Goliath
Μέλος από 27/12/2022- Points
- 63.28
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -9%
- Κατάταξη
- 428ος
- Προβλέψεις
- 7999
- Μέση απόδοση
- 3.12
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 35% (2825 από 7999)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 995 | 55.7% | -66.12 | -6.6% | 2.45 |
| X | 6085 | 29.3% | -402.47 | -6.6% | 3.26 |
| 2 | 518 | 47.5% | -53.91 | -10.4% | 3.43 |
| 1X | 124 | 76.6% | +1.00 | +0.8% | 1.38 |
| 12 | 11 | 54.5% | -3.30 | -30.0% | 1.27 |
| X2 | 78 | 62.8% | -6.10 | -7.8% | 1.61 |
| Over | 37 | 59.5% | -0.44 | -1.2% | 1.74 |
| Under | 27 | 59.3% | +3.09 | +11.4% | 2.02 |
| Ημ.1 | 16 | 25.0% | -0.13 | -0.8% | 10.63 |
| Ημ.X | 10 | 70.0% | +5.98 | +59.8% | 2.53 |
| Ημ.2 | 23 | 17.4% | -5.95 | -25.9% | 8.80 |
| Goal | 72 | 52.8% | -9.09 | -12.6% | 1.70 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 3 | 33.3% | -1.02 | -34.0% | 2.00 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 282 | 38.7% | +35.11 | +12.5% | 3.13 | |
| 275 | 36.7% | +15.40 | +5.6% | 2.97 | |
| 273 | 38.5% | +20.41 | +7.5% | 2.85 | |
| 235 | 33.2% | -11.40 | -4.9% | 3.14 | |
| 232 | 34.9% | -21.96 | -9.5% | 3.54 | |
| 214 | 33.6% | -5.21 | -2.4% | 2.94 | |
| 210 | 27.1% | -45.01 | -21.4% | 2.98 | |
| 193 | 27.5% | -53.09 | -27.5% | 3.35 | |
| 190 | 40.0% | +27.38 | +14.4% | 2.96 | |
| 184 | 34.2% | +3.39 | +1.8% | 3.07 | |
| 184 | 34.8% | +1.13 | +0.6% | 3.05 | |
| 162 | 30.9% | -16.28 | -10.0% | 2.85 | |
| 160 | 25.6% | -33.61 | -21.0% | 3.24 | |
| 135 | 31.1% | -11.50 | -8.5% | 3.24 | |
| 135 | 36.3% | -13.97 | -10.3% | 3.45 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 522 | 78.2% | +6.48 | +1.2% | 1.30 |
| 1.50 - 1.99 | 837 | 55.0% | -47.53 | -5.7% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 1911 | 35.5% | -64.52 | -3.4% | 2.75 |
| 3.00 - 5.00 | 4524 | 27.8% | -334.19 | -7.4% | 3.37 |
| 5.01+ | 205 | 9.3% | -98.70 | -48.1% | 11.45 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 266 | 32.3% | -29.40 | -11.1% | 3.17 |
| 1 - 3 | 536 | 27.1% | -111.77 | -20.9% | 3.69 |
| 3 - 6 | 914 | 34.6% | -73.99 | -8.1% | 3.35 |
| 6 - 12 | 1987 | 36.6% | -162.14 | -8.2% | 3.00 |
| 12 - 24 | 2731 | 36.4% | -164.48 | -6.0% | 3.01 |
| 24 - 48 | 982 | 36.8% | +20.26 | +2.1% | 3.13 |
| 48+ | 583 | 33.6% | -16.94 | -2.9% | 3.13 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8022 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 22:00 | 815 |
Βάσκο Ντα Γκάμα
Παλμέιρας
|
X | 3.10 | - |
| 8/11/26 21:00 | 807 |
Αθλέτικ Κλουμπ
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
X | 3.40 | - |
| 8/11/26 21:00 | 808 |
Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ
|
X | 3.75 | - |
| 8/11/26 19:30 | 795 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
Βαγιαδολίδ
|
X | 3.10 | - |
| 8/11/26 18:30 | 780 |
ΟΦΗ
Ατρόμητος
|
X | 3.35 | - |
| 8/11/26 17:30 | 755 |
Ηρακλής
Παναθηναϊκός
|
Ημ.1 | 6.85 | - |
| 8/11/26 17:30 | 755 |
Ηρακλής
Παναθηναϊκός
|
1 | 9.00 | - |
| 8/11/26 16:00 | 726 |
Ρεν
Λιλ
|
X | 3.55 | - |
| 8/11/26 15:00 | 1574 |
Μπίσκρα
Κλεφ
|
X | 2.75 | - |
| 7/11/26 18:15 | 548 |
Μάντοβα
0
Βερόνα
0
|
X | 3.30 | +2.30 |
| 7/11/26 15:00 | - |
Πανθρακικός
0
ΑΕΛ Novibet
3
|
X | 3.30
| -1.00 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Μπάνφιλντ
2
Ατλέτικο Τουκουμάν
2
|
X | 3.15
| +2.15 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Τίγκρε
1
Σαρμιέντο Χουνίν
0
|
X | 3.15
| -1.00 |
| 7/11/26 01:00 | - |
Τσίκο
2
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
1
|
X | 3.15
| -1.00 |
| 7/11/26 00:15 | - |
Σαν Λορέντζο
0
Πλατένσε
2
|
X | 2.85
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.