Kabanas14
Μέλος από 3/1/2021- Points
- 53.69
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 480ος
- Προβλέψεις
- 10517
- Μέση απόδοση
- 2.37
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (4828 από 10517)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1389 | 54.5% | -82.94 | -6.0% | 1.83 |
| X | 3849 | 29.3% | -122.20 | -3.2% | 3.35 |
| 2 | 624 | 50.0% | -24.17 | -3.9% | 2.15 |
| 1X | 693 | 67.4% | -21.23 | -3.1% | 1.51 |
| 12 | 30 | 80.0% | +0.55 | +1.8% | 1.28 |
| X2 | 501 | 57.5% | -21.65 | -4.3% | 1.78 |
| Over | 987 | 57.2% | -45.16 | -4.6% | 1.70 |
| Under | 596 | 52.7% | -33.54 | -5.6% | 1.83 |
| Ημ.1 | 34 | 52.9% | -5.18 | -15.2% | 1.77 |
| Ημ.X | 178 | 41.0% | -26.40 | -14.8% | 2.09 |
| Ημ.2 | 11 | 45.5% | -0.53 | -4.8% | 2.59 |
| Goal | 1161 | 57.0% | -22.24 | -1.9% | 1.74 |
| No Goal | 268 | 48.9% | -26.74 | -10.0% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 21 | 42.9% | +0.87 | +4.1% | 2.51 |
| 2-3 Goals | 116 | 41.4% | -17.91 | -15.4% | 2.04 |
| 4-6 Goals | 59 | 47.5% | +0.70 | +1.2% | 2.21 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 309 | 49.5% | -7.96 | -2.6% | 2.27 | |
| 284 | 43.3% | -53.06 | -18.7% | 2.24 | |
| 284 | 48.9% | -4.02 | -1.4% | 2.29 | |
| 265 | 49.8% | +20.41 | +7.7% | 2.30 | |
| 264 | 45.8% | -5.10 | -1.9% | 2.36 | |
| 254 | 50.8% | +31.32 | +12.3% | 2.37 | |
| 233 | 39.9% | -18.76 | -8.1% | 2.62 | |
| 223 | 52.0% | -12.98 | -5.8% | 2.08 | |
| 216 | 43.5% | -11.79 | -5.5% | 2.44 | |
| 203 | 49.8% | +22.35 | +11.0% | 2.46 | |
| 184 | 39.1% | -40.04 | -21.8% | 2.25 | |
| 170 | 55.3% | +15.26 | +9.0% | 2.15 | |
| 170 | 35.3% | -10.22 | -6.0% | 2.79 | |
| 169 | 43.2% | -9.53 | -5.6% | 2.47 | |
| 168 | 54.2% | -1.61 | -1.0% | 2.11 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1314 | 73.4% | -13.92 | -1.1% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 3755 | 56.1% | -153.67 | -4.1% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 1878 | 38.8% | -170.65 | -9.1% | 2.39 |
| 3.00 - 5.00 | 3546 | 28.9% | -90.63 | -2.6% | 3.39 |
| 5.01+ | 24 | 4.2% | -18.90 | -78.8% | 5.92 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1489 | 42.0% | -84.72 | -5.7% | 2.55 |
| 1 - 3 | 2679 | 43.7% | -67.95 | -2.5% | 2.51 |
| 3 - 6 | 2779 | 44.7% | -186.11 | -6.7% | 2.37 |
| 6 - 12 | 2449 | 49.9% | -48.13 | -2.0% | 2.22 |
| 12 - 24 | 647 | 50.5% | -31.80 | -4.9% | 2.14 |
| 24 - 48 | 362 | 51.1% | -19.21 | -5.3% | 2.10 |
| 48+ | 112 | 51.8% | -9.85 | -8.8% | 2.01 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
10545 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 21:15 | - |
Λεχ Πόζναν
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
1 | 1.57
| - |
| 8/11/26 20:30 | - |
Χοφενχάιμ
Σάλκε
|
1 | 1.62
| - |
| 8/11/26 20:00 | - |
Βοϊβοντίνα
Ερυθρός Αστέρας
|
2 | 1.98
| - |
| 8/11/26 20:00 | - |
Μπεσίκτας
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
X2 | 4.45
| - |
| 8/11/26 19:00 | - |
ΑΠΟΕΛ
Άρης Λεμεσού
|
1 | 2.10
| - |
| 8/11/26 19:00 | - |
ΑΠΟΕΛ
Άρης Λεμεσού
|
Goal | 1.66
| - |
| 8/11/26 18:30 | - |
Λέγκια Βαρσοβίας
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
1 | 1.91
| - |
| 8/11/26 17:15 | - |
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
X2 | 2.07
| - |
| 8/11/26 15:00 | - |
Τσορούμ
Φενερμπαχτσέ
|
2 | 1.78
| - |
| 8/11/26 14:00 | - |
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
ΟΦΚ Μπέογκαρντ
|
Under | 1.95
| - |
| 8/11/26 08:00 | - |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
2
Μέλμπουρν Βίκτορι
2
|
2 | 2.25
| -1.00 |
| 8/11/26 08:00 | - |
Γκάμπα Οσάκα
2
Σερέσο Όσακα
3
|
1 | 2.30
| -1.00 |
| 8/11/26 08:00 | - |
Σεντάι
5
Βεντφορέτ Κόφου
1
|
1 | 1.43
| +0.43 |
| 7/11/26 23:00 | - |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
0
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
2
|
2 | 1.76
| +0.76 |
| 7/11/26 23:00 | - |
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
3
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
0
|
1 | 1.86
| +0.86 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.