Tsridic
Μέλος από 7/4/2024- Points
- 117.49
- Yield*
- +18%
- 30 ημερών
- +18%
- Κατάταξη
- 20ος
- Προβλέψεις
- 98
- Μέση απόδοση
- 2.72
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (44 από 98)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 32 | 46.9% | +4.12 | +12.9% | 2.39 |
| X | 24 | 25.0% | -0.90 | -3.8% | 3.75 |
| 2 | 21 | 47.6% | +9.06 | +43.1% | 2.73 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 4 | 50.0% | -0.30 | -7.5% | 1.92 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 11 | 63.6% | +0.71 | +6.5% | 1.76 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 6 | 66.7% | +4.80 | +80.0% | 2.58 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 62.5% | +10.28 | +64.3% | 2.72 | |
| 9 | 44.4% | -2.25 | -25.0% | 2.47 | |
| 7 | 14.3% | -3.50 | -50.0% | 2.99 | |
| 6 | 33.3% | -0.65 | -10.8% | 2.61 | |
| 5 | 60.0% | +3.50 | +70.0% | 2.43 | |
| 5 | 60.0% | +3.27 | +65.4% | 2.82 | |
| 4 | 25.0% | -1.33 | -33.3% | 2.88 | |
| 4 | 75.0% | +3.16 | +79.0% | 2.50 | |
| 4 | 50.0% | +4.07 | +101.8% | 3.23 | |
| 3 | 66.7% | +2.12 | +70.7% | 3.09 | |
| 3 | 66.7% | +4.00 | +133.3% | 3.45 | |
| 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 1.98 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.03 | |
| 2 | 100.0% | +2.12 | +106.0% | 2.06 | |
| 2 | 50.0% | -0.30 | -15.0% | 2.73 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3 | 100.0% | +1.16 | +38.7% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 22 | 45.5% | -5.17 | -23.5% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 35 | 45.7% | +4.30 | +12.3% | 2.40 |
| 3.00 - 5.00 | 37 | 37.8% | +12.40 | +33.5% | 3.61 |
| 5.01+ | 1 | 100.0% | +4.80 | +480.0% | 5.80 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 27 | 40.7% | -3.26 | -12.1% | 2.64 |
| 1 - 3 | 38 | 50.0% | +19.15 | +50.4% | 2.81 |
| 3 - 6 | 12 | 33.3% | -2.30 | -19.2% | 3.01 |
| 6 - 12 | 17 | 35.3% | +0.81 | +4.8% | 2.66 |
| 12 - 24 | 4 | 100.0% | +3.09 | +77.3% | 1.77 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 47
98 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/26 23:00 | - |
Ιπιράνγκα RS
1
Μαρινγκά
4
|
Goal | 1.85
| +0.85 |
| 16/5/26 21:45 | - |
Σλίγκο Ρόβερς
1
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
4
|
X | 3.00
| -1.00 |
| 16/5/26 21:45 | - |
Σλίγκο Ρόβερς
1
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
4
|
Goal | 1.83
| +0.83 |
| 16/5/26 08:00 | - |
Γιεοζού
1
Μπουσάν Τρανσπόρτ
1
|
2 | 2.25
| -1.00 |
| 16/5/26 03:00 | - |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
1
Σέντραλ Νόρτε
2
|
1 | 1.87
| -1.00 |
| 16/5/26 03:00 | - |
Κοκουίμπο Ουνίδο
3
Αουντάξ Ιταλιάνο
0
|
Goal | 1.88
| -1.00 |
| 16/5/26 03:00 | - |
Παλεστίνο
5
Ντεπόρτες Λα Σερένα
1
|
1 | 2.00
| +1.00 |
| 16/5/26 02:00 | - |
Γουέτσεστερ ΣΚ
2
Νιου Γιόρκ Κόσμος
3
|
1 | 2.15
| -1.00 |
| 15/5/26 22:00 | - |
Άστον Βίλα
4
Λίβερπουλ
2
|
1 | 2.95
| +1.95 |
| 15/5/26 21:30 | - |
Καστεγιόν
1
Κάντιθ
1
|
X | 5.80
| +4.80 |
| 15/5/26 21:30 | - |
Πολόνια Βαρσοβίας
0
Βίσλα Κρακοβίας
1
|
X | 3.75
| -1.00 |
| 15/5/26 21:15 | - |
Ααράου
2
Ιβερντόν
2
|
Goal | 1.55
| +0.55 |
| 15/5/26 21:15 | - |
Ααράου
2
Ιβερντόν
2
|
4-6 Goals | 2.15
| +1.15 |
| 15/5/26 21:15 | - |
Βιλ 1900
1
Βαντούζ
3
|
X | 4.00
| -1.00 |
| 15/5/26 21:15 | - |
Ετουάλ Καρούζ
2
Μπελιντσόνα
2
|
1 | 1.62
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.