Gogos
Μέλος από 30/3/2025- Points
- 42.54
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -6%
- Κατάταξη
- 460ος
- Προβλέψεις
- 5604
- Μέση απόδοση
- 2.76
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (2198 από 5604)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 575 | 46.4% | +38.23 | +6.6% | 2.88 |
| X | 635 | 23.8% | -111.17 | -17.5% | 3.54 |
| 2 | 666 | 30.8% | -105.51 | -15.8% | 3.34 |
| 1X | 199 | 40.7% | -30.69 | -15.4% | 2.22 |
| 12 | 8 | 62.5% | -1.74 | -21.8% | 1.23 |
| X2 | 417 | 43.4% | -54.80 | -13.1% | 2.30 |
| Over | 479 | 49.1% | -17.73 | -3.7% | 2.03 |
| Under | 169 | 39.6% | -31.11 | -18.4% | 2.25 |
| Ημ.1 | 269 | 36.8% | +12.36 | +4.6% | 3.62 |
| Ημ.X | 265 | 39.6% | -31.91 | -12.0% | 2.26 |
| Ημ.2 | 418 | 26.1% | -39.74 | -9.5% | 4.35 |
| Goal | 742 | 49.9% | -33.66 | -4.5% | 1.97 |
| No Goal | 59 | 28.8% | -25.61 | -43.4% | 2.18 |
| 0-1 Goal | 65 | 43.1% | +16.68 | +25.7% | 2.82 |
| 2-3 Goals | 373 | 49.3% | +2.17 | +0.6% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 265 | 35.5% | -45.37 | -17.1% | 2.54 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 145 | 44.8% | +28.27 | +19.5% | 2.97 | |
| 131 | 45.8% | +13.50 | +10.3% | 2.66 | |
| 110 | 36.4% | -18.07 | -16.4% | 2.73 | |
| 105 | 39.0% | -11.99 | -11.4% | 2.50 | |
| 104 | 39.4% | -11.61 | -11.2% | 2.39 | |
| 97 | 47.4% | +0.74 | +0.8% | 2.27 | |
| 90 | 42.2% | -5.72 | -6.4% | 2.81 | |
| 89 | 46.1% | +4.88 | +5.5% | 2.55 | |
| 80 | 35.0% | -12.31 | -15.4% | 2.90 | |
| 79 | 44.3% | -4.21 | -5.3% | 2.56 | |
| 76 | 46.1% | +3.30 | +4.3% | 2.29 | |
| 73 | 42.5% | +3.59 | +4.9% | 2.72 | |
| 70 | 37.1% | -9.55 | -13.6% | 4.66 | |
| 67 | 40.3% | -2.12 | -3.2% | 2.72 | |
| 62 | 48.4% | +8.91 | +14.4% | 3.03 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 80 | 73.8% | +2.17 | +2.7% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 1610 | 53.7% | -58.40 | -3.6% | 1.80 |
| 2.00 - 2.99 | 2254 | 40.2% | -166.16 | -7.4% | 2.35 |
| 3.00 - 5.00 | 1424 | 23.8% | -200.24 | -14.1% | 3.62 |
| 5.01+ | 236 | 12.7% | -36.97 | -15.7% | 8.58 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 986 | 37.3% | -128.64 | -13.0% | 2.85 |
| 1 - 3 | 1305 | 39.9% | -42.52 | -3.3% | 2.81 |
| 3 - 6 | 1525 | 38.6% | -160.41 | -10.5% | 2.78 |
| 6 - 12 | 1351 | 41.5% | -56.99 | -4.2% | 2.66 |
| 12 - 24 | 357 | 34.7% | -73.19 | -20.5% | 2.78 |
| 24 - 48 | 38 | 55.3% | +13.26 | +34.9% | 2.42 |
| 48+ | 42 | 38.1% | -11.11 | -26.5% | 2.10 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5617 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 04:15 | - |
Αμέρικα Ντε Κάλι
1
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
2
|
1 | 1.82
| -1.00 |
| 12/10/26 02:30 | - |
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
2
Ίντερ Σάντα Τέκλα
2
|
X | 3.15
| +2.15 |
| 12/10/26 02:30 | - |
Κούσκο
1
Αλιάνσα Λίμα
2
|
2 | 3.20
| +2.20 |
| 12/10/26 02:10 | - |
Πατσούκα
3
Νεκάξα
3
|
X | 3.85
| +2.85 |
| 12/10/26 02:00 | - |
Πασίφικ FC
0
Ατλέτικο Οτάβα
2
|
2 | 2.00
| +1.00 |
| 12/10/26 02:00 | - |
Σεντ Λούις Σίτι
6
Λος Άντζελες Γκάλαξι
2
|
2 | 4.80
| -1.00 |
| 12/10/26 02:00 | - |
Ατλέτικο Σαν Λούις
1
Σάντος Λαγκούνα
2
|
X | 3.65
| -1.00 |
| 12/10/26 02:00 | - |
Ντεπόρτες Λιμάτσε
2
Παλεστίνο
2
|
X | 3.65
| +2.65 |
| 12/10/26 02:00 | - |
Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν
1
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
0
|
2 | 1.53
| -1.00 |
| 12/10/26 01:30 | - |
Μπαΐα
1
Μιρασόλ
0
|
1 | 1.72
| +0.72 |
| 12/10/26 01:30 | - |
Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ
1
Σαν Τέλμο
0
|
1 | 1.85
| +0.85 |
| 12/10/26 01:20 | - |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
2
Κλουμπ Γκουαράνι
2
|
X | 3.25
| +2.25 |
| 12/10/26 01:15 | - |
Ρασίνγκ Κλουμπ
0
Μπελγράνο
2
|
2 | 3.30
| +2.30 |
| 12/10/26 01:00 | - |
Μονάγκας
2
Εστουντιάντες Μέριντα
1
|
1 | 2.12
| +1.12 |
| 12/10/26 01:00 | - |
Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα
0
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
0
|
X | 3.20
| +2.20 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.