Master_d
Μέλος από 5/11/2022- Points
- 111.62
- Yield*
- +9%
- 30 ημερών
- +9%
- Κατάταξη
- 51ος
- Προβλέψεις
- 133
- Μέση απόδοση
- 1.43
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 77% (102 από 133)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 36 | 80.6% | +2.46 | +6.8% | 1.34 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 15 | 73.3% | +0.67 | +4.5% | 1.44 |
| 1X | 7 | 85.7% | +0.50 | +7.1% | 1.26 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 5 | 80.0% | +0.36 | +7.2% | 1.31 |
| Over | 55 | 74.5% | +6.54 | +11.9% | 1.51 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 2 | 100.0% | +0.75 | +37.5% | 1.38 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 13 | 69.2% | +0.34 | +2.6% | 1.50 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 87.0% | +5.20 | +22.6% | 1.44 | |
| 7 | 85.7% | +1.07 | +15.3% | 1.34 | |
| 6 | 50.0% | -1.81 | -30.2% | 1.39 | |
| 6 | 83.3% | +1.76 | +29.3% | 1.56 | |
| 5 | 100.0% | +1.62 | +32.4% | 1.32 | |
| 4 | 75.0% | +0.56 | +14.0% | 1.53 | |
| 4 | 50.0% | -1.24 | -31.0% | 1.41 | |
| 4 | 50.0% | -0.96 | -24.0% | 1.39 | |
| 3 | 100.0% | +1.49 | +49.7% | 1.50 | |
| 3 | 66.7% | -0.53 | -17.7% | 1.22 | |
| 3 | 66.7% | -0.43 | -14.3% | 1.38 | |
| 3 | 100.0% | +1.48 | +49.3% | 1.49 | |
| 2 | 100.0% | +0.60 | +30.0% | 1.30 | |
| 2 | 100.0% | +0.69 | +34.5% | 1.35 | |
| 2 | 100.0% | +0.56 | +28.0% | 1.28 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 81 | 80.2% | +5.17 | +6.4% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 51 | 70.6% | +5.43 | +10.6% | 1.58 |
| 2.00 - 2.99 | 1 | 100.0% | +1.02 | +102.0% | 2.02 |
| 3.00 - 5.00 | - | - | - | - | - |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 8 | 75.0% | +0.83 | +10.4% | 1.46 |
| 1 - 3 | 11 | 72.7% | +0.95 | +8.6% | 1.53 |
| 3 - 6 | 18 | 61.1% | -1.14 | -6.3% | 1.50 |
| 6 - 12 | 35 | 65.7% | -3.71 | -10.6% | 1.41 |
| 12 - 24 | 61 | 88.5% | +14.69 | +24.1% | 1.40 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 3
133 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 20:00 | - |
Άαρχους
3
Σοντερίσκε
0
|
Goal | 1.55
| -1.00 |
| 12/10/26 19:30 | - |
Αταλάντα
3
Βενέτσια
1
|
1 | 1.57
| +0.57 |
| 12/10/26 19:00 | - |
Σταλ Ρζέσοφ
1
Λέχια Γκντάνσκ
2
|
Over | 1.50
| +0.50 |
| 12/10/26 19:00 | - |
ΑΕΚ Λάρνακας
1
Ομόνοια Αραδίππου
0
|
1 | 1.40
| +0.40 |
| 11/10/26 21:45 | - |
Κάλιαρι
1
Γιουβέντους
1
|
2 | 1.55
| -1.00 |
| 11/10/26 19:30 | 829 |
Μπέτις
5
Οσασούνα
2
|
1 | 1.44 | +0.44 |
| 11/10/26 19:00 | 821 |
Μίντιλαντ
2
Κοπεγχάγη
1
|
Goal | 1.51 | +0.51 |
| 11/10/26 18:30 | 816 |
Λίβερπουλ
0
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
Goal | 1.47 | -1.00 |
| 11/10/26 16:30 | 782 |
Κολωνία
2
Γκλάντμπαχ
1
|
Over | 1.47 | +0.47 |
| 11/10/26 15:00 | 755 |
Γκρασχόπερς
0
Γιούνγκ Μπόις
2
|
2 | 1.57 | +0.57 |
| 10/10/26 22:00 | - |
Ρεάλ Μαδρίτης
1
Βιγιαρεάλ
0
|
1 | 1.38
| +0.38 |
| 10/10/26 18:30 | - |
Σλασκ Βρότσλαβ
1
Λεχ Πόζναν
4
|
2 | 1.58
| +0.58 |
| 10/10/26 17:00 | - |
ΑΦΚ Μάλμε
4
Σκόβντε
2
|
Over | 1.52
| +0.52 |
| 10/10/26 17:00 | - |
Γουίκομ
1
Λούτον
4
|
Over | 1.65
| +0.65 |
| 10/10/26 16:30 | - |
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
1
Βάκερ Ίνσμπρουκ
2
|
Over | 1.55
| +0.55 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.