Fox
Μέλος από 23/9/2023- Points
- 66.31
- Yield*
- -2%
- 30 ημερών
- +65%
- Κατάταξη
- 411ος
- Προβλέψεις
- 1450
- Μέση απόδοση
- 2.85
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 36% (529 από 1450)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 132 | 47.0% | +2.85 | +2.2% | 2.21 |
| X | 673 | 29.7% | -31.06 | -4.6% | 3.32 |
| 2 | 336 | 40.5% | +3.42 | +1.0% | 2.58 |
| 1X | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.40 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 24 | 58.3% | +5.12 | +21.3% | 2.81 |
| Over | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.84 |
| Under | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.85 |
| Ημ.1 | 10 | 50.0% | +3.61 | +36.1% | 3.11 |
| Ημ.X | 247 | 41.7% | -13.91 | -5.6% | 2.27 |
| Ημ.2 | 9 | 11.1% | -3.60 | -40.0% | 4.29 |
| Goal | 2 | 50.0% | -0.45 | -22.5% | 1.71 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | 13 | 53.8% | +4.33 | +33.3% | 2.65 |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 105 | 26.7% | -20.84 | -19.8% | 2.94 | |
| 95 | 43.2% | +17.34 | +18.3% | 2.81 | |
| 89 | 34.8% | -5.10 | -5.7% | 2.84 | |
| 85 | 32.9% | -10.87 | -12.8% | 2.82 | |
| 63 | 47.6% | +23.10 | +36.7% | 3.06 | |
| 53 | 34.0% | -1.73 | -3.3% | 2.93 | |
| 51 | 33.3% | -1.61 | -3.2% | 3.06 | |
| 46 | 39.1% | -0.28 | -0.6% | 2.71 | |
| 45 | 42.2% | +0.67 | +1.5% | 2.67 | |
| 43 | 37.2% | +1.68 | +3.9% | 2.94 | |
| 43 | 32.6% | -5.23 | -12.2% | 2.82 | |
| 41 | 46.3% | +13.52 | +33.0% | 2.81 | |
| 33 | 27.3% | -9.09 | -27.5% | 2.79 | |
| 31 | 35.5% | -1.46 | -4.7% | 2.81 | |
| 27 | 25.9% | -8.57 | -31.7% | 2.75 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | - | - | - | - | - |
| 1.50 - 1.99 | 112 | 50.0% | -9.58 | -8.6% | 1.85 |
| 2.00 - 2.99 | 665 | 41.8% | -0.96 | -0.1% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 662 | 29.2% | -22.90 | -3.5% | 3.37 |
| 5.01+ | 11 | 18.2% | -0.25 | -2.3% | 8.92 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 333 | 37.8% | -5.31 | -1.6% | 2.88 |
| 1 - 3 | 434 | 33.2% | -57.19 | -13.2% | 2.79 |
| 3 - 6 | 329 | 39.8% | +33.55 | +10.2% | 2.88 |
| 6 - 12 | 155 | 36.1% | -3.16 | -2.0% | 2.82 |
| 12 - 24 | 166 | 37.3% | +4.83 | +2.9% | 2.95 |
| 24 - 48 | 31 | 32.3% | -4.41 | -14.2% | 2.88 |
| 48+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.11 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 3
1457 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 16:00 | - |
Σάντερλαντ
Τσέλσι
|
2 | 2.00
| - |
| 8/11/26 16:00 | - |
Βίρτους Εντέλα
Μόντενα
|
2 | 2.47
| - |
| 8/11/26 15:00 | - |
Σεντ Γκάλεν
Λουγκάνο
|
2 | 2.67
| - |
| 8/11/26 15:00 | - |
Έλτσε
Μπέτις
|
2 | 2.05
| - |
| 8/11/26 14:30 | - |
Μαγδεμβούργο
Ζανκτ Πάουλι
|
1 | 2.42
| - |
| 8/11/26 14:30 | - |
Χαϊντενχάιμ
Αννόβερο
|
1 | 2.10
| - |
| 8/11/26 13:30 | - |
Νάπολι
Λάτσιο
|
2 | 2.92
| - |
| 7/11/26 21:30 | - |
Χέρτα Βερολίνου
2
Βόλφσμπουργκ
1
|
1 | 2.10
| +1.10 |
| 7/11/26 21:30 | - |
Γκρασχόπερς
1
Λωζάνη
1
|
X | 3.35
| +2.35 |
| 7/11/26 19:30 | - |
Οσασούνα
1
Αθλέτικ Μπιλμπάο
1
|
2 | 2.05
| -1.00 |
| 7/11/26 19:15 | - |
Λέουβεν
2
Μαλίν
0
|
X | 3.55
| -1.00 |
| 7/11/26 19:00 | - |
Οντένσε
1
Βίμποργκ
2
|
2 | 2.37
| +1.37 |
| 7/11/26 19:00 | - |
Λουκέρνη
2
Γιούνγκ Μπόις
3
|
2 | 2.07
| +1.07 |
| 3/8/26 20:05 | - |
Έρεμπρο
1
Βάρναμο
3
|
1 | 2.37
| -1.00 |
| 3/8/26 20:00 | - |
Οντένσε
1
Σοντερίσκε
0
|
X | 3.60
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.