Taxis
Μέλος από 2/7/2018- Points
- 27.8
- Yield*
- -1%
- 30 ημερών
- +7%
- Κατάταξη
- 511ος
- Προβλέψεις
- 8394
- Μέση απόδοση
- 1.49
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 68% (5714 από 8394)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3418 | 71.7% | +17.99 | +0.5% | 1.43 |
| X | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.10 |
| 2 | 2503 | 64.2% | -35.15 | -1.4% | 1.57 |
| 1X | 612 | 69.6% | -10.75 | -1.8% | 1.43 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.29 | +29.0% | 1.29 |
| X2 | 1856 | 66.4% | -40.58 | -2.2% | 1.52 |
| Over | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.62 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.78 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 612 | 67.8% | -1.23 | -0.2% | 1.53 | |
| 524 | 65.3% | -9.78 | -1.9% | 1.53 | |
| 503 | 71.4% | +31.59 | +6.3% | 1.51 | |
| 427 | 72.8% | +8.65 | +2.0% | 1.43 | |
| 402 | 79.6% | +21.39 | +5.3% | 1.34 | |
| 332 | 62.0% | -12.27 | -3.7% | 1.59 | |
| 294 | 68.0% | -0.77 | -0.3% | 1.49 | |
| 294 | 74.5% | -6.58 | -2.2% | 1.36 | |
| 290 | 71.7% | +2.08 | +0.7% | 1.44 | |
| 187 | 60.4% | -11.57 | -6.2% | 1.59 | |
| 187 | 62.0% | -13.86 | -7.4% | 1.55 | |
| 168 | 69.0% | +5.89 | +3.5% | 1.51 | |
| 167 | 64.7% | -1.35 | -0.8% | 1.57 | |
| 166 | 73.5% | +0.93 | +0.6% | 1.40 | |
| 166 | 69.9% | -10.42 | -6.3% | 1.37 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4774 | 75.6% | +4.79 | +0.1% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 3517 | 58.7% | -65.76 | -1.9% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 88 | 43.2% | -4.28 | -4.9% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 12 | 16.7% | -3.95 | -32.9% | 3.50 |
| 5.01+ | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 5.13 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 226 | 65.5% | -6.44 | -2.8% | 1.55 |
| 1 - 3 | 268 | 68.3% | +2.13 | +0.8% | 1.51 |
| 3 - 6 | 460 | 70.2% | +8.81 | +1.9% | 1.50 |
| 6 - 12 | 1103 | 66.0% | -44.13 | -4.0% | 1.49 |
| 12 - 24 | 5258 | 68.5% | -26.70 | -0.5% | 1.49 |
| 24 - 48 | 935 | 68.8% | +10.36 | +1.1% | 1.50 |
| 48+ | 144 | 60.4% | -16.23 | -11.3% | 1.48 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
8413 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 20:30 | - |
Ρίτσαρντς Μπέι
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
2 | 1.32
| - |
| 13/10/26 20:30 | - |
Ορλάντο Πάιρετς
ΤS Γκάλαξι
|
1 | 1.19
| - |
| 12/10/26 18:00 | - |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1 | 1.23
| -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
1X | 1.35
| +0.35 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
1 | 1.22
| +0.22 |
| 11/10/26 19:30 | - |
Τσέλικ Ζένιτσα
0
Σαράγιεβο
0
|
X2 | 1.27
| +0.27 |
| 11/10/26 19:00 | - |
Ποντμπρεζόβα
1
Σπαρτάκ Τρνάβα
3
|
X2 | 1.67
| +0.67 |
| 11/10/26 19:00 | - |
Σπάρτα Πράγας
2
Παρντουμπίτσε
0
|
1 | 1.28
| +0.28 |
| 11/10/26 18:00 | - |
Παρτιζάν
1
Νόβι Παζάρ
0
|
1 | 1.53
| +0.53 |
| 11/10/26 17:00 | - |
Σλόγκα Ντόμποϊ
2
Ζρίνσκι Μόσταρ
6
|
2 | 1.60
| +0.60 |
| 11/10/26 16:30 | - |
Ρουζομπερόκ
2
Ζίλινα
2
|
X2 | 1.42
| +0.42 |
| 10/10/26 22:00 | - |
Ρεάλ Μαδρίτης
1
Βιγιαρεάλ
0
|
1 | 1.40
| +0.40 |
| 10/10/26 20:00 | - |
Ραντνίτσκι 1923
0
Ερυθρός Αστέρας
3
|
2 | 1.40
| +0.40 |
| 10/10/26 20:00 | - |
Μαρίτιμο
1
Πόρτο
2
|
2 | 1.34
| +0.34 |
| 10/10/26 19:30 | - |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
2
BSK Μπάνια Λούκα
0
|
1 | 1.14
| +0.14 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.