Ιστορικό Αγώνων
Πάιντε Λιναμεσκόντ : Στατιστικά για Μεϊστριλίγκα 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 75 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | |
| 2 |
|
30 | 55 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | |
| 3 |
|
30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | |
| 4 |
|
30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | |
| 5 |
|
30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | |
| 6 |
|
30 | 38 | 12 | 2 | 16 | 41:47 | |
| 7 |
|
30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 41:59 | |
| 8 |
|
30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 33:49 | |
| 9 |
|
30 | 28 | 9 | 1 | 20 | 47:72 | |
| 10 |
|
30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 24:67 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 16:9 | 2.5 | 1.6:0.9 |
| Ημίχρονο | 4:3 | 0.7 | 0.4:0.3 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 43% | 57% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.33 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.73 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Anier Henri | 10 |
| Modou Sohna Pa | 7 |
| Cabral Daniel | 5 |
| Badamosi Abdourahman | 4 |
| Miller Martin | 3 |
| Palacios Juan | 3 |
| Smirnov Ramon | 2 |
| Cham Pa Abdou | 2 |
| Piht Kristofer | 2 |
| Jobarteh Momodou | 1 |
| Nigula Romet | 1 |
| Luts Daniel | 1 |
| Victor Hugo | 1 |
| Andrade Drozina Pedro | 1 |
| Kait Kristofer | 1 |
| Darboe Dawda | 1 |
| 1 | |
| Ojamaa Henrik | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ojamaa Henrik | 1 |
| Willian | 1 |
| Jarju Ebrima | 1 |
| Anier Henri | 1 |
| Smirnov Ramon | 1 |
| Luts Siim | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (15/30) | 50.0% (15/30) |
| Ημίχρονο | 13.3% (4/30) | 86.7% (26/30) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 26.7% (8/30) |
| 2-3 | 36.7% (11/30) |
| 4-6 | 33.3% (10/30) |
| 7+ | 3.3% (1/30) |
| Failed to score | 13.3% (4/30) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 20.0% (6/30) | |
| 1 - 2 | 13.3% (4/30) | |
| 1 - 1 | 13.3% (4/30) | |
| 1 - 3 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 3 - 1 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 1 | 6.7% (2/30) | |
| 2 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 2 - 0 | 3.3% (1/30) | |
| 4 - 1 | 3.3% (1/30) | |
| 5 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 2 - 3 | 3.3% (1/30) | |
| 1 - 4 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 2 | 3.3% (1/30) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 26.7% (8/30) | |
| 2 | 23.3% (7/30) | |
| 4 | 20.0% (6/30) | |
| 3 | 13.3% (4/30) | |
| 5 | 13.3% (4/30) | |
| 7 | 3.3% (1/30) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 16.7% (5/30) | |
| 1/X | 10.0% (3/30) | |
| 1/2 | 3.3% (1/30) | |
| X/1 | 23.3% (7/30) | |
| X/X | 10.0% (3/30) | |
| X/2 | 16.7% (5/30) | |
| 2/1 | 0.0% (0/30) | |
| 2/X | 0.0% (0/30) | |
| 2/2 | 20.0% (6/30) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 73 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.60 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Tarmo Kink
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Marko Meerits
- Εσθονία 34 χρ.
#12
- Mattias Sapp
- Εσθονία 25 χρ.
#56
- Ebrima Jarju
- Γκάμπια 28 χρ.
#99
Aμυντικοί
- Michael Lilander
- Εσθονία 29 χρ.
#2
- Gerdo Juhkam
- Εσθονία 32 χρ.
#5
- Hindrek Ojamaa
- Εσθονία 31 χρ.
#15
- Nikita Baranov
- Εσθονία 34 χρ.
#27
Mέσοι
- Daniel Cabral
- Βραζιλία 24 χρ.
#6
- Edgar Tur
- Εσθονία 29 χρ.
#7
- Martin Miller
- Εσθονία 29 χρ.
#10
- Siim Luts
- Εσθονία 37 χρ.
#19
- Ramon Smirnov
- Εσθονία 22 χρ.
#21
- Oskar Hoim
- Εσθονία 21 χρ.
#28
- Daniel Luts
- Εσθονία 22 χρ.
#77
Eπιθετικοί
- Henrik Ojamaa
- Εσθονία 35 χρ.
#8
- Henri Anier
- Εσθονία 35 χρ.
#9
- Kristofer Piht
- Εσθονία 25 χρ.
#20