1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ατλάντα Γιουνάιτεντ

Ατλάντα Γιουνάιτεντ

Ατλάντα Γιουνάιτεντ : Στατιστικά για MLS 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΗΠΑ: MLS 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Νάσβιλ 28 63 19 6 3 59:22
  2 Βανκούβερ Γουάιτκαπς 28 51 15 6 7 61:30
  3 Σεντ Λούις Σίτι 28 50 14 8 6 54:38
  4 Ίντερ Μαϊάμι 28 49 13 10 5 68:50
  5 Σικάγο Φάιαρ 28 48 14 6 8 51:40
  6 Ντάλας 28 47 13 8 7 52:45
  7 Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 28 46 14 4 10 45:39
  8 Σάρλοτ 28 46 13 7 8 50:40
  9 Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 28 46 13 7 8 50:40
  10 Ντιναμό Χιούστον 28 45 13 6 9 36:34
  11 Φιλαδέλφεια Γιούνιον 28 42 12 6 10 56:45
  12 Λος Άντζελες 29 42 11 9 9 44:31
  13 Σιάτλ Σάουντερς 28 41 11 8 9 38:35
  14 Κολοράντο Ράπιντς 28 37 11 4 13 39:39
  15 Ορλάντο Σίτι 28 37 11 4 13 51:66
  16 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 28 36 10 6 12 38:52
  17 Σινσινάτι 27 36 9 9 9 58:65
  18 Λος Άντζελες Γκάλαξι 29 36 9 9 11 39:50
  19 Πόρτλαντ Τίμπερς 28 33 9 6 13 51:54
  20 Νιου Γιόρκ Σίτι 28 33 8 9 11 42:38
  21 Ρεάλ Σολτ Λέικ 28 32 9 5 14 41:46
  22 Σαν Ντιέγκο 28 32 8 8 12 48:51
  23 Τορόντο 28 32 7 11 10 41:52
  24 Όστιν 28 31 7 10 11 36:51
  25 Μινεσότα Γιουνάιτεντ 28 30 7 9 12 42:51
  26 DC Γιουνάιτεντ 27 30 6 12 9 34:46
  27 Κολόμπους Κρου 28 29 8 5 15 41:46
  28 Ατλάντα Γιουνάιτεντ 28 27 7 6 15 33:48
  29 Μόντρεαλ Ίμπακτ 28 24 6 6 16 35:56
  30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 28 22 6 4 18 35:68

CONCACAF Champions League

Championship Western Conference playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 14:15 2.9 1.4:1.5
Ημίχρονο 7:6 1.3 0.7:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 36% 64%
Goals κατά 33% 67%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.24 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 53.35 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Miranchuk Aleksey6
Almiron Miguel5
Muyumba Tristan4
Jacob Tomas3
Picault Fabrice3
Fortune Ajani3
Latte Lath Emmanuel2
Lobjanidze Saba2
Baez Elias1
Embolo Breel1
Galoppo Giuliano1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Jacob Tomas8
Sanchez Cooper6
Baez Elias6
Muyumba Tristan5
Mihaj Enea4
Gregersen Stian3
Hoyos Lucas3
Edwards Matthew3
Reilly Will3
Latte Lath Emmanuel2
Berrocal Juan2
Galarza Matias2
Gill Adrian2
Brennan Luke2
Amaro Mauricio2
Alzate Steven1
Hernandez Ronald1
Miranchuk Aleksey1
Picault Fabrice1
Alonso Junior1
Diaz Paulo1
Galoppo Giuliano1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Mihaj Enea1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 60.7% (17/28) 39.3% (11/28)
Ημίχρονο 10.7% (3/28) 89.3% (25/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 17.9% (5/28)
2-3 42.9% (12/28)
4-6 39.3% (11/28)
7+ 0.0% (0/28)
Failed to score 32.1% (9/28)

G/G - N/G

G/G N/G
64.3% (18/28) 35.7% (10/28)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 2 14.3% (4/28)
2 - 2 10.7% (3/28)
2 - 0 10.7% (3/28)
1 - 3 7.1% (2/28)
0 - 0 7.1% (2/28)
2 - 3 7.1% (2/28)
0 - 2 7.1% (2/28)
2 - 1 7.1% (2/28)
1 - 0 7.1% (2/28)
3 - 1 7.1% (2/28)
0 - 1 3.6% (1/28)
3 - 2 3.6% (1/28)
4 - 1 3.6% (1/28)
1 - 1 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 25.0% (7/28)
2 21.4% (6/28)
3 21.4% (6/28)
5 14.3% (4/28)
1 10.7% (3/28)
0 7.1% (2/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.0% (7/28)
1/X 10.7% (3/28)
1/2 3.6% (1/28)
X/1 7.1% (2/28)
X/X 10.7% (3/28)
X/2 21.4% (6/28)
2/1 7.1% (2/28)
2/X 0.0% (0/28)
2/2 14.3% (4/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 76 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 53 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.18 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.71 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ