Mr.mister
Μέλος από 17/8/2017- Points
- 113.95
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 39ος
- Προβλέψεις
- 33079
- Μέση απόδοση
- 2.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 41% (13616 από 33079)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12021 | 47.6% | -592.47 | -4.9% | 2.19 |
| X | 3095 | 28.2% | -252.58 | -8.2% | 3.31 |
| 2 | 6685 | 38.5% | -598.07 | -8.9% | 2.85 |
| 1X | 27 | 48.1% | +2.76 | +10.2% | 2.29 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.19 | +19.0% | 1.19 |
| X2 | 42 | 38.1% | -2.56 | -6.1% | 2.62 |
| Over | 2759 | 45.0% | -297.69 | -10.8% | 2.03 |
| Under | 123 | 51.2% | -12.75 | -10.4% | 1.79 |
| Ημ.1 | 2665 | 35.4% | -108.35 | -4.1% | 3.01 |
| Ημ.X | 515 | 42.7% | -48.05 | -9.3% | 2.15 |
| Ημ.2 | 1992 | 28.1% | -204.25 | -10.3% | 3.78 |
| Goal | 2399 | 49.9% | -162.18 | -6.8% | 1.88 |
| No Goal | 67 | 47.8% | -8.53 | -12.7% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 154 | 18.8% | -46.11 | -29.9% | 4.08 |
| 2-3 Goals | 46 | 32.6% | -17.79 | -38.7% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 355 | 31.5% | -40.12 | -11.3% | 2.94 |
| 7+ Goals | 133 | 3.0% | -10.00 | -7.5% | 21.55 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1956 | 39.2% | -145.34 | -7.4% | 3.03 | |
| 1488 | 46.0% | -27.35 | -1.8% | 2.48 | |
| 1374 | 40.0% | -147.94 | -10.8% | 2.64 | |
| 1177 | 42.7% | -73.00 | -6.2% | 2.42 | |
| 1070 | 45.0% | -74.65 | -7.0% | 2.33 | |
| 1056 | 41.5% | -83.69 | -7.9% | 2.42 | |
| 1050 | 40.8% | -63.71 | -6.1% | 2.51 | |
| 1016 | 42.0% | -55.37 | -5.4% | 2.82 | |
| 851 | 40.3% | -79.11 | -9.3% | 2.47 | |
| 752 | 41.1% | -48.97 | -6.5% | 2.46 | |
| 748 | 40.9% | -75.72 | -10.1% | 2.49 | |
| 667 | 42.3% | -7.45 | -1.1% | 2.50 | |
| 649 | 36.8% | -102.94 | -15.9% | 2.48 | |
| 607 | 43.5% | -47.98 | -7.9% | 2.41 | |
| 521 | 40.9% | -44.90 | -8.6% | 2.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1152 | 72.9% | -1.55 | -0.1% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 10032 | 53.3% | -668.80 | -6.7% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 13825 | 40.2% | -778.31 | -5.6% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 6799 | 25.1% | -773.31 | -11.4% | 3.57 |
| 5.01+ | 1271 | 12.4% | -176.58 | -13.9% | 8.78 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 15541 | 40.1% | -1,355.70 | -8.7% | 2.69 |
| 1 - 3 | 10988 | 41.7% | -710.60 | -6.5% | 2.62 |
| 3 - 6 | 4564 | 42.9% | -242.86 | -5.3% | 2.59 |
| 6 - 12 | 1826 | 42.8% | -64.00 | -3.5% | 2.58 |
| 12 - 24 | 126 | 46.0% | -6.79 | -5.4% | 2.34 |
| 24 - 48 | 12 | 16.7% | -7.50 | -62.5% | 2.40 |
| 48+ | 22 | 18.2% | -11.10 | -50.5% | 2.96 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
33252 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 11/10/26 22:30 | - |
Αρούκα
1
Εστρέλα Αμαδόρα
0
|
1 | 2.05
| +1.05 |
| 11/10/26 22:00 | - |
Σανταντέρ
2
Βαλένθια
2
|
X | 3.60
| +2.60 |
| 11/10/26 22:00 | - |
Κάντιθ
0
Σπόρτινγκ Χιχόν
1
|
1 | 2.57
| -1.00 |
| 11/10/26 22:00 | - |
Κάντιθ
0
Σπόρτινγκ Χιχόν
1
|
Ημ.1 | 3.20
| -1.00 |
| 11/10/26 21:15 | - |
Λέγκια Βαρσοβίας
2
Βίσλα Κρακοβίας
0
|
1 | 2.10
| +1.10 |
| 11/10/26 21:15 | - |
Λέγκια Βαρσοβίας
2
Βίσλα Κρακοβίας
0
|
Ημ.1 | 2.62
| +1.62 |
| 11/10/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
1 | 2.30
| +1.30 |
| 11/10/26 20:30 | - |
Μόντενα
3
Βερόνα
2
|
X | 3.40
| -1.00 |
| 11/10/26 20:15 | - |
Μαλίν
4
Σιντ Τρούιντεν
3
|
2 | 2.18
| -1.00 |
| 11/10/26 20:00 | - |
ΤΣΣΚΑ 1948
2
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
3
|
2 | 1.90
| +0.90 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Ζάμαλεκ
0
Αλ Αχλί Κάιρο
2
|
2 | 1.88
| +0.88 |
| 11/10/26 19:30 | - |
Βέστερλο
5
Αντβέρπ
1
|
1 | 2.18
| +1.18 |
| 11/10/26 19:30 | - |
Μαγιόρκα
3
Λας Πάλμας
1
|
1 | 1.62
| +0.62 |
| 11/10/26 19:30 | - |
Μαγιόρκα
3
Λας Πάλμας
1
|
Ημ.1 | 2.15
| +1.15 |
| 11/10/26 19:00 | - |
Μίντιλαντ
2
Κοπεγχάγη
1
|
1 | 2.60
| +1.60 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.