Ιστορικό Αγώνων
Πάιντε Λιναμεσκόντ : Στατιστικά για Κόνφερενς Λιγκ 2023/2024
Ιστορικό Αγώνων
ΔΙΕΘΝΗ: Κόνφερενς Λιγκ 2023/2024
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1ος Όμιλος | ||||||||
1 | Λιλ | 6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 10:2 | |
2 | Σλόβαν Μπρατισλάβας | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | |
3 | Ολίμπια Λιουμπλιάνα | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | |
4 | Κι Κλάκσβικ | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | |
2ος Όμιλος | ||||||||
1 | Μακάμπι Τελ Αβίβ | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 14:9 | |
2 | Γάνδη | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 16:7 | |
3 | Ζόρια Λουγκάνσκ | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | |
4 | Μπρέινταμπλικ | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5:18 | |
3ος Όμιλος | ||||||||
1 | Βικτόρια Πλζεν | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 9:1 | |
2 | Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 10:5 | |
3 | Αστάνα | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | |
4 | Μπαλκάνι | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | |
4ος Όμιλος | ||||||||
1 | Κλαμπ Μπριζ | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | |
2 | Μπόντο Γκλιμτ | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | |
3 | Μπεσίκτας | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | |
4 | Λουγκάνο | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6:14 | |
5ος Όμιλος | ||||||||
1 | Άστον Βίλα | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | |
2 | Λέγκια Βαρσοβίας | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | |
3 | Άλκμααρ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | |
4 | Ζρίνσκι Μόσταρ | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | |
6ος Όμιλος | ||||||||
1 | Φιορεντίνα | 6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 14:6 | |
2 | Φερεντσβάρος | 6 | 10 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | |
3 | Γκενκ | 6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | |
4 | Τσουκαρίτσκι | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | |
7ος Όμιλος | ||||||||
1 | ΠΑΟΚ | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 16:10 | |
2 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | |
3 | Αμπερντίν | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | |
4 | Ελσίνκι | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 7:17 | |
8ος Όμιλος | ||||||||
1 | Φενερμπαχτσέ | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | |
2 | Λουντογκόρετς | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 11:11 | |
3 | Νόρτζελαντ | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 17:7 | |
4 | Σπαρτάκ Τρνάβα | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3:15 | |
Φόρμα Ομάδας
ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
---|---|---|---|---|
Τελικό | 2 | 0 (0.0%) |
2 (100.0%) |
0 (0.0%) |
Ημίχρονο | 2 | 0 (0.0%) |
2 (100.0%) |
0 (0.0%) |
ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
---|---|---|---|
Τελικό | 0:0 | 0.0 | 0.0:0.0 |
Ημίχρονο | 0:0 | 0.0 | 0.0:0.0 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
---|---|---|
Goals κατά | 0% | 100% |
Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | |
Μέσος χρόνος goal κατά | 93.5 λεπ. | |
Top Scorers
ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
---|---|
- |
Κίτρινες Κάρτες
ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
---|---|
Muringen Dehninio | 2 |
Saliste Joseph | 1 |
Gomis Mechini | 1 |
Riiberg Herol | 1 |
Hoim Oskar | 1 |
Κόκκινες Κάρτες
ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
---|---|
- |
Over - Under
ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
---|---|---|
Τελικό | 0.0% (0/2) | 100.0% (2/2) |
Ημίχρονο | 0.0% (0/2) | 100.0% (2/2) |
Goals
ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
---|---|
0-1 | 100.0% (2/2) |
2-3 | 0.0% (0/2) |
4-6 | 0.0% (0/2) |
7+ | 0.0% (0/2) |
Failed to score | 100.0% (2/2) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
---|---|---|
0 - 0 | 100.0% (2/2) |
Συχνότερα Γκολ
ΓΚΟΛ | % | |
---|---|---|
0 | 100.0% (2/2) |
Ημίχρονο / Τελικό
H/T | % | |
---|---|---|
1/1 | 0.0% (0/2) | |
1/X | 0.0% (0/2) | |
1/2 | 0.0% (0/2) | |
X/1 | 0.0% (0/2) | |
X/X | 100.0% (2/2) | |
X/2 | 0.0% (0/2) | |
2/1 | 0.0% (0/2) | |
2/X | 0.0% (0/2) | |
2/2 | 0.0% (0/2) |
Συνοπτικά
ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
---|
- Έχει σκοράρει 0 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
- Έχει δεχτει 0 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά. |
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 0 λεπτά. |
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Ivan Stojkovic
- Προπονητής 34 χρ.
Tερματοφύλακες
- Mihkel Aksalu
- Εσθονία 39 χρ.
#1
- Mattias Sapp
- Εσθονία 23 χρ.
#56
- Ebrima Jarju
- Γκάμπια 26 χρ.
#99
Aμυντικοί
- Kristjan Pelt
- Εσθονία 22 χρ.
#3
- Gerdo Juhkam
- Εσθονία 29 χρ.
#5
- Abdul Yusif
- Γκάνα 22 χρ.
#12
- Hindrek Ojamaa
- Εσθονία 28 χρ.
#15
- Dehninio Muringen
- Ολλανδία 25 χρ.
#24
- Karl Moeoel
- Εσθονία 32 χρ.
#33
Mέσοι
- Foday Darboe
- Γκάμπια 21 χρ.
#4
- Dominique Simon
- Γαλλία 23 χρ.
#6
- Herol Riiberg
- Εσθονία 27 χρ.
#7
- Andre Frolov
- Εσθονία 36 χρ.
#10
- Sergei Mosnikov
- Εσθονία 36 χρ.
#16
- Siim Luts
- Εσθονία 35 χρ.
#19
- Silver Alex Kelder
- Εσθονία 28 χρ.
#23
- Siim Aer
- Εσθονία 22 χρ.
#26
- Oskar Hoim
- Εσθονία 18 χρ.
#28
- Joseph Saliste
- Εσθονία 29 χρ.
#29
- Marten Kelement
- Εσθονία 20 χρ.
#77
- Matrix Einer
- Εσθονία 20 χρ.
Eπιθετικοί
- Kristofer Piht
- Εσθονία 23 χρ.
#9
- Kaimar Saag
- Εσθονία 35 χρ.
#11
- Robi Saarma
- Εσθονία 22 χρ.
#14
- Babou Cham
- Γκάμπια 25 χρ.
#18
- Sten Jakob Viidas
- Εσθονία 21 χρ.
#25
- Mechini Gomis
- Σενεγάλη 22 χρ.
#27
- Thomas Agyepong
- Γκάνα 27 χρ.
- Bubacarr Tambedou
- Γκάμπια 22 χρ.