Stoixhmatakias
Μέλος από 12/3/2024- Points
- 36.97
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +15%
- Κατάταξη
- 481ος
- Προβλέψεις
- 7049
- Μέση απόδοση
- 2.45
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 43% (3039 από 7049)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 854 | 42.2% | -76.94 | -9.0% | 2.49 |
| X | 138 | 33.3% | +13.97 | +10.1% | 3.31 |
| 2 | 2157 | 33.4% | -227.23 | -10.5% | 3.15 |
| 1X | 47 | 70.2% | +6.18 | +13.1% | 1.66 |
| 12 | 45 | 75.6% | +0.03 | +0.1% | 1.32 |
| X2 | 282 | 47.9% | -47.42 | -16.8% | 1.82 |
| Over | 1328 | 50.7% | -95.55 | -7.2% | 1.87 |
| Under | 35 | 34.3% | -10.10 | -28.9% | 2.14 |
| Ημ.1 | 143 | 42.7% | -19.75 | -13.8% | 2.39 |
| Ημ.X | 43 | 41.9% | -2.53 | -5.9% | 2.28 |
| Ημ.2 | 189 | 35.4% | -4.92 | -2.6% | 3.38 |
| Goal | 1308 | 52.7% | -59.95 | -4.6% | 1.84 |
| No Goal | 70 | 34.3% | -22.84 | -32.6% | 2.05 |
| 0-1 Goal | 6 | 66.7% | +6.52 | +108.7% | 3.27 |
| 2-3 Goals | 173 | 47.4% | -11.39 | -6.6% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 231 | 34.6% | -13.17 | -5.7% | 2.89 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 384 | 40.9% | -43.62 | -11.4% | 2.48 | |
| 365 | 41.6% | -49.62 | -13.6% | 2.54 | |
| 334 | 41.3% | -37.80 | -11.3% | 2.36 | |
| 323 | 43.7% | -9.01 | -2.8% | 2.62 | |
| 263 | 43.7% | -19.22 | -7.3% | 2.56 | |
| 230 | 45.2% | -8.91 | -3.9% | 2.43 | |
| 195 | 46.7% | +22.90 | +11.7% | 2.89 | |
| 181 | 41.4% | -11.37 | -6.3% | 2.48 | |
| 175 | 44.0% | -2.19 | -1.3% | 2.47 | |
| 171 | 49.1% | +14.14 | +8.3% | 2.38 | |
| 171 | 51.5% | +12.89 | +7.5% | 2.24 | |
| 164 | 38.4% | -25.26 | -15.4% | 2.54 | |
| 157 | 37.6% | -25.19 | -16.0% | 2.59 | |
| 141 | 45.4% | -13.78 | -9.8% | 2.27 | |
| 131 | 51.1% | +4.95 | +3.8% | 2.30 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 329 | 72.0% | +1.45 | +0.4% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 2765 | 54.8% | -112.10 | -4.1% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 2455 | 37.8% | -253.49 | -10.3% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 1287 | 26.0% | -142.00 | -11.0% | 3.57 |
| 5.01+ | 213 | 12.2% | -58.95 | -27.7% | 6.70 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 702 | 41.3% | -84.02 | -12.0% | 2.43 |
| 1 - 3 | 1153 | 43.5% | -99.27 | -8.6% | 2.33 |
| 3 - 6 | 1121 | 44.2% | -111.89 | -10.0% | 2.45 |
| 6 - 12 | 1051 | 44.7% | -29.51 | -2.8% | 2.44 |
| 12 - 24 | 2390 | 42.8% | -204.02 | -8.5% | 2.47 |
| 24 - 48 | 426 | 39.4% | -38.15 | -9.0% | 2.60 |
| 48+ | 206 | 44.7% | +1.77 | +0.9% | 2.72 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7059 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 22:00 | 224 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
Goal | 1.44 | - |
| 13/10/26 22:00 | 224 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
Over | 1.47 | - |
| 13/10/26 22:00 | 229 |
Λειψία
Αϊντχόφεν
|
2 | 3.95 | - |
| 13/10/26 19:45 | 200 |
Λανς
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
2 | 2.60 | - |
| 11/10/26 22:00 | 850 |
Ατλέτικο Μινέιρο
2
Σάντος
1
|
Over | 1.90 | +0.90 |
| 11/10/26 22:00 | 850 |
Ατλέτικο Μινέιρο
2
Σάντος
1
|
Goal | 1.74 | +0.74 |
| 11/10/26 21:00 | 840 |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
1 | 2.15 | +1.15 |
| 11/10/26 18:30 | 816 |
Λίβερπουλ
0
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
2 | 2.37 | +1.37 |
| 11/10/26 16:00 | 768 |
Κρίσταλ Πάλας
3
Νότιγχαμ Φόρεστ
1
|
2 | 2.62 | -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | 772 |
Λέτσε
1
Μπολόνια
2
|
2 | 1.85 | +0.85 |
| 11/10/26 13:30 | 737 |
Κόμο
0
Ρόμα
0
|
1 | 2.55 | -1.00 |
| 9/10/26 03:30 | 183 |
Παλμέιρας
1
Μπαΐα
0
|
X2 | 2.32 | -1.00 |
| 8/10/26 03:30 | 171 |
Κρουζέιρο
2
Σάο Πάουλο
0
|
Goal | 1.78 | -1.00 |
| 8/10/26 03:30 | 171 |
Κρουζέιρο
2
Σάο Πάουλο
0
|
2 | 4.50 | -1.00 |
| 8/10/26 02:30 | 167 |
Μποταφόγκο
1
Βάσκο Ντα Γκάμα
2
|
2 | 2.25 | +1.25 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.