Ιστορικό Αγώνων
Γιουργκόρντεν (Γ) : Στατιστικά για Νταμάλσβενσκαν 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΣΟΥΗΔΙΑ: Νταμάλσβενσκαν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
21 | 58 | 19 | 1 | 1 | 70:13 | |
| 2 |
|
21 | 53 | 17 | 2 | 2 | 51:10 | |
| 3 |
|
21 | 39 | 11 | 6 | 4 | 40:14 | |
| 4 |
|
21 | 34 | 10 | 4 | 7 | 30:29 | |
| 5 |
|
21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 35:32 | |
| 6 |
|
21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 29:26 | |
| 7 |
|
21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 28:36 | |
| 8 |
|
21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 18:27 | |
| 9 |
|
21 | 24 | 6 | 6 | 9 | 24:30 | |
| 10 |
|
21 | 24 | 7 | 3 | 11 | 27:34 | |
| 11 |
|
21 | 20 | 5 | 5 | 11 | 21:26 | |
| 12 |
|
21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 23:42 | |
| 13 |
|
21 | 17 | 3 | 8 | 10 | 18:36 | |
| 14 |
|
21 | 6 | 1 | 3 | 17 | 14:73 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 21:14 | 3.5 | 2.1:1.4 |
| Ημίχρονο | 9:5 | 1.4 | 0.9:0.5 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.26 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.35 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Watanabe Urara | 7 |
| Ulenius Olivia | 5 |
| Renmark Johanna | 3 |
| Hirosawa Maho | 3 |
| Bartholdson Fabienne | 2 |
| Baang Lovis-Esmeralda | 2 |
| Aasland Therese Sessy | 1 |
| Stefansdottir Freyja | 1 |
| Jakobsson Rebecca | 1 |
| Pelgander Elsa | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ruuskanen Nanne | 3 |
| Watanabe Urara | 3 |
| Lobanova Alexsandra | 2 |
| Westlund Elin | 2 |
| Aasland Therese Sessy | 1 |
| Staffansson Meja | 1 |
| Holmqvist Emma | 1 |
| Olafsdottir Gros Maria | 1 |
| Ashe Camille | 1 |
| Pelgander Elsa | 1 |
| Duras Lucia | 1 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 57.1% (12/21) | 42.9% (9/21) |
| Ημίχρονο | 9.5% (2/21) | 90.5% (19/21) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 28.6% (6/21) |
| 2-3 | 42.9% (9/21) |
| 4-6 | 23.8% (5/21) |
| 7+ | 4.8% (1/21) |
| Failed to score | 42.9% (9/21) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 19.0% (4/21) | |
| 2 - 1 | 14.3% (3/21) | |
| 3 - 0 | 14.3% (3/21) | |
| 0 - 2 | 9.5% (2/21) | |
| 4 - 1 | 9.5% (2/21) | |
| 1 - 4 | 4.8% (1/21) | |
| 2 - 2 | 4.8% (1/21) | |
| 2 - 3 | 4.8% (1/21) | |
| 8 - 0 | 4.8% (1/21) | |
| 0 - 0 | 4.8% (1/21) | |
| 1 - 0 | 4.8% (1/21) | |
| 1 - 1 | 4.8% (1/21) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.6% (6/21) | |
| 1 | 23.8% (5/21) | |
| 5 | 19.0% (4/21) | |
| 2 | 14.3% (3/21) | |
| 4 | 4.8% (1/21) | |
| 8 | 4.8% (1/21) | |
| 0 | 4.8% (1/21) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (7/21) | |
| 1/X | 0.0% (0/21) | |
| 1/2 | 0.0% (0/21) | |
| X/1 | 9.5% (2/21) | |
| X/X | 14.3% (3/21) | |
| X/2 | 14.3% (3/21) | |
| 2/1 | 4.8% (1/21) | |
| 2/X | 0.0% (0/21) | |
| 2/2 | 23.8% (5/21) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 56 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.62 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Elvira Bjoerklund
- Σουηδία 22 χρ.
#30
- Moa Oehman
- Σουηδία 28 χρ.
#35
Aμυντικοί
- Nanne Ruuskanen
- Φινλανδία 24 χρ.
#4
- Annika Svensson
- Σουηδία 20 χρ.
#5
- Selma Larsen Svendsen
- Δανία 25 χρ.
#24
Mέσοι
- Elsa Pelgander
- Σουηδία 20 χρ.
#8
- Therese Sessy Aasland
- Νορβηγία 31 χρ.
#11
- Lucia Duras
- Σουηδία 21 χρ.
#19
Eπιθετικοί
- Johanna Renmark
- Σουηδία 23 χρ.
#9
- Mimmi Larsson
- Σουηδία 32 χρ.
#14
- Lovis-Esmeralda Baang
- Σουηδία 19 χρ.
#25