CR77TZ
Μέλος από 18/10/2024- Points
- 64.1
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 393ος
- Προβλέψεις
- 39010
- Μέση απόδοση
- 2.20
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (17238 από 39010)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13315 | 45.8% | -755.84 | -5.7% | 2.10 |
| X | 4856 | 30.0% | -263.14 | -5.4% | 3.18 |
| 2 | 7952 | 43.9% | -456.50 | -5.7% | 2.21 |
| 1X | 116 | 43.1% | -29.48 | -25.4% | 1.81 |
| 12 | 8 | 25.0% | -5.51 | -68.9% | 1.28 |
| X2 | 370 | 47.0% | -27.65 | -7.5% | 2.00 |
| Over | 1542 | 53.9% | -104.35 | -6.8% | 1.75 |
| Under | 331 | 56.8% | -16.51 | -5.0% | 1.71 |
| Ημ.1 | 1781 | 46.0% | -114.64 | -6.4% | 2.08 |
| Ημ.X | 1761 | 44.0% | -168.42 | -9.6% | 2.07 |
| Ημ.2 | 710 | 41.4% | -84.49 | -11.9% | 2.21 |
| Goal | 2726 | 52.9% | -147.99 | -5.4% | 1.80 |
| No Goal | 156 | 46.2% | -33.08 | -21.2% | 1.74 |
| 0-1 Goal | 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 2.02 |
| 2-3 Goals | 3149 | 45.4% | -324.36 | -10.3% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 233 | 46.8% | -10.95 | -4.7% | 2.06 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 949 | 43.7% | -60.03 | -6.3% | 2.23 | |
| 839 | 44.6% | -47.13 | -5.6% | 2.24 | |
| 804 | 45.0% | -28.04 | -3.5% | 2.22 | |
| 779 | 43.3% | -54.49 | -7.0% | 2.25 | |
| 757 | 41.0% | -68.44 | -9.0% | 2.33 | |
| 737 | 45.2% | -23.20 | -3.1% | 2.20 | |
| 720 | 42.5% | -56.37 | -7.8% | 2.26 | |
| 685 | 45.5% | +8.99 | +1.3% | 2.30 | |
| 616 | 44.0% | -23.95 | -3.9% | 2.27 | |
| 588 | 44.2% | +0.90 | +0.2% | 2.32 | |
| 559 | 38.8% | -62.04 | -11.1% | 2.34 | |
| 541 | 43.6% | -37.14 | -6.9% | 2.23 | |
| 540 | 45.9% | -12.33 | -2.3% | 2.25 | |
| 540 | 44.3% | -15.99 | -3.0% | 2.28 | |
| 538 | 49.1% | +32.46 | +6.0% | 2.19 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 789 | 66.4% | -82.41 | -10.4% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 11314 | 51.3% | -730.49 | -6.5% | 1.83 |
| 2.00 - 2.99 | 23027 | 42.7% | -1,467.06 | -6.4% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | 3826 | 28.1% | -267.25 | -7.0% | 3.33 |
| 5.01+ | 54 | 16.7% | +0.30 | +0.6% | 8.56 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1664 | 42.5% | -111.90 | -6.7% | 2.29 |
| 1 - 3 | 4115 | 44.8% | -170.63 | -4.1% | 2.22 |
| 3 - 6 | 7044 | 43.6% | -550.72 | -7.8% | 2.21 |
| 6 - 12 | 10881 | 44.8% | -718.80 | -6.6% | 2.18 |
| 12 - 24 | 9531 | 43.8% | -730.69 | -7.7% | 2.20 |
| 24 - 48 | 3237 | 45.6% | -64.54 | -2.0% | 2.22 |
| 48+ | 2538 | 42.9% | -199.63 | -7.9% | 2.21 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
39128 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 15:45 | - |
Γιαγκελόνια
Κατοβίτσε
|
1 | 2.10
| - |
| 8/11/26 15:30 | 715 |
WSG Τιρόλ
Αούστρια Βιέννης
|
X | 3.35 | - |
| 8/11/26 15:30 | 716 |
Χάρτμπεργκ
Αλτάχ
|
1 | 2.37 | - |
| 8/11/26 15:30 | 720 |
ΛΚΣ Λοτζ
Σταλ Ρζέσοφ
|
X2 | 2.00 | - |
| 8/11/26 15:00 | 702 |
Άαρχους
Χόρσενς
|
2-3 Goals | 2.00 | - |
| 8/11/26 15:00 | 702 |
Άαρχους
Χόρσενς
|
Ημ.1 | 2.02 | - |
| 8/11/26 15:00 | 703 |
Σεντ Γκάλεν
Λουγκάνο
|
X | 3.60 | - |
| 8/11/26 15:00 | 705 |
Νέστος Χρυσούπολης
Άστερας Τρίπολης Β'
|
1 | 2.12 | - |
| 8/11/26 15:00 | 706 |
ΠΑΣ Πύργος 1968
ΠΑΟΚ Β'
|
1 | 2.02 | - |
| 8/11/26 15:00 | 709 |
Γκέτεμποργκ
Μάλμε
|
X | 3.40 | - |
| 8/11/26 15:00 | 711 |
Τσορούμ
Φενερμπαχτσέ
|
2-3 Goals | 2.02 | - |
| 8/11/26 15:00 | 711 |
Τσορούμ
Φενερμπαχτσέ
|
Ημ.2 | 2.00 | - |
| 8/11/26 15:00 | 712 |
Γκνιστάν
VPS Βάσα
|
1 | 2.17 | - |
| 8/11/26 15:00 | 713 |
Ελσίνκι
Ούλου
|
4-6 Goals | 2.02 | - |
| 8/11/26 15:00 | 1574 |
Μπίσκρα
Κλεφ
|
1 | 2.02 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.