Gkio
Μέλος από 30/9/2019- Points
- 99.98
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -6%
- Κατάταξη
- 117ος
- Προβλέψεις
- 7870
- Μέση απόδοση
- 1.98
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 53% (4137 από 7870)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1628 | 58.7% | -77.08 | -4.7% | 1.76 |
| X | 566 | 23.0% | -99.54 | -17.6% | 3.74 |
| 2 | 1366 | 51.8% | -56.53 | -4.1% | 2.10 |
| 1X | 494 | 70.4% | -26.47 | -5.4% | 1.41 |
| 12 | 60 | 81.7% | +2.18 | +3.6% | 1.27 |
| X2 | 713 | 57.2% | -96.38 | -13.5% | 1.65 |
| Over | 805 | 55.4% | -49.77 | -6.2% | 1.77 |
| Under | 526 | 42.2% | -72.01 | -13.7% | 2.17 |
| Ημ.1 | 75 | 49.3% | -13.65 | -18.2% | 1.87 |
| Ημ.X | 29 | 31.0% | -9.33 | -32.2% | 2.20 |
| Ημ.2 | 29 | 37.9% | -8.35 | -28.8% | 2.43 |
| Goal | 1174 | 54.0% | -61.87 | -5.3% | 1.80 |
| No Goal | 105 | 51.4% | -2.96 | -2.8% | 1.90 |
| 0-1 Goal | 10 | 30.0% | -1.26 | -12.6% | 3.46 |
| 2-3 Goals | 234 | 45.7% | -13.65 | -5.8% | 2.06 |
| 4-6 Goals | 56 | 28.6% | -15.77 | -28.2% | 2.69 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 739 | 51.3% | -53.16 | -7.2% | 1.99 | |
| 561 | 52.4% | -40.13 | -7.2% | 2.04 | |
| 559 | 53.3% | -25.26 | -4.5% | 2.03 | |
| 496 | 53.4% | -16.79 | -3.4% | 2.01 | |
| 472 | 57.2% | +7.32 | +1.6% | 1.95 | |
| 412 | 43.9% | -81.21 | -19.7% | 2.05 | |
| 405 | 54.1% | -45.92 | -11.3% | 1.88 | |
| 261 | 50.2% | -29.64 | -11.4% | 2.01 | |
| 257 | 52.1% | -13.56 | -5.3% | 2.03 | |
| 170 | 60.0% | +4.89 | +2.9% | 1.81 | |
| 166 | 56.6% | -20.64 | -12.4% | 1.86 | |
| 140 | 63.6% | +3.40 | +2.4% | 1.77 | |
| 130 | 58.5% | -0.91 | -0.7% | 1.94 | |
| 116 | 54.3% | -3.68 | -3.2% | 1.98 | |
| 114 | 50.9% | -7.20 | -6.3% | 2.05 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1926 | 74.3% | -44.57 | -2.3% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 3218 | 56.2% | -116.63 | -3.6% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 1898 | 37.3% | -304.96 | -16.1% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 766 | 23.5% | -135.28 | -17.7% | 3.58 |
| 5.01+ | 62 | 14.5% | -1.00 | -1.6% | 6.38 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 440 | 47.5% | -57.22 | -13.0% | 2.12 |
| 1 - 3 | 842 | 51.1% | -77.30 | -9.2% | 2.04 |
| 3 - 6 | 1065 | 57.2% | -12.74 | -1.2% | 1.94 |
| 6 - 12 | 961 | 53.0% | -71.94 | -7.5% | 1.94 |
| 12 - 24 | 2982 | 52.8% | -222.88 | -7.5% | 1.97 |
| 24 - 48 | 997 | 51.1% | -101.00 | -10.1% | 1.97 |
| 48+ | 583 | 50.9% | -59.36 | -10.2% | 2.04 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7954 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 22:00 | 816 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα
|
2 | 1.75 | - |
| 8/11/26 22:00 | 816 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα
|
Over | 1.30 | - |
| 8/11/26 21:45 | 814 |
Φιορεντίνα
Γιουβέντους
|
Goal | 1.62 | - |
| 8/11/26 21:45 | 814 |
Φιορεντίνα
Γιουβέντους
|
12 | 1.28 | - |
| 8/11/26 21:00 | 808 |
Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ
|
1 | 1.65 | - |
| 8/11/26 21:00 | 810 |
Ουτρέχτη
Ναϊμέγκεν
|
Goal | 1.42 | - |
| 8/11/26 20:15 | 803 |
Φρέντρικσταντ
Μπραν
|
2 | 2.42 | - |
| 8/11/26 20:00 | 797 |
Βιτόρια Γκιμαράες
Πόρτο
|
X2 | 1.15 | - |
| 8/11/26 20:00 | 799 |
Μπεσίκτας
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
X | 6.50 | - |
| 8/11/26 19:00 | 784 |
Ίντερ
Κόμο
|
1 | 1.88 | - |
| 8/11/26 19:00 | 785 |
Βαραζντίν
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
2 | 1.65 | - |
| 8/11/26 19:00 | 788 |
Βικτόρια Πλζεν
Σπάρτα Πράγας
|
Goal | 1.48 | - |
| 8/11/26 18:30 | 778 |
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Άστον Βίλα
|
1 | 2.08 | - |
| 8/11/26 18:30 | 779 |
Φράιμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου
|
1 | 1.40 | - |
| 8/11/26 18:30 | 782 |
Ραντόμλζε
Τσέλιε
|
2 | 1.55 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.