CalloBarAss
Μέλος από 30/9/2024- Points
- 70.56
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 381ος
- Προβλέψεις
- 10144
- Μέση απόδοση
- 1.66
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (6097 από 10144)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4482 | 61.1% | -71.34 | -1.6% | 1.69 |
| X | 34 | 32.4% | +2.30 | +6.8% | 3.30 |
| 2 | 1469 | 57.5% | -66.47 | -4.5% | 1.76 |
| 1X | 1030 | 59.5% | -102.49 | -10.0% | 1.55 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2520 | 61.0% | -164.88 | -6.5% | 1.58 |
| Over | 562 | 58.0% | -26.03 | -4.6% | 1.71 |
| Under | 46 | 56.5% | -2.88 | -6.3% | 1.64 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 1 | 100.0% | +1.05 | +105.0% | 2.05 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 314 | 61.8% | +19.00 | +6.1% | 1.78 | |
| 302 | 56.6% | -13.99 | -4.6% | 1.75 | |
| 264 | 59.8% | -2.63 | -1.0% | 1.70 | |
| 239 | 58.6% | -20.20 | -8.5% | 1.64 | |
| 237 | 61.2% | -4.61 | -1.9% | 1.68 | |
| 235 | 53.2% | -42.22 | -18.0% | 1.64 | |
| 234 | 54.7% | -17.91 | -7.7% | 1.72 | |
| 223 | 62.3% | -9.83 | -4.4% | 1.63 | |
| 208 | 59.6% | -4.49 | -2.2% | 1.73 | |
| 205 | 63.9% | -7.43 | -3.6% | 1.58 | |
| 173 | 57.8% | -7.04 | -4.1% | 1.69 | |
| 170 | 62.9% | +3.19 | +1.9% | 1.67 | |
| 167 | 53.9% | -18.87 | -11.3% | 1.75 | |
| 164 | 59.8% | -12.68 | -7.7% | 1.62 | |
| 163 | 53.4% | -22.10 | -13.6% | 1.73 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3731 | 72.4% | -103.09 | -2.8% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 4714 | 57.2% | -194.61 | -4.1% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 1615 | 41.8% | -123.29 | -7.6% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 82 | 26.8% | -7.75 | -9.5% | 3.42 |
| 5.01+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 5.45 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 373 | 57.6% | -16.55 | -4.4% | 1.73 |
| 1 - 3 | 763 | 56.5% | -65.03 | -8.5% | 1.72 |
| 3 - 6 | 781 | 59.9% | -29.05 | -3.7% | 1.68 |
| 6 - 12 | 862 | 57.1% | -71.92 | -8.3% | 1.69 |
| 12 - 24 | 2951 | 60.8% | -100.34 | -3.4% | 1.65 |
| 24 - 48 | 1987 | 61.7% | -47.35 | -2.4% | 1.66 |
| 48+ | 2427 | 60.7% | -100.50 | -4.1% | 1.65 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
10161 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 9/11/26 18:00 | - |
Ιμπέρια 1999
Γκάγκρα
|
1 | 1.40
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Κρίσταλ Πάλας
Λίβερπουλ
|
2 | 1.60
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Μπράιτον
Μπρέντφορντ
|
1 | 1.93
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Σάντερλαντ
Τσέλσι
|
2 | 1.99
| - |
| 8/11/26 15:30 | - |
Τρόμσο
Μπόντο Γκλιμτ
|
2 | 1.38
| - |
| 8/11/26 14:00 | - |
Χάουγκεσουντ
Οντ
|
1 | 1.41
| - |
| 8/11/26 13:30 | - |
Νάπολι
Λάτσιο
|
X2 | 1.60
| - |
| 8/11/26 08:00 | - |
Γκάμπα Οσάκα
2
Σερέσο Όσακα
3
|
1 | 2.20
| -1.00 |
| 8/11/26 07:00 | - |
Ναγκάνο Παρσίρο
0
Καματάρε Σανούκι
1
|
1 | 2.20
| -1.00 |
| 8/11/26 07:00 | - |
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
2
Γιονγκίν
0
|
1 | 1.36
| +0.36 |
| 8/11/26 06:00 | - |
Βανράουρε
0
Χοκάιντο Σαπόρο
1
|
2 | 2.45
| +1.45 |
| 8/11/26 02:00 | - |
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
3
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
1
|
X2 | 2.20
| -1.00 |
| 8/11/26 02:00 | - |
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
3
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
1
|
Over | 1.42
| +0.42 |
| 8/11/26 02:00 | - |
Ντιναμό Χιούστον
0
Σεντ Λούις Σίτι
1
|
1X | 1.45
| -1.00 |
| 8/11/26 02:00 | - |
Όστιν
0
Πόρτλαντ Τίμπερς
2
|
2 | 1.69
| +0.69 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.