2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Πατριότας

Πατριότας

Πατριότας : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα
  1 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 15 38 12 2 1 29:13
  2 Ουνιόν Μανταλένα 15 32 10 2 3 27:15
  3 Ντεπόρτες Κουίντιο 15 31 9 4 2 20:10
  4 Ενβιγκάδο 15 29 9 2 4 24:14
  5 Ρεάλ Καρταγένα 15 26 7 5 3 23:15
  6 Μποκοτά 15 23 6 5 4 16:14
  7 Μπαρανκίγια 15 20 6 2 7 21:20
  8 Τίγκρες FC 15 20 5 5 5 15:14
  9 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 15 19 4 7 4 13:14
  10 Ορσομαρσό 15 17 4 5 6 13:17
  11 Πατριότας 15 17 4 5 6 13:17
  12 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 15 13 2 7 6 15:20
  13 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 15 13 2 7 6 14:19
  14 Λεόνες 15 10 2 4 9 8:24
  15 Ατλέτικο Κάλι 15 9 1 6 8 12:23
  16 Ρεάλ Σαν Αντρές 15 7 1 4 10 9:23
Κλαουσούρα
  1 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 15 28 8 4 3 20:9
  2 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 15 28 8 4 3 20:11
  3 Τίγκρες FC 15 24 6 6 3 16:9
  4 Ντεπόρτες Κουίντιο 15 23 6 5 4 14:13
  5 Ρεάλ Καρταγένα 15 21 5 6 4 26:18
  6 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 15 21 6 3 6 20:20
  7 Ενβιγκάδο 15 20 4 8 3 17:13
  8 Ουνιόν Μανταλένα 15 20 5 5 5 15:15
  9 Ρεάλ Σαν Αντρές 15 20 4 8 3 17:20
  10 Μποκοτά 15 18 4 6 5 11:14
  11 Ατλέτικο Κάλι 15 18 5 3 7 16:21
  12 Πατριότας 15 18 5 3 7 17:23
  13 Ορσομαρσό 15 17 4 5 6 11:14
  14 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 15 16 4 4 7 11:17
  15 Μπαρανκίγια 15 14 3 5 7 18:22
  16 Λεόνες 15 14 3 5 7 12:22
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Ενβιγκάδο 6 11 3 2 1 6:3
  2 Ντεπόρτες Κουίντιο 6 10 3 1 2 4:3
  3 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 6 7 1 4 1 3:3
  4 Τίγκρες FC 6 4 1 1 4 4:8
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 3 7 2 1 0 6:3
  2 Ενβιγκάδο 3 4 1 1 1 3:2
  3 Ουνιόν Μανταλένα 3 3 0 3 0 3:3
  4 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 3 1 0 1 2 3:7
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 13 4 1 1 8:6
  2 Ουνιόν Μανταλένα 6 9 2 3 1 8:4
  3 Μπαρανκίγια 6 6 1 3 2 5:6
  4 Μποκοτά 6 3 0 3 3 3:8
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Ντεπόρτες Κουίντιο 3 6 2 0 1 5:4
  2 Τίγκρες FC 3 5 1 2 0 2:0
  3 Ρεάλ Καρταγένα 3 4 1 1 1 3:3
  4 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 3 1 0 1 2 0:3

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 8:15 2.3 0.8:1.5
Ημίχρονο 5:7 1.2 0.5:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 40.0% (12/30) 60.0% (18/30)
Ημίχρονο 10.0% (3/30) 90.0% (27/30)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 33.3% (10/30)
2-3 43.3% (13/30)
4-6 23.3% (7/30)
7+ 0.0% (0/30)
Failed to score 33.3% (10/30)

G/G - N/G

G/G N/G
46.7% (14/30) 53.3% (16/30)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 16.7% (5/30)
2 - 0 13.3% (4/30)
0 - 0 10.0% (3/30)
3 - 1 10.0% (3/30)
1 - 1 10.0% (3/30)
0 - 1 6.7% (2/30)
4 - 1 6.7% (2/30)
1 - 2 6.7% (2/30)
2 - 1 6.7% (2/30)
0 - 2 3.3% (1/30)
3 - 0 3.3% (1/30)
2 - 2 3.3% (1/30)
3 - 3 3.3% (1/30)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 26.7% (8/30)
1 23.3% (7/30)
3 16.7% (5/30)
4 13.3% (4/30)
0 10.0% (3/30)
5 6.7% (2/30)
6 3.3% (1/30)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 33.3% (10/30)
1/X 3.3% (1/30)
1/2 0.0% (0/30)
X/1 20.0% (6/30)
X/X 16.7% (5/30)
X/2 6.7% (2/30)
2/1 3.3% (1/30)
2/X 6.7% (2/30)
2/2 10.0% (3/30)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 68 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.33 γκολ σε κάθε αγώνα .

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ