4
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ντεπορτίβο Τάτσιρα

Ντεπορτίβο Τάτσιρα

Ντεπορτίβο Τάτσιρα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Μετροπολιτάνος 12 31 10 1 1 28:9
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 12 26 8 2 2 28:15
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 12 22 6 4 2 16:9
  4 Καραμπόμπο 12 21 6 3 3 13:8
  5 Πορτουγκέζα 12 18 4 6 2 14:12
  6 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 12 17 5 2 5 21:16
  7 Μονάγκας 12 17 5 2 5 14:14
  8 Εστουντιάντες Μέριντα 12 16 4 4 4 13:14
  9 UCV 12 15 4 3 5 13:15
  10 Καράκας 12 14 3 5 4 13:15
  11 Τρουχιγιάνος 12 11 3 2 7 12:19
  12 Ράγιο Ζουλιάνο 12 11 3 2 7 17:27
  13 Σαμόρα 12 8 2 2 8 11:25
  14 Ανζοατέγιου ΦΚ 12 5 1 2 9 6:21

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
6
(60.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 24:15 3.9 2.4:1.5
Ημίχρονο 8:7 1.5 0.8:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 40% 60%
Goals κατά 34% 66%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 50.96 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 55.13 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Pollero Rodrigo15
Fratta Guillermo5
Penaranda Adalberto4
Gonzalez Luis4
Sosa Carlos4
Adamo Valentin4
Villalpando Jairo2
Lozano Gustavo2
Zuniga Luis2
Caraballo Jefferson2
Ramirez Heiderber1
Provenzano Franco1
Fioravanti Leandro1
Perez Agustin1
Woiski Alex1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Sanchez Juan David1
Alfonzo Delvin1
Camargo Jesus1
Zuniga Luis1
Sosa Carlos1
Fratta Guillermo1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 51.6% (16/31) 48.4% (15/31)
Ημίχρονο 9.7% (3/31) 90.3% (28/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.3% (10/31)
2-3 32.3% (10/31)
4-6 32.3% (10/31)
7+ 3.2% (1/31)
Failed to score 19.4% (6/31)

G/G - N/G

G/G N/G
61.3% (19/31) 38.7% (12/31)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 12.9% (4/31)
3 - 1 12.9% (4/31)
1 - 0 12.9% (4/31)
0 - 0 9.7% (3/31)
0 - 1 9.7% (3/31)
2 - 1 9.7% (3/31)
2 - 3 6.5% (2/31)
4 - 1 3.2% (1/31)
2 - 4 3.2% (1/31)
2 - 0 3.2% (1/31)
2 - 5 3.2% (1/31)
3 - 2 3.2% (1/31)
1 - 3 3.2% (1/31)
0 - 3 3.2% (1/31)
1 - 2 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 22.6% (7/31)
2 16.1% (5/31)
4 16.1% (5/31)
3 16.1% (5/31)
5 12.9% (4/31)
0 9.7% (3/31)
6 3.2% (1/31)
7 3.2% (1/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 16.1% (5/31)
1/X 0.0% (0/31)
1/2 3.2% (1/31)
X/1 29.0% (9/31)
X/X 19.4% (6/31)
X/2 9.7% (3/31)
2/1 0.0% (0/31)
2/X 3.2% (1/31)
2/2 19.4% (6/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 53 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.71 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.03 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ