BillFloyd
Μέλος από 25/1/2024- Points
- 112.22
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- +5%
- Κατάταξη
- 50ος
- Προβλέψεις
- 1578
- Μέση απόδοση
- 1.81
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 58% (919 από 1578)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 187 | 64.2% | +8.75 | +4.7% | 1.73 |
| X | 68 | 48.5% | +34.60 | +50.9% | 3.20 |
| 2 | 132 | 58.3% | -2.93 | -2.2% | 1.95 |
| 1X | 22 | 63.6% | +1.97 | +9.0% | 1.72 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 44 | 52.3% | -4.79 | -10.9% | 1.82 |
| Over | 424 | 61.1% | -0.33 | -0.1% | 1.66 |
| Under | 27 | 55.6% | -0.15 | -0.6% | 1.84 |
| Ημ.1 | 8 | 62.5% | -0.16 | -2.0% | 1.54 |
| Ημ.X | 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 1.98 |
| Ημ.2 | 1 | 100.0% | +0.70 | +70.0% | 1.70 |
| Goal | 562 | 58.4% | -11.98 | -2.1% | 1.71 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.73 | -36.5% | 1.57 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 49 | 51.0% | +0.90 | +1.8% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 48 | 37.5% | -9.63 | -20.1% | 2.15 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 219 | 60.7% | +7.75 | +3.5% | 1.85 | |
| 182 | 56.0% | -2.89 | -1.6% | 1.82 | |
| 128 | 57.8% | -1.91 | -1.5% | 1.81 | |
| 117 | 65.0% | +20.30 | +17.4% | 1.89 | |
| 99 | 55.6% | +4.62 | +4.7% | 1.97 | |
| 88 | 53.4% | +1.31 | +1.5% | 1.82 | |
| 73 | 43.8% | -17.97 | -24.6% | 1.93 | |
| 72 | 68.1% | +7.15 | +9.9% | 1.63 | |
| 65 | 60.0% | +5.44 | +8.4% | 1.82 | |
| 49 | 67.3% | +4.38 | +8.9% | 1.67 | |
| 47 | 72.3% | +7.40 | +15.7% | 1.67 | |
| 46 | 50.0% | -8.65 | -18.8% | 1.70 | |
| 43 | 74.4% | +6.44 | +15.0% | 1.54 | |
| 41 | 58.5% | -1.42 | -3.5% | 1.69 | |
| 33 | 45.5% | -8.29 | -25.1% | 1.72 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 296 | 69.9% | -14.02 | -4.7% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 956 | 60.7% | +25.42 | +2.7% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 262 | 40.8% | -22.08 | -8.4% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 60 | 40.0% | +19.00 | +31.7% | 3.48 |
| 5.01+ | 4 | 25.0% | +3.90 | +97.5% | 8.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 203 | 50.7% | -21.12 | -10.4% | 1.80 |
| 1 - 3 | 313 | 57.2% | +2.40 | +0.8% | 1.83 |
| 3 - 6 | 600 | 59.8% | +19.76 | +3.3% | 1.82 |
| 6 - 12 | 180 | 50.0% | -26.48 | -14.7% | 1.84 |
| 12 - 24 | 58 | 74.1% | +13.28 | +22.9% | 1.74 |
| 24 - 48 | 135 | 66.7% | +18.83 | +13.9% | 1.75 |
| 48+ | 89 | 61.8% | +5.55 | +6.2% | 1.78 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 2
1587 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 22:00 | - |
Μαρσέιγ
Ολυμπιακός
|
X2 | 1.72
| - |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
Παρί Σεν Ζερμέν
|
Goal | 1.40
| - |
| 14/10/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
Παρί Σεν Ζερμέν
|
Over | 1.45
| - |
| 13/10/26 22:00 | - |
Άρσεναλ
Λιλ
|
1 | 1.23
| - |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βίκινγκ
Μπάγερν Μονάχου
|
Goal | 1.83
| - |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βίκινγκ
Μπάγερν Μονάχου
|
Over | 1.20
| - |
| 13/10/26 22:00 | - |
Ίντερ
Κλαμπ Μπριζ
|
1 | 1.30
| - |
| 13/10/26 19:45 | - |
Λανς
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
Goal | 1.50
| - |
| 11/10/26 22:30 | - |
Αρούκα
1
Εστρέλα Αμαδόρα
0
|
Over | 1.90
| -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
1 | 2.30
| +1.30 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
1 | 1.22
| +0.22 |
| 11/10/26 18:30 | - |
Λίβερπουλ
0
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
Goal | 1.47
| -1.00 |
| 11/10/26 17:30 | - |
Ρίο Άβε
3
Νασιονάλ Μαδέιρα
2
|
Over | 2.10
| +1.10 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Κρίσταλ Πάλας
3
Νότιγχαμ Φόρεστ
1
|
X2 | 1.50
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Χαλ
2
Έβερτον
2
|
X | 3.40
| +2.40 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.