AABERLEEN
Μέλος από 22/4/2022- Points
- 15.86
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 569ος
- Προβλέψεις
- 13957
- Μέση απόδοση
- 1.70
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (8245 από 13957)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4309 | 62.1% | -161.99 | -3.8% | 1.64 |
| X | 164 | 26.8% | -28.32 | -17.3% | 3.15 |
| 2 | 2166 | 55.5% | -113.46 | -5.2% | 1.86 |
| 1X | 407 | 71.0% | -25.10 | -6.2% | 1.36 |
| 12 | 77 | 72.7% | -4.48 | -5.8% | 1.29 |
| X2 | 620 | 67.3% | -14.03 | -2.3% | 1.51 |
| Over | 2827 | 59.8% | -134.12 | -4.7% | 1.63 |
| Under | 563 | 61.3% | -8.15 | -1.4% | 1.62 |
| Ημ.1 | 86 | 52.3% | -16.17 | -18.8% | 1.62 |
| Ημ.X | 243 | 50.6% | +0.74 | +0.3% | 1.98 |
| Ημ.2 | 37 | 48.6% | -5.10 | -13.8% | 1.89 |
| Goal | 2238 | 54.7% | -182.37 | -8.1% | 1.69 |
| No Goal | 51 | 54.9% | -2.95 | -5.8% | 1.75 |
| 0-1 Goal | 4 | 75.0% | +3.93 | +98.3% | 2.53 |
| 2-3 Goals | 135 | 51.1% | +1.80 | +1.3% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 30 | 46.7% | +2.29 | +7.6% | 2.31 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1474 | 61.4% | -57.62 | -3.9% | 1.62 | |
| 996 | 54.4% | -61.41 | -6.2% | 1.83 | |
| 825 | 58.7% | -44.50 | -5.4% | 1.68 | |
| 806 | 65.4% | +9.00 | +1.1% | 1.60 | |
| 608 | 63.3% | -17.76 | -2.9% | 1.59 | |
| 594 | 58.6% | -23.53 | -4.0% | 1.72 | |
| 560 | 53.0% | -70.61 | -12.6% | 1.73 | |
| 556 | 59.2% | -21.40 | -3.8% | 1.81 | |
| 368 | 55.4% | -7.24 | -2.0% | 1.82 | |
| 367 | 57.2% | -6.94 | -1.9% | 1.79 | |
| 358 | 58.4% | -23.20 | -6.5% | 1.67 | |
| 303 | 58.1% | -13.81 | -4.6% | 1.72 | |
| 257 | 53.7% | -19.31 | -7.5% | 1.84 | |
| 242 | 58.3% | -16.33 | -6.7% | 1.69 | |
| 230 | 61.7% | +0.82 | +0.4% | 1.70 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4250 | 74.9% | -70.33 | -1.7% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 7614 | 56.1% | -362.62 | -4.8% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 1862 | 38.9% | -243.20 | -13.1% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 214 | 28.0% | -12.63 | -5.9% | 3.35 |
| 5.01+ | 17 | 11.8% | +1.30 | +7.6% | 7.72 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 772 | 57.8% | -55.29 | -7.2% | 1.71 |
| 1 - 3 | 1140 | 61.4% | -3.73 | -0.3% | 1.73 |
| 3 - 6 | 2007 | 59.3% | -82.58 | -4.1% | 1.71 |
| 6 - 12 | 5569 | 59.3% | -256.43 | -4.6% | 1.69 |
| 12 - 24 | 4173 | 58.4% | -264.04 | -6.3% | 1.68 |
| 24 - 48 | 242 | 55.8% | -28.68 | -11.9% | 1.67 |
| 48+ | 54 | 61.1% | +3.27 | +6.1% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
13987 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 03:00 | - |
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Κρουζέιρο
|
2 | 3.20
| - |
| 13/10/26 03:00 | - |
Μποταφόγκο SP
Σεάρα
|
2-3 Goals | 1.95
| - |
| 13/10/26 01:30 | - |
Σαπεκοένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
Over | 1.93
| - |
| 13/10/26 01:30 | - |
Σαπεκοένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
2 | 2.07
| - |
| 13/10/26 01:30 | - |
Κρισιούμα
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.34
| - |
| 13/10/26 01:00 | - |
Νοβοριζοντίνο
Πόντε Πρέτα
|
Over | 1.34
| - |
| 13/10/26 01:00 | - |
Νοβοριζοντίνο
Πόντε Πρέτα
|
1 | 1.10
| - |
| 13/10/26 00:30 | - |
Χιμνάσια Μεντόζα
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
Ημ.X | 1.88
| - |
| 13/10/26 00:30 | - |
Χιμνάσια Μεντόζα
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
Under | 1.52
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
2 | 2.05
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
Over | 1.67
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
Goal | 2.07
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
Over | 2.60
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Κοριτίμπα
Μποταφόγκο
|
Goal | 1.60
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Κοριτίμπα
Μποταφόγκο
|
Over | 1.78
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.