Skoukas
Μέλος από 6/4/2025- Points
- 110.6
- Yield*
- +20%
- 30 ημερών
- +20%
- Κατάταξη
- 44ος
- Προβλέψεις
- 53
- Μέση απόδοση
- 3.33
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 53% (28 από 53)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 64.3% | +0.96 | +6.9% | 2.10 |
| X | 6 | 16.7% | -2.55 | -42.5% | 4.08 |
| 2 | 8 | 37.5% | +2.00 | +25.0% | 5.77 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 11 | 81.8% | +3.06 | +27.8% | 1.53 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 5 | 20.0% | -3.43 | -68.6% | 3.55 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 7 | 42.9% | +9.40 | +134.3% | 5.49 |
| Goal | 2 | 100.0% | +1.16 | +58.0% | 1.58 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 50.0% | +7.29 | +45.6% | 2.72 | |
| 16 | 37.5% | +0.47 | +2.9% | 5.33 | |
| 12 | 75.0% | +1.84 | +15.3% | 1.98 | |
| 3 | 33.3% | -1.43 | -47.7% | 2.67 | |
| 2 | 100.0% | +1.45 | +72.5% | 1.73 | |
| 2 | 50.0% | +0.80 | +40.0% | 3.23 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.55 | |
| 1 | 100.0% | +1.18 | +118.0% | 2.18 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 11 | 72.7% | -0.64 | -5.8% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 12 | 91.7% | +5.86 | +48.8% | 1.62 |
| 2.00 - 2.99 | 5 | 60.0% | +2.13 | +42.6% | 2.45 |
| 3.00 - 5.00 | 13 | 23.1% | -2.65 | -20.4% | 3.63 |
| 5.01+ | 12 | 25.0% | +5.90 | +49.2% | 6.90 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 39 | 46.2% | +8.58 | +22.0% | 3.76 |
| 1 - 3 | 7 | 71.4% | +1.06 | +15.1% | 2.37 |
| 3 - 6 | 7 | 71.4% | +0.96 | +13.7% | 1.85 |
| 6 - 12 | - | - | - | - | - |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 7
56 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 13:00 | - |
Νεφτσί Φαργκόνα
AGMK
|
1 | 1.57
| - |
| 8/11/26 13:00 | - |
Νεφτσί Φαργκόνα
AGMK
|
Over | 1.52
| - |
| 8/11/26 13:00 | - |
Νεφτσί Φαργκόνα
AGMK
|
Ημ.1 | 2.05
| - |
| 8/11/26 13:00 | - |
Μπαντάρι
1
Τούσκερ
0
|
Ημ.1 | 3.65
| -1.00 |
| 8/11/26 13:00 | - |
Μπαντάρι
1
Τούσκερ
0
|
1 | 2.80
| +1.80 |
| 8/11/26 13:00 | - |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
1
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
2
|
Ημ.1 | 3.45
| -1.00 |
| 8/11/26 13:00 | - |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
1
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
2
|
Over | 1.57
| +0.57 |
| 8/11/26 13:00 | - |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
1
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
2
|
1 | 3.00
| -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Άλκμααρ
1
Γιουβέντους
2
|
Ημ.1 | 3.70
| -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Άλκμααρ
1
Γιουβέντους
2
|
1 | 3.20
| -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Θέλτα
1
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
2
|
Goal | 1.72
| +0.72 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Θέλτα
1
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
2
|
Over | 1.98
| +0.98 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
0
Μαρσέιγ
1
|
Over | 1.33
| -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
0
Μαρσέιγ
1
|
1 | 1.40
| -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Μπενφίκα
3
Λεχ Πόζναν
1
|
Over | 1.27
| +0.27 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.