Sotfra
Μέλος από 20/1/2019- Points
- 90.85
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -27%
- Κατάταξη
- 199ος
- Προβλέψεις
- 2269
- Μέση απόδοση
- 2.40
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 41% (940 από 2269)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 423 | 43.7% | +3.20 | +0.8% | 2.40 |
| X | 91 | 36.3% | +14.19 | +15.6% | 3.26 |
| 2 | 380 | 38.9% | -15.87 | -4.2% | 2.68 |
| 1X | 22 | 36.4% | -4.80 | -21.8% | 2.70 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 90 | 35.6% | -19.65 | -21.8% | 2.43 |
| Over | 451 | 45.0% | -22.15 | -4.9% | 2.14 |
| Under | 2 | 50.0% | 0.00 | 0.0% | 2.09 |
| Ημ.1 | 30 | 46.7% | +3.66 | +12.2% | 2.41 |
| Ημ.X | 54 | 44.4% | -1.38 | -2.6% | 2.22 |
| Ημ.2 | 13 | 61.5% | +4.65 | +35.8% | 2.18 |
| Goal | 393 | 43.5% | -36.47 | -9.3% | 2.11 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.05 | -2.5% | 2.10 |
| 0-1 Goal | 3 | 33.3% | +0.05 | +1.7% | 2.57 |
| 2-3 Goals | 14 | 42.9% | -1.58 | -11.3% | 2.13 |
| 4-6 Goals | 301 | 34.9% | -33.17 | -11.0% | 2.59 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 242 | 45.5% | +4.16 | +1.7% | 2.34 | |
| 187 | 47.1% | +22.30 | +11.9% | 2.53 | |
| 155 | 36.8% | -30.31 | -19.6% | 2.33 | |
| 146 | 37.7% | -20.85 | -14.3% | 2.28 | |
| 142 | 43.0% | -3.39 | -2.4% | 2.27 | |
| 131 | 38.2% | -14.88 | -11.4% | 2.38 | |
| 124 | 32.3% | -21.47 | -17.3% | 2.66 | |
| 99 | 50.5% | +13.96 | +14.1% | 2.40 | |
| 94 | 40.4% | -7.97 | -8.5% | 2.39 | |
| 92 | 35.9% | -16.60 | -18.0% | 2.41 | |
| 83 | 34.9% | -18.37 | -22.1% | 2.35 | |
| 75 | 45.3% | -0.11 | -0.1% | 2.42 | |
| 71 | 46.5% | +1.11 | +1.6% | 2.33 | |
| 60 | 50.0% | +8.51 | +14.2% | 2.52 | |
| 47 | 48.9% | +4.33 | +9.2% | 2.43 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 5 | 80.0% | +0.22 | +4.4% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 234 | 51.3% | -16.49 | -7.0% | 1.82 |
| 2.00 - 2.99 | 1741 | 42.1% | -91.17 | -5.2% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 276 | 29.7% | +4.67 | +1.7% | 3.47 |
| 5.01+ | 13 | 7.7% | -6.60 | -50.8% | 6.52 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 416 | 40.9% | -20.98 | -5.0% | 2.44 |
| 1 - 3 | 893 | 42.4% | -24.00 | -2.7% | 2.42 |
| 3 - 6 | 626 | 41.5% | -33.95 | -5.4% | 2.36 |
| 6 - 12 | 231 | 34.6% | -47.14 | -20.4% | 2.38 |
| 12 - 24 | 27 | 51.9% | +8.09 | +30.0% | 2.49 |
| 24 - 48 | 53 | 43.4% | -0.14 | -0.3% | 2.45 |
| 48+ | 23 | 60.9% | +8.75 | +38.0% | 2.29 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2272 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
Goal | 2.05
| -1.00 |
| 11/10/26 19:30 | - |
Μπέτις
5
Οσασούνα
2
|
2-3 Goals | 2.00
| -1.00 |
| 11/10/26 18:00 | - |
Σταρτ
2
Χαμ Καμ
4
|
4-6 Goals | 2.70
| +1.70 |
| 11/10/26 18:00 | - |
Κόνγκσβινγκερ
6
Ρανχάιμ
2
|
X2 | 2.45
| -1.00 |
| 11/10/26 18:00 | - |
Οντ
2
Μπρίνε
1
|
2 | 3.40
| -1.00 |
| 11/10/26 18:00 | - |
Στάμπαεκ
2
Στρόμεν
2
|
4-6 Goals | 2.10
| +1.10 |
| 11/10/26 17:30 | - |
Ρίο Άβε
3
Νασιονάλ Μαδέιρα
2
|
1 | 2.30
| +1.30 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Λάτσιο
3
Μόντσα
1
|
Over | 1.90
| +0.90 |
| 11/10/26 15:30 | - |
Φρέντρικσταντ
1
Τρόμσο
1
|
X | 3.40
| +2.40 |
| 13/9/26 18:00 | - |
Κφουμ Όσλο
2
Αάλεσουντ
1
|
X | 3.80
| -1.00 |
| 13/9/26 18:00 | - |
Κφουμ Όσλο
2
Αάλεσουντ
1
|
Ημ.X | 2.32
| -1.00 |
| 13/9/26 18:00 | - |
Έγκερσουντ
1
Κόνγκσβινγκερ
1
|
2 | 1.80
| -1.00 |
| 13/9/26 18:00 | - |
Ράουφος
2
Οντ
1
|
4-6 Goals | 2.15
| -1.00 |
| 13/9/26 18:00 | - |
Χοντ
0
Λιν
2
|
1 | 2.37
| -1.00 |
| 13/9/26 17:45 | - |
Φόλενταμ
2
Ντεν Μπος
0
|
4-6 Goals | 2.07
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.