NIKOLAOSAB
Μέλος από 4/12/2023- Points
- 78.54
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 287ος
- Προβλέψεις
- 8181
- Μέση απόδοση
- 1.61
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 62% (5063 από 8181)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4132 | 65.7% | -59.60 | -1.4% | 1.55 |
| X | 10 | 30.0% | +1.55 | +15.5% | 4.15 |
| 2 | 1852 | 59.0% | -90.29 | -4.9% | 1.70 |
| 1X | 60 | 73.3% | +0.25 | +0.4% | 1.38 |
| 12 | 2 | 50.0% | -0.77 | -38.5% | 1.29 |
| X2 | 212 | 66.0% | -16.27 | -7.7% | 1.43 |
| Over | 310 | 62.6% | -20.76 | -6.7% | 1.53 |
| Under | 204 | 58.3% | -7.92 | -3.9% | 1.66 |
| Ημ.1 | 41 | 58.5% | -1.76 | -4.3% | 1.67 |
| Ημ.X | 8 | 37.5% | -2.01 | -25.1% | 2.18 |
| Ημ.2 | 18 | 38.9% | -6.21 | -34.5% | 1.98 |
| Goal | 1234 | 55.2% | -102.63 | -8.3% | 1.68 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.77 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 81 | 43.2% | -13.65 | -16.9% | 1.92 |
| 4-6 Goals | 16 | 43.8% | -2.00 | -12.5% | 2.07 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 314 | 64.3% | -4.48 | -1.4% | 1.59 | |
| 313 | 63.3% | +5.09 | +1.6% | 1.65 | |
| 263 | 63.9% | -3.21 | -1.2% | 1.62 | |
| 224 | 59.8% | -3.46 | -1.5% | 1.67 | |
| 220 | 61.8% | -12.35 | -5.6% | 1.61 | |
| 216 | 57.9% | -24.46 | -11.3% | 1.58 | |
| 169 | 56.8% | -12.36 | -7.3% | 1.65 | |
| 161 | 64.6% | -1.60 | -1.0% | 1.55 | |
| 139 | 71.9% | +3.37 | +2.4% | 1.49 | |
| 137 | 66.4% | -0.15 | -0.1% | 1.53 | |
| 134 | 53.7% | -15.51 | -11.6% | 1.66 | |
| 125 | 57.6% | -8.27 | -6.6% | 1.67 | |
| 123 | 66.7% | +1.45 | +1.2% | 1.61 | |
| 119 | 63.9% | +1.24 | +1.0% | 1.61 | |
| 116 | 68.1% | +1.40 | +1.2% | 1.53 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3439 | 72.1% | -81.58 | -2.4% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 3970 | 56.8% | -211.49 | -5.3% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 711 | 44.2% | -27.10 | -3.8% | 2.19 |
| 3.00 - 5.00 | 47 | 27.7% | -2.55 | -5.4% | 3.58 |
| 5.01+ | 14 | 14.3% | -0.35 | -2.5% | 6.96 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 281 | 58.4% | -18.79 | -6.7% | 1.66 |
| 1 - 3 | 1424 | 61.5% | -53.82 | -3.8% | 1.64 |
| 3 - 6 | 2560 | 62.0% | -94.29 | -3.7% | 1.61 |
| 6 - 12 | 3131 | 61.9% | -128.09 | -4.1% | 1.60 |
| 12 - 24 | 369 | 64.5% | -12.12 | -3.3% | 1.55 |
| 24 - 48 | 357 | 61.3% | -19.65 | -5.5% | 1.59 |
| 48+ | 59 | 69.5% | +3.69 | +6.3% | 1.55 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8190 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 01:30 | 911 |
Κρισιούμα
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.32 | - |
| 12/10/26 23:00 | 907 |
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Νουμπλένσε
|
1 | 1.51 | - |
| 12/10/26 21:00 | 895 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
3
Ραπίντ Βουκουρεστίου
4
|
Goal | 1.75 | +0.75 |
| 12/10/26 20:00 | 888 |
Λουντογκόρετς
5
Άρντα
0
|
1 | 1.60 | +0.60 |
| 12/10/26 20:00 | 892 |
Έλφσμποργκ
4
Χάλμσταντ
0
|
1 | 1.32 | +0.32 |
| 12/10/26 18:00 | 880 |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1 | 1.23 | -1.00 |
| 12/10/26 18:00 | 881 |
Άργκες Πιτέστι
0
Κλουζ
1
|
Under | 1.52 | +0.52 |
| 12/10/26 14:45 | 623 |
Πανιώνιος
3
ΠΑΟΚ Β'
0
|
1 | 1.40 | +0.40 |
| 11/10/26 19:30 | 829 |
Μπέτις
5
Οσασούνα
2
|
1 | 1.44 | +0.44 |
| 11/10/26 19:00 | 823 |
Σασσουόλο
1
Μίλαν
1
|
X2 | 1.23 | +0.23 |
| 11/10/26 18:30 | 816 |
Λίβερπουλ
0
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
X2 | 1.44 | +0.44 |
| 11/10/26 18:30 | 817 |
Φράιμπουργκ
2
Σάλκε
1
|
1 | 1.55 | +0.55 |
| 11/10/26 18:15 | 813 |
Ρεν
4
Οσέρ
1
|
1 | 1.44 | +0.44 |
| 11/10/26 16:00 | 775 |
Φαρένσε
2
Φεϊρένσε
1
|
1 | 1.68 | +0.68 |
| 11/10/26 15:00 | 752 |
Ράντερς
0
Βίμποργκ
2
|
2 | 2.07 | +1.07 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.