AGMK : Στατιστικά για Σούπερ Λιγκ 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 52 | 15 | 7 | 1 | 42:21 | |
| 2 |
|
23 | 52 | 16 | 4 | 3 | 51:19 | |
| 3 |
|
23 | 45 | 13 | 6 | 4 | 41:23 | |
| 4 |
|
23 | 38 | 11 | 5 | 7 | 39:30 | |
| 5 |
|
23 | 37 | 10 | 7 | 6 | 35:22 | |
| 6 |
|
23 | 37 | 11 | 4 | 8 | 35:31 | |
| 7 |
|
23 | 36 | 10 | 6 | 7 | 33:31 | |
| 8 |
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 34:36 | |
| 9 |
|
23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 29:31 | |
| 10 |
|
23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 23:30 | |
| 11 |
|
23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 40:45 | |
| 12 |
|
23 | 27 | 7 | 6 | 10 | 19:28 | |
| 13 |
|
23 | 23 | 5 | 8 | 10 | 22:30 | |
| 14 |
|
23 | 22 | 7 | 1 | 15 | 23:39 | |
| 15 |
|
23 | 22 | 5 | 7 | 11 | 20:34 | |
| 16 |
|
23 | 4 | 1 | 1 | 21 | 11:47 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Κύπελλο
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 12:14 | 2.6 | 1.2:1.4 |
| Ημίχρονο | 6:8 | 1.4 | 0.6:0.8 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 60.9% (14/23) | 39.1% (9/23) |
| Ημίχρονο | 13.0% (3/23) | 87.0% (20/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 30.4% (7/23) |
| 2-3 | 30.4% (7/23) |
| 4-6 | 39.1% (9/23) |
| 7+ | 0.0% (0/23) |
| Failed to score | 26.1% (6/23) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 13.0% (3/23) | |
| 1 - 2 | 13.0% (3/23) | |
| 0 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 1 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 0 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 3 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 1 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 2 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 4 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 1 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 1 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 21.7% (5/23) | |
| 3 | 21.7% (5/23) | |
| 1 | 21.7% (5/23) | |
| 5 | 17.4% (4/23) | |
| 0 | 8.7% (2/23) | |
| 2 | 8.7% (2/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 13.0% (3/23) | |
| 1/X | 8.7% (2/23) | |
| 1/2 | 8.7% (2/23) | |
| X/1 | 17.4% (4/23) | |
| X/X | 13.0% (3/23) | |
| X/2 | 13.0% (3/23) | |
| 2/1 | 0.0% (0/23) | |
| 2/X | 4.3% (1/23) | |
| 2/2 | 21.7% (5/23) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 67 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.35 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Mirjalol Kasimov
- Προπονητής 56 χρ.
Tερματοφύλακες
- Dilshod Yokubov
- Ουζμπεκιστάν 24 χρ.
#12
- Valijon Rahimov
- Ουζμπεκιστάν 31 χρ.
#25
Aμυντικοί
- Akramjon Komilov
- Ουζμπεκιστάν 30 χρ.
#2
- Islom Tuhtahujaev
- Ουζμπεκιστάν 36 χρ.
#20
- Vitali Denisov
- Ουζμπεκιστάν 39 χρ.
#29
- Iskandar Businov
- Ουζμπεκιστάν 23 χρ.
- Jakhongir Fazilov
- Ουζμπεκιστάν 23 χρ.
- Abror Karimov
- Ουζμπεκιστάν 22 χρ.
Mέσοι
- Mirjamol Kasimov
- Ουζμπεκιστάν 31 χρ.
#4
- Giorgi Papava
- Γεωργία 33 χρ.
#5
- Dilshod Akhmadaliev
- Ουζμπεκιστάν 31 χρ.
#7
- Sanzhar Tursunov
- Ουζμπεκιστάν 39 χρ.
#17
- Murat Ermatov
- Ουζμπεκιστάν 22 χρ.
#24
- Sirozhiddin Bashriddinov
- Ουζμπεκιστάν 25 χρ.
#38
- Asad Sobirzhonov
- Ουζμπεκιστάν 26 χρ.
#99
- Nodir Abdurazzakov
- Ουζμπεκιστάν 22 χρ.
- Ulugbek Sunnatov
- Ουζμπεκιστάν 23 χρ.
- Bakhtiyorjon Kasymov
- Ουζμπεκιστάν 31 χρ.
- Asadbek Akhmadjonov
- Ουζμπεκιστάν 21 χρ.
Eπιθετικοί
- Mirzhakhon Mirakhmadov
- Ουζμπεκιστάν 29 χρ.
#14
- Aziz Kholmurodov
- Ουζμπεκιστάν 23 χρ.
- Siavash Haghnazari
- Ιράν 31 χρ.