APAIXTOS13
Μέλος από 18/11/2010- Points
- 98.04
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 144ος
- Προβλέψεις
- 170985
- Μέση απόδοση
- 2.26
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (76697 από 170985)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 47241 | 56.2% | -3,092.41 | -6.5% | 1.73 |
| X | 66257 | 31.5% | -4,770.14 | -7.2% | 2.98 |
| 2 | 28102 | 49.8% | -2,416.39 | -8.6% | 1.98 |
| 1X | 367 | 60.2% | -45.39 | -12.4% | 1.53 |
| 12 | 20 | 70.0% | -2.89 | -14.5% | 1.23 |
| X2 | 1775 | 57.1% | -228.74 | -12.9% | 1.58 |
| Over | 6647 | 55.0% | -814.33 | -12.3% | 1.62 |
| Under | 1841 | 58.3% | -161.59 | -8.8% | 1.58 |
| Ημ.1 | 602 | 40.9% | -79.90 | -13.3% | 2.33 |
| Ημ.X | 1851 | 45.9% | -241.65 | -13.1% | 1.90 |
| Ημ.2 | 783 | 29.9% | -158.85 | -20.3% | 3.25 |
| Goal | 9123 | 54.6% | -1,231.63 | -13.5% | 1.60 |
| No Goal | 393 | 55.7% | -18.87 | -4.8% | 1.72 |
| 0-1 Goal | 70 | 38.6% | +0.09 | +0.1% | 2.82 |
| 2-3 Goals | 5790 | 47.5% | -681.53 | -11.8% | 1.86 |
| 4-6 Goals | 94 | 31.9% | -17.54 | -18.7% | 2.70 |
| 7+ Goals | 29 | 3.4% | +1.00 | +3.4% | 26.17 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 5328 | 40.1% | -249.40 | -4.7% | 2.52 | |
| 4201 | 40.7% | -273.57 | -6.5% | 2.45 | |
| 3769 | 39.9% | -255.84 | -6.8% | 2.49 | |
| 3589 | 43.8% | -364.19 | -10.1% | 2.28 | |
| 3579 | 41.8% | -313.64 | -8.8% | 2.34 | |
| 3481 | 40.0% | -330.98 | -9.5% | 2.47 | |
| 3221 | 38.6% | -144.77 | -4.5% | 2.58 | |
| 3177 | 40.2% | -190.41 | -6.0% | 2.51 | |
| 3150 | 48.5% | -315.76 | -10.0% | 2.08 | |
| 3038 | 40.5% | -120.08 | -4.0% | 2.52 | |
| 2993 | 45.6% | -264.20 | -8.8% | 2.18 | |
| 2862 | 48.4% | -143.42 | -5.0% | 2.16 | |
| 2833 | 50.0% | -210.84 | -7.4% | 2.03 | |
| 2659 | 50.5% | -220.56 | -8.3% | 1.97 | |
| 2625 | 46.0% | -181.75 | -6.9% | 2.21 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 21111 | 68.6% | -1,427.24 | -6.8% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 60021 | 53.7% | -5,223.48 | -8.7% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 59645 | 35.9% | -4,445.29 | -7.5% | 2.61 |
| 3.00 - 5.00 | 29675 | 28.6% | -2,716.95 | -9.2% | 3.20 |
| 5.01+ | 533 | 10.9% | -147.80 | -27.7% | 7.83 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 7003 | 42.2% | -743.01 | -10.6% | 2.38 |
| 1 - 3 | 17507 | 44.9% | -1,150.62 | -6.6% | 2.30 |
| 3 - 6 | 30857 | 45.4% | -2,534.94 | -8.2% | 2.24 |
| 6 - 12 | 46570 | 45.1% | -3,500.52 | -7.5% | 2.26 |
| 12 - 24 | 60809 | 44.6% | -5,385.66 | -8.9% | 2.25 |
| 24 - 48 | 7625 | 45.2% | -611.37 | -8.0% | 2.25 |
| 48+ | 614 | 49.3% | -34.64 | -5.6% | 2.08 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
172551 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/26 23:00 | - |
Τσίκο
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
2 | 1.45 | - |
| 13/10/26 03:00 | 912 |
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Κρουζέιρο
|
1 | 2.15 | - |
| 13/10/26 03:00 | 913 |
Μποταφόγκο SP
Σεάρα
|
1 | 2.02 | - |
| 13/10/26 01:30 | 910 |
Σαπεκοένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
2 | 2.05 | - |
| 13/10/26 01:30 | 911 |
Κρισιούμα
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.32 | - |
| 13/10/26 01:00 | 1649 |
Ολ Μπόις
Γοδόι Κρουζ
|
X | 2.65 | - |
| 13/10/26 00:30 | 908 |
Χιμνάσια Μεντόζα
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
X | 3.00 | - |
| 12/10/26 23:30 | 1647 |
Ντεπόρτες Ικίκε
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
1 | 1.97 | - |
| 12/10/26 23:00 | 907 |
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Νουμπλένσε
|
1 | 1.51 | - |
| 12/10/26 23:00 | 1643 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
Λος Άντες
|
X | 2.75 | - |
| 12/10/26 23:00 | 1645 |
Χασάνια Αγκανίρ
Φαρ Ραμπάτ
|
2 | 1.96 | - |
| 12/10/26 22:15 | 906 |
Φαμαλικάο
Αλβέρκα
|
1 | 1.82 | - |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
2 | 2.02 | - |
| 12/10/26 22:00 | 900 |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
X | 2.95 | - |
| 12/10/26 22:00 | 902 |
Φορταλέζα
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
1 | 1.77 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.