Athensight
Μέλος από 26/8/2021- Points
- 71.24
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +7%
- Κατάταξη
- 335ος
- Προβλέψεις
- 8401
- Μέση απόδοση
- 1.92
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (4787 από 8401)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3686 | 62.8% | -123.29 | -3.3% | 1.71 |
| X | 865 | 30.6% | -40.63 | -4.7% | 3.30 |
| 2 | 1973 | 55.2% | -127.92 | -6.5% | 1.99 |
| 1X | 300 | 65.7% | -21.78 | -7.3% | 1.46 |
| 12 | 39 | 76.9% | -0.48 | -1.2% | 1.29 |
| X2 | 327 | 59.0% | -41.60 | -12.7% | 1.57 |
| Over | 702 | 61.1% | -32.18 | -4.6% | 1.60 |
| Under | 114 | 57.9% | -5.09 | -4.5% | 1.70 |
| Ημ.1 | 41 | 68.3% | +1.40 | +3.4% | 1.68 |
| Ημ.X | 40 | 35.0% | -11.97 | -29.9% | 2.07 |
| Ημ.2 | 15 | 73.3% | +9.70 | +64.7% | 2.97 |
| Goal | 239 | 49.4% | -46.09 | -19.3% | 1.69 |
| No Goal | 35 | 65.7% | +2.72 | +7.8% | 1.66 |
| 0-1 Goal | 6 | 33.3% | -0.13 | -2.2% | 2.91 |
| 2-3 Goals | 14 | 35.7% | +3.28 | +23.4% | 2.59 |
| 4-6 Goals | 5 | 60.0% | +3.74 | +74.8% | 2.68 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 844 | 52.7% | -74.02 | -8.8% | 2.08 | |
| 511 | 50.5% | -63.13 | -12.4% | 2.33 | |
| 477 | 60.8% | -19.75 | -4.1% | 1.88 | |
| 454 | 51.1% | -2.79 | -0.6% | 2.13 | |
| 393 | 53.4% | -22.30 | -5.7% | 2.00 | |
| 327 | 51.7% | -13.51 | -4.1% | 2.10 | |
| 269 | 57.2% | -21.88 | -8.1% | 1.76 | |
| 256 | 56.3% | -19.29 | -7.5% | 1.86 | |
| 234 | 52.1% | -20.21 | -8.6% | 1.91 | |
| 234 | 60.7% | -13.33 | -5.7% | 1.70 | |
| 198 | 58.6% | -12.81 | -6.5% | 1.77 | |
| 157 | 65.6% | +7.77 | +4.9% | 1.70 | |
| 156 | 55.1% | -10.54 | -6.8% | 2.01 | |
| 141 | 61.0% | +1.55 | +1.1% | 1.77 | |
| 134 | 59.7% | -23.28 | -17.4% | 1.72 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3080 | 74.9% | -90.91 | -3.0% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 2979 | 56.9% | -133.79 | -4.5% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 1425 | 39.4% | -84.13 | -5.9% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 818 | 25.9% | -94.59 | -11.6% | 3.48 |
| 5.01+ | 99 | 11.1% | -26.90 | -27.2% | 7.81 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 554 | 55.8% | -29.56 | -5.3% | 1.96 |
| 1 - 3 | 1018 | 53.4% | -92.14 | -9.1% | 2.01 |
| 3 - 6 | 1266 | 58.5% | -43.70 | -3.5% | 1.93 |
| 6 - 12 | 2602 | 57.4% | -120.84 | -4.6% | 1.88 |
| 12 - 24 | 2669 | 57.1% | -143.12 | -5.4% | 1.90 |
| 24 - 48 | 255 | 59.6% | -1.52 | -0.6% | 2.04 |
| 48+ | 37 | 64.9% | +0.56 | +1.5% | 1.70 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8419 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 21:45 | - |
Τορίνο
Ουντινέζε
|
1X | 1.32
| - |
| 12/10/26 20:00 | - |
Λουντογκόρετς
Άρντα
|
1 | 1.60
| - |
| 12/10/26 20:00 | - |
Κφουμ Όσλο
Βαλερένγκα
|
X2 | 1.38
| - |
| 12/10/26 20:00 | - |
Πίραμιντς
Κεράμικα Κλεοπάτρα
|
1 | 1.50
| - |
| 12/10/26 18:00 | - |
Πιούνικ Γερεβάν
5
ΒΚΜΑ Γιερεβάν
0
|
1 | 1.20
| +0.20 |
| 12/10/26 18:00 | - |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1 | 1.18
| -1.00 |
| 12/10/26 15:00 | - |
Αναγέννηση Καρδίτσας
3
Ζάκυνθος
0
|
1 | 1.79
| +0.79 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
1 | 1.21
| +0.21 |
| 11/10/26 19:00 | - |
Σπάρτα Πράγας
2
Παρντουμπίτσε
0
|
Over | 1.46
| -1.00 |
| 11/10/26 18:00 | - |
Ολυμπιακός Β'
1
Άστερας Τρίπολης Β'
1
|
1 | 2.12
| -1.00 |
| 11/10/26 17:00 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
1
Λέουβεν
1
|
1 | 1.22
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Λάτσιο
3
Μόντσα
1
|
1 | 1.57
| +0.57 |
| 11/10/26 15:00 | - |
Απόλλων Καλαμαριάς 1926
1
ΠΑΣ Πύργος 1968
0
|
1 | 1.85
| +0.85 |
| 11/10/26 14:45 | - |
Μαρκό
1
ΑΕΛ Novibet
0
|
1 | 2.27
| +1.27 |
| 11/10/26 13:00 | - |
Ελλάς Σύρου
0
Νίκη Βόλου
1
|
1 | 2.53
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.