Bakalini
Μέλος από 2/3/2026- Points
- 87.37
- Yield*
- 0%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 226ος
- Προβλέψεις
- 2835
- Μέση απόδοση
- 2.13
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (1392 από 2835)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1095 | 48.8% | -29.42 | -2.7% | 2.03 |
| X | 306 | 33.0% | +23.57 | +7.7% | 3.29 |
| 2 | 783 | 46.5% | -4.53 | -0.6% | 2.16 |
| 1X | 9 | 66.7% | -0.99 | -11.0% | 1.35 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 8 | 37.5% | -3.60 | -45.0% | 1.45 |
| Over | 338 | 66.9% | +7.11 | +2.1% | 1.53 |
| Under | 57 | 59.6% | +0.65 | +1.1% | 1.68 |
| Ημ.1 | 20 | 50.0% | -3.55 | -17.8% | 1.66 |
| Ημ.X | 12 | 66.7% | +4.57 | +38.1% | 2.09 |
| Ημ.2 | 3 | 33.3% | -1.20 | -40.0% | 1.81 |
| Goal | 35 | 68.6% | +2.01 | +5.7% | 1.55 |
| No Goal | 22 | 40.9% | -7.66 | -34.8% | 1.67 |
| 0-1 Goal | 22 | 27.3% | -5.40 | -24.5% | 2.80 |
| 2-3 Goals | 121 | 52.1% | +4.09 | +3.4% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 4 | 75.0% | +1.72 | +43.0% | 1.98 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 77 | 39.0% | -12.48 | -16.2% | 2.24 | |
| 71 | 42.3% | -5.48 | -7.7% | 2.21 | |
| 68 | 48.5% | -3.22 | -4.7% | 2.12 | |
| 64 | 48.4% | +2.48 | +3.9% | 2.24 | |
| 64 | 51.6% | +1.02 | +1.6% | 2.04 | |
| 64 | 35.9% | -13.54 | -21.2% | 2.30 | |
| 61 | 50.8% | +6.09 | +10.0% | 2.24 | |
| 59 | 52.5% | +6.14 | +10.4% | 2.17 | |
| 55 | 58.2% | +4.40 | +8.0% | 1.95 | |
| 54 | 53.7% | +8.44 | +15.6% | 2.12 | |
| 51 | 54.9% | +1.19 | +2.3% | 1.99 | |
| 50 | 56.0% | +9.23 | +18.5% | 2.14 | |
| 50 | 46.0% | +3.08 | +6.2% | 2.24 | |
| 50 | 56.0% | +0.63 | +1.3% | 1.89 | |
| 49 | 36.7% | -9.94 | -20.3% | 2.23 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 274 | 67.2% | -18.03 | -6.6% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 831 | 55.0% | -18.99 | -2.3% | 1.79 |
| 2.00 - 2.99 | 1443 | 45.3% | -9.66 | -0.7% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | 287 | 33.8% | +34.05 | +11.9% | 3.35 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 38 | 60.5% | +1.37 | +3.6% | 1.84 |
| 1 - 3 | 124 | 46.8% | -18.12 | -14.6% | 1.94 |
| 3 - 6 | 193 | 51.3% | +4.41 | +2.3% | 2.09 |
| 6 - 12 | 578 | 49.7% | +6.00 | +1.0% | 2.14 |
| 12 - 24 | 578 | 49.3% | +11.14 | +1.9% | 2.14 |
| 24 - 48 | 929 | 44.7% | -23.20 | -2.5% | 2.25 |
| 48+ | 395 | 57.0% | +5.77 | +1.5% | 1.87 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2883 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/26 03:30 | - |
Μπόκα Τζούνιορς
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
|
1 | 1.65
| - |
| 16/10/26 21:45 | - |
Λε Μαν
Τουλούζ
|
Over | 1.78
| - |
| 16/10/26 21:30 | - |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Κολωνία
|
Over | 1.44
| - |
| 16/10/26 21:00 | - |
Χέλμοντ Σπορ
Μπρέντα
|
Over | 1.45
| - |
| 16/10/26 20:30 | - |
Ραπίντ Βιέννης
Χάρτμπεργκ
|
Over | 1.42
| - |
| 16/10/26 20:00 | - |
Χόρσενς
Ράντερς
|
Over | 1.80
| - |
| 16/10/26 19:30 | - |
Βόιτσμπεργκ
Φερστ Βιέννα
|
Over | 1.65
| - |
| 16/10/26 19:30 | - |
Κότμπους
Νυρεμβέργη
|
Over | 1.40
| - |
| 16/10/26 18:30 | - |
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
|
Ημ.X | 2.15
| - |
| 16/10/26 02:00 | - |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
Ορσομαρσό
|
Under | 1.75
| - |
| 15/10/26 21:00 | - |
Αλ Αχλί Τζέντα
Αλ Νασρ Ριάντ
|
Over | 1.62
| - |
| 15/10/26 19:30 | - |
Πογκόν Σιέντλτσε
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
1 | 2.60
| - |
| 15/10/26 03:30 | - |
Σεντ Λούις Σίτι
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
|
Over | 1.52
| - |
| 15/10/26 03:30 | - |
Σικάγο Φάιαρ
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
Over | 1.42
| - |
| 15/10/26 02:30 | - |
Σινσινάτι
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
|
Over | 1.37
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.