3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μποταφόγκο Πεσόα

Μποταφόγκο Πεσόα

Μποταφόγκο Πεσόα : Στατιστικά για Σέριε C 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Σέριε C
  1 Μποταφόγκο Πεσόα 19 33 10 3 6 28:19
  2 Μπρούσκε 19 32 9 5 5 28:22
  3 Φεροβιάρια 19 30 8 6 5 22:15
  4 Μαρινγκά 19 30 8 6 5 32:30
  5 Φλορέστα 19 30 8 6 5 22:20
  6 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 19 30 8 6 5 22:20
  7 Παϊσαντού 19 29 9 2 8 26:27
  8 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 19 29 8 5 6 20:15
  9 Ιπιράνγκα RS 19 29 8 5 6 27:24
  10 Γκουαρανί 19 28 7 7 5 34:24
  11 Φιγκεϊρένσε 19 28 7 7 5 19:22
  12 Μαρανάο 19 27 7 6 6 19:18
  13 Αμαζόνας 19 26 7 5 7 21:23
  14 Κάσιας 19 25 6 7 6 17:16
  15 Ιτουάνο 19 22 6 4 9 18:21
  16 Βόλτα Ρεντόντα 19 21 6 3 10 13:25
  17 Μπάρα ΣΚ 19 21 5 6 8 21:21
  18 Ανάπολις 19 19 5 4 10 17:22
  19 Ιταμπαϊάνα 19 17 4 5 10 14:27
  20 Κονφιάνσα 19 13 3 4 12 11:20
Δεύτερος Γύρος: 2ος Όμιλος
  1 Φεροβιάρια 6 11 3 2 1 10:7
  2 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 6 7 1 4 1 11:11
  3 Μπρούσκε 6 7 1 4 1 10:10
  4 Παϊσαντού 6 5 1 2 3 5:8
Δεύτερος Γύρος: 3ος Όμιλος
  1 Μαρινγκά 6 11 3 2 1 6:2
  2 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 6 11 3 2 1 5:3
  3 Φλορέστα 6 5 1 2 3 3:6
  4 Μποταφόγκο Πεσόα 6 5 1 2 3 2:5

Άνοδος

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 1
(10.0%)
6
(60.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 9:8 1.7 0.9:0.8
Ημίχρονο 1:3 0.4 0.1:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 27% 73%
Goals κατά 42% 58%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 57.03 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.08 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Nene7
Rodolfo7
Kayon3
Hatamoto Dudu3
Giovanni2
Candido Lucas2
Maduro Igor1
Azevedo Felipe1
Souto Yan1
Saimon1
Silva Souza Gustavo1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Bull1
Morais Igor1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 32.0% (8/25) 68.0% (17/25)
Ημίχρονο 8.0% (2/25) 92.0% (23/25)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.0% (8/25)
2-3 52.0% (13/25)
4-6 16.0% (4/25)
7+ 0.0% (0/25)
Failed to score 28.0% (7/25)

G/G - N/G

G/G N/G
40.0% (10/25) 60.0% (15/25)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 16.0% (4/25)
2 - 0 16.0% (4/25)
0 - 2 12.0% (3/25)
1 - 1 8.0% (2/25)
0 - 0 8.0% (2/25)
0 - 1 8.0% (2/25)
3 - 1 8.0% (2/25)
1 - 2 8.0% (2/25)
2 - 1 8.0% (2/25)
2 - 2 4.0% (1/25)
4 - 2 4.0% (1/25)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 36.0% (9/25)
1 24.0% (6/25)
3 16.0% (4/25)
4 12.0% (3/25)
0 8.0% (2/25)
6 4.0% (1/25)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 20.0% (5/25)
1/X 12.0% (3/25)
1/2 4.0% (1/25)
X/1 28.0% (7/25)
X/X 8.0% (2/25)
X/2 16.0% (4/25)
2/1 4.0% (1/25)
2/X 0.0% (0/25)
2/2 8.0% (2/25)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 24 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 94 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.20 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.96 γκολ σε κάθε αγώνα .

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ