KYRVOG_1
Μέλος από 2/5/2023- Points
- 100.95
- Yield*
- +5%
- 30 ημερών
- +5%
- Κατάταξη
- 135ος
- Προβλέψεις
- 18
- Μέση απόδοση
- 2.04
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 61% (11 από 18)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 88.9% | +2.50 | +27.8% | 1.59 |
| X | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.20 |
| 2 | 6 | 50.0% | +1.45 | +24.2% | 2.13 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 71.4% | -0.35 | -5.0% | 1.62 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.70 | |
| 2 | 50.0% | +0.10 | +5.0% | 2.60 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.82 | |
| 1 | 100.0% | +1.75 | +175.0% | 2.75 | |
| 1 | 100.0% | +0.32 | +32.0% | 1.32 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.77 | |
| 1 | 100.0% | +0.65 | +65.0% | 1.65 | |
| 1 | 100.0% | +1.60 | +160.0% | 2.60 | |
| 1 | 100.0% | +0.88 | +88.0% | 1.88 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 7 | 85.7% | +0.97 | +13.9% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 3 | 66.7% | +0.53 | +17.7% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 5 | 60.0% | +2.45 | +49.0% | 2.51 |
| 3.00 - 5.00 | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.20 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 | 66.7% | +1.07 | +35.7% | 2.30 |
| 1 - 3 | 10 | 50.0% | -3.35 | -33.5% | 1.85 |
| 3 - 6 | 5 | 80.0% | +3.23 | +64.6% | 2.27 |
| 6 - 12 | - | - | - | - | - |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 370
132 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 20:30 | 804 |
Χοφενχάιμ
Σάλκε
|
1 | 1.54 | - |
| 8/11/26 20:30 | 805 |
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
1 | 2.75 | - |
| 8/11/26 20:30 | 806 |
Βιτσέντζα
Κρεμονέζε
|
X | 3.15 | - |
| 8/11/26 20:15 | 802 |
Σιντ Τρούιντεν
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
1 | 1.80 | - |
| 8/11/26 20:15 | 803 |
Φρέντρικσταντ
Μπραν
|
2 | 2.37 | - |
| 8/11/26 20:00 | 796 |
Βάσας
Φερεντσβάρος
|
2 | 1.67 | - |
| 8/11/26 20:00 | 797 |
Βιτόρια Γκιμαράες
Πόρτο
|
2 | 1.52 | - |
| 8/11/26 20:00 | 798 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
Τοντέλα
|
2 | 2.27 | - |
| 8/11/26 20:00 | 799 |
Μπεσίκτας
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
1 | 1.18 | - |
| 8/11/26 20:00 | 800 |
Νουμπλένσε
Κόλο Κόλο
|
2 | 1.75 | - |
| 8/11/26 20:00 | 801 |
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Κομπρεσάλ
|
1 | 1.25 | - |
| 8/11/26 19:30 | 790 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Γκενκ
|
1 | 1.62 | - |
| 8/11/26 19:30 | 791 |
Βιγιαρεάλ
Χετάφε
|
1 | 1.37 | - |
| 8/11/26 19:30 | 792 |
Θέλτα
Λεβάντε
|
1 | 1.80 | - |
| 8/11/26 19:30 | 793 |
Λας Πάλμας
Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε
|
1 | 2.02 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.