MasterGuru
Μέλος από 27/8/2014- Points
- 27.25
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 508ος
- Προβλέψεις
- 35801
- Μέση απόδοση
- 2.22
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (17157 από 35801)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12560 | 51.1% | -618.68 | -4.9% | 2.13 |
| X | 788 | 22.5% | -168.37 | -21.4% | 3.63 |
| 2 | 6118 | 42.5% | -319.61 | -5.2% | 2.79 |
| 1X | 722 | 42.9% | -91.66 | -12.7% | 2.23 |
| 12 | 23 | 52.2% | -4.14 | -18.0% | 1.18 |
| X2 | 802 | 45.1% | -95.47 | -11.9% | 2.12 |
| Over | 4709 | 55.3% | -235.73 | -5.0% | 1.76 |
| Under | 325 | 49.2% | -17.53 | -5.4% | 2.05 |
| Ημ.1 | 360 | 46.1% | -42.88 | -11.9% | 2.41 |
| Ημ.X | 2075 | 41.0% | -249.57 | -12.0% | 2.19 |
| Ημ.2 | 216 | 34.7% | -17.51 | -8.1% | 4.52 |
| Goal | 3479 | 52.2% | -299.27 | -8.6% | 1.77 |
| No Goal | 410 | 53.7% | -3.55 | -0.9% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 417 | 29.7% | -55.45 | -13.3% | 3.09 |
| 2-3 Goals | 2517 | 46.1% | -149.75 | -5.9% | 2.06 |
| 4-6 Goals | 280 | 38.6% | -15.70 | -5.6% | 2.53 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1648 | 46.3% | -151.16 | -9.2% | 2.19 | |
| 1639 | 47.2% | -128.20 | -7.8% | 2.19 | |
| 1532 | 49.3% | -126.63 | -8.3% | 2.09 | |
| 1456 | 51.3% | -58.98 | -4.1% | 2.06 | |
| 1406 | 45.4% | -125.81 | -8.9% | 2.30 | |
| 1266 | 50.4% | -59.40 | -4.7% | 2.11 | |
| 990 | 43.4% | -60.00 | -6.1% | 2.42 | |
| 882 | 48.0% | -33.85 | -3.8% | 2.27 | |
| 862 | 47.4% | -70.38 | -8.2% | 2.27 | |
| 830 | 45.8% | -73.07 | -8.8% | 2.51 | |
| 779 | 46.5% | -93.32 | -12.0% | 2.25 | |
| 748 | 44.3% | -108.97 | -14.6% | 2.20 | |
| 729 | 45.7% | -63.43 | -8.7% | 2.32 | |
| 641 | 48.7% | -36.14 | -5.6% | 2.04 | |
| 593 | 52.3% | -26.39 | -4.5% | 2.02 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3279 | 72.7% | -105.76 | -3.2% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 15840 | 55.4% | -757.89 | -4.8% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 12426 | 40.6% | -915.15 | -7.4% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 3436 | 24.9% | -426.84 | -12.4% | 3.57 |
| 5.01+ | 820 | 11.8% | -179.23 | -21.9% | 8.14 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2374 | 46.3% | -176.77 | -7.4% | 2.28 |
| 1 - 3 | 4803 | 47.5% | -398.48 | -8.3% | 2.26 |
| 3 - 6 | 6278 | 47.1% | -504.47 | -8.0% | 2.20 |
| 6 - 12 | 7048 | 46.5% | -491.37 | -7.0% | 2.27 |
| 12 - 24 | 5600 | 46.6% | -382.42 | -6.8% | 2.26 |
| 24 - 48 | 4540 | 50.5% | -154.44 | -3.4% | 2.21 |
| 48+ | 5158 | 51.2% | -276.92 | -5.4% | 2.07 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
35899 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 01:20 | - |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
1 | 1.62
| - |
| 12/10/26 22:15 | - |
Φαμαλικάο
Αλβέρκα
|
1 | 1.82
| - |
| 12/10/26 22:00 | - |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
2 | 2.10
| - |
| 12/10/26 20:00 | - |
Κφουμ Όσλο
2
Βαλερένγκα
1
|
2 | 2.32
| -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | - |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
Goal | 2.15
| +1.15 |
| 12/10/26 14:45 | - |
Πανιώνιος
3
ΠΑΟΚ Β'
0
|
1 | 1.44
| +0.44 |
| 12/10/26 14:45 | - |
Πανιώνιος
3
ΠΑΟΚ Β'
0
|
2-3 Goals | 1.90
| +0.90 |
| 12/10/26 02:00 | - |
Σεντ Λούις Σίτι
6
Λος Άντζελες Γκάλαξι
2
|
2 | 5.25
| -1.00 |
| 12/10/26 01:20 | - |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
2
Κλουμπ Γκουαράνι
2
|
Goal | 1.95
| +0.95 |
| 12/10/26 01:15 | - |
Ρασίνγκ Κλουμπ
0
Μπελγράνο
2
|
1 | 2.40
| -1.00 |
| 11/10/26 23:30 | - |
Παλμέιρας
4
Κορίνθιανς
1
|
1 | 1.62
| +0.62 |
| 11/10/26 23:30 | - |
Φλαμένγκο
1
Φλουμινένσε
0
|
2 | 6.30
| -1.00 |
| 11/10/26 23:00 | - |
Ροσάριο Σεντράλ
5
Ιντεπ. Ριβαντάβια
0
|
1 | 2.05
| +1.05 |
| 11/10/26 23:00 | - |
Ρούμπιο Νίου
0
Ολίμπια Ασουνσιόν
0
|
2 | 1.75
| -1.00 |
| 11/10/26 22:00 | - |
Ρεάλ Ποτόσι
1
Δε Στρόνγκεστ
0
|
2 | 2.55
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.