FVSTIRAS
Μέλος από 2/1/2016- Points
- 45.34
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -9%
- Κατάταξη
- 532ος
- Προβλέψεις
- 60752
- Μέση απόδοση
- 4.32
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 42% (25643 από 60752)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14312 | 49.4% | -382.95 | -2.7% | 3.85 |
| X | 2784 | 23.7% | -381.49 | -13.7% | 3.91 |
| 2 | 10354 | 34.4% | -1,188.52 | -11.5% | 7.12 |
| 1X | 624 | 60.3% | -25.01 | -4.0% | 1.96 |
| 12 | 31 | 80.6% | +1.10 | +3.5% | 1.29 |
| X2 | 947 | 44.0% | -76.74 | -8.1% | 2.54 |
| Over | 9434 | 56.9% | -518.63 | -5.5% | 1.72 |
| Under | 1960 | 57.0% | -53.44 | -2.7% | 1.83 |
| Ημ.1 | 4036 | 27.9% | -24.25 | -0.6% | 6.75 |
| Ημ.X | 1749 | 39.6% | -219.37 | -12.5% | 2.21 |
| Ημ.2 | 6152 | 15.5% | -969.41 | -15.8% | 8.43 |
| Goal | 5926 | 54.6% | -306.11 | -5.2% | 1.78 |
| No Goal | 93 | 51.6% | -5.21 | -5.6% | 1.89 |
| 0-1 Goal | 530 | 32.1% | -69.28 | -13.1% | 3.69 |
| 2-3 Goals | 1771 | 45.7% | -150.41 | -8.5% | 2.01 |
| 4-6 Goals | 49 | 30.6% | -8.46 | -17.3% | 2.83 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1421 | 38.1% | -18.36 | -1.3% | 5.50 | |
| 1032 | 31.5% | -17.28 | -1.7% | 6.27 | |
| 994 | 52.3% | -18.26 | -1.8% | 2.13 | |
| 921 | 55.2% | -60.88 | -6.6% | 2.07 | |
| 914 | 40.7% | -35.90 | -3.9% | 4.86 | |
| 910 | 40.0% | -160.46 | -17.6% | 2.66 | |
| 888 | 30.2% | -123.44 | -13.9% | 6.54 | |
| 804 | 45.8% | -132.52 | -16.5% | 2.09 | |
| 669 | 53.8% | -11.24 | -1.7% | 2.17 | |
| 638 | 49.1% | -19.34 | -3.0% | 2.88 | |
| 638 | 43.4% | -65.23 | -10.2% | 2.44 | |
| 638 | 69.6% | +7.41 | +1.2% | 1.53 | |
| 618 | 37.5% | -73.41 | -11.9% | 2.52 | |
| 604 | 41.1% | -80.38 | -13.3% | 5.44 | |
| 587 | 51.6% | -21.00 | -3.6% | 2.09 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9037 | 75.2% | -262.57 | -2.9% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 19654 | 55.5% | -994.42 | -5.1% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 13153 | 41.0% | -893.40 | -6.8% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 4787 | 23.8% | -498.48 | -10.4% | 3.82 |
| 5.01+ | 14121 | 9.9% | -1,729.31 | -12.2% | 11.93 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 12150 | 42.5% | -923.97 | -7.6% | 3.87 |
| 1 - 3 | 13830 | 41.8% | -1,256.05 | -9.1% | 3.98 |
| 3 - 6 | 11914 | 41.4% | -808.28 | -6.8% | 4.32 |
| 6 - 12 | 13639 | 40.5% | -954.39 | -7.0% | 4.87 |
| 12 - 24 | 8420 | 45.9% | -419.88 | -5.0% | 4.63 |
| 24 - 48 | 388 | 43.0% | +2.51 | +0.6% | 5.02 |
| 48+ | 411 | 50.4% | -18.12 | -4.4% | 3.90 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 54
60927 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 6/11/26 05:10 | - |
Σάντος Λαγκούνα (Γ)
4
Τιχουάνα (Γ)
2
|
Over | 1.53
| +0.53 |
| 6/11/26 05:10 | - |
Σάντος Λαγκούνα (Γ)
4
Τιχουάνα (Γ)
2
|
Goal | 1.46
| +0.46 |
| 6/11/26 05:10 | - |
Σάντος Λαγκούνα (Γ)
4
Τιχουάνα (Γ)
2
|
2 | 2.37
| -1.00 |
| 6/11/26 05:10 | - |
Σάντος Λαγκούνα (Γ)
4
Τιχουάνα (Γ)
2
|
Ημ.2 | 2.72
| -1.00 |
| 6/11/26 05:05 | - |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
1
Λεόνες Νέγκρος
0
|
1 | 2.18
| +1.18 |
| 6/11/26 05:05 | - |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
1
Λεόνες Νέγκρος
0
|
Over | 1.93
| -1.00 |
| 6/11/26 05:05 | - |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
1
Λεόνες Νέγκρος
0
|
Goal | 1.75
| -1.00 |
| 6/11/26 05:05 | - |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
1
Λεόνες Νέγκρος
0
|
Ημ.1 | 2.80
| -1.00 |
| 6/11/26 04:00 | - |
Ερεντιάνο
0
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
2
|
1 | 3.05
| -1.00 |
| 6/11/26 04:00 | - |
Ερεντιάνο
0
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
2
|
Ημ.1 | 3.70
| -1.00 |
| 6/11/26 04:00 | - |
Ερεντιάνο
0
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
2
|
Over | 1.93
| -1.00 |
| 6/11/26 04:00 | - |
Ερεντιάνο
0
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
2
|
Goal | 1.75
| -1.00 |
| 5/11/26 00:00 | - |
Ουνιόν Λα Καλέρα
0
Κοκουίμπο Ουνίδο
2
|
1 | 2.37
| -1.00 |
| 4/11/26 01:30 | - |
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
3
Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο
2
|
1 | 2.22
| +1.22 |
| 4/11/26 00:30 | - |
Σαπεκοένσε
1
Μιρασόλ
2
|
2 | 2.05
| +1.05 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.