέγκο 28 32 8 8 12 48:51
  23 Τορόντο 28 32 7 11 10 41:52
  24 Όστιν 28 31 7 10 11 36:51
  25 Μινεσότα Γιουνάιτεντ 28 30 7 9 12 42:51
  26 DC Γιουνάιτεντ 27 30 6 12 9 34:46
  27 Κολόμπους Κρου 28 29 8 5 15 41:46
  28 Ατλάντα Γιουνάιτεντ 28 27 7 6 15 33:48
  29 Μόντρεαλ Ίμπακτ 28 24 6 6 16 35:56
  30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 28 22 6 4 18 35:68

CONCACAF Champions League

Championship Western Conference playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 15:21 3.6 1.5:2.1
Ημίχρονο 6:13 1.9 0.6:1.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 44% 56%
Goals κατά 40% 60%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.46 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.12 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Klauss Joao8
Reus Marco7
Paintsil Joseph5
Pec Gabriel5
Sanabria Lucas2
Yoshida Maya2
Taylor Robert2
Thommy Erik1
Nascimento Matheus1
Elgersma Troy1
Ramos Ruben1
Lozano Hirving1
Ruiz Pablo1
Haak Justin1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Sanabria Lucas6
Glesnes Jakob5
Cerrillo Edwin5
Garces Carlos4
Pec Gabriel4
Cuevas Mauricio4
Haak Justin4
Miller Harbor4
Aude Julian3
Paintsil Joseph3
Wynder Elijah2
Marcinkowski James2
Reus Marco2
Lozano Hirving2
Ramos Ruben1
Klauss Joao1
Yamane Miki1
Nelson John1
Roberto Sergi1
Taylor Robert1
Ruiz Pablo1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Garces Carlos3
Pec Gabriel1
Sanabria Lucas1
Marcinkowski James1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 65.5% (19/29) 34.5% (10/29)
Ημίχρονο 13.8% (4/29) 86.2% (25/29)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 10.3% (3/29)
2-3 58.6% (17/29)
4-6 27.6% (8/29)
7+ 3.4% (1/29)
Failed to score 13.8% (4/29)

G/G - N/G

G/G N/G
75.9% (22/29) 24.1% (7/29)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 20.7% (6/29)
1 - 2 13.8% (4/29)
2 - 1 10.3% (3/29)
3 - 0 6.9% (2/29)
3 - 1 6.9% (2/29)
2 - 2 6.9% (2/29)
1 - 0 6.9% (2/29)
6 - 2 3.4% (1/29)
3 - 2 3.4% (1/29)
2 - 3 3.4% (1/29)
0 - 0 3.4% (1/29)
1 - 3 3.4% (1/29)
0 - 3 3.4% (1/29)
0 - 2 3.4% (1/29)
4 - 1 3.4% (1/29)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 34.5% (10/29)
2 24.1% (7/29)
4 17.2% (5/29)
5 10.3% (3/29)
1 6.9% (2/29)
8 3.4% (1/29)
0 3.4% (1/29)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 31.0% (9/29)
1/X 6.9% (2/29)
1/2 3.4% (1/29)
X/1 6.9% (2/29)
X/X 20.7% (6/29)
X/2 6.9% (2/29)
2/1 3.4% (1/29)
2/X 3.4% (1/29)
2/2 17.2% (5/29)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 52 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.34 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.72 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ